R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Polskie plaże i zachowanie "turystów"
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-08-06, 13:23   

miko 005 napisał/a:
Administrator napisał/a:
Czy ktoś z was sprząta po swoim pupilku jeśli załatwi swoje potrzeby na trawnik?

Jak długo żyję to takiej sytuacji nie miałem okazji zaobserwować, ani na wieluńskich, ani na jakichkolwiek polskich ulicach :shock: .


Również nic podobnego nigdy nie widziałem. Za to psie odchody na najbardziej uczęszczanych ulicach (chodnikach) Wrocławia widzę praktycznie codziennie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
vvivvo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-07, 19:09   

Pourlopowo poprzywozimy różnego rodzaju pasożyty, choroby przenoszone drogą kropelkową, może nawet i weneryczne...
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 20:11   

vvivvo napisał/a:
Pourlopowo poprzywozimy różnego rodzaju pasożyty, choroby przenoszone drogą kropelkową, może nawet i weneryczne...

A to bardzo prawdopodobne i może spotkać każdego. Wystarczy sobie przypomnieć słynną "filipinkę" Aleksandra Wszystkich Polaków;>
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chlopczyk 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-10, 16:32   

a ja byłem w Międzyzdrojach. Na plaży zdarzały się jakieś pojedyncze śmieci, ale bardziej mnie zdziwił brak "toy-toy'ów" na plaży. Owszem był toalety, ale to już przy wyjściu z plaży i oddalone od siebie w znacznej odległości i oczywiście płatne. Ciekawe zatem, co robią ludzie jak najdzie ich "potrzeba"? Bo niestety ja jestem przekonany, że idą w morze...
Poza tym, jak na gminę, gdzie turyści zostawiają latem grube pieniądze (o godzinie 11 na plaży już było ciężko o jakieś miejsce), to gmina nie robi nic, żeby ta miejsowość jakoś wyglądała. Stare, brudne chodniki i do tego wszędzie walają się liście. Nie ma kto tego pozamiatać. To już porównując nasz Wieluń pod tym względem prezentuje się znacznie lepiej. I ja już postanowiłem, że nigdy nie wybiorę się więcej do żadnej komercyjnej mieściny.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 20:15   

Cytat:
Stare, brudne chodniki i do tego wszędzie walają się liście. Nie ma kto tego pozamiatać


To widze nic się nie zmieniło od czasu kiedy tam byłam (a to jakieś 10 lat). Też były połamane, stare chodniki, szare, zniszczone budynki i dziwny zapach w każdej z uliczek. Ogólnie rzecz biorąc ładnie wyglądała jedynie promenada o hotel dla vipów. :?
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW