R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pohybel, oportunista, Motłoch
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-11, 21:05   

Nie musisz mi tłumaczyć jak dzieciakowi w przedszkolu bo ja to wszystko naprawdę łapię.

Powtarzam - fizyczne IP masz zawsze od swojego ISP.

W pierwszym przypadku ip.wp.pl nie pokazuje Twojego IP tylko IP serwera tunelującego.

Skoro nadal twierdzisz inaczej to zadam Ci pytanie. W jaki sposób komunikowałbyś się z proxy albo z serwerem tunelującym mając takie samo IP jak ten serwer?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-11, 21:32   

Administrator napisał/a:
Skoro nadal twierdzisz inaczej to zadam Ci pytanie. W jaki sposób komunikowałbyś się z proxy albo z serwerem tunelującym mając takie samo IP jak ten serwer?

mówimy o adresie ip końcowym/wynikowym w kwestii zmyłki adminów forum :)
nie o tym ze isp statycznie/dynamicznie przydziela mi konkretny ip/ albo z puli wolnych ip.
to wiadomo że tego nie zmienisz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2010-03-11, 21:43   

Sęk w tym że forum wyświetla końcowe.
A droga do tego właściwego może biec przez wiele wiele krajów i maszyn.

Np tor

Nawet mam ładnego windowsa :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-11, 21:55   

TOR jest narzedziem z którym walczy USA i Unia Europejska, gdyż pozwala różnym "przestępcom" ukryć swoje oblicze w sieci i takie tam inne :P uzyskując anonimowość


i pomyśleć że
Cytat:

Tor, początkowo sponsorowany przez laboratoria badawcze Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-14, 19:07   

Witamy nowego klona :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-14, 20:16   

Dobrze dobrze :) Nowy kolega "Zaangażowany" obejrzał jedynie ten temat po czym się wylogował :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-03-14, 22:32   

Podejrzanie z nazwy jest jeszcze użytkownik cichyale mogę się mylić, wcześniej widziałem jeszcze jeden podobny nick ale teraz nie widzę.

[ Dodano: 2010-03-14, 22:37 ]
Kolega nawet fajnie pisał, tylko coś mu się szybko jeden nick nudzi i potrzebuje kolejnego, najbardziej by mu pasował "Niezdecydowany" :D
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 12:53   

to może jakiś konkurs na forum....
Kto odkryje mistyfikacje i klona jakiegoś użyszkodnika :)
dla tych którzy nie mają co robić niech przeprowadzą śledztwo prywatne :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
obojętny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 14:08   

Do tej pory byłem biernym czytelnikiem waszego forum, ale postanowiłem się wtrącić. Osoby, które tak piętnujecie rzeczowo argumentowały za "swoją" sprawą. Nie wnikam w to czy jest to jedna i ta sama osoba, ale to nie ma znaczenia. Osoby te próbowały podjąć rzeczową dyskusję i z tego co zaobserwowałem to zostały wyautowane z powodu czyjejś urażonej dumy. Nikt z piętnujących nie podjął się dyskusji, za to wszyscy sięgnęli po środki, które tak były piętnowane. Nazywanie kogoś trolem, gdy brak jest rzetelnych argumentów, to chwyt poniżej pasa. A ten marcin górski to już pobił rekord świata. Facet który nic nigdy mądrego nie powiedział. Co do IP i innych takich to sam często korzystam z laptopa szefa, który zaopatrzony jest w mobilny intenet, i robi tak co najmniej kilku pracowników za jego przyzwoleniem. Zauważyłem jeszcze, że dosłownie wściekłość wywołuje posądzenie moderatorów o brak bezstronności lub złe zrozumienie tekstu. Radziłbym odłożyć dumę na bok i skupić się na rzetelności. W ten sposób odstraszacie od forum czytlników, którzy mieliby coś do powiedzenia. Etykieta nie może służyć za pretekst do dawania ostrzeżeń ludziom ośmielającym sie was krytytkować. Pozdrawiam. obojętny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 15:04   

Witamy kolejne alter ego oportunisty i jego klonów :D

obojętny, przeczytaj obiektywnie swoje wcześniejsze wpisy to moża zauważysz, że głównym powodem usunięcia twojej osoby z forum było notoryczne łamanie regulaminu i ubliżanie innym użytkownikom.
Dyskutowac można ale pewne zasady kultury obowiązują.
Ostatnio zmieniony przez red 2010-03-16, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 15:49   

Pohybel, oportunista, Motłoch,obojetnny,.... itp. Ja Ci chętne ściągnę ostrzeżenia z 1 konta. Ale obiecaj że przeczytasz regulamin i będziesz się do niego stosował. W szczególności chodzi o nie obrażanie użytkowników oraz o klonowanie kont.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 17:31   

Administrator,
dajcie mu bana na konta + IP jeśli pisze ze stałego to przestanie dublować swoją osobę na forum. jesli ma neo to w końcu znudzi mu się zakładanie kont pocztowych i kont na forum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-16, 17:38   

Nie ma takiej możliwości ponieważ nie ma stałego IP (tak jest w neostradzie, netii, orange itd)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-03-16, 19:32   

wieluniak20 napisał/a:
Administrator,
dajcie mu bana na konta + IP jeśli pisze ze stałego to przestanie dublować swoją osobę na forum. jesli ma neo to w końcu znudzi mu się zakładanie kont pocztowych i kont na forum
Ale ja z chęcią poczytam posty tego użytkownika. Czyta się dobrze, wystarczy raz i wiadomo o co chodzi. A im barwniej tym ciekawiej. O to chyba chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-20, 00:24   

To jest właśnie problem z osobami które mają neostradę. Administrator jest w tej sytuacji bezradny. Osoba, która ma neostradę może ciągle zakładać nowe konta i pisać z nich, a administracja może tylko po kolei je blokować. Tak więc, ta osoba zawsze jest krok do przodu przed administracją i nie ma na nią żadnego sposobu. Miałem podobny problem gdy sam byłem administratorem forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW