R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2009-03-20, 10:09
Medyk - skandaliczne traktowanie pacjentów
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-03-26, 14:48   

Mike własnie powodem mojego odejscia stamtąd było cos bardzo podobnego,przepisano mi kilka leków na gardło zaweierajacych paracetamol,choc mozna je kupic bez recepty.Zaufałam ,miałam wątpliwości,ale uznałam ze lakarz widocznie wie lepiej,Efekt,straciłam głos i słuch i wylądowałam na 3 tyg do szpitala na laryngologi,koszmar poprostu,nie słyszałam nie mówiłam ,wpadłam w depresje.Natychmiast po wyjściu przeniosłam sie do Puchatka.A czemu chciałam wrócic ,hmm nie poszłabym do tego samego lekarza....teraz jednak po ostatnim zajsciu,decyduje sie na inną przychodnie ,całe szczęście ,ze można wybrac.
majk-el napisał/a:
Zawsze można wystawić opinię lekarzowi tutaj .

Gdyby chodziło o powazną sprawę ,pewnie nie jedna osoba by napisała,ale nie warto bawic sie w pierdoły,potem jest mnóstwo problemów,nie warto.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-28, 11:41   

Po prostu ręce opadają... takie komplikacje przez brak wiedzy lekarzy pierwszego kontaktu. Teraz ju wiem że trzeba iść tam gdzie są największe kolejki do lekarza bo jednak te babcie z kolejek wiedza kto jest dobrym lekarzem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Natasza 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-06, 13:41   

mike napisał/a:
Ostatnio byłem zmuszony leczyć gardło w tej placówce u lekarza rodzinnego dr. Smugowskiego. Efekt był taki, że po kilku tygodniach(!!) faszerowania mnie antybiotykami i ciągle powracającego zapalenia gardła przestałem mówić, jeść a jedyny sposób porozumiewaia było pisanie na kartce. Chociaz nie jestem lekarzem to powiem Wam, że z taka amatorszczyzną się jeszcze nie spotkałem -wychodzi na to, że jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego.


A ja mam bardzo dobre zdanie na temat ww lekarza. Jeszcze żaden lekarz w Medyku nie wykazał takiego zainteresowania pacjentem jak dr Smugowski (nawet dostałam skierowania na specjalistyczne badania-po raz pierwszy w życiu :!: )- ale każdy ma inne doświadczenia i raczej tak powinno zostać ;)
_________________
Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba.
Ostatnio zmieniony przez glizda 2009-04-06, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Banita 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 52
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 83
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-15, 10:49   

Jak słyszę czy czytam wyraz "MEDYK" to nóż mi sie otwiera w kieszeni. Niestety miałem (nie)przyjemność być zapisany w tej przychodni i jak ktoś wspomiał o traktowaniu tam pacjentów niestety to jest prawda. Spotkałem się w tej przychodni prawie z każdym rodzajem traktowania piszę prawie bo nie zaznałem tam zwyczajnej życzliwości i miłego (ludzkiego) traktowania.
Na temat personelu moge powiedzieć że, nie wiem jakim sposobem zdobyli swoje dyplomy (może nie wszyscy) skoro nie badając pacjenta potrafią rozpoznać chorobę. Tak było w moim przypadku nie badając mnie rozpoznawali co rusz to nowe choroby aby się tylko pozbyć z gabinetu i dać aptece zarobić. Po zwróceniu uwagi na to iż nie miałem robionych żadnych badań wyzwano mnie że ja nie jestem lekarzem i przepisano mi następny antybiotyk. Nie wiem jakby sie skończyła cała historia gdybym nie narobił hałasu i poprostu trzaskając drzwiami pożegnałem się z nimi.
Teraz należę całkiem do innej przychodni w której nie dość że po wnikliwych badaniach rozponano moją chorobę to można normalnie porozmawiać z lekarzem jak z człowiekiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-04-15, 13:12   

Mogles odpowiedziec, ze lekarz jest od leczenia a nie od strzelania.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-23, 09:42   

zapiszcie się do sanmedu czy nawet do hipokratesa tam pacjenta traktują jak człowieka a nie jak trupa tak jak w medyku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-09-15, 00:17   

Wracajac do tematu kogo z lekarzy poza dr Kleminska polecacie w MEDYKu? :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-16, 18:16   

Banita napisał/a:

Teraz należę całkiem do innej przychodni w której nie dość że po wnikliwych badaniach rozponano moją chorobę to można normalnie porozmawiać z lekarzem jak z człowiekiem.

Bądź człowiekiem i podaj co to za przychodnia, jestem zainteresowany.... :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-09-16, 20:03   

panteon, od ostatniego wpisu Banity, w tej kwestii minęły trzy lata. Tamten MEDYK, to już przeszłość ;) Dzisiejszy, dostosował się do reszty naszej służby zdrowia :razz: :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
LUCKCARPENTER78 
Słyszał o Wieluniu
LUCKCARPENTER78


Dołączył: 13 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2013-12-13, 15:13   

Niestety miko, ale nie masz racji. Współczesny MEDYK to nadal skansen PRL-u jeśli idzie o traktowanie człowieka. Byłem tam przed kilkoma miesiącami. Musiałem zrobić badania aby móc przystąpić do pracy. Po prostu musiałem tam pójść, nie dlatego że chciałem czy miałem taki kaprys. Kompetencje lekarzy moim zdaniem bez zastrzeżeń. Ale obsługa w rejestracji - SODOMA I GOMORA ! Pacjent jest wrogiem tych z rejestracji (szczególnie jednej). Ryczy z byle powodu, za wszelką cenę dąży do awantury, jest niemiła, nieuprzejma i arogancka wobec interesantów. Zarazem popycha pierdoły z koleżankami. Informacji pacjentowi udziela w sposób opryskliwy. Ma się wrażenie iż nie mogła by funkcjonować gdyby nie obraziła pacjenta. Sam się dziwię dlaczego nie zrobiłem awantury na całą przychodnie (chociaż naprawdę nie należę do ludzi wyrywnych czy konfliktowych). Z nimi trzeba krótko, stanowczo i bez znieczulenia. Nigdy nie będę pacjentem Medyka w ramach POZ, tylko niech badania "Medycyny Pracy" robi inna przychodnia skoro Medyk ma traktować człowieka w wyżej opisany sposób. Po co właściwie Pan Szeląg się tym zajmuje, skoro jego personel nie umie nawet rozmawiać z petentami? Człowiek naprawdę nie zasłużył na takie traktowanie !
Ostatnio zmieniony przez LUCKCARPENTER78 2013-12-13, 23:08, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-12-13, 16:47   

Pan Szeląg dobrze wie kogo zatrudnia, panie pracują tam widocznie za karę, albo nie potrafią docenić tego, ze w ogóle pracują.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW