R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na solarium i do kosmetyczki
Autor Wiadomość
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-01-16, 18:28   

Basia napisał/a:
Szukam kosmetyczki, która przy wykonywaniu makijażu sięga po kosmetyki z wyższej półki (Estee Lauder, Guerlain czy Dior)


Z ciekawości zapytam, dlaczego zwracasz uwagę akurat na te marki? Wiele znakomitych wizażystek bazuje na Inglot, które dają świetne nasycenie, Mac czy Kryolan ( marka używana do charakteryzacji teatralnych, modelek na pokazy itp. gdzie liczy się trwałość i nieścieralność makijażu)
Marki, które podałaś są bardzo drogie, ale nie oznacza to, że najlepsze.

Na twoim miejscu zastanowiłabym się nad makijażem próbnym, w dniu ślubu nie ma zbyt dużo czasu na korekty czy wymyślanie looku :)

Powodzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-17, 09:56   

Cytat:
Z ciekawości zapytam, dlaczego zwracasz uwagę akurat na te marki?


Bo tymi byłam już malowana przez makijażystki i wiem, że są pewne. Błyszczyk Diora trzymał mi się na weselu cała noc, nad razem miałam problem żeby go zmyć. Tzn pigment trzymał się na ustach, nakładałam co jakiś czas tylko bezbarwny błyszczyk dla połysku. To była intensywna fuksja wiec pewnie dlatego dłużej go było widać niż jakiś neutralny kolor. Osobiście sama używam podkładu Estee Lauder i nie znam lepszego. Błyszczyk Guerlaina, który kiedyś kupiłam nie wysuszał ust i bardzo długo się trzymał.

Nie mam nic do kosmetyków Inglot, świetne na co dzień kiedy nie będzie tragedią gdy się "wchłonie" cień lub zetrze róż, ale na weselu chce żeby make up przetrwał ewentualne wzruszenia, czy różne warunki atmosferyczne :)


jestsuper napisał/a:
Wiele znakomitych wizażystek bazuje na Inglot, które dają świetne nasycenie, Mac czy Kryolan
Mac czy Kryolan jak najbardziej.

jestsuper napisał/a:
Na twoim miejscu zastanowiłabym się nad makijażem próbnym, w dniu ślubu nie ma zbyt dużo czasu na korekty czy wymyślanie looku :)

Tak jak powiedziałam szkoda mi na to czasu i pieniędzy, poza tym nie mam problemy z "lookiem" wiem jak chce wyglądać i nie jest to żaden super trudny make up do wykonania. Szukam po prostu profesjonalnej wizażystki, której mogę zaufać. W tym przypadku profesjonalizm to bardzo dobre kosmetyki i zadbana kosmetyczka z ładnym makijażem (jakby nie było to jej wizytówka).
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-01-17, 14:11   

Jeżeli zastosujemy na makijaż fixer w sprayu np. Kryolan, to nawet kosmetyki ze sklepu po 4zł będą się trzymać całą noc. Znam wizażystkę, której przyszło pracować w bardzo biednym gabinecie, w którym szefowa kupowała w takich sklepach podkłady i pudry. Ku mojemu zdziwieniu klientki tej pani opowiadały, że makijaż był tak trwały, że po weselu go nie zmywały i szły na poprawiny w tym samym :D Szok.
Ja polecam mimo wszystko profesjonalne marki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2013-08-18, 15:11   

hej piekne, pytalam juz wczesniej o solarium stojace ale pytam pon ownie. wczesniej bylam na kopernika (strasznie slabe), pozniej chodzilam na popieluszki i bylo super.... lampy byly nowe wiec dawaly swietna opalenizne no ale w tej chwili lampy daja slaba opalenizne... pewnie lamy od dawna nie byly wymieniane. czy wiecie gdzie jeszcze jest jakies stojace solarium z mocnymi lampami?? aaaaaaa i nie butterfly bo tez maja slabe
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-31, 13:25   

Basia, aktualnie mam ten sam problem co Ty wcześniej.. Udało Ci się kogoś znaleźć? Polećcie kogoś kto używa trwałych kosmetyków lub magicznego sprayu na kosmetyki, który utrwali makijaż? :) :) Nie chodzę do kosmetyczek (ewentualnie tylko na manicure) więc jestem zielona w tym temacie. Proszę o pomoc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-31, 18:05   

anek napisał/a:
Basia, aktualnie mam ten sam problem co Ty wcześniej.. Udało Ci się kogoś znaleźć? Polećcie kogoś kto używa trwałych kosmetyków lub magicznego sprayu na kosmetyki, który utrwali makijaż? :) :) Nie chodzę do kosmetyczek (ewentualnie tylko na manicure) więc jestem zielona w tym temacie. Proszę o pomoc.


Mnie na wesele malowała Pani Katarzyna Kucia, przyjechała do mnie do domu, pomalowała mnie, moją Mamę i Siostrę. Na weselu make up trzymał się rewelacyjnie, nie mówiąc już o samej technice wykonania. Byłyśmy zachwycone i wyglądałyśmy pięknie :D Nie robiłam wcześniej próbnego makijażu, bo Pani Kasia to profesjonalistka i wiedziałam, że nie ważne jak mnie pomaluje to i tak będzie super ;)

Kontakt do Pani Kasi 691 015 800
_________________
www.pajacyk.pl
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
anek
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-31, 20:02   

Basia, a można gdzieś zobaczyć wyniki końcowe makijaży p.Katarzyny? ;) Chętnie bym rzuciła okiem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-31, 20:37   

Marta, mogę Ci jedynie wysłać swoje fotki z wesela, bo nic więcej nie mam. Podaj maila jak coś.

Marta, Ania wysłałam wam maile. A teraz jeszcze znalazłam stronę Kasi Kuci, wklejam tu, może się komuś przyda. link
_________________
www.pajacyk.pl
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Marta
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-02-03, 20:54   

Basia, dziękuję :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-05, 13:45   

Basia i mnie również malowała P. Kasia Kucia, czułam się pięknie :) Dziękuję za polecenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW