R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2008-08-01, 19:37
Dalczego admini usuwają niewygodne dla siebie posty
Autor Wiadomość
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-08-01, 09:47   Dalczego admini usuwają niewygodne dla siebie posty

Ano witam szacowne forum.
Mam pytanie do towarzystwa (wzajemnej adoracji).
Dlaczego, chociaż było przyzwolenie samych adminów (patrz ten wątek), usuwane są posty nawołujące do poprawienia błędów popełnionych przez adminów? Moje nawoływania dotyczyły szanownego Ferbika.

Tenże Ferbik, znany wszystkim admin tegoż forum, wspaniałomyślnie, dwukrotnie usunął z wątku posty mojego skromnego autorstwa.
I tu stawiam pytanie. Ferbiku! Dlaczego to czynisz? Czyżbyś poczuł dyskomfort z racji, iż sam pisząc z błędami, sam je innym wytykasz?

Troszkę zboczę z tematu, ale poniekąd nadal będę nawiązywał do powyższego. Czy szanowny administrator Ferbik jest/był radnym Wielunia? Jeżeli tak, to zachowanie nie znanego mi z imienia i nazwiska szanownego boga-Ferbika, jest urągające inteligencji przeciętnego człowieka.
Szanowny Panie Ferbiku. Tak się nie czyni.

Wobec prawdy mojego pytania: "Czy szanowny administrator Ferbik jest/był radnym Wielunia?" składam najszczersze wyrazy współczucia mieszkańcom Wielunia. Dlaczego? Bo takie zachowania przenosi się na życie codzienne. A kto tak robił (cenzurował) wspominać większości z Was nie muszę.

Dal zainteresowanych posiadam "zrzut z ekranu" z tymże tematem, na którym widać mój 2. post. Pierwszego nie uwieczniłem, gdyż przez myśl mi nie przeszło, że w czyjeś głowie może urodzić sie pomysł, którego dotyczy powyższy teks.

Pozdrawiam.
Krzysiek Nykiel

Pytanie. Kiedy ten temat zostanie usunięty?

Dodano po iluś tam minutach.
Już poznałem powód usunięcia, oraz osobę która to uczyniła.
Był to niejaki, nie znany z imienia i nazwiska, Ferbik.

Powód?
Post 1. usunięto z powodu: "Niski poziom intelektualny postu" - ach ten intelektualizm Ferbika, nie znanego z imienia i nazwiska. Naprawdę godny pozazdroszczenia.
Post 2. "TO POKAZUJ GDZIE TE BŁĘDY NA TAKIM PRZYKŁADZIE JAK MY TO ROBIMY I NIE KOPIUJ CAŁEGO POSTA."

To miałoby minimalny sens, gdyby szanowny, nie znany z imienia i nazwiska intelektualista, Ferbik powody usunięcia zamienił kolejnością.

Jaro poprosił o zrzut. Z racji mojego niskiego poziomu intelektualnego, z góry uprzedzam, iż może mi się nie udać.

bez tytułu.JPG
Tu jest, proszę.
Plik ściągnięto 98 raz(y) 156,47 KB

Ostatnio zmieniony przez knyklu 2008-08-01, 10:21, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 09:58   

knyklu, tak jak pisałem Tobie wcześniej, jeśli zauważysz błąd, który popełni Administrator bądź inny użytkownik forum, śmiało możesz go poprawić.

Piszesz, że zostały usunięte Twoje posty, nie wiem dlaczego tak się stało i kto to zrobił, dlatego dla jasności sprawy wklej tu proszę pristscreana, jeśli go posiadasz.

Sprawę spróbuję wyjaśnić jak najszybciej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 10:48   

Ja usunąłem, bo nie lubię, jak ktoś nie rozumie prostych słów!
Wyraźnie ci chyba napisałem, że skoro już chcesz się czepiać błędów popełnianych przez nas, to przytaczaj konkretne przykłady i nie kopiuj całych postów!
Co za dużo, to nie zdrowo, poza tym chciałbym ci przypomnieć, że takim chcesz być wzorowym forumowiczem, tylko dlaczego jedno konto już masz zbanowane? To było pytanie retoryczne i proszę na nie nie odpowiadać.
Poza tym, za nazwanie mnie burakiem dostajesz pisemne ostrzeżenie, na to zrzuca się jeszcze ironiczny ton pierwszego posta w tym temacie.
Jeśli już jesteś taki czepialski, to piszemy dlaczego a nie dalczego, jak napisałeś w temacie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-08-01, 11:22   

Ferbik napisał/a:
Ja usunąłem, bo nie lubię, jak ktoś nie rozumie prostych słów!
Wyraźnie ci chyba napisałem, że skoro już chcesz się czepiać błędów popełnianych przez nas, to przytaczaj konkretne przykłady i nie kopiuj całych postów!

A czy intelektualista pomyślał o kolejności postów? Przypomnieć Ci, intelektualisto, jak uzasadniałeś to usuwanie? Proszę... Myśl.
Ferbik napisał/a:

Co za dużo, to nie zdrowo, poza tym chciałbym ci przypomnieć, że takim chcesz być wzorowym forumowiczem, tylko dlaczego jedno konto już masz zbanowane? To było pytanie retoryczne i proszę na nie nie odpowiadać.

Może inni nie wiedzą. BANA dostałem za mniej więcej to samo.
[/quote]
Ferbik napisał/a:

Poza tym, za nazwanie mnie burakiem powinieneś dostać pisemne ostrzeżenie.

A gdzie ja Ciebie nazwałem burakiem. Cudzysłówy tam był. Szanowny Ferbik nie zauważył? To była tak zwana aluzja, do faktu określania przez Ciebie tym mianem innych. Intelektualisto.
Poza tym, jak śmiałbym nazwać intelektualistę burakiem. Na pewno nie ja :)
Ferbik napisał/a:

Jeśli już jesteś taki czepialski, to piszemy dlaczego a nie dalczego, jak napisałeś w temacie.

Racja, z tym że, nie "to piszemy" tylko piszę się, bo nie tylko my tak piszemy.

A czy ja Ciebie obrażam nazywając intelektualistą? Chyba Ci schlebiam. I gdzie tu ironia, a za to dostałem ostrzeżenie, drodzy forumowicze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 11:58   

knyklu napisał/a:
A czy ja Ciebie obrażam nazywając intelektualistą? Chyba Ci schlebiam. I gdzie tu ironia, a za to dostałem ostrzeżenie, drodzy forumowicze.

Nic więcej nie skomentuję, nie wiem z kogo chcesz zrobić idiotę, bo ze mnie Ci się uda. Dalsza dyskusja w tym temacie i z twoją osobą nie ma najmniejszego sensu z mojej strony, nadal nie widzę, gdzie zrobiłem błędy. Kolejny post napisany przez ciebie przepełniony ironią w stronę mojej osoby. Poczytaj dokładnie regulamin, jeśli się z nim nie zgadzasz, niepotrzebnie się rejestrowałeś. Porównujesz termin 'buraka' do wandalizmu i pilnowania porządku na forum? Gratuluję. Jeszcze jeden post z twojej strony napisany w tak ironiczny sposób i dostaniesz kolejne ostrzeżenie. EOT!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-08-01, 12:28   

Ferbik napisał/a:

Nic więcej nie skomentuję, nie wiem z kogo chcesz zrobić idiotę, bo ze mnie Ci się uda.

Ja nie muszę z nikogo robić idioty. :)
Ferbik napisał/a:

[...], nadal nie widzę, gdzie zrobiłem błędy.

Jeżeli Ty nie wiesz, to popytaj innych. Dodam tylko, że nie chodzi o literówki, czy też "pominięcie" znaków dialektycznych.
Ferbik napisał/a:

Kolejny post napisany przez ciebie przepełniony ironią w stronę mojej osoby. Poczytaj dokładnie regulamin, jeśli się z nim nie zgadzasz, niepotrzebnie się rejestrowałeś.

okok :)
Ferbik napisał/a:

Porównujesz termin 'buraka' do wandalizmu i pilnowania porządku na forum? Gratuluję.

A dziękuję, dziękuję. A skąd wiesz, że to efekt wandalizmu? Może ktoś się oparł i złamał przez to. Przeszło Ci to przez głowę? Głupie pytaniem, bo znam odpowiedz na podstawie poprzednich postów i tematów, że nie.
Masz bardzo subiektywne pojęcie porządku (takie po "kaczyńskiemu"), jedynie u Ciebie takie spotkałem, a na kilku forach piszę (i czytam).
Ferbik napisał/a:

Jeszcze jeden post z twojej strony napisany w tak ironiczny sposób i dostaniesz kolejne ostrzeżenie. EOT!

Nie strasz mnie młodzieńcze. To nie przyniesie żadnego efektu. Wytłumacz tylko sensownie dlaczego posty usunąłeś, ponieważ poprzednie powody mnie nie przekonują. Stać Cię na to?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2008-08-01, 12:41   

FERBIK ale ty jesteś POłEJ

[ Dodano: 2008-08-01, 12:42 ]
Pewnie zaraz usuniesz tego posta , zresztą do czego innego ty się nadajesz !!!


Kolejne ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-08-01, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2008-08-01, 13:11   

knyklu, nie jesteś jedyny, którego posty zostały usunięte "bo były niewygodne" lub
"nie po myśli administratora".
Niestety nie posiadam żadnych zrzutów ekranu, ani nie podam też konkretnych wątków, w których
to miało miejsce bo nie uważam, że to coś zmieni.

Po prostu to forum jest prywatnym "podwórkiem" i albo jesteś "pochlebcą i piewcą"
albo dostajesz ostrzeżenia, bany i kasowanie postów.
Pozostaje tylko przyjąć ten stan rzeczy a myśleć i robić dalej swoje. :D
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-08-01, 13:21   

Rybak napisał/a:

Pozostaje tylko przyjąć ten stan rzeczy [...]

W życiu. Nie będzie mnie jakiś szanowny Ferbik moderował za takie coś.
Rybak napisał/a:

[...] a myśleć i robić dalej swoje. :D

Tak.
Ja doskonale wiem, że dostanę bana. Już raz dostałem, za udowodnienie modowi, że w dziedzinie fotografii (części fotografii parającej się optyką, nie chodzi o wartość zdjęć, bo to odrębny temat.) jest tak zwanym lamą, a ludziom wciska jakieś podrzędne kity. Fakt, że ludzi robili ochy (to jest jakaś onomatopeja, wiec pisowni sie nie doczepisz) i achy i takie tam. Ale równocześnie dostałem wtedy wiele PM z poparciem (może zostanę radnym ;) )
Zresztą, pożyjemy... Zobaczymy....
pzdr dla wielun.biz - {ferbik} - prawie jak dziedzina jakieś funkcji :)

Kolejne ostrzeżenie za obrażanie mnie.
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-08-01, 13:47, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2008-08-01, 13:22   

Jest kilka osób które liżą sobie 4 litery , tak naprawdę to jest ich śmiechu warte forum wspólnej adoracji - nie chce mi się wymieniać tych osób , wystarczy popatrzeć kto sie spotyka na spotach !!! Dla niektórych to całe życie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 13:41   

Dalsze dyskusje w tym temacie prosze prowadzić na PW. Niepotrzebnie wprowadzacie zamieszanie na ogólnodostępnym forum.



PS - Ferbik nie jest i nie był radnym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 13:44   

DOMINATOR - dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Nabijać się możesz dalej, ale tym razem już tylko wśród swoich znajomych.

Rybak - Twojego zachowania nie będę komentował, bo jak można słusznie zauważyć, zostałeś tutaj jako konfident z grupy, którą miałem przyjemność zbanować. I piszesz głownie posty, gdy jest możliwość atakowania mojej osoby.

knyklu ostatni raz Cię proszę: jeśli masz tutaj tylko zamiar robić zamęt i wprowadzać niezdrową atmosferę, to napisz to otwarcie, unikniemy wspólnie czytania innym twoich pelnych nienawisci slow skierowanych w moja strone. Droga wolna. Nie potrzebujemy tutaj siewców chorych sytuacji i podburzania innych.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 14:14   

Ciekawy temat się rozwinął. Ja jednak myślę, że wina leży po obu stronach. Z jednej strony krytyka nie powinna opierać się na chęci "dopieprzenia" adminowi, bo coś się komuś w nim nie podoba. Powinna ona raczej polegać na chęci pomocy w dążeniu do wyższej jakości wypowiedzi oraz podnoszenia standardu całego forum. I krytyka właśnie w taki sposób powinna być odbierana przez adminów. Czyli nie powinna być odbierana tak jak przez Ferbika - jako atak na jego osobę, bo być może osoba krytykująca nie miała zamiaru nikomu ubliżać, a jedynie wytknąć błąd, w dobrej wierze. A to powinno być przecież dozwolone w stosunku do wszystkich użytkowników. Jednak z drugiej strony knyklu mógł pokusić się o przedstawienie, w którym miejscu wypowiedzi znajduje się błąd. Tak więc moim zdaniem jedna i druga strona trochę tutaj zawiniła...

Dodam, że nie chcę tutaj nikogo bronić, ani nikogo osądzać. Staram się spojrzeć na to trzeźwo i obiektywnie.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 14:30   

tak Spooky masz rację odnośnie Twojego posta. Wina również leży po mojej stronie, że daję się podpuszczać :)
Spooky napisał/a:
Jednak z drugiej strony knyklu mógł pokusić się o przedstawienie, w którym miejscu wypowiedzi znajduje się błąd.

Dokładnie dlatego usunąłem mu posta i od tego się zaczęło. A tylko naprawdę ludzie z klapkami na oczach nie są w stanie dostrzec ironii w moją stronę, którą knyklu zawierał w swoich ostatnich i nie tylko postach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-01, 14:34   

No ale z drugiej strony Ferbik, mogłeś na jego pierwszego posta odpowiedzieć zapytaniem o to, gdzie dokładnie jest błąd. O ile sobie dobrze przypominam to w jego pierwszym poście o błędzie nie było jeszcze tyle ironii w Twoim kierunku, co w kolejnych. Myślę że wtedy udałoby się uniknąć tego zamieszania... Bo ja jakoś nie jestem zwolennikiem kasowania postów. Zawsze uważam, że do krytyki trzeba się jakoś ustosunkować, a nie od niej uciekać poprzez wykasowanie danego postu. Oczywiście jeśli ta krytyka nie jest zupełnie bezpodstawna. Taką zasadę stosuję na moim forum i udaje mi się uniknąć konfliktów takich jak dzisiejszy tutaj.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW