R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
KONTROWERSYJNE Reklamowanie firmy przez oczernianie drugiej
Autor Wiadomość
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 11:57   

a i jeszcze jedno-po tak milym przywitaniu na forum prosze nawet sie nie wysilac i nie ciagnac mojej kwestii dalej, bo nie zameirzam dyskutowac z ludzmi o tak niskim poziomie.

Zainteresowanych tym kamerzystą odsyłam do prywatnego kontaktu ze mna -chetnie się podzielę linkami do filmu z naszego wesela i odpowiem na pytania na podstawie naszego doświadczenia.


Proszę edytować posty zamiast pisać 3 kolejne w tym samym temacie w odstępie kilku minut.
red
Ostatnio zmieniony przez red 2008-10-17, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-17, 12:04   

olciap6 napisał/a:
a Ty czlowieku rozrozniasz date 6 od 16? widze ze na wzrok koledze padlo

Rozróżniam. To Ty chyba masz problem z rozróżnianiem dat. Podałem czas edycji Twojego postu na łódzkim forum i czas w jakim napisano 1 posta z konta karolka-221. Obydwie te daty się pokrywają i czas jest praktycznie taki sam.
olciap6 napisał/a:
no i ograniczony jestes baaaaaaaaaaaaaaardzo skoro wysililes sie do sprawdzenia az jednego mojego watku (posow z watkow zliczanych na tamtym forum posiadam prawi 1000, nie zliczanych okolo 5000=

Bo ten wątek jest w 100% adekwatny do tego tematu. Jeszcze czekam na odpowiedź z jednego miejsca i wszystko będzie jasne.

Ps. Poza tym dodatkowo dziwnym trafem styl i język pisanych postów przez olciap6 i karolka-221 są bardzo podobne... pozostawiam Wam ocenę, odnośnie firmy Venus. Myślę, że przedstawiłem wystarczająco dużo dowodów na to, że to jedna wielka ściema...
olciap6 jest po ślubie 2 miesiące prawie i akurat dziwnym trafem napisała posta odnosnie firmy Venus na łódzkim forum w tym samym czasie co karolka-221... ten sam dzień, ta sama godzina. Tak to Ci tylko w Erze dopasują :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 12:09   

oby Ci się chłopie rozjasnilo :D :D :D

to wejdz jeszcze na moje watki i zauwaz ze tego wieczoru pisalam w wielu watkach na rozne tematy-moze Ci to troche wyprostuje myslenie :grin: moze zamiast administrowania forum to Ty powiniennes zostac detektywem :roll:
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-17, 12:32   

Powiem tak - bez względu na to, czy wpisy użytkownika olciap6 są inspirowane przez Venus F-V czy też nie, to tak czy inaczej ta firma w moich oczach przestała być wiarygodna, bo nie dość że szkaluje swoją konkurencję, to jeszcze w prymitywny sposób próbuje sie teraz tego wyprzeć.
Na szczęście nie przewiduję wesela w najbliższym czasie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-25, 12:52   

dla niedowiarków :]


15-minutowy skrót z naszego ślubu i wesela :
http://www.vimeo.com/2055202

pierwszy taniec:
http://www.vimeo.com/2061895

zaraz pewnie zostane objechana ze film sobie spreparowałam hahaha :D
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-25, 19:59   

no powiem Wam, że nie powaliło mnie na kolana, ale bardzo przyjemnie się oglądało... No i co najważniejsze: raczej polecałabym tę firmę, bo w porównaniu z większością w naszych okolicach, wypada zdecydowanie na plus. Chciałabym zobaczyć plener w ich wykonaniu (jeśli w ogóle robią), to może wtedy próbowałabym ich porównywać do mpstudios.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-25, 20:03   

z tego co wiem to robią-ale u nas nie było za bardzo na to czasu.... u nas w rodzinie wszyscy są pod ogromnym wrazeniem filmu , my sami tym bardziej... ja nie chwalac sie -ogladam skrot przynajmniej raz dziennie (na caly film niestety brakuje czasu :) )
gdyby ktoś był zainteresowany tym jak układała nam się współpraca z firmą Venus Foto Video to chetnie odpowiem na pytania.

no i co istotne-oprócz pieknego filmu mamy rowniez nagranie w hd :)

dodam jeszcze że chyba nie tylko w Waszej okolicy-ja szukałam kamerzysty w Łodzi i filmu nagranego na takim poziomie nie udało mi się znaleźć w tak dużym mieście....
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-25, 20:19   

Możesz wierzyć lub nie, ale w naszej okolicy są lepsi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-10-25, 20:58   

olciap6 napisał/a:
witam, my mięliśmy wesele w Konstantynowie Łódzkim-jak większość się orientuje to kawałek od Was mimo to zdecydowaliśmy się na Pana Adama Adamka jako kamerzystę (Venus Foto Video), gdyż takiego profesjonalnego kamerzysty nie znaleźliśmy w swoim rejonie (a Łódź jest spora).

Bez przesady,obejrzałem ten film i naprawdę nie widzę specjalnej różnicy pomiedzy tym filmem a filmami wykonanymi przez łódzkich kamerzystów. A obejrzałem ich kilka w swoim zyciu. Powiem krótko, następna sieczka. Ale rzecz gustu oczywiście.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 11:21   

Monika, zgadzam się. Na kolana powalili mnie panowie z firmy, której nazwę podałaś wcześniej. Są genialni :) Już niedługo się przekonam jak się z nimi współpracuje. Żeby nie było - nie będzie to moje wesele :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
NOWAKFILM 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2008-10-26, 14:27   

Witam!

Nazywam się Kamil Nowak - firma NOWAKFILM. Od czasu gdy administrator poinformował mnie o całej sprawie przyglądam się jej z boku, mimo iż dotyczy mnie osobiście.
Uważałem że wszystko już zostało wyjaśnione i cała prawda o tej konkurencyjnej firmie wyszła na jaw, jednak postanowiłem napisać kilka słów o całej sytuacji bo to co robi
Adam Adamek (VENUS FOTO-VIDEO) przekracza wszelkie granice ludzkiej przyzwoitości.

Na początku Pan Adam podszywa się pod karolke-221 (kuzynkę panny młodej) i na łamach forum oczernia mnie, wysuwając pod moim adresem bezpodstawne, wyssane z palca zarzuty jednocześnie reklamując swoją firmę. Gdy cała sprawa wychodzi na jaw i mimo wielu starań nie udaje się panu Adamowi wyprzeć wszystkiego po raz kolejny podszywa się pod kogoś innego (tym razem pod swoją klientkę- olciap6) i dalej próbuje się wybielić - przedstawiając swoją osobę w samych superlatywach.
Nawet zamieszcza link do swoich filmów - żenujące.

Podejrzewam ,że ten człowiek nigdy nie przyzna się do tego co zrobił i robi nadal.
Dalej będzie robił wszystko aby za wszelką cenę wypromować swoją firmę i zdobyć klientów.

Na koniec mojego postu dodam tylko ,że Adama Adamka z firmy VENUS FOTO-VIDEO bardzo dobrze znałem i uważałem za najlepszego kolegę z branży, czasem razem współpracowaliśmy.
Jednak jak się okazało Jego zazdrość i zawiść była silniejsza od koleżeństwa i solidarności w branży.

Ps. Dziękuję administratorowi za interwencję i powiadomienie mnie o całej sprawie!
To właśnie dzięki Panu Marcinowi okazało się z jakim fałszywym człowiekiem współpracowałem.

Ocenę całej sytuacji pozostawiam Wam internauci!
Pozdrawiam!
NOWAKFILM
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 16:25   

w tym miejscu z chęcią bym zabluźnila....

jezeli do jasnej ch...... ktoś nie wierzy w moje wesele i moją osobę to proszę tu jest moja ślubna strona internetowa: http://www.olaiarek.strona-weselna.pl

na tejże stronie zostaną także umieszczone wkrótce moje filmiki z wesela....

jeżeli ktoś nie wierzy w moją osobę jest na niej podany mój adres email-może to jest w stanie Wam udowodnić że moja osoba ISTNIEJE i nikt się pode mnie nie podszywa...

jeśli wiedziałabym, że taka sytuacja na tym forum zaistnieje-że moje posty jedynie wpłyną na negatywne odebranie Pana Adama to wolałabym wyrażać swoje opinie -pozytywne - na innych forach i tak będę dalej robić :) bo tego mi kochani nie zabronicie...na innych forach przynajmniej nie oczernia się ludzi nie mając podstaw.,...
to tyle z mojej obecności na tym mało powiedziane -żenującym -forum..... dla zaintresowanych tą firmą polecam kontakt osobisty do mnie-chętnie wypowiem się o naszej współpracy z firmą Venus Foto Vide :)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 16:45   

olciap6, to może szczerze - bez żadnej ściemy - wytłumaczysz wszystkim (bo naprawdę ciężko uwierzyć w aż takie zbiegi okoliczności), dlaczego dopiero po 2 miesiącach po swoim ślubie, akurat w tym samym dniu i tej samej godzine co napisano na naszym forum posta objeżdżającego firmę NF i zachwalającego VFV (co udowodniłem poprzez printscreen) - edytowałaś swój post na łódzkim forum, dopisując same superlatywy pod adresem VFV ??
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 16:54   

wyobraz sobie ze nie otrzymuje sie filmu z wesela tydzien po slubie :) takie rzeczy to chyba kazdy glupi wie :] albo jak widac niekoniecznie... i do jasnej ch....wejdzcie sobie na tamto-duzo bardziej konkurencyjne forum i poczytajcie moj dzienniczek gdzie pisalam o wybieraniu kamerzysty-bylo to spooooooooooooro przed slubem, gdzie tu nie mial nikt pojecia o calej sytuacji,albo moze do opisu mojego slubu i wesela-tam wczesiej opisalam moje dosiawdczenai i opinie o venus foto video.... i jeszczejedna sprawa-tam tez sa dowody swiadczace o tym, ze jestesmy w rakcie rpzeprowadzki ,remontu-wierz mi forum nie jest najwazniejsza rzecza w moim zyciu :] sa wazniejsze sprawya forum zajmuje sie w wolnych chwilach- zreszta nie tylko tym jednym forum.... i jesli juz jestes taki podjerzliwy to chyba powiniennes wiedziec,ze nie bylabym w stanie napisac 5000 postow z datą wsteczną-logiczne?

sorki,koniec tlumaczenia,bo robi mi sie niedobrze jak czytam to forum-ni zamierzam juz tu agladac, wiec odpusc sobie nawet odpisywanie na moja wypowiedz :]
nie weszlam an to forum, zeby czus sie jak jakas przestepczyni, ktotra co wejdzie to jest rpzesluchiwana :] moze jakz zaczniecie tracic forumowiczow to Wasza obsesja detektywistyczna Wam sie w glowkach wyciszy...


podsumowujac moja obecnosc na tym forum moge jedynie wstawic tak ikonke.... :wymioty:

ups niue ma takiej ikonki na tym ubogim forum :D :D :D
pa i do-nieuslyszenia :D
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 17:06   

Ciekaw jestem dwóch rzeczy... skąd olciap6 znalazła się u nas na forum zaraz po tym, jak wyszła sprawa tego, że VFV objechał Kamila Nowaka, druga rzecz jaka mnie intryguje to taka, skąd u klienta 15 minutowy skrót całego nagrania... zwykły klient nie jest w stanie sobie zgrać filmu dvd na kompa, powycinać i złożyć go profesjonalnie w skrótowca... ten film powstał raczej na potrzeby kolejnej próby wybielenia firmy VFV... a olciap6 jeśli faktycznie jest rzeczywista, to nieźle sterowana... :)

Nie znam się na kamerowaniu i montażu, ale pewne rzeczy są za bardzo oczywiste.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW