R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
marios = MATRIX?
Autor Wiadomość
KB24 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 23
Skąd: LAKERS
Wysłany: 2010-05-04, 18:46   

Matrix to czasami nie Marios, a Marios to Matrix :twisted:
Poczytajcie ich posty !!!
Może Ferbik się wykaże jak w przypadku p. Jagielskiego (jedna osoba = kilka kont) :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-04, 22:06   

W związku z sugestiami (zresztą nie pierwszymi odnośnie tego tematu) - sprawdziłem, blokuję konto MATRIX I RYBAK48 - to samo IP co mariosa. Konta będą zablokowane do momentu wyjaśnienia sprawy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-07, 02:02   

KB24 napisał/a:
Matrix to czasami nie Marios, a Marios to Matrix

tak i duch święty ! A Ty chyba z PiS-u :P

Ferbik napisał/a:
W związku z sugestiami (zresztą nie pierwszymi odnośnie tego tematu) - sprawdziłem, blokuję konto MATRIX I RYBAK48 - to samo IP co mariosa. Konta będą zablokowane do momentu wyjaśnienia sprawy.


Również mam nadzieje na sumienne wyjaśnienie, nie możliwe żeby było to samo IP a przynajmniej nie przez ostatnie parę miesięcy gdyż dawno mnie MATRIX nie odwiedził.
Więc wszyscy sądzący że mario's to MATRIX i na odwrót są w głębokim błędzie :D
Chłopaczyna się trosze wkurzy jak zobaczy że mu konto Ferbik przyblokowałeś :D
ale to już nie moja sprawa ..

[ Dodano: 2010-05-06, 17:07 ]
Ferbik napisał/a:
W związku z sugestiami (zresztą nie pierwszymi odnośnie tego tematu)


tak na marginesie znam te sugestie i osoby które tego typu sugestie wysuwają, między innymi pewnie na ostatnim spocie :wink: może nawet u Ciebie w domu :wink: szczegół..

[ Dodano: 2010-05-07, 00:19 ]
KB24 napisał/a:
Poczytajcie ich posty !!!


Mnie wystarczy że przeczytałem Twoje i wiem wszystko ! Widzę że nie ma chętnych na autko .. :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-07, 14:04   

mario's, biorąc pod uwagę to, że Twoje wcześniejsze dwa konta: Paullaa i Robert_wawa zostały zablokowane, bo udowodniono Ci, że to Twój plagiat (m.in. za to miałeś ściągniętego moderatora) nie będę dyskutował na ten temat.
mario's napisał/a:
tak na marginesie znam te sugestie i osoby które tego typu sugestie wysuwają, między innymi pewnie na ostatnim spocie :wink: może nawet u Ciebie w domu :wink: szczegół..

Uwierz mi: mamy ciekawsze tematy do rozmów :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 13:47   

Ferbik napisał/a:
mario's, biorąc pod uwagę to, że Twoje wcześniejsze dwa konta: Paulaaa i Robert_wawa zostały zablokowane, bo udowodniono Ci, że to Twój plagiat (m.in. za to miałeś ściągniętego moderatora) nie będę dyskutował na ten temat.


Też nie mam zamiaru prowadzić głupiej dyskusji jednak dla czego ostatnie słowo ma zawsze należeć do Ciebie :wink:
Ferbik nie wiem o czym mówisz, jaki plagiat i kto coś mi udowadniał. Zablokowałeś czyjeś konta Twoja sprawa nie pierwszy raz, bywało że zablokowałeś połowę osiedla nie wiem czy sobie przypominasz? Ja tak !
Co do moderatora to nie powinieneś wprowadzać nikogo w błąd bo jak sobie dobrze przypomnisz to ja osobiście zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji w związku z brakiem czasu i ochoty na dalsze moderowanie i branie udział w dyskusjach.
Zresztą była funkcja nie ma funkcji :D nie jest to dla mnie problem ani żadna strata i nie płacze z tego powodu, wręcz przeciwnie nie mam obowiązku chodzić na wspólne spoty które były dla Ciebie tak ważne i były osiom niezgody i jednym z powodów mojej rezygnacji .. :wink:
Ferbik napisał/a:
Uwierz mi: mamy ciekawsze tematy do rozmów


Oczywiście mam taką nadzieję i życzę tego z całego serca :) choć często można zobaczyć i wyciągać wnioski nie co inne przeglądając choć takie tematy jak ten.
Często gęsto ktoś zacznie bić piane na inny temat a za nim następni sympatycy FAKTU i CZARNEJ MAGII :P :mrgreen:
Mam nadzieję że następnym razem nie będzie zaśmiecania tematów no chyba że znowu poniesie kogoś ułańska fantazja i postanowi mnie oświecić że ja to KTOŚ , a wystarczyło by zamiast wypisywać brednie iść zagrać sobie w kosza.


WEEKEND MAJOWY SIĘ SKOŃCZYŁ :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 17:17   

Wiesz co? Myślałem, że jesteś bardziej poważny... najpierw sam się przyznałeś w rozmowie ze mną kiedyś w TR, że Paulaa i robert_wawa to Twoje konta, rzuciłem jeszcze jednym, to powiedziałeś, że nie Twoje... Sporo naszych wspólnych znajomych potwierdziło, że MATRIX to Twój wymysł... nie chcę się kłócić, lecz nie lubię, jak ktoś w żywe oczy kłamie. Wystarczy poczytać posty użytkowników, których wymieniłem wyżej, gdzie praktycznie ich 90% tekstów, to jaki marios jest (słowo wymoderowano) i w ogóle och ach. Nie chciałem wyciągać tego tematu, jednakże parę osób poprosiło mnie, żeby ta farsa się skończyła. Sprawdziłem dokładnie: nawet nie chciało Ci się zresetować neostrady po zalogowaniu się na konto klona. Wchodziłeś z tego samego IP na dwa konta w przeciągu jednego dnia (gdzie np. MATRIX rzucił pytanie, czy będziesz grał teraz w sobotę czy coś koło tego - dziwnym trafem pewnie wynajmował pokój w Borynie, skąd praktycznie w tym samym dniu mu odpowiadałeś na posta - nie mógł zejść do recepcji i spytać Cię osobiście?). Czasem warto przyznać się do błędu i przeprosić, niż brnąć dalej. Ludzie zapomnieliby szybciej i nie byłoby niepotrzebnych spięć tego typu.
Dalsze ciągnięcie tego tematu nie ma jak najbardziej sensu, ponieważ Ty swoje, ja swoje. Jednak z taką różnicą, że ja mogę podeprzeć się dowodami w postaci logów z forum, a Ty jedynie tym, że będziesz udawał niewinnego...

EOT z mojej strony, ban na tamte dwa konta.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KB24 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 23
Skąd: LAKERS
Wysłany: 2010-05-08, 18:59   

mario's napisał/a:
Mam nadzieję że następnym razem nie będzie zaśmiecania tematów

Nadzieja matką głupich - spójrz w lustro, zakładasz kilka kont , które piszą jaki ty to Z.A.J.E.B.I.S.T.Y. jesteś - i kto tu zaśmieca ?

Ferbik napisał/a:
Czasem warto przyznać się do błędu

Panie Administratorze , taki znany i ceniony na świecie Dj i błędy :lol:

[ Dodano: 2010-05-08, 19:23 ]
Ferbik napisał/a:
a Ty jedynie tym, że będziesz udawał niewinnego...

I tak będzie !!! Czekam z niecierpliwością , co teraz mądrego napisze Dj 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-11, 09:42   

po co ludzie zakładają konta z jednego IP ????
Wystarczy że ktoś będzie miał np Neostradę a założę się o 100zł że jeśli sam się nie wkopie to administracja tego nawet nie zauważy.

Może też dzieci przestaną zakładać konta bo jakoś trudno mi uwierzyć że forum posiada ponad 2000 użytkowników.
Użytkowników forum powinno być przynajmniej o 1600 mniej licząc że są nieaktywni do 5 miesięcy.
Wątpię też że administracja kasuje opuszczone konta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
chlopczyk 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-12, 00:27   

już nie pamiętam od kiedy mówiłem że Marios=MATRIX
Tylko, że odkąd TR się zamknęła i the Best MC przestał grywać aktywność drugiego zmalała. Bo niby o co miał pytać?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-29, 18:29   

wieluniak20 napisał/a:
Użytkowników forum powinno być przynajmniej o 1600 mniej licząc że są nieaktywni do 5 miesięcy.


no tak ale jak ja byłem "wyłączony z życia" i żyłem bez internetu przez pół roku bo mnie nie było to już konto uległoby skasowaniu...
Takie coś powinno wiązać się z ilością postów no i wiadomo czas ostatnich odwiedzin, bo konta z liczba postów, które można na palcach policzyć i brak odwiedzin przez rok wg mnie powinny być kasowane.

Na dużych forach administratorzy trzymają takich userów gdyż jest to baza @ na które można rozsyłać reklamy i biorą admini za to dużą kase. Niby "niewinna reklama co jakiś czas
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW