R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmienione przerwy w szkole nr.2
Autor Wiadomość
Asterol 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 17:39   Zmienione przerwy w szkole nr.2

Założyłem tan temat by pokazać wszystkim jakim problemem(genialnym pomysłem) zostali
udręczeni uczniowie z zespołu szkół nr 2, tj. przedłużono nam przerwy i teraz niejednokrotnie musimy czekać na autobus dwie godziny.Wiadomo kto nam tak umila życie.Niech wpisują się osoby, które tak jak ja wyrażają sprzeciw.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 17:42   

Słyszałem o tej akcji, zanim jeszcze rozdmuchano ją w RZW. Nie wiem komu dyrektor chciał zrobić dobrze, lecz na pewno nie uczniom. Żeby uczniowie musieli stosować petycje do PKSu o zmianę kursów autobusów, bo dyrektor sobie wymyślił zmianę przerw, jest co najmniej niedorzeczne. Jestem przeciw, chociaż nie mam do czynienia z tą szkołą, ale zawsze jestem przeciwny wprowadzaniu w życie absurdów, które nie mają racjonalnego zastosowania w życiu codziennym.

Chciałbym przede wszystkim poznać przesłanki, które skłoniły do zmiany przerw lekcyjnych.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Asterol 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 17:47   

Tłumaczono nam to tym ,iż takie są wymogi sanepidu, do tego były jeszcze inne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 17:59   

Asterol napisał/a:
Tłumaczono nam to tym ,iż takie są wymogi sanepidu,

Spróbuję się dowiedzieć w Sanepidzie czy to prawda i co za wymogi jeśli zostały postawione.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Asterol 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 18:00   

Ok będziemy ci wdzięczni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 18:04   

Przerwy są przedłużone. Bo jak były przerwy 5 minutowe to uczniowie spóźniali się z warsztatów do szkoły tak przynajmniej tłumaczył się dyrektor.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 18:57   

W ciągu tych 5 minut to dało radę wrócić z warsztatów i jeszcze 'odrobić' jak się czegoś nie miało.

Fakt że mnie to "najbardziej" przeszkadza bo mieszkam na miejscu, ale jakby nie było z 15:05 robi się 15:20, a z 15:55 16:20. To już prawie pół godziny spędzone bezsensownie między lekcjami... :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xfreex 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: mam wiedziec:)
Wysłany: 2009-10-28, 19:05   

Buhahahahaha spóźniamy się z warsztatów to mnie rozbawiło. Zal zal zal .Nie będę się już na ten temat wypowiadał. Nawet w opinii sanepidu jest ze jeśli większość jest dojeżdżających to przerwy maja być dostosowane do uczniów... Podobno żyjemy w państwie demokratycznym a dyrektor co robi? Nie podejmuje z nami dialogu kiedy ma wyraźna petycje podpisana przez każdego ucznia obecnego w dniu zbierania podpisów w szkole!!! coś tu chyba jest nie tak??? A mi się coś obiły o uszy inne "doskonałe pomysły" np. ze lekcje będą od 9 i zamiast kończyć po 3 będą kończyć się po 4. Jak to usłyszałem to śmiałem się przez cały dzień. Jak ktoś pamięta inne doskonałe pomysły to niech napisze pośmiejemy się jeszcze raz.

PS. Wywiad radia RZW http://radiozw.com.pl/nius_inf.php?id=5963
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 19:10   

Cytat:
A mi się coś obiły o uszy inne "doskonałe pomysły" np. ze lekcje będą od 9 i zamiast kończyć po 3 będą kończyć się po 4. Jak to usłyszałem to śmiałem się przez cały dzień.


Zapomniałeś o przerwie 45 minut w środku tego wynalazku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xfreex 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: mam wiedziec:)
Wysłany: 2009-10-28, 19:14   

A fakt było coś ze po pierwszej lekcji miała być przerwa 45 minutowa.... to chyba nie wymaga komentarza xD :] Takie rzeczy to tylko w Polsce;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MoRRis_90 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 19:25   

ja sie nie bede wypowiadal na ten temat bo cala szkola wie jakiego mamy pana dyrektora i jakie kazdy ma zdanie o nim... to samo budowa jakiejs wizji przed wejsciem;// no japie*** zamiast wydawac 20 tys czy iles tam na to wolal bym miec wymienione okna na korytarzach bo zima pizga masakrycznie.. dla mnie zal totalny. jedyne co bym zrobil to zmienl dyrektora..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xfreex 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: mam wiedziec:)
Wysłany: 2009-10-28, 19:32   

hehe pewnie nie tylko ty byś to chętnie zrobił;] A nie powiem bo jak ostrzejsza zimna to niekiedy w klasach trzeba w kurtkach siedzieć a palce aż drętwieją;D Ale spoko mamy dopiero XXI wiek ;] Nie wspomnę o pozabijanych oknach gwoździami ;] Albo nasza cudowna sala xD buhaha
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-10-28, 19:35   

nie bede mowil jeszcze o tym ze jezeli była taka decyzja sanepidu to dlaczego w ubikacjach nie ma papierowych ręcznikow, papieru toaletowego w kabinach i mydła przy umywalkach ? byłem na tym zebraniu z dyrektorem ale, takie zebrania nie mają sensu bo większosc uczniow ma dystans do dyrektora i nie wypowie wszystkich swoich racji, a jesli juz ktos rzuci jakis pomysl albo swoje niezadowolenie dyrektor załata tą wypowiedz 15 minutowym wykładem....ehhh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MoRRis_90 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 19:37   

i mowi swoje racje albo zartuje swoimi beznadziejnymi zartami;// coz przetrwac jeszcze te lata nauki i pozegnac ta szkola... nie bede sie czepial ale chyba szkola powinna byc polaczona korytarzem do warsztatow hehe
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xfreex 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: mam wiedziec:)
Wysłany: 2009-10-28, 19:41   

Chyba nie koniecznie bo np na wojska Budynek praktyk jest kawałek od szkoły:) ale tam chyba jak już maja praktyki to cały dzień tak mi się wydaje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW