R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2010-05-08, 20:36
Kultura koprofaga
Autor Wiadomość
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-05-08, 15:12   Kultura koprofaga

Oto jaką kulturą może pochwalić się nasz g0wno-wrzeracz
koprofag napisał/a:
Zamknij ryj (słowo wymoderowano) pederasto z tym trolowaniem. Skończ te studia i dopiero się do mnie zwracaj per ty, imbecylu. Póki co to proszę per Pan.
I nie reklamuj się z korepetycjami bo jestem życzliwy i zgłoszę to do US.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 15:38   Re: Kultura koprofaga

rafalekjan napisał/a:
Oto jaką kulturą może pochwalić się nasz g0wno-wrzeracz
koprofag napisał/a:
Zamknij ryj (słowo wymoderowano) pederasto z tym trolowaniem. Skończ te studia i dopiero się do mnie zwracaj per ty, imbecylu. Póki co to proszę per Pan.
I nie reklamuj się z korepetycjami bo jestem życzliwy i zgłoszę to do US.

To PW było, więc o co ci chodzi. Ja tego co do mnie napisałeś nie mam zamiaru ujawniać wszystkim, a jest to nie gorsze niż moje cytowane przez ciebie.

I tak przy okazji, proszę administracje tego forum o ukaranie rafalekjan za ujawnianie korespondencji prywatnej. Jeżeli ten list pozostanie ogólnodostępny, a zachowanie użytkownika nie zostanie skarcone, to renoma i prestiż tego forum zostaną bardzo nadszarpnięte.
Zresztą zawsze sami proście, żeby prywatne niesnaski wyjaśniać via PW, prawda?
Ostatnio zmieniony przez koprofag 2010-05-08, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-05-08, 15:50   

Oto co napisałem:

rafalekjan napisał/a:
Sądzę, że "obsada" już jest w komplecie ;)
koprofag napisał/a:
Sadzisz, czy wiesz? Ma to ogromne znaczenie dla zainteresowanych, bo jeżeli sadzisz, to po co odpowiadasz?

Sądzę, że takich jak ty powinno się trzymać razem z innymi trollami z dala od normalnych ludzi.

Napisałeś debilizm, więc debilizmem odpowiedziałem. I nie widzę tu nic nie kulturalnego w przeciwieństwie do Twojej PM-ki.
Ostatnio zmieniony przez rafalekjan 2010-05-08, 15:59, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-05-08, 15:57   

Panowie PW.
Nie wszystkich interesują wasze problemu.
Zgadzam się że Prywatna Wiadomość,jak sama nazwa wskazuję jest prywatna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 15:59   

maniekl napisał/a:
Panowie PW.
Nie wszystkich interesują wasze problemu.
Zgadzam się że Prywatna Wiadomość,jak sama nazwa wskazuję jest prywatna.

Było PW, ale jak sam widzisz...
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-05-08, 16:01   

Prywatnie to on może sobie pierdzieć w stołek, a nie mnie obrażać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 16:20   

1.Czy można kogoś obrażać "prywatnie"?
2.Czy można ujawniać wiadomości "prywatne"?

Ad.1 Sądzę, że nie można, obrażanie na forum publicznym, czy obrażanie na forum prywatnym jest takim samym obrażaniem.

Ad.2 Jestem zdania, że ujawnianie i publiczne okazywanie "słabości" drugiego człowieka powinno mieć ściśle określony cel. Gdyby chodziło np o groźbę, to takie ujawnianie miałoby sens.
W tym przypadku należało po prostu zignorować zaczepki koprofaga. I nie podejmować z nim żadnej polemiki.
Tak postępuję w stosunku do tych uczestników forum, którzy przekroczyli granice dobrego smaku.
W przypadku takim jak powyżej, uważam, że rafalekjan nie powinien upubliczniać pw otrzymanego od koprofaga, bo dyskusja nad etyczną stroną zachowań lub dokonywanie jakichkolwiek osądów w oparciu o ujawnione pw jest wątpliwa moralnie.
Nie kwalifikują się też te posty, moim zdaniem, do oceny przez administrację i moderację.
Najlepiej by zrobił rafalekjan, gdyby ustawił czas ważności postu/tematu na 1 dzień dla swojego pierwszego postu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 17:07   

Zygmunt Stary napisał/a:
1.Czy można kogoś obrażać "prywatnie"?
2.Czy można ujawniać wiadomości "prywatne"?

Ad.1 Sądzę, że nie można, obrażanie na forum publicznym, czy obrażanie na forum prywatnym jest takim samym obrażaniem.

Ad.2 Jestem zdania, że ujawnianie i publiczne okazywanie "słabości" drugiego człowieka powinno mieć ściśle określony cel. Gdyby chodziło np o groźbę, to takie ujawnianie miałoby sens.
W tym przypadku należało po prostu zignorować zaczepki koprofaga. I nie podejmować z nim żadnej polemiki.
Tak postępuję w stosunku do tych uczestników forum, którzy przekroczyli granice dobrego smaku.
W przypadku takim jak powyżej, uważam, że rafalekjan nie powinien upubliczniać pw otrzymanego od koprofaga, bo dyskusja nad etyczną stroną zachowań lub dokonywanie jakichkolwiek osądów w oparciu o ujawnione pw jest wątpliwa moralnie.
Nie kwalifikują się też te posty, moim zdaniem, do oceny przez administrację i moderację.
Najlepiej by zrobił rafalekjan, gdyby ustawił czas ważności postu/tematu na 1 dzień dla swojego pierwszego postu.

A dlaczego na jeden dzień? Dlaczego w ogóle ktokolwiek, poza adresatem, ma mieć wgląd to takiej wiadomości.
Zygmuncie Stary, albo... albo... (zaprzeczasz sam sobie niestety).

PS. No i gdzie jest ta zawsze czujna administracja???
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-05-08, 17:11   

Wg mnie post rafalekjana jest po prostu nieetyczny i tyle.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 17:15   

koprofag:
Sprawa ujawnienia prywatnej korespondencji, to nie jest problem administracyjny, tylko etyczny.
Pisząc cokolwiek do kogokolwiek nigdy nie możesz mieć pewności, że ten ktoś nie upubliczni korespondencji, dlatego trzeba czuwać nad tym CO się pisze, DO KOGO się pisze i PO CO się pisze.
cbdo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 17:24   

OK. Przyjmijmy, że rafalekjan zachował się gówniarsko i chamsko ujawniając prywatną korespondencję. Weźmy teraz jednak pod uwagę fakt, że przesłał to PW do administracji, gdyż poczuł się urażony. Co administracja ma w tym momencie wg Was zrobić?
a) nic
b) dać ostrzeżenie rafalkowi za upublicznianie PW,
c) dać ostrzeżenie koprowagowi za obrażanie (chociaż prywatnie, to w obrębie forum - zresztą zrobił to nie pierwszy raz?)
d) coś innego - czekam na sugestie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-05-08, 17:29   

Ja za wycieczki zostałem ukarany, więc dlaczego on miałby nie być?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 17:35   

rafalekjan napisał/a:
Ja za wycieczki zostałem ukarany, więc dlaczego on miałby nie być?

Publiczne.

Ferbik napisał/a:
OK. Przyjmijmy, że rafalekjan zachował się gówniarsko i chamsko ujawniając prywatną korespondencję. Weźmy teraz jednak pod uwagę fakt, że przesłał to PW do administracji, gdyż poczuł się urażony.

a. prywatne listy spoza forum tez wam przesyła?
b. pierwsze co musicie zrobić, to usunąć ta wiadomość z forum*, bo robicie z siebie kiepskich adminów. Po to jest w phpBB PW, żeby inni nie widzieli.

*akurat mi na tym aż tak bardzo nie zależy, bo poszło to via PM, ażeby nie dostać bana za publiczne obrażanie. Skoro sam ujawnił, to już jego problem.

Zygmunt Stary napisał/a:
koprofag:
Sprawa ujawnienia prywatnej korespondencji, to nie jest problem administracyjny, tylko etyczny.
Pisząc cokolwiek do kogokolwiek nigdy nie możesz mieć pewności, że ten ktoś nie upubliczni korespondencji, dlatego trzeba czuwać nad tym CO się pisze, DO KOGO się pisze i PO CO się pisze.
cbdo

Administracja ma obowiązek nie dopuszczać (poprzez natychmiastowe usuwanie) do ujawniania takich wiadomości.
Jasne, że nie mogę być pewny, ale zazwyczaj takie ujawnienie jest nic nie warte, bo nie ma autoryzacji (przy ujawnieniach spraw istotnych). W reszcie przypadków można się wyprzeć treści wysyłanego listu (przy sprawach błahych - jak tutaj).

Ferbik napisał/a:

d) coś innego - czekam na sugestie.

Rozdać kwiaty?
Bym zapomniał. Rzucić skorupki?
 
   
vanilia1000 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 6 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 221
Piwa: 4/1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-05-08, 18:14   

ta kłótnia przypomina wrzaski pięciolatków:
- Mamo, on mnie popchnął !!!
- Ale on zaczął !!!
I co mama powinna zrobić??
Proponuję Administratorowi - Dobrej Mamie - wyjście D - dać obydwóm lizaki, a na przeproszenia mają pocałować się w policzek i obiecać, że przestaną.
_________________
"Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 18:16   

vanilia1000 napisał/a:
a na przeproszenia mają pocałować się w policzek

Myślę, że nie czytałaś pierwszego wpisu w tym temacie.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW