R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Typy Kobiet I Sposoby Podrywu
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-16, 22:00   Typy Kobiet I Sposoby Podrywu

Cytat:
Typy Kobiet I Sposoby Podrywu
Posted by admin

Hej:) Na wstępie pragnę zaznaczyć, że darzę Twa osobę wielkim
szacunkiem. Już nawet ilość oraz jakość kobiet, które wystąpiły w
Twym życiu nie imponują mi tak jak Twa wiedza i skuteczny sposób jej
przekazania.


Cel mojego prosta to prośba o wstępne opisanie, stworzenie bardzo
ogólnych profili dziewczyn najczęściej występujących w złożonej
społeczności kobiet. Zdaję sobie świetnie sprawę, że każda kobieta
jest inna ale wydaje mi się, że mógłbyś stworzyć co najmniej 5 takich
typów i je opisać. Na przykład ogólna charakterystyka typowej zimnej
suki, imprezowiczki, a na przykład charakterystyka wymagającej, mocno
stąpającej po ziemi realistki.Chodzi mi o przypisanie każdemu z typów
kilku zwykle powtarzających się elementów np. jaki ubiór, makijaż,
słownictwo, miejsca spędzania wolnego czasu. Myślę, że jakbyś dobrze
przypomniał sobie 5 bardzo charakterystycznych, a zarazem rożnych od
siebie kobiet, a następnie przypominał sobie ich atrybuty to mógłbyś
mi pomóc. Wszak doświadczenie w tych sprawach masz ogromne. Kiedyś w jednej
książce z dziedziny NLS napotkałem na takie opisane typy kobiet ale
zaledwie ułamek informacji pamiętam i tytułu publikacji także nie
kojarzę.

Podsumowując treść mojej prośby mam nadzieję, że udzielone przez
Ciebie informacje pozwolą mi na szybkie określenie typu kobiety zanim
jeszcze podejdę i otworze. Czasami chybiam, więc imprezowiczkom funduję
zbyt ambitne tematy, a z kolei realistki nie podążają za moim poczuciem
humoru i lightowym podejściem do życia. Zripostujesz, że są pewne
utarte schematy, które zadziałają na każdy typ kobiety jak np. dominacja,
poczucie humoru i niekonwencjonalne rozpoczęcie rozmowy itp. Wydaje mi
się, że pewniej bym się czuł podchodząc do kobiety z pewną wiedzą o
niej samej.

Witam…Mówisz masz.

Mam lepszy sposób na takie sytuacje - ja wyciągam w ciągu 3-5minut rozmowy wartości jakie w sobie ceni, a później je przekazuje w rozmowie. Tylko nie możesz tego robić na siłę i musisz pokazać jej, że masz własne wartości, silniejsze od niej.

(Uwaga: to tylko moje spostrzeżenia i opinie)

1. Typ Imprezowy:

Cechy charakterystyczne: lubi alkohol, nie są jej obce narkotyki, najczęściej pali papierosy, jej dewiza życiowa “Carpe Diem”.

Sposób ubioru: prowokujący.

Ulubione zajęcie: seks, imprezowanie, sporty ekstremalne

Rodzaj muzyki: najczęściej słucha techno, trans, hardstyle, muzyka elektroniczna

Jak rozpoznać?: Zapytaj, czy często imprezuje/jeździ do klubu/bywa w takich miejscach. Bardzo otwarcie mówi o seksie, przygodach seksualnych, dobrze reaguje na dotyk

2. Typ Romantyczka

Cechy charakterystyczne: najczęściej unika głośnych imprez i używek. Miłe i ciepłe uosobienie. Czeka na księcia z bajki. Ma disneyowskie wyobrażenie o związkach.

Sposób ubioru: Najczęściej wybiera dżinsy zamiast sukienek. Uwaga: tutaj ubiór jest tematem śliskim. Często może ubierać się jak panna imprezowa.

Ulubione zajęcie: jest mało spontaniczna, lubi planować każdy wyjazd, co nie oznacza, że nie lubi zwiedzać. Słucha często muzyki bardziej spokojnej: rock, wolnej, r’n'b. Wolny czas poświęca raczej na spotkania, ze znajomymi.

Jak rozpoznać?: ceni sobie wartości takie jak rodzina, miłość, ognisko domowe, plany na przyszłość

3. Nimfomanki

Cechy charakterystyczne: żyje seksem. Seks jest dla niej obsesją. Miała wiele przygód seksualnych. Czasem sama prowokuje dotyk, pieszczoty.

Sposób ubioru: Każdy! Bardzo często prowokujący, mocny makijaż, uwidoczniony dekolt

Jak rozpoznać: jeżeli dziewczyna wspomina o przygodach seksualnych, o tym, że jest biseksualna, lub bardzo szybko schodzi na tematy seksualne, sprawdź czy masz prezerwatywy.

4. Zołza

Cechy charakterystyczne: Ma tendencje do marudzenia, jest często roztargniona, spóźnia się, denerwuje, kłóci się o wszystko, lubi dominować.

Styl ubioru: każdy

Jak rozpoznać: gdy mówisz coś zabawnego, albo lekko aroganckiego (bez obrażania jej), a ona się denerwuje, strzela fochy o nic, bądź czujny. To najgorszy typ kobiet. Kosztują wiele nerwów i są toksyczne.

5. Biznes Women

Cechy charakterystyczne: ambitne, dążące do celu, konsekwentne

Styl ubioru: elegancki lub każdy

Jak rozpoznać: ma dużo cech męskich, chodź może być seksowna. Nie daje sobie dmuchać w kaszę, ponieważ bardzo dobrze zna swoją wartość. Potrzebuje mężczyzny, który nie będzie robił jej awantur o sukcesy i nie będzie czuł się gorszy, gdy będzie pięła się po drabinach kariery. Najczęściej była w wielu miejscach, zna wielu wpływowych ludzi i ma ambitne plany na przyszłość.

6. Marzycielka

Cechy charakterystyczne: Wydaje jej się, że pewnego dnia wiele się zmieni. Jest bardzo podobna do biznes women, ale w przeciwieństwie do niej nie wykazuje cech charakteru, które pomogłyby jej osiągnąć sukces.

7. Barbi

Cechy charakterystyczne: mocny makijaż, seksowny ubiór i pusto w głowie. Dla niej liczą się pieniądze, stan twojego konta, twój prestiż i samochód. Możesz jej dużo wmówić, jest łatwowierna.

8. Matka-Polka

Cechy charakterystyczne: traktuje mężczyznę jak swojego syna. Mówi co ma robić, co mówić i jak się zachowywać. Do tego brakuje jej spontaniczności. Z drugiej strony gotuje, sprząta, pierze i opiekuje się facetem (aż za bardzo).

9. Flirciara

Cechy charakterystyczne: bardzo dobrze wie co działa na mężczyzn i jak ich rozkochać, a potem porzucić. Jej przyjemność sprawia sam proces uwodzenia, a potem fakt, że mężczyźni za nią biegają. Łatwo ją poderwać będąc dla niej ciągle niedostępnym i nieprzewidywalnym.

10. MiX- takie kobiety spotkasz najczęściej. Musisz dowiedzieć się, która natura jej jest dominująca i tak ją uwodzić. Z drugiej strony możesz wydobywać z niej cechy, które cenisz i je doceniać.

Takich typów jest setki. Ja mam 2 podziały: emocjonalne i imprezowe. Dla jednych stajesz się romantycznym draniem, a dla drugich przygodowym i nieprzewidywalnym facetem. Z drugiej strony wiele kobiet jest zarówno emocjonalna jak i imprezowa.

Mówię Ci lepiej wydobywać wartości, które ceni, a następnie jej sprzedawać w historiach, które opowiadasz jako swoje. Wbrew pozorom łatwo się, to robi, ale to jest zagadnienie na kolejny post.

Jak mi się coś jeszcze przypomnij dopiszę.


Co niektórym może sie przydać.


Przy okazji z jakimi typami się spotkaliscie?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW