Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Polecane kosmetyki
Author Message
jestsuper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

Używam odżywki do paznokci Eveline 8w1, ale bardzo ostrożnie.
Świetnie wzmacnia paznokcie, które z niewiadomych przyczyn nagle zaczęły mi się strasznie sypać... ciągle się rozwarstwiały i łamały
Ja nie używam jej wg wskazań producenta, ale maluję jedną warstwę i noszę kilka dni, później kładę nową.
UWAGA dla osób, które jej używają: zawiera formaldehyd, który świetnie wzmacnia paznokcie, ALE w kontakcie ze skórą może powodować niebezpieczne zmiany. Wiele osób doświadczyło po produktach do paznokci z formaldehydem odklejania się płytki paznokcia od łożyska, co związane jest z dostawaniem się formaldehydu pod paznokieć przy opuszkach bądź przez skórki.
Odżywka genialna, ale tylko i wyłącznie gdy jest stosowana rozsądnie. Ja stosuję oliwkę na skórki i dookoła paznokci dla ochrony przed zanokcicą, którą leczy się miesiącami.
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="jestsuper"]UWAGA dla osób, które jej używają: zawiera formaldehyd, który świetnie wzmacnia paznokcie, ALE w kontakcie ze skórą może powodować niebezpieczne zmiany. Wiele osób doświadczyło po produktach do paznokci z formaldehydem odklejania się płytki paznokcia od łożyska, co związane jest z dostawaniem się formaldehydu pod paznokieć przy opuszkach bądź przez skórki. [/quote]

[b]jestsuper[/b], dzięki za ostrzeżenia, planowałam ją kupić, ale po tym co piszesz to sobie daruję.

Mnie osobiście pomogła odżywka z Avonu (w nazwie coś z diamentami), kosztowała może z 15 zł, przez tydzień nakładałam 2 razy dziennie, ona się wchłania w płytkę. Paznokcie przestały się rozdwajać i łamać i zrobiły się twardsze.
 
 
jestsuper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

Niekoniecznie trzeba odżywkę z Eveline omijać, ważne aby być świadomym i nie przesadzać z ilością oraz zabezpieczać skórki, bo na same paznokcie jest świetna. No i nie koniecznie używać jej non stop kilka buteleczek pod rząd. Jedno opakowanie wystarcza na kurację baardzo słabych paznokci.
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Dominika"]Teraz kupiłam LA ROCHE EFFACLAR żel do mycia twarzy, zobaczymy co to będzie. [/quote]

[b]Dominika[/b], i jak się sprawuje ten żel??

Czekam aż mi się skończy krem do twarzy i od razu kupuje polecany przez Ciebie już wcześciej Effaclar Duo z La roche. I właśnie zastanawiam się jeszcze nad czymś do oczyszczania twarzy, mam teraz Uriage Hyseac ale mi nie bardzo odpowiada i myślę właśnie nad tym La roche do mycia twarzy albo nad Avene cleanance lub płynie micelarnym z Biodermy, i właśnie nie wiem na co się zdecydować... Miała któraś z Was styczność z tymi kosmetykami??
 
 
Nirati
Słyszał o Wieluniu



Posted:     [ !!! ]

Dziewczyny, a co byście poleciły do cery z rozszerzonymi porami?Najlepiej do cery suchej i głownie chodzi mi o podkłady, bo większość podkreśla pory. Mam mniejsze bez podkładu niż "z". :?: :?: :?:
 
 
zwyczajna
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Przede wszystkim unikać firmy Revlon, są to ciężkie dobrze pokrywające podkłady, ale właśnie zatykają pory.
Polecam Lumene, ale dla pewności najlepiej podejść sobie do Laboo na Kaliską, tam konsultantki dobiorą odpowiedni do twojego kolory skóry.
Trzeba pamiętać, że podkłady utleniają się po krótkim czasie i ciemnieją.

Rewelacyjnym produktem jest Eliminator czerwoności z Lumenki. Nakłada się go na skórę, przed podkładem, ma cielisty kolor a nie zielony i dopasowuje się do każdej skóry. Nie zatyka porów i pozwala skórze normalnie oddychać, nie hamuje wydzielania sebum.
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[b]Nirati[/b], kiedyś używałam beztłuszczowego podkładu IsaDora - Hydralight, był lekki, nie zatykał porów, nie robił efektu maski. Ja zaczęłam go używać bo miałam wrażenie ze inne fluidy własnie robią mi na twarzy maskę i po kilku godzinach zaczynałam się świecić, z tym podkładem ten problem zniknął, być może i Tobie się sprawdzi.
 
 
Nirati
Słyszał o Wieluniu



Posted:     [ !!! ]

Dzięki dziewczyny. :smile: Ten z IsaDora ma całkiem niezłe recenzje, a z Lumene wynalazłam też jeden fajny w internecie. Chyba się przejdę do Laboo. :) Co do Revlonu, to sie zgadzam, mają bardzo ciężkie podkłady. Chociaż chyba wyjatkiem jest PhotoReady,ale ten chyba prawie w ogóle nie kryje? Sprawdzałam kiedyś w Laboo Wake me up z Rimmela, ale bardzo podkreśla pory i brzydko wygląda na twarzy. Nie wiem skąd te ochy w necie. :?: :wink:
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Marta"]myślę właśnie nad tym La roche do mycia twarzy albo nad Avene cleanance lub płynie micelarnym z Biodermy[/quote]
[b]Marta[/b], jak od dłuższego czasu używam płynu micelarnego z Biodermy i jestem bardzo zadowolona. Używałam kiedyś innych płynów i żelu do mycia twarzy Cetaphil ale żaden z tych kosmetyków nie był tak fajny jak ten z Biodermy.
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]żelu do mycia twarzy Cetaphil [/quote]

Dla mnie Cetaphil to jest jedna wielka porażka, na pewno nigdy nie wrócę do używania tej emulsji.
Dzięki [b]Panterka[/b], chyba skuszę się na tą Biodermę właśnie, czytałam trochę i ma bardzo dobre opinie :)
 
 
Dominika
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

[quote="Marta"]Dominika napisał/a:
Teraz kupiłam LA ROCHE EFFACLAR żel do mycia twarzy, zobaczymy co to będzie.


Dominika, i jak się sprawuje ten żel?? [/quote]

Jestem zadowolona z tego żelu. Skóra nie jest wysuszona. Teraz dodatkowo zamówiłam płyn micelarny. Warto pomyśleć jeszcze o jakimś toniku po umyciu buzi żelem. :-)

Na wieczór stosuję tonik BDR Re- action.
Preparat do odnowy skóry na bazie kwasów owocowych (mlekowego i cytrynowego). Przeznaczony dla skór normalnych, suchych i wrażliwych.
 
 
Acree
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Posted:     [ !!! ]

Dziewczyny a polecicie jakiś żel do twarzy na zatkane pory? Głównie na nosie.
Przerobilam już sporo, ale nie znalazłam nic rewelacyjnego.
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Acree"]Dziewczyny a polecicie jakiś żel do twarzy na zatkane pory? Głównie na nosie. [/quote]

Mój narzeczony miał problem z porami i pamiętam, że kupiłam mu któryś żel z Loral'a i efekt był po jednym myciu. Tak samo działał żel z Garniera. Aczkolwiek nie jestem teraz wstanie sovbie przypomnieć, które to konkretnie były. Wiem, że kupowałam oba w Rossmanie.

To były chyba te, ale ręki sobie uciąć nie dam :)
http://www.ceneo.pl/17575877
http://www.ceneo.pl/107513
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Dominika"]Dla skóry z problemami, krem LA ROCHE- POSAY EFFACLAR DUO[/quote]

Również polecam!!
Po tygodniu stosowania 2x dziennie widzę znaczną poprawę. Nie chcę go za bardzo chwalić tak na starcie ale mam nadzieję że w końcu trafiłam na kosmetyk, z którym zostanę na dlużej :D

Babeczki a macie jakiś sprawdzony peeling enzymatyczny? Niestety te z ziarenkami podrażniały moją skórę (cera naczyniowa, trądzik). Mam przedłużający się problem z łuszczeniem się naskórka na brodzie.. Peeling enzymatyczny z Pharmaceris szału nie zrobił, prawdę mówiąc nie zauważyłam żadnej różnicy..
A może macie jakieś sprawdzone, domowe sposoby ? :)
 
 
Dominika
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

Marta, jeśli masz skórę z problemami, to jeśli mogę poradzić, to do codziennego użytku nie stosuj żeli do mycia twarzy z peelingiem, z jakimikolwiek drobinkami. Jakiekolwiek peelingi powinno stosować się max 1 w tygodniu.
Ja używam peelingu do skóry trądzikowej SORAYA, raz na 1 tydzień, bądź 2.
Na zmiany trądzikowe polecam maść Tormentiol, ma lekko brązowy kolor, tłusta. Stosuję jej jak siedzę w domu lub na noc.
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Dziewczyny, moze polecicie jakąś mega nawilżającą szminkę, ale w miarę tanią?Ostatnio mam bardzo przesuszone usta i w sumie zaczęło się od kiedy przestałam używać błyszczyków na rzecz pomadek, które najczęściej wysuszają. :( Jednakże wolę już teraz szminki i nie wiem jak to połączyć ze sobą. Jakieś propozycje? :wink:
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Szminki nie znam ale na przesuszone usta najlepszy jest krem nivea (gruuuba warstwa na noc) i carmex! :wink:
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Na Carmex mam uczulenie, dostaję kaszlu (wiadomo, że zawsze coś tam się zjada). Z tą Niveą spróbuję, bo dawno nie używałam w sumie. ;) Mam pomadkę ochronną Bebe, którą nakładam pod szminkę, ale i tak nie jest tak jak powinno być. :wink: Ogólnie mam problem ostatnio z suchą skórą. Wczoraj byłam u dermatologa, bo już nie daję rady. :/ Przepisała mi Ambilan i dostałam próbki Physiogelu do mycia twarzy i kremu. Płyn to porażka, piecze po nim skóra, ale krem jest ok. :)
 
 
jenusia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Ja ostatnio jestem wielką fanką masła do ust z Nivea. Dla mnie rewelacja
 
 
zwyczajna
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Korzystając z okazji, chciałabym zaprosić do Drogerii Laboo.

Rozpoczęły się super promocje na bardzo wiele artykułów.

Między innymi:

Koloryzacja CASTING oraz REVLON cena `17,90 zł
JOANNA NATURIA, farba cena 4,49 zł
Lakiery TAFT -cena 7,99 zł
Lakiery WELLAFLEX cena 8,99 zł

Podkłady REVLON aktualna cena 28,90 (stała 48,90)
Podkłady LIRENE aktualna cena 14,90 (stała cena 22,90)
Podkłady ASTOR skin match cena 32,90 (stała cena 42,90)
Podkład revitalizujący PRESTIGE cana 24,00 zł ((stała cena 34,00 )
Podkłady kryjące GOSH cena 44,90 (stała cena 54,90)
Kremy BB różnych firm od 10,99 zł

Mascary RIMMEL - 30%
Maskara LUMENE 14,90 (STAŁA CENA 29,90)
2- fazowy płyn do demakijażu ZIAJA- 4,85 ZŁ

REVLON -rabat -25%
MISS SPORTY- rabat -30%

Lakiery do paznokci DOR- 2,50 zł
Wszystkie lakiery RIMMEL - 30%
Odżywka 8w1 EVELINE -7,99 zł
Tampony OB (16szt) 7,99 zł
Podpaski Neturella- 2,59 zł
Bella perfecta duo- 4,99 zł
Always- 3,39 zł
Szampony Bobini- 5,85 zł
Elmex duo- 18,60 i 19,50 zł
Pianka do golenia Gillette 300 ml- 6,90zł

Dezodorant PLAYBOY NEW YORK -5,90 ZŁ
DAVID BECKHAM ESSENCE DEO SZTYFT -9,90 ZŁ
DAVID BECKHAM instynkt sport deo- 9,90 zł
GARNIER deo sztyft- 4,50 zł
ADIDAS WOMAN DEO ROLL-ON - 6,50 ZŁ
Adidas Active Bodies deo szkło- 15,90zł
Adidas Active bodies concentrat 100 ml- 65,00 zł (stała cena 89,00 zł)
Pret a porter deo szkoło- 14,90 zł
Pret a porter woda toaletowa 100 ml- 45,00 zł(stała cena 67,99 zł)
DAVIDOFF Hot Waters a/s 110 ml- 90 zł(stała cena 140 zł)
DAVIDOFF CHAMPION EDT 90ml 169 zł(stała cena 239 zł)
DAVIDOFF CHAMPION EDT 30 ml 75,00 zł(stała cena 125 zł)
BOSS BOTTLED MEN EDT 100ml-189,00 zł(stała cena 269,00 zł)
BOSS BOTTLED MEN EDT 30ml-99,00 zł(stała cena 149,00 zł)
TRUSSARDI MY LAND MEN edt 50ml- 169,00 zł(stała cena 219,00 zł)
MARC JACOBS"OH LOLA" EDT 50ML- 175,00zł(stała cena 235,00 zł)
ROBERTO CAVALI edp 30ml- 118 zł (stała cena 158,00 zł)
Boss nuit edp 30ml- 125,00 zł(stała cena 175zł)
DOLCE & GABANA ONE SPORT MEN edt 50ml-149,00 zł(stała cena 219,00 zł)




NOWOŚĆ ADIDAS FUN SENSATION rabat 30%
NOWOŚĆ PLAYBOY PIN UP rabat 30%
NOWOŚĆ HEIDI KLUM SUPRISE rabat 30%
NOWOŚĆ BEYONCE rabat 30%

DOLCE GABANA LIGHT BLUE EDT- 118 ZŁ (stała cena 168 zł)
CALVIN KLEIN EUPHORIA 119 ZŁ (stała cena 168 zł)
PACO RABANE ONE MILION MEN EDT- 215 ZŁ (stała cena 265 zł)
ENCOUNTER 199 ZŁ (stała cena 269 zł)

OD 1-9 mara rabat 30% na kosmetyki pielęgnacyjne SORAYA ORAZ 25% na Dermike.
Od 11-16 marca rabat 30% na produkty do pielęgnacji LIRENE.
Od 25-28 marca rabat 25% na cały asortyment ZIAJA
Od 18-23 marca rabat 30% na cały asortyment DAX
Od 11-16 marca rabat 30% DR.ERIS
Od 25-28 marca rabat 30% OLAY
Od 18-23 marca rabat 30% na YOSKINE
Od 27-30 marca rabat 25% LOREAL NUTRI GOLD
Od 18-30 marca rabat 20% Joanna Professional
Od 1-16 marca rabat 25% CECE
Od 11-23 marca rabat 20% RADICAL

Oraz Joanna linia arganowa - rabat 25 %



I wiele wiele innych promocji...

ZAPRASZAM !!!
  
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

CALVIN KLEIN EUPHORIA 119 ZŁ (stała cena 168 zł) 50 ml?

A Podkłady Lirene wszystkie w tej cenie?

Edzia, Ty tam pracujesz? :)


Jenusia, własnie słyszałam o tym masełku, że jest super. :) Jaki masz zapach?
 
 
zwyczajna
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Euphoria Forbidden 30 ml 119 zł, natomiast Euphoria Blossom 100 ml 165 zł (stała cena 265 zł)
Cena dotyczy podkładów LIRENE city match.

jeszcze pracuję :D
 
 
Leveile Soleile
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

To teraz jestem ciekawa, która to Ty? :D Przyznaj no się, bo do tej pory się nie dowiedziałam. :D Dwie blondynki tam pracują na pewno, niższa i wyższa. I jakąś starszą przy kasie widziałam kiedyś. :wink: No to która to Ty? :D
 
 
jenusia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Ja mam malinowe :) Na początku smak i zapach nieziemski. Teraz po jakiś 2 miesiącach używania już troszkę mniej wyczywalny
 
 
zwyczajna
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Leveile Soleile"]To teraz jestem ciekawa, która to Ty? :D Przyznaj no się, bo do tej pory się nie dowiedziałam. :D Dwie blondynki tam pracują na pewno, niższa i wyższa. I jakąś starszą przy kasie widziałam kiedyś. :wink: No to która to Ty? :D[/quote]


He he jest nas 4 blondynki :D dwie w okularach. Może ta starsza to ja, ha ha nie wiem :razz:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group