R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Peter Steele nie żyje
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-15, 14:17   Peter Steele nie żyje

onet napisał/a:
Peter Steele nie żyje
Jak podaje amerykański serwis KNAC, Peter Steele lider amerykańskiej grupy Type O' Negative zmarł na atak serca w wieku 48 lat.
Śmierć artysty miał potwierdzić wieloletni przyjaciel i muzyk Kenny Hickey. Steele, wokalista i basista Type O' Negative i Carnivore miał polskie korzenie - naprawdę nazywał się Petrus T. Ratajczyk.


"W zasadzie mój ojciec był Rosjaninem, ale moja babka była Polką, warszawianką, z domu Ratajczak. Z kolei moja matka to już mieszanka irlandzko-islandzka, można więc powiedzieć, że jestem typowym, amerykańskim kundlem" - mówił o sobie w wywiadzie, który przeprowadził z nim w 2000 roku Marcin Prokop.

"W moim życiu było kilka rzeczy, które zawsze uważałem za stałe, nieprzemijające i bezpieczne. W ostatnim czasie okazało się, że byłem w błędzie. Ludzie, których kochasz - odchodzą. Zmieniają się żony, dziewczyny, kochanki... jak pory roku. Przy okazji zdajesz sobie sprawę z własnej śmiertelności, zaczynasz rozumieć, że jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas. To nie jest coś, co mnie specjalnie rozwesela" - opowiadał. Czytaj cały archiwalny wywiad z muzykiem

W 2005 roku pojawiły się plotki o śmierci Steele'a. Zostały one jednak zdementowane, gdyż historia była zmyślona przez samego muzyka. Steel znany był z tego, że często mówił o śmierci. Przed laty powiedział nawet, że rozważał popełnienie samobójstwa. "Jest zbyt wielu ludzi, którzy umierają latami w szpitalnym łóżku, na raka albo inną chorobę, podłączeni igłami do tych wszystkich rurek... Ja nie chcę tak umrzeć".

Ostatnią płytę z zespołem Type O' Negative Peter Steele wydał w 2007 roku - krążek nosił tytuł "Dead Again".
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-15, 14:53   

Ja jeszcze trochę poczekam bo z tego co pamiętam to w 2005 dopiero po paru dniach okazało się, że to tylko plotki. I mam nadzieję, że tym razem historia się powtórzy. Bo nie wyobrażam sobie Type O Negative bez niego.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2010-04-15, 23:04   

No właśnie?! To jest pewna informacja?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-15, 23:45   

Chyba niestety pewna... Wielka szkoda. Inteligentny koleś, do tego miał Polskie korzenie (jego babka nazywała się Ratajczyk z tego co pamiętam). Lubię Carnivore, TON jeszcze bardziej. Ich koncertu chyba nigdy nie zapomnę. Jak ktoś napisał:
Cytat:
Steele-postać kopał w ryj za młodu jako szalony, bezbożny abnegat i prowokator i kopał w ryj na starość jako pogodzony ze swoimi słabościami, katolicki uczestnik AA. Takich ludzi już nie robią.

I pod tym się podpisuję.

_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW