R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Zdarzenia i wypadki drogowe
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-04-15, 15:37   

Nevermind, szybko nie zawsze znaczy dobrze. Oni mają to wszystko tak poukładane, że nam laikom wydaje się że robią to, jak to nazwałeś za karę. Ale tak z całą pewnością nie jest. Przynajmniej taką chciałbym mieć nadzieję ;)
Co do krwi, to jadąc właśnie z powrotem tą trasą wczesnym rankiem, wydawało mi się, że są tam właśnie plamy krwi.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaNdI 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 30
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 25
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 00:49   

około godziny 21:00 na torach na wysokości wieluń/ruda chłopak rzucił się pod pociąg wie ktoś coś więcej :>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 08:24   

Przedstawiał się jako Bator imienia nie pamiętam, prawdopodobnie damian. Ale był w szoku jak go ratowali i mógł kłamać. Co do jego stanu, jest raczej ciężki - to z opinii kolegi który pomagał policji. Akurat byłem na działce jak pociąg stanął i jedynie zastanawia mnie dlaczego tak długo u nas trzeba czekać na ratunek.
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 10:44   

Cytat:
19-latek z powiatu pajęczańskiego został ranny w wypadku na torach kolejowych w Widoradzu. Do wypadku doszło wczoraj po 21.00. Relacjonuje Waldemar Kozera z wieluńskiej policji:
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, najprawdopodobniej przechodząc przez tory kolejowe, z nieustalonych jak do tej pory przyczyn wszedł pod pociąg osobowy relacji Krzepice - Wieluń Dąbrowa. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Przybyli na miejsce policjanci udzielili pierwszej pomocy potrąconemu. Nałożone opaski uciskowe pozwoliły na zatamowanie krwotoku do czasu przybycia pogotowia ratunkowego.
19-latek trafił do szpitala w Łodzi. Okoliczności wypadku ustala policja.


źródło: http://www.radiozw.com.pl...ge=news&id=6356
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 11:02   

Roger napisał/a:
Akurat byłem na działce jak pociąg stanął i jedynie zastanawia mnie dlaczego tak długo u nas trzeba czekać na ratunek.

Najprawdopodobniej załoga karetki pogotowia, albo dostała nieprecyzyjne namiary, albo sama pomyliła miejsce zdarzenia. Dlaczego tak myślę? Około godziny 21.30 osobiście widziałem jak na sygnale wyjeżdża z ulicy Wendta przez parking osiedlowy przy marketach i jedzie ul. Kościuszki w kierunku torów, a za nimi jechała policja.
Dlatego pewnie taki czas oczekiwania na pomoc.

Jeśli to próba samobójcza, to daleko od domu postanowił chłopina skończyć ze sobą. Z relacji internetowej RZW, wynika że to mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. No cóż, widocznie to miejsce ma odpowiedni klimat, bo nie pierwszy to przypadek :shock:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaNdI 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 30
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 25
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 11:29   

Z tego co się dowiedziałem chłopak skończył wczoraj kurs spawacza i parę piwek więc raczej próba samobójcza to nie była moim zdaniem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-30, 12:35   

miko 005 napisał/a:
Około godziny 21.30 osobiście widziałem jak na sygnale wyjeżdża z ulicy Wendta przez parking osiedlowy przy marketach i jedzie ul. Kościuszki w kierunku torów, a za nimi jechała policja.

To już jedna policja była na miejscu i wiązali go bandażami. W tym samym czasie jedna karetka jechała 18go stycznia -> ruda -> i tam od strony cmentarza. Ale nie wiem czy nie mogła dojechać tamtędy czy co że zawróciła pojechała w kierunku widoradza. Przyjechała później z policją ul. Kościuszki.

glizda napisał/a:
najprawdopodobniej przechodząc przez tory kolejowe,


przechodzić przez tory kolejowe w tym miejscu?? jak to już było w tym dołku, gdzie parę lat temu też był wypadek.


BaNdI napisał/a:
chłopak skończył wczoraj kurs spawacza i parę piwek więc raczej próba samobójcza to nie była moim zdaniem



Nie chcę się wypowiadać czy to była próba samobójcza czy nie, ale w tym miejscu chyba nie szukał transportu do domu....

A od nośnie piwek, osoby będące na miejscu przypuszczały, że był pod wypływem alkoholu.

Nie wiem czy publicznie można o obrażeniach pisać?? bo za ciekawie to nie wyglądało.
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony przez glizda 2013-04-30, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-01, 12:08   

Gdzie to dokładnie było? Bo jakoś nie kojarzę żadnego przejazdu kolejowego w Widoradzu, tak jak to podają lokalne media.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaNdI 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 30
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 25
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-01, 12:18   

Tak właśnie podają Wieluńskie Media informacje. To było gdzieś na wysokości Wieluń/Ruda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-01, 13:34   

BaNdI napisał/a:
około godziny 21:00 na torach na wysokości wieluń/ruda chłopak rzucił się pod pociąg wie ktoś coś więcej :>

Znowu się narażę szanownej administracji i piszącym w pocie czoła posty, pozostałym userom.
Cytat:
Przedstawiał się jako Bator imienia nie pamiętam, prawdopodobnie damian. Ale był w szoku jak go ratowali i mógł kłamać.

i
Cytat:
Z tego co się dowiedziałem chłopak skończył wczoraj kurs spawacza i parę piwek więc raczej próba samobójcza to nie była moim zdaniem

i
Cytat:
Nie wiem czy publicznie można o obrażeniach pisać?? bo za ciekawie to nie wyglądało.

Ależ można, na tym forum wszystko pisać można. Nie tylko o obrażeniach, ale i podawać dane osobowe, wydumane z się, przyczyny wypadku osób niepublicznych ( taki szczegół ) oraz sugestie o piwkach lub innym alkoholu.
Nałóg plotkarstwa jest u was kochani aż tak silny, że "doświadczenia" z "aferą czarnożylską" niczego was nie nauczyły ? Ja rozumiem, że macie w dooopie tego chłopaka, jego rodzinę i wszystkich jego znajomych ? Najważniejsze pobić pianę na forumku ? Jak i w skasowanym temacie czarnożylskim, tak i tutaj napiszę.
Dno, dno i jeszcze raz dno. Pod nim kilo mułu. To wszystko. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-05-01, 15:37   

panteon napisał/a:
Dno, dno i jeszcze raz dno. Pod nim kilo mułu. To wszystko. Pozdrawiam.

Szanuję ludzi, którzy potrafią poddać się samokrytyce.

Chłopie, to zdarzenie miało miejsce, czy nie? Miało.
Aby pieszo wpaść pod pociąg to trzeba być albo pijanym, albo potencjalnym samobójcą, tym bardziej, że są świadkowie (chociażby Roger), który swoje wiadomości opiera na relacjach osoby będącej przy udzielaniu pomocy, jak i był w pewnej odległości od zdarzenia.
Miejsce i czas tego potrącenia dają powody do pewnych spekulacji, więc nie bądź świętszy od Papieża. A co do jego rodziny i znajomych, dlaczego ja mam mieć wyrzuty sumienia skoro wszystkie znaki na niebie mówią o tym, że on sam ich miał gdzieś, będąc w tym miejscu o tej porze, tym bardziej, że to nie jego tereny, więc trudno mówić tu o nieszczęśliwym wypadku. Zatem albo nadmiar używek, albo hipoteza samobójcza, innego wytłumaczenia nie widać. A jeśli dysponujesz innymi, to dawaj śmiało, niżej niż na dno nie upadniesz.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ferbik
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-01, 22:40   

miko 005 napisał/a:
tym bardziej, że są świadkowie (chociażby Roger), który swoje wiadomości opiera na relacjach osoby będącej przy udzielaniu pomocy, jak i był w pewnej odległości od zdarzenia.

żeby uniknąć komentarzy, typu plotki itp robiłem zdjęcia, jednakże byłem zbyt daleko żeby coś z nich wyszło. Ale na to akurat posiadam świadków, którzy byli obecni i słyszeli jak się przedstawiał.

panteon napisał/a:
Ależ można, na tym forum wszystko pisać można. Nie tylko o obrażeniach, ale i podawać dane osobowe, wydumane z się, przyczyny wypadku osób niepublicznych ( taki szczegół ) oraz sugestie o piwkach lub innym alkoholu.


Pewnie najlepiej, żeby wszyscy zawsze pozostawali jako "?". Bez przesady. A jeśli chodzi o rzekome sugestie to skąd wiesz, że to nie prawda ?? Z pierwszego wrażenia wynikało, że jednak był, lecz potwierdzą to na pewno badania...
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-05-02, 08:37   

Jak rozumiem Panteon nie czyta gazet i nie ogląda telewizji a już na pewno wiadomości. A nuż obraz spreparowany, głosy podłożone po to żeby oglądalność była.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jakub_sadowa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 9 razy
Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 225
Piwa: 6/8
Skąd: Wieluń / Wrocław
Wysłany: 2013-05-02, 11:32   

Cytat:

Wieluń: Na Wojska Polskiego osobówka wbiła się w drzewo

Na prostym odcinku ulicy Wojska Polskiego w Wieluniu osobówka uderzyła w drzewo. Na miejscu zdarzenia policja zastała tylko pasażera

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18. Fiat bravo zatrzymał się na drzewie kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania z ulicą Młodzieżową. Nikt nie został ranny.

- Kierowca oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia, pozostał natomiast pasażer. Przyczyna kolizji jest w trakcie ustalania. Przypuszczalnie pojazd poruszał się z nadmierną prędkością - poinformował nas oficer dyżurny wieluńskiej policji.








Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-03, 14:56   

miko 005 napisał/a:

Chłopie, to zdarzenie miało miejsce, czy nie? Miało. (...)

No, miało. I co z tego ? Media podały komunikat KPP - więc zdarzenia miało miejsce, tylko co podały a co klepią niektórzy userzy ? Świadkowie ? Jesteś pewien ? W Czarnożyłach też byli "świadkowie" i "bardzo dobrze poinformowane źródła". Gdzie oni są teraz ? Ja rozumiem, że Wieluń jest takim miastem, że gdy zdarza się wypadek, awantura rodzinna lub co tam jeszcze jest SENSACJA. Ni wyżyna ni dolina, taka gmina ?
miko 005 nie jestem świętszy od papieża, ale nie jestem PLOTKARZEM rozsiewającym z wypiekami na twarzy i trzęsącymi się rączkami PLOTY ( czytaj, niesprawdzone wieści i hipotezy ) na PUBLICZNYM forum.
Co do przyczyn zdarzenia, piszesz samobójstwo, pijaństwo. A może był np. chory ? A może wcześniej, ktoś mu dał czymś ciężkim po głowie ? Znasz prawdziwą przyczynę ? Znasz ? Ja nie i dlatego klepanie swoich wersji na forum jest plotkarstwem i wy jesteście dla mnie zwykłymi PLOTKARZAMI.

Skoro oceniacie zdarzenie dotyczące konkretnej i żywej ( jeszcze ? ) osoby jak cytują fragmentami niżej, ja też mam prawo was oceniać. Prawda ?
Cytat:
To już jedna policja była na miejscu i wiązali go bandażami


Cytat:
od nośnie piwek, osoby będące na miejscu przypuszczały

Cytat:
Najprawdopodobniej załoga karetki pogotowia

Cytat:
Przedstawiał się jako Bator imienia nie pamiętam, prawdopodobnie damian. Ale był w szoku jak go ratowali i mógł kłamać. Co do jego stanu, jest raczej ciężki - to z opinii kolegi który pomagał policji.

Cytat:
około godziny 21:00 na torach na wysokości wieluń/ruda chłopak rzucił się pod pociąg wie ktoś coś więcej

No właśnie ? Wie ? Wie ktoś ? Napiszcie coś, bo nuda i zastój w tym gorącym temacie. 8)


Nie drwij, nie podjudzaj, nie buntuj.
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2013-05-03, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW