R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kultura
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-02-15, 08:23   Kultura

http://video.azbuz.com/vi...001052697#set:0

http://www.youtube.com/watch?v=POxa_XbfuJc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 09:19   

Szok! Szok! Szok! Po Lisie to jeszcze można się czegoś podobnego spodziewać, bo ma taki charakterystyczny sposób bycia i nie zawsze kontroluje swoją mimikę, gesty, zachowanie, że mniej mnie dziwią jego wulgaryzmy, ale Durczok?! Pozuje na biednego, zmizerowanego rekonwalescenta, kulturalnego biedaczka, który "uciekł rakowi" a tu proszę, jakie ziółko!
Szok i skandal! Obaj panowie pracując tyle lat w mediach (celowo piszę mediach a nie tylko tv , bo dotyczy to wszystkich źródeł upowszechniania info), powinni być świadomi, że wszystko, co w "medialnym" miejscu mówią, robią -może być zarejestrowane. I nie chodzi nawet o to, że mogą być nagrywani podczas całej obecności w swojej pracy dziennikarzy ale o to, jakimi są ludźmi na codzień. Bo kolejny raz okazuje się, że pod płaszczykiem kultury kryje się chamstwo, hipokryzja i słoma z butów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-02-15, 18:14   

Przypomnijmy: skandal wybuchł po tym jak w internecie znalazło się nagranie zrobione tuż przed emisją TVN-owskich "Faktów". Durczok, jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych, domaga się na nim od swoich podwładnych wyczyszczenia stołu, który - jak mówi jest "up...ny farbą". Pada przy tym kilka słów na "k", a adresatem męskiej wypowiedzi jest człowiek, do którego prezenter zwraca się przez mikrofon per "Rurku".

Na razie nie wiadomo kto w TVN-ie "zdradził" i doprowadził do wycieku. Przez ostatnie kilkadziesiąt godzin stacja stoczyła prawdziwą wojnę z portalami internetowymi doprowadzając na wielu z nich do zdjęcia kontrowersyjnego nagrania. Nie dała rady jedynie w jednym przypadku. Wideo, na którym Durczok wychodzi z siebie, dostępne jest jedynie na jednym z tureckich sajtów.

za internetowym Dziennikiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 19:20   

mareks, ja rozumiem że Ty nigdy nie przeklinasz, jesteś ideałem, który można naśladować, zawsze używasz słownictwa ą ę.
Powiem jedno: zakłamanie z Twojej strony w tym momencie przekroczyło wszelkie granice i ten temat powinien zostać umieszczony w dziale humor. Chyba, że to zostało wyemitowane na antenie, to zwrócę Ci honor, umyję stopy i wypiję wodę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 19:56   

„Kto nie jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień”. Tomasz Lis i Kamil Durczok, to z tego co widzę tacy sami ludzie jak ja, i reszta populacji mego gatunku na ziemi. A skoro ja od czasu, do czasu rzucę „mięsem”, to dlaczego nie mogą ci dwaj osobnicy?
Przecież nie robią tego publicznie, a te „lewe” nagrania to dopiero, voxpopulivoxdei, szok i chamstwo, a nie sam fakt przeklinania przez tych panów.
Dla mnie osobiście, większym chamstwem od mówienia niecenzuralnych słów notabene poza anteną, bo mowa o dziennikarzach, jest Twoja ocena Durczoka;
voxpopulivoxdei napisał/a:
……. ale Durczok?! Pozuje na biednego, zmizerowanego rekonwalescenta, kulturalnego biedaczka, który "uciekł rakowi" a tu proszę, jakie ziółko!


Ale przyznaję, że słowa rzucane przez Tomasza i Kamila, trochę mnie rozśmieszyły, ale to tylko w kontekście tego że na co dzień słychać z Ich ust tylko wielce ważone słowa.
Tak jak stwierdził Ferbik, idealne do działu humor :) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 20:03   

Ferbiku, co Cię dziś ugryzło, masz zły dzień, czy co? Wiadomo, że ze świecą szukać kogoś, kto nie przeklnie. Ale inną miarą mierzymy przysłowiowego pijaczka - nie oczekujemy od niego tzw. klasy a inną osobowość mediów, jak Durczok czy Lis, zresztą nagrodzony zdaje się Victorem? Klęcie można sobie zostawić-w granicach rozsądku- na naprawdę "mocną" sytuację a nie jakiś bałagan na biurku w pracy i wśród mikrofonów! I jakieś "niegroźne" :grin: "przekleństewko" w typie mniej drażniącej uszy "cholery"(sorry!) a nie najohydniejsze "mięso", nie Sądzisz?
Pozdrawiam Cię
P.S. Dziś widzę, nawet w kwestii palenia mi nie "darujesz"... :wink:


miko 005 napisał/a:
Dla mnie osobiście, większym chamstwem od mówienia niecenzuralnych słów notabene poza anteną, bo mowa o dziennikarzach, jest Twoja ocena Durczoka;
voxpopulivoxdei napisał/a:
……. ale Durczok?! Pozuje na biednego, zmizerowanego rekonwalescenta, kulturalnego biedaczka, który "uciekł rakowi" a tu proszę, jakie ziółko!

Miko005, chyba Przesadziłeś! Od kiedy to nazwanie po imieniu hipokryzji jest chamstwem?! Z zacytowanych przez Ciebie moich słów wynika jedynie, że Durczok w momencie choroby, walki z rakiem ( zresztą nie było chyba nikogo, kto mu nie współczuł, to normalne)i właściwie po wygranej walce, w licznych wywiadach w prasie "domagał się " dla siebie współczucia, "biadania nad nim" (jakby nie było innych chorych onkologicznie, ale anonimowych), większość widziała w nim biednego chłopaczka, takiego skromniutkiego, cichego, który głośno nie krzyknie, a tu proszę, po wyzdrowieniu , kontrakcie gwiazdorskim wzmocnił się na tyle,ile pokazał w tym filmiku!
Co z tego, że z ukrycia?Był w pracy. Jest gwiazdą mediów! Ładna mi "gwiazda".
Możesz się ze mną nie zgadzać Miko005, możesz mieć większą tolerancję dla chamskich zachowań, ale nie Wmawiaj mi głupot!


Proszę edytować posty zamiast pisać jeden pod drugim
gregg
Ostatnio zmieniony przez 2009-02-15, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 20:27   

voxpopulivoxdei, mnie nie chodzi o to, że mam się z Tobą zgadzać absolutnie :) Chodzi mi przede wszystkim o to, że mareks rozdmuchał jakieś tam (słowo wymoderowano), które nie zostało upublicznione przez telewizję, a jedynie wyciekło przez internet. Robi się z igły widły. Każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo do zdenerwowania. A ten, który publicznie mówi, że nie przeklina jest dla mnie kłamcą i szufladkowcem. Także pozwól, że w tym temacie się z Tobą nie zgodzę :) Każdy przeklina i nawet księżom się zdarza. I oto właśnie mi chodzi. Durczok się z tym nie kryje, został nagrany i teraz będą lamenty jak to taka osoba prowadząca główne wiadomości w tvn może postępować w ten sposób. Przecież nie robi tego na antenie! :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 20:39   

Ferbik napisał/a:
Przecież nie robi tego na antenie! :P

Jeszcze by i tego brakowało! :grin:
Ferbik napisał/a:
Każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo do zdenerwowania
Ale nie "gwiadza mediów" w pracy.
Ferbik napisał/a:
Każdy przeklina i nawet księżom się zdarza.
:shock: tego już nie skomentuję.Brak mi słów.Człowiekiem nikt się nie rodzi, a staje się nim...albo nie :grin:
Pozdrawiam Cię Ferbiku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-15, 20:52   

voxpopulivoxdei napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Dla mnie osobiście, większym chamstwem od mówienia niecenzuralnych słów notabene poza anteną, bo mowa o dziennikarzach, jest Twoja ocena Durczoka;
voxpopulivoxdei napisał/a:
……. ale Durczok?! Pozuje na biednego, zmizerowanego rekonwalescenta, kulturalnego biedaczka, który "uciekł rakowi" a tu proszę, jakie ziółko!

Miko005, chyba Przesadziłeś! Od kiedy to nazwanie po imieniu hipokryzji jest chamstwem?! Z zacytowanych przez Ciebie moich słów wynika jedynie, że Durczok w momencie choroby, walki z rakiem ( zresztą nie było chyba nikogo, kto mu nie współczuł, to normalne)i właściwie po wygranej walce, w licznych wywiadach w prasie "domagał się " dla siebie współczucia, "biadania nad nim" (jakby nie było innych chorych onkologicznie, ale anonimowych), większość widziała w nim biednego chłopaczka, takiego skromniutkiego, cichego, który głośno nie krzyknie, a tu proszę, po wyzdrowieniu , kontrakcie gwiazdorskim wzmocnił się na tyle,ile pokazał w tym filmiku!
Co z tego, że z ukrycia?Był w pracy. Jest gwiazdą mediów! Ładna mi "gwiazda".
Możesz się ze mną nie zgadzać Miko005, możesz mieć większą tolerancję dla chamskich zachowań, ale nie Wmawiaj mi głupot!

Mam taką propozycję. Zastanów się czasem zanim coś napiszesz. Jaka hipokryzja? Obnosił się z chorobą? Powiedział o niej publicznie dopiero wtedy gdy wypadły mu włosy po chemii. Czy gdyby chciał zgrywać biedną ofiarę to nie powiedziałby o niej zaraz po otrzymaniu wyniku badań? A to, że później znalazł się w każdej kolorowej gazecie to jest normalne w takiej sytuacji. Znana osoba jest ciężko chora, idealny temat dla niektórych dziennikarzy. Teraz wielka afera się zrobiła bo facet się wkurzył... Tak jak mówił, to jego miejsce pracy i ma prawo żądać czystości. Może go trochę poniosło, ale najlepiej oceniać po krótkim fragmencie z którego nic nie wiadomo poza tym, że Durczok zna parę wulgaryzmów. I że wychodzi na hipokrytę bo publicznie nie przeklina.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-02-16, 08:50   

Ferbik jeżeli klnięcie przy kobiecie wizażystce Ty uważasz za coś normalnego to wybacz.
Do innych Twoich wynurzeń nie odniosę się zgodnie ze starym przysłowiem którego nie będę cytował.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-02-16, 11:00   

W ramach rozluźnienia atmosfery posłuchajcie sobie co wyprawia taki Christian Bale (ostatnio rola batmana w "Dark Knight") :)

http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-02-16, 11:54   

A co do tych nagrań. To z Lisem chyba z 5 lat temu już słyszałem i ma ono już nieoficjalny status internetowej klasyki. Durczok też śmieszy, ale do Lisa bez startu :wink: A jeśli chodzi o biadolenie nad tzw. kulturą to nie rozumiem, czym tu się emocjonować. "Robocze" przeklinanie o niczym nie świadczy - jest ciśnienie w studio, to i wiązanki lecą. Natomiast słowa, które tu padły:

Cytat:
Z zacytowanych przez Ciebie moich słów wynika jedynie, że Durczok w momencie choroby, walki z rakiem ( zresztą nie było chyba nikogo, kto mu nie współczuł, to normalne)i właściwie po wygranej walce, w licznych wywiadach w prasie "domagał się " dla siebie współczucia, "biadania nad nim" (jakby nie było innych chorych onkologicznie, ale anonimowych), większość widziała w nim biednego chłopaczka, takiego skromniutkiego, cichego, który głośno nie krzyknie, a tu proszę, po wyzdrowieniu , kontrakcie gwiazdorskim wzmocnił się na tyle,ile pokazał w tym filmiku!


są tak głęboko żenujące, że przy nich monologi Durczoka i Lisa razem wzięte to mały pikuś.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-02-16, 15:57   

syd napisał/a:
Obnosił się z chorobą? Powiedział o niej publicznie dopiero wtedy gdy wypadły mu włosy po chemii.

Nawet jeszcze nie wtedy, ujawnił swą chorobę dopiero wtedy jak wszyscy „dobrzy” ludzie zaczęli Go szykanować, że zbzikował strzygąc się na „zero”. Wtedy publicznie na początku „Wiadomości” w TVP1, podał powód swojej łysiny.
voxpopulivoxdei napisał/a:
( zresztą nie było chyba nikogo, kto mu nie współczuł, to normalne)

To współczucie było w dużej mierze podyktowane wstydem, jakiego się społeczeństwo „nabawiło” wytykając mu tę łysinę :oops: .
voxpopulivoxdei, nie będę prowadził z Tobą dialogu na ten temat, bo zaczynasz być „świętszy od Papieża”, ale zwróć uwagę na to jak po Twojej ostatniej wypowiedzi, zareagowali syd i ryba.
voxpopulivoxdei napisał/a:
Możesz się ze mną nie zgadzać Miko005, możesz mieć większą tolerancję dla chamskich zachowań, ale nie Wmawiaj mi głupot!

Wygląda na to, że uparli się na Ciebie i inni, i też wmawiają Ci głupoty :) , a może zacznij słuchać tego co ludzie mówią, co? Kto wie może lepiej na tym wyjdziesz?
Z mojej strony to koniec w tym temacie, nie widzę w tych zajściach niczego, co mogłoby mną wstrząsnąć, rozbawić owszem.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-02-16, 16:53   

miko i inni nie wzięliście pod uwagę że Durczok jest szefem i ta jego nawalanka słowna odbyła się podczas pracy.Mimo wszystko nie życzę Wam takich szefów.
O czymś takim mówi sie mobing.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-02-16, 19:33   

Komentarz Durczoka na koniec dzisiejszych faktów, najlepiej świadczy o całej sytuacji, i umiejętności dystansu, przede wszystkim do siebie. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW