R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ginekolog w Wieluniu?
Autor Wiadomość
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 08:58   

Z tego co kojarzę bierze jak za normalna wizytę, ale pewności nie mam bo do niej nie chodze
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 13:17   

Dominika, właśnie te tabletki dr Górska mi przepisała,ale ich nei wykupiłam, wolałabym tansze trochę, bo jednak za te babka chciała w aptece 44 zł, to jak mam regularnie je kupować, to wolę jakieś tansze typu Cilest może...Do dr Guły chodziłam kiedyś i właśnie za przepisanie też wzieła wtedy ok 30zł,zastanawiam sie czy nadal tyle bierze. :wink: Swoją drogą i tak muszę do niej wrócić w sumie... Ok, dzięki dziewczyny za odpowiedzi. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 13:21   

Leveile Soleile, ale te tańsze tabletki niekoniecznie muszą być dla Ciebie odpowiednie. Ja brałam kilka rodzajów, ale po żadnych nie czułam się dobrze. W końcu zdecydowałąm się na plastry i jestem zadowolona. A odnośnie recepty to wiem ze kilka lat temu dr Moździerz brał za wypisanie recepty 10 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 13:32   

No ja wiem Panterko :/ Dr Górska własnie przepisała mi Yasmin,bo powiedziała,ze te są mocniejsze i takie muszę brać (bo biorę też inne leki, które mogą osłabiać działanie tamtych) ale cena mnie przeraza...21 tab. tyle kasy?:/ W dobie kryzysu nie mogę sobie na nie pozwolić. :P Nie wiem już sama do kogos iść i co zrobić. :|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 13:50   

Ja bym poleciła Ci inną droge antykoncepcji jest tania ale tylko dla kobiet,które rodziły juz dzieci więc nie wiem czy dla Ciebie sie nada jest nią wkładka domaciczna kosztuje razem zzałozeniem ok 400 zł. (zależt też jak bo sa tez tańsze i drozsze) i zakładasz ja na conajmniej trzt lata wiec ze wszystkich środkow antykoncepcyjnych po kalkulacji wychodzi najtaniej.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 13:50   

W aptece na dworcu tabletki Yasmin kosztuja z tego co pamiętam 35 zł. To wcale nie jest tak dużo w porównaniu do kosztów utrzymania dziecka :)
Leveile Soleile napisał/a:
Dr Górska własnie przepisała mi Yasmin,bo powiedziała,ze te są mocniejsze

Z tego co mnie się obiło o uszy Yasmin to tabletki o niskiej zawartości hormonów...
ale ja się nie znam :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-16, 13:58   

Panterka napisał/a:

Z tego co mnie się obiło o uszy Yasmin to tabletki o niskiej zawartości hormonów...

Słabsze są Yasminella. Ale podobno są jeszcze słabsze na rynku, nazwy nie pamiętam. W Kwiatach Polskich płacisz za tabletki ok 32, czasem nawet nie całe 30 zł.


Niedługo wybieram się do ginekologa, mogę wziąć jedną receptę więcej. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 14:42   

Tak?Ooo, :) Dominika, byłabym wdzięczna jak nie wiem co za receptę, bo moja przepadła już-poszła do kosza przeterminowana :wink: To ile tych recept masz na zbyciu? :P Chodzi o to, że wyjeżadzam w wakacje do pracy do Wrocławia i nie chciałabym chodzić tez po raz kolejny do kogoś z Wrocławia ani przyjeżdzać tutaj specjalnie po receptę.:/ Nie wiem jak Ci się odwdzięczę? ;*


Panterko, no widzisz, to ja nie wiem, mi tak zaleciła dr Górska, w sumie prosiłam ją o nowczesny lek i skuteczny,bo nie chcę tez za bardzo się obciążać lekami (tym bardziej,że biorą długotrwale inne na co innego i już mam przeciążony organizm) i dlatego te mi przepisała. Teraz to mnie wystraszyłaś, mam nadzieję,że Yasmin jest skuteczny? :P

Izabelo, dzięki za radę, w sumie chętnie bym skorzystała z tej wkładki, ale nie mam jeszcze dziecka,w sumie nie zamierzam mieć go na razie, więc najlepszym rozwiązaniem będą chyba jednak tabletki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-07-16, 18:32   

Jak każde tabletki ,na kazdego mogą działać inaczej,ja Yasmin sobie bardzo chwale a kupuje je bez recepty w aptece na śląskiej,bez najmniejszego problemu,ale to ta apteka bliżej ogólniaka. :)
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 20:05   

edzia i odziu napisał/a:
Jak każde tabletki ,na kazdego mogą działać inaczej,ja Yasmin sobie bardzo chwale a kupuje je bez recepty w aptece na śląskiej,bez najmniejszego problemu,ale to ta apteka bliżej ogólniaka


Edzia wybacz ale niemożliwe jest żebyś ciągle kupowała tabletki bez recepty. Można wziąć w aptece bez recepty w wyjątkowym przypadku, ale nikt ciągle nie będzie sprzedawał leków na receptę bez recepty....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 20:40   

Kurczę, a może Edzia ma takie znajomości?;) Edzia, chyba powinnam się z Tobą zakumplować w takim razie? :wink: Jezeli rzeczywiście sprzedają bez recepty (co dziwne, wiem)to chyba warto tam kupować, bo się po prostu to opłaca). Ile płacisz tam za te tabletki Edzia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 20:46   

Leveile Soleile, znajomości, znajomościami ale apteka później musi się rozliczyć z tych recept. Tak jak napisałam wcześniej można dostać wyjątkowo jakieś opakowanie ale nie non stop..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-16, 20:47   

Dokładnie, receptę później i tak musisz donieść... :wink:
Ostatnio zmieniony przez Dominika 2009-07-16, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 20:53   

No wiem wiem, samej mi się zdarzało kupić coś wyjątkowo bez recepty, ale...cały czas?Hmm,zastanawiające. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-07-16, 21:30   

Panterka napisał/a:
Edzia wybacz ale niemożliwe jest żebyś ciągle kupowała tabletki bez recepty. Można wziąć w aptece bez recepty w wyjątkowym przypadku, ale nikt ciągle nie będzie sprzedawał leków na receptę bez recepty....
czepiasz sie .....
poszłam pierwszym razem i spytałam czy mi sprzeda ,powiedziała ze oczywiście ze sprzedaje bo są to tabletki pełnopłatne i nie są trucizna ,idz i spytaj a nie osądzaj!
Powiedziałam jej ze jestem, zdziwiona,bo nigdzie indziej nie mogłam ich kupic bez recepty ,wiec stwierdziła zeby przychodzic do ich apteki bo oni sprzdawaja i chodzę ,nie mam problemu z zakupem.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW