R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2010-05-08, 20:36
Kultura koprofaga
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 18:16   

koprofag napisał/a:
Administracja ma obowiązek nie dopuszczać (poprzez natychmiastowe usuwanie) do ujawniania takich wiadomości.

Tak? Pokaż mi to w regulaminie, netykiecie, czy w aktach prawnych.
Inaczej nakazujesz usunięcie czegoś, co świadczy o Twoim chamstwie, kulturze osobistej i traktowaniu innych. Nie napisałeś tego publicznie, bo doskonale wiesz, że z miejsca dostałbyś ostrzeżenie. Nie rób z siebie idioty.
koprofag napisał/a:
W reszcie przypadków można się wyprzeć treści wysyłanego listu (przy sprawach błahych - jak tutaj).

Jesteś pewien? :twisted:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 18:39   

Kultura osobista, to nie tylko "wyjściowy garnitur" na ulicy, to również "drelichy" we własnych czterech ścianach (mam nadzieję że wszyscy rozumieją co chciałem przez to powiedzieć ;) ).
I o ile można pytać o moralną stronę ujawnienia tej PW , to nie może zostać bez echa forma jakiej użył koprofag, nawet na linii prywatnej.
A słowa jakich użył, jeszcze raz pozwolę je sobie zacytować,
Cytat:
Zamknij ryj (słowo wymoderowano) pederasto z tym trolowaniem. Skończ te studia i dopiero się do mnie zwracaj per ty, imbecylu. Póki co to proszę per Pan.
I nie reklamuj się z korepetycjami bo jestem życzliwy i zgłoszę to do US.

świadczą dobitnie o tym, że koprofag, nie w "drelichach", a w ... (szukam odpowiedniej szaty :razz: ), już mam ;) w ... "wiechciu ze słomy" chodzi prywatnie po swoim obejściu. A od kogoś kto chodzi w czymś takim, trudno domagać się kultury i dobrego wychowania :shock: :oops: Przepraszam ale takie są niestety twarde fakty :?

Ferbik napisał/a:
Co administracja ma w tym momencie wg Was zrobić?
a) nic
b) dać ostrzeżenie rafalkowi za upublicznianie PW,
c) dać ostrzeżenie koprowagowi za obrażanie (chociaż prywatnie, to w obrębie forum - zresztą zrobił to nie pierwszy raz?)
d) coś innego - czekam na sugestie.

Jestem za opcją; d) coś innego - czekam na sugestie. i już proponuję co uczynić ;) .

Zrobić forumową ankietę, biorąc pod uwagę dwa pytania, które już padły, a mianowicie;
Cytat:
b) dać ostrzeżenie rafalkowi za upublicznianie PW,
c) dać ostrzeżenie koprowagowi za obrażanie (chociaż prywatnie, to w obrębie forum - zresztą zrobił to nie pierwszy raz?)

Przekonamy się, co warta jest ludzka godność w opinii naszych forumowiczów. O "ukaraniu" zwycięscy pogadamy po "słowach ławy przysięgłych" :razz: .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 18:58   

miko 005 napisał/a:
Kultura osobista, to nie tylko "wyjściowy garnitur" na ulicy, to również "drelichy" we własnych czterech ścianach (mam nadzieję że wszyscy rozumieją co chciałem przez to powiedzieć ;) ).
I o ile można pytać o moralną stronę ujawnienia tej PW , to nie może zostać bez echa forma jakiej użył koprofag, nawet na linii prywatnej.
A słowa jakich użył, jeszcze raz pozwolę je sobie zacytować,
Cytat:
Zamknij ryj (słowo wymoderowano) pederasto z tym trolowaniem. Skończ te studia i dopiero się do mnie zwracaj per ty, imbecylu. Póki co to proszę per Pan.
I nie reklamuj się z korepetycjami bo jestem życzliwy i zgłoszę to do US.

świadczą dobitnie o tym, że koprofag, nie w "drelichach", a w ... (szukam odpowiedniej szaty :razz: ), już mam ;) w ... "wiechciu ze słomy" chodzi prywatnie po swoim obejściu. A od kogoś kto chodzi w czymś takim, trudno domagać się kultury i dobrego wychowania :shock: :oops: Przepraszam ale takie są niestety twarde fakty :?

Ferbik napisał/a:
Co administracja ma w tym momencie wg Was zrobić?
a) nic
b) dać ostrzeżenie rafalkowi za upublicznianie PW,
c) dać ostrzeżenie koprowagowi za obrażanie (chociaż prywatnie, to w obrębie forum - zresztą zrobił to nie pierwszy raz?)
d) coś innego - czekam na sugestie.

Jestem za opcją; d) coś innego - czekam na sugestie. i już proponuję co uczynić ;) .

Zrobić forumową ankietę, biorąc pod uwagę dwa pytania, które już padły, a mianowicie;
Cytat:
b) dać ostrzeżenie rafalkowi za upublicznianie PW,
c) dać ostrzeżenie koprowagowi za obrażanie (chociaż prywatnie, to w obrębie forum - zresztą zrobił to nie pierwszy raz?)

Przekonamy się, co warta jest ludzka godność w opinii naszych forumowiczów. O "ukaraniu" zwycięscy pogadamy po "słowach ławy przysięgłych" :razz: .


Dzięki za poparcie moich skorupek : )
A to trzeba w garniturze chodzić? Może mnie finansowo i duchowo stać tylko na wiechć ze słomy i to nie moja wina. : )

Cytat:
zresztą zrobił to nie pierwszy raz?

Co? Jak? Gdzie? Kogo? Kiedy? : )

Zapomniałem ustosunkować się. : )
Ferbik napisał/a:

Inaczej nakazujesz usunięcie czegoś, co świadczy o Twoim chamstwie, kulturze osobistej i traktowaniu innych. Nie napisałeś tego publicznie, bo doskonale wiesz, że z miejsca dostałbyś ostrzeżenie.
Nie rób z siebie idioty.
No chyba wyjaśniłem to w którymś z poprzednich postów. Wpis z gwiazdką bodajże, więc Hameryki nie odkryłeś.
Cytat:
Nie rób z siebie idioty.

Tz, że nim nie jestem? : )
Ostatnio zmieniony przez koprofag 2010-05-08, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2010-05-08, 18:58   

miko 005 napisał/a:
Zrobić forumową ankietę, biorąc pod uwagę dwa pytania, które już padły

Demokracja bezpośrednia? To może będziemy głosować za każdym razem gdy będą wątpliwości odnośnie zachowania użytkowników, którego nie reguluje regulamin. Myślę miko 005, że nie przerobilibyśmy ilości "pozwów" :wink: To administratorzy są właśnie od rozwiązywania tego typu problemów.

miko 005 napisał/a:
"wiechciu ze słomy"

Doprawdy nie wiem skąd się bierze ta awersja ludzi 'miastowych' do wsi...


Retardacja społeczeństwa przyspiesza z roku na rok. Radzę uzbroić się w cierpliwość i takich ludzi ignorować.
_________________
Bij czerwonych, aż zbieleją, bij białych, póki nie poczerwienieją!
N. I. Machno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 19:23   

Morgoth napisał/a:
miko 005 napisał/a:
"wiechciu ze słomy"


Doprawdy nie wiem skąd się bierze ta awersja ludzi 'miastowych' do wsi...

Jestem chyba ostatnią osobą, która wypiera się wiejskiego pochodzenia ;) . Jeśli zatem uważasz, że "wiecheć ze słomy" przysługuje jak psu gnat, tylko ludziom ze wsi, a nijak nie pasuje do tych "miastowych" jak to sam określasz (i tym samym stajesz się dzielącym, niestety ;) ), to muszę Cię poinformować, że tak na całe szczęście nie jest :) .

Co do tej propozycji z "ławą przysięgłych" ;) , trzeba jasno przyznać, że z tak brutalnym słownictwem nie na co dzień się spotykamy :shock: , więc jakaś przestroga by się zdała, dla poprawy etycznego zachowania się tutaj na tym forum, a dla co niektórych, chociaż ... na tym forum.
Zresztą, Ferbik pytał, ja odpowiedziałem :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 20:11   

koprofag, zastanawiam się po co się rejestrowałeś na naszym forum, skoro próbujesz wszystko sprowadzić do jednego mianownika, pod którym znajduje się g.ówno w chlewie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 20:22   

Ferbik napisał/a:
koprofag, zastanawiam się po co się rejestrowałeś na naszym forum, skoro próbujesz wszystko sprowadzić do jednego mianownika, pod którym znajduje się g.ówno w chlewie.

Widzisz, a ja odnoszę wrażenie, że to ty i spółka staracie się doszukać w moich postach gó_wna w chlewie.
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-05-08, 20:22   

koprofag napisał/a:
W reszcie przypadków można się wyprzeć treści wysyłanego listu (przy sprawach błahych - jak tutaj).

Ktoś chce filmik, prt sc, albo dostęp do mojego konta? Chcesz ich teraz przekonać, że to zmyśliłem? Haha... :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 20:23   

To ty masz człowieku w d..pie forumowiczów pisząc, że jesteś z chlewa, że masz 12 lat itp. To jest podejście osoby, którą można traktować dojrzale i poważnie? Pytanie retoryczne, więc nie odpowiadaj - ja już Cię więcej nie dokarmiam. W każdym razie jesteś na wylocie.

EOT z mojej strony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 20:34   

Ferbik napisał/a:
To ty masz człowieku w d..pie forumowiczów pisząc, że jesteś z chlewa, że masz 12 lat itp. To jest podejście osoby, którą można traktować dojrzale i poważnie? Pytanie retoryczne, więc nie odpowiadaj - ja już Cię więcej nie dokarmiam. W każdym razie jesteś na wylocie.

EOT z mojej strony.

To wywal a nie strasz.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 20:35   

Proszę bardzo.
Ban na życzenie.
Temat zamykam.

PS. Dodam jeszcze, że koprofag to zbanowany wcześniej knyklu, potem jego klon knyklu2, kkk_bicz... człowiek bez charakteru. Żałosne.

Użytkownicy piszący z tego IP
koprofag [ 33 Posty ]
knyklu [ 24 Posty ]
kkk_bicz [ 2 Posty ]

Dodatkowo ban dla klona knykla: karol555, który też napisał z tego IP jednego posta, właśnie pojawił się na forum po długim niebycie i przeglądał ten temat 3 razy - dziwny zbieg okoliczności. Jeszcze dziwniejsze jest to, że w ogłoszeniu karol555 i knyklu podali ten sam nr telefonu :D Ten gość nie jest żałosny, on jest raczej psychicznie chory.


PROŚBA DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW, KTÓRZY POSIADAJĄ NIEREGULAMINOWO WIĘCEJ NIŻ JEDNO KONTO: ZGODNIE Z REGULAMINEM NIE TOLERUJEMY KLONOWANIA I BĘDZIEMY OD TEGO MOMENTU MONITOROWAĆ TO I TĘPIĆ Z CAŁĄ SUROWOŚCIĄ, WIĘC JAKIEKOLWIEK PRÓBY ZAKŁADANIA NOWYCH KONT MIJAJĄ SIĘ Z CELEM. JEST TYLE INNYCH, ZAPEWNE CIEKAWSZYCH FOR NIŻ NASZE, WIĘC NIE PSUJMY SOBIE KRWI NAWZAJEM.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW