R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: karcia
2008-06-26, 18:46
Finał WOŚP 2008
Autor Wiadomość
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-13, 22:25   

Wolontariusze bony? Z tego co wiem wolontariat nie dziala na zasadzie cos za cos, ale moze sie myle... O Woodstocku powiem tylko tyle. Najwiecej przeciwko niemu maja ci, ktorzy widzieli tylko reportaz w tv. Prawda, jest tam masa pijanych ludz. Ale napic to sie i w domu napija. W miescie prawie niemozliwe jest dostac cos poza piwem. A poza tym to jest tam pelno ludzi, z ktorymi mozna porozmawiac jak z dobrymi przyjaciolmi, nawet jesli sie ich pierwszy raz w zyciu widzi. Agresja prawie nie wystepuje.
Co do nie dawania na wosp z powodu woodstocku to dla mnie jest to smieszne. Przeciez te pieniadze maja pomagac. Jesli mohery zrobily by podobna akcje, tylko zamiast wooda bylby festiwal piesni religijnej to bym bez wahania cos rzucil jesli bym mial pewnosc, ze pieniadze te pojda na jakis szczytny cel.
Bylem chwile na placu w Wieluniu i zaskoczyla mnie duza liczba osob. Ogolnie final chyba sie udal, chociaz mnie nic nie zaciekawilo. Ale zbytnio nad tym nie ubolewam, sa inne imprezy na ktorych moge sie dobrze bawic i niekoniecznie musi to byc final wosp:)
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-13, 23:01   

Zygmunt Stary napisał/a:
nie popieram Owsiaka


tylko kogoś innego. W/g mnie złodzieja, ignoranta i oszusta(wszyscy wiemy o kogo chodzi)

Zygmunt Stary napisał/a:
Byłoby to ZAMIAST Woodstock!


O tym, jakim powodzeniem wsród młodzieży cieszy sie przystanek Woodstock, świadczą setki tysięcy młodych ludzi bawiących się na nim. Wśród takiego tłumu zawsze zdarzą się jakieś incydenty, jednak jest to znikomy odsetek.

Zygmunt Stary napisał/a:
W takim wypadku, może sam też dałbym jakiś datek na WOŚP...


Zastanów się człowieku, co ty piszesz. Może któreś z urządzeń podarowanych przez WOŚP uratowało lub uratuje życie komuś z twojej rodziny lub Tobie. Ale może przekaż jakieś datki RM to pozwoli nawrócić kilka zbłąkanych owieczek, co z pewnością "uratuje komuś życie"

Zygmunt Stary napisał/a:
że tacy ludzie jak Owsiak, manipulują


Żal mi Ciebie, a przede wszystkim twoich bliskich. Rydzyk do reszty manipuluje twoim rozumem :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 01:38   

Jaro, syd, dawid:
Myślę, że nie ma jak dotąd obowiązku dawania na WOŚP.
Mam powody, aby nie popierać tej inicjatywy.
Dziękuję, za wyrazy współczucia dla mnie i dla moich bliskich, ale nie sądzę by były one konieczne.
Nie potrzeba mi "manipulacji rydzykowej", do tego, by samodzielnie stwierdzić, czym jest jazda z rodziną w pociągu, który wiezie HOŁOTĘ na Wód - Stock.
Sam tego osobiście doświadczyłem wraz z moimi małymi wówczas dziećmi i wystarczy...
Natomiast nie odwołuję tego, że Owsiak manipuluje młodzieżą.
Nie można dziś robić czegoś dobrego, a jutro udawać, że nie ma zła tam, gdzie jest ono widoczne gołym okiem.
dawid napisał/a:
W/g mnie złodzieja, ignoranta i oszusta(wszyscy wiemy o kogo chodzi)

Dla niektórych białe jest czarne, a czarne jest białe i nie jest to kwestia daltonizmu.
dawid napisał/a:
Wśród takiego tłumu zawsze zdarzą się jakieś incydenty, jednak jest to znikomy odsetek.

Ciekawe, że mimo milionów, na spotkaniach z Ojcem Świętym, takich incydentów się nie notuje...
dawid napisał/a:
Ale może przekaż jakieś datki RM to pozwoli nawrócić kilka zbłąkanych owieczek, co z pewnością "uratuje komuś życie"

Mam taką nadzieję, a na dodatek, to będzie Życie Wieczne!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 07:44   

Zygmunt Stary napisał/a:
Myślę, że nie ma jak dotąd obowiązku dawania na WOŚP.
Mam powody, aby nie popierać tej inicjatywy.



Nie ma... nie ma Zygmuncie i jestem przekonany, że nigdy nie będzie. 8)

IMHO w zaistniałej sytuacji powiem tylko jedno, iż mając się wedle Twoich dotychczasowych opinii za człowieka wielkodusznego, tym wpisem potwierdziłeś w całej okazałości, że nie zasługujesz na to by takim być, by za takiego uchodzić, powiem więcej, wykazałeś się zwykłym snobizmem.

Ps. Mimo wszystko, chciałbym poznać te powody, jeśli mógłbyś je wymienić?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 11:15   

Zygmunt Stary napisał/a:
Nie potrzeba mi "manipulacji rydzykowej", do tego, by samodzielnie stwierdzić, czym jest jazda z rodziną w pociągu, który wiezie HOŁOTĘ na Wód - Stock.

Moglbys nie obrazac ludzi jezdzacych na woodstock, w tym takze i mnie? Jechales z nimi i co, ktos Cie okradl, pogryzl, odprawil czarna msze na Twoich oczach?
Zygmunt Stary napisał/a:
Ciekawe, że mimo milionów, na spotkaniach z Ojcem Świętym, takich incydentów się nie notuje...

Kumplowi na takim spotkaniu ukradli aparat. Nie zgubil, tylko ktos mu go ukradl. Jak sie cos zgubi to nie goni sie zlodzieja przez pol pacu. A pewien znajomy chwalil mi sie, ze idzie na pielgrzymke tylko po to, zeby tam krasc. (A i jeszcze slowo, zeby nie bylo ze jak bylem na woodzie to nic dziwnego ze znajomych zlodziei mam. Nie wybiera sie ludzi z ktorymi sie kiedys do szkoly chodzilo. Tek chlopak akurat na woodstock nie jezdzi bardziej interesuja go imprezy religijne;>).
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-14, 12:40   

Zygmunt Stary napisał/a:
Mam powody, aby nie popierać tej inicjatywy.


zgadza się

Zygmunt Stary napisał/a:
ale nie sądzę by były one konieczne


oby

Zygmunt Stary napisał/a:
wiezie HOŁOTĘ na Wód - Stock


bredzisz i obrażasz w ten sposób niewinnych ludzi (moja żona była 2 razy na Woodstok i jakoś nie przypomina mi HOŁOTY)

Zygmunt Stary napisał/a:
Ciekawe, że mimo milionów, na spotkaniach z Ojcem Świętym, takich incydentów się nie notuje


Beznadziejne porównanie :evil: popatrz co się dzieje na pielgrzymkach. Proponuję ci się kiedys przejsc po polu namiotowym w Częstochowie za Jasną Górą po godzinie 21 i popatrzeć co sie tam dzieje

Zygmunt Stary napisał/a:
Mam taką nadzieję, a na dodatek, to będzie Życie Wieczne!


Amen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 12:41   

Cytat:
Z tego co wiem wolontariat nie dziala na zasadzie cos za cos, ale moze sie myle..

Nie mylisz się syd. Wolontariusz WOŚP sam z dobrej woli podejmuje się bezinteresownej pracy na rzecz Fundacji. W zamian dostaje skromny upominek, np. miedzianą blaszkę z serduszkiem, miłe przeżycia związane ze spotkaniem sympatycznych ludzi, niesamowity klimat aktywnego uczestniczenia w akcji, świadomość pomocy chorym dzieciakom, szacunek ze strony ludzi popierających Jurka Owsiaka i niemiłe spojrzenia, słowa osób o sposobie myślenia Zygmunta Starego, które często mają młodych wolontariuszy za złych złodziei, "opętanych", zmanipulowanych oraz zdarza się, że przepędzają ich z różnych miejsc...

Wczoraj w specjalnym wydaniu Uwagi na TVN była mowa o Jurku Owsiaku i jego działalności. Pozwolę sobie przytoczyć fragment tego reportażu -
www.uwaga.onet.pl napisał/a:
Nie wszyscy doceniają to, co Jurek Owsiak robi dla polskich dzieci. Już od samego początku Fundacja krytykowana jest przez ludzi, którzy najwyraźniej nie wiedzą, co znaczy pomagać innym.

- Jurek Owsiak jest osobą, która zawsze gromadziła wokół siebie tłumy dobrych ludzi, zawsze wyzwalał pozytywną energię – komentuje Monika Olejnik, dziennikarka. – To się nie podobało ludziom, którzy też mogli wyzwolić pozytywną energię, ale tego nie potrafili. To, co robił Jurek nie podobało się niektórym księżom, nie wszystkim, bo część z nich zrozumiała, na czym polega siła Jurka Owsiaka i potrafili się do tego przyznać. Ale są tacy, którzy nie lubią go do tej pory i potępiają jego wszystkie inicjatywy.

Julka jest jednym z kilkudziesięciu tysięcy dzieci, które skorzystały ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. Gdyby nie ofiarność Polaków i determinacja pracowników Fundacji wielu z tych dzieci nie byłoby dzisiaj już na świecie.

- Bez tego sprzętu ratowanie tych dzieci byłoby niemożliwe – podsumowuje dr. Bohdan Maruszewski.

Więcej na www.uwaga.onet.pl . Można zajrzeć na tą stronę i zobaczyć pokazywane wczoraj materiały filmowe.

Pamiętajmy, że przez 16 lat WOŚP zebrała i przeznaczyła 72 miliony dolarów na kupno sprzętu medycznego potrzebnego do leczenia polskich dzieci. Nie rozumiem, jak można nie popierać takiej inicjatywy…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 12:52   

Osobiście uważam, ze jest to wspaniała inicjatywa!
Oby więcej było takich ludzi jak Jurek Owsiak.

Co roku staram się wrzucić pieniążek do puszeczki :D wczoraj kilka razy w Opolu spotkałam wolontariuszy i oczywiście za każdym razem coś wrzuciłam :)
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 14:19   

Cytat:
Mam powody, aby nie popierać tej inicjatywy

A czy możesz Zygmuncie powiedzieć wyraźnie jakie???

Stwierdzenie, że nie lubię Owsiaka nie jest chyba powodem, żeby nie pomóc dzieciom??

A tak w ogóle uważam, że tacy ludzie (z Twoim myśleniem) najzwyczajniej boją się ogromnej charyzmy i siły przyciągania Jurka, mimo, że tylko na jeden dzień. Zawistnie i z zazdrością patrzycie na to co robie bo innym się to nie udaje.

Pomyśleć co by było gdyby o Rydzyk tak działał na wszystkich i to przez 365 dni a nie tylko 1. :?
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 14:43   

Cytat:
hołota: ludzie zachowujący się niekulturalnie, ordynarnie, męty społeczne, motłoch;
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=19048

Ta starsza wersja słownika w pełni oddaje to, czego doświadczyłem ja i moja rodzina, przypadkowo znalazwszy się w okolicy owsiakowego "spędu".
A to co można było zobaczyć kilka lat po tym w TV Trwam, jedynie w części przybliża ten horror, którego wówczas doświadczałem w pociągu od przeważającej części grupy jadącej we wiadomym kierunku.
Jest wiele form działalności charytatywnej, które akceptuję. Uczestniczę również czynnie w jednej organizacji o charytatywnych celach.
Działamy spokojnie, bez rozpalania emocji, konsekwentnie realizując nasze cele.

Organizatorom WOŚP i Woodstock w pewnym czasie nie podobał się na ich terenie "Przystanek Jezus", ale nie przeszkadza to woluntariuszom WOŚP zalegać przed światyniami, a niekiedy nawet naruszać ich terytorium.
Natomiast sekty, w szczególności te, którym sprzyja Owsiak, mają za to spokojny dostęp do młodzieży.
PS.
A skoro Jaro uważasz, że dawanie na opiekę zdrowotną jest obowiązkowe, z czym się zgadzam, to po prostu zwiększmy podatek na opiekę zdrowotną i skończmy z tym cyrkiem.
Ostatnio zmieniony przez Zygmunt Stary 2008-01-14, 15:07, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 14:45   

Zygmunt Stary napisał/a:
Ta starsza wersja słownika w pełni oddaje to, czego doświadczyłem ja i moja rodzina

No to nie nazywaj w ten sposób np. żony Dawida, czy też syda. To, że wśród Woodstockowiczów znajdzie się paru matołów jest tak samo analogiczne jak pedofile wśród księży.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 15:31   

Zygmunt Stary, pozwól, że przytoczę Ci fragmenty pewnych istotnych artykułów dotyczących poruszonych przez Ciebie w ostatnim poście kwestii.
www.opoka.org.pl napisał/a:
Dostrzec człowieka

Bp Dajczak: - Podchodzi do mnie chłopak z kolorowymi włosami i mówi: "niech ksiądz nie patrzy na mój wygląd, tylko zobaczy we mnie człowieka". To chyba najlepsze podsumowanie tego, co tu robimy: dostrzegamy człowieka.

Te słowa biskupa Dajczaka przypominają mi się zawsze, gdy czytam niektóre relacje z "Przystanku Woodstock". Często wynika z nich, że impreza ta gromadzi sam margines społeczny, któremu w głowie tylko chlanie, ćpanie, seks i wszystko, co najgorsze. Ludzie śpią w brudzie oraz syfie i nikogo nie interesuje, co się z nimi dzieje. A nad tym wszystkim stoi pyszny Jurek Owsiak z rogami i śmieje się do rozpuku. Po prostu Sodoma i Gomora. Nic, tylko zniszczyć, zlikwidować i zapomnieć.

Najwyraźniej ja byłem na jakimś innym "Przystanku Woodstock". Owszem, byli tam ludzie pijani, czasami mijało się zamroczonych narkotykami, ale mi nikt prochów nie proponował (jestem wyjątkiem?). Co do seksu, to nie wiem, bo nikomu do namiotu nie zaglądałem. Faktycznie, śmieci było od groma, a okolice każdego kubła były dla wielu najlepszym miejscem na opróżnienie pęcherza. Ale czy to jest jedyny, pełny i do końca prawdziwy obraz "Przystanku Woodstock"? Ja widziałem także tłumy trzeźwych, którzy po prostu bawili się przy scenie. Ciekawe, dlaczego akurat tych ludzi niektórzy dziennikarze nie zauważali...

Oczywiście, nikt z organizatorów nie udaje, że problemu nie ma. Trudno zresztą go nie dostrzec. Zamiast jednak biadolić "jaka to wstrętna jest ta dzisiejsza młodzież" trzeba dać im szansę wyjścia na prostą. Dlatego na terenie "Przystanku Woodstock" swoje stoiska rozstawiły organizacje antyalkoholowe i antynarkotykowe. Ich przedstawiciele chodzili po całym polu namiotowym, rozdawali ulotki, nalepki i koszulki, a także specjalne ankiety. Dzięki nim każdy mógł sprawdzić, czy jest uzależniony od środków odurzających.

Przynosiło to jakieś efekty? Mój znajomy, pracujący w Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, był zaskoczony. Ludzie ustawiali się po ankiety w kolejce, umawiali się na poważne rozmowy, pytali co robić dalej. Dla wielu z nich były to pierwsze takie rozmowy w życiu! W swoim mieście nie spotkali nikogo, kto mógłby z nimi o tym porozmawiać. Dopiero na "Przystanku Woodstock"...

Czy warto?

Czy warto organizować tak gigantyczne imprezy jak "Przystanek Woodstock" i "Przystanek Jezus"? Warto z kilku powodów.
Sam "Przystanek Woodstock" to przede wszystkim świetny koncert, na którym można usłyszeć muzykę nielubianą w mediach, a naprawdę kapitalną. Ma ona ogromną ilość swoich odbiorców, o czym można się przekonać stojąc pod sceną. Poza tym Owsiak wyciąga z domów ludzi, którzy pewnie na żadną inną imprezę by się nie wybrali. Na "Przystanku Woodstock" mają okazję nie tylko dobrze się pobawić, ale i poważniej na siebie popatrzeć (wspomniane już organizacje antyalkoholowe i antynarkotykowe).

I wreszcie mają szansę spotkać Chrystusa. Gdyby nie "Przystanek Woodstock", to nie byłoby "Przystanku Jezus", a gdyby nie było tego ostatniego, to nie byłoby tylu "odmienionych historii". Wystarczyło posłuchać niektórych świadectw z "Jezusowej" sceny. Sam bp Dajczak mówi: - Nawet do mnie podchodzili młodzi ludzie, którzy mówili, że poznali Jezusa właśnie tu, na "Przystanku...".

Duch wieje, kędy chce...

Marcin Perfuński

www.wosp.org.pl napisał/a:
- Po pierwszym Przystanku pojawiało się pytanie: „Dlaczego tu jesteśmy?”. Czy to nie jest jakaś forma legitymizacji tego wszystkiego, niekoniecznie dobrego, co dzieje się na Woodstocku? - zauważa ks. Tomasz Matyjaszczyk, współorganizator Przystanku Jezus i duszpasterz Wspólnoty św. Tymoteusza w Gubinie. - Nie jesteśmy tu po to, żeby utożsamiać się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale też nie po to, żeby z nią wojować. Chcemy tutaj dzielić się z młodymi, którzy chcą z nami rozmawiać, naszą wiarą i radością - dodaje.

Obecnie Przystanek Jezus ma już swoje miejsce na Woodstocku. - Przystanek Jezus jest bardzo kolorowy. Zniknęły między nami jakiekolwiek napięcia. To jest miejsce otwarte i każdy może przyjść. Tu młodzi księża spotykają się z rzeczywistością. To jest dla nich najlepsza szkoła - mówi Jurek Owsiak.

Mam nadzieję, że wszyscy zwolennicy poglądów antyOWSIAK, antyWOŚP, antyWOODSTOCK, antyWSZYSTKO-CO-OWIASK po przeczytaniu podanych wyżej tekstów będą mogli chociaż w pewnym stopniu zmienić swoje mało obiektywne i często nietolerancyjne nastawienie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-14, 15:32   

karcia:
Taki sam efekt dałoby zwięszenie podatku o ok. 1 zł/ na rok
Przy założeniu 20 mln aktywnych zawodowo, i kursie dolara 4 zł, daje to 0,9 zł/na rok.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-01-14, 15:37   

Zygmunt Stary napisał/a:
Natomiast sekty, w szczególności te, którym sprzyja Owsiak, mają za to spokojny dostęp do młodzieży.

Rotfl co? Jakie sekty? Gdzie co?
O czym Ty człowieku mówisz?

Więc o mnie też powiesz hołota? Bo chce się w tym roku tam wybrać?
Z łaski swej nie generalizuj, bo w każdym środowisku, nawet tym twoim moherowym zdarzają się odpadki.
Ostatnio zmieniony przez karcia 2008-01-14, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-01-14, 15:42   

Zygmunt Stary napisał/a:
Jako zdeklarowany moher, nie tylko nie popieram Owsiaka, ale uważam, że mąci on młodzieży w głowach. Jeżeli pomysł finału WOŚP do mnie przemawia, łącznie z celem przeznaczenia pieniędzy. to już Woodstock, absolutnie nie!
Nie miałbym, natomiast nic przeciw temu, aby woluntariusze otrzymywali bony, które mogliby zamienić na bilet, na dowolny, interesujący ich koncert krajowego zespołu np: kabaret, jazz, czy muzykę klasyczną, koncert reggae, czy cokolwiek innego.
Z odsetek z funduszy WOŚP, Owsiak refundowałby te bony, organizatorom koncertu.
Byłoby to ZAMIAST Woodstock!

Kiedy te "zdeklarowane mohery" w końcu zrozumieją, że fundusze z WOŚP NIE IDĄ na opłacanie Przystanku Woodstock?! Co roku to samo gdakanie...

wiki napisał/a:
Przystanek Woodstock to festiwal muzyki rockowej organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów oraz z odsetek bankowych naliczanych na zgromadzone na kontach pieniądze zebrane podczas finałów.

wosp.org.pl/przystanek napisał/a:
Skąd kasa? Przystanek Woodstock nie jest finansowany ze środków zebranych podczas Finału Orkiestry. Te pieniądze w całości przekazujemy na zakup sprzętu medycznego. Natomiast dzięki umiejętnemu zarządzaniu tymi środkami oraz dzięki całorocznym darowiznom, a także dzięki wsparciu sponsorów, udaje nam się wygospodarować wystarczającą sumę pieniędzy na utrzymanie funkcjonowania Fundacji oraz działania marketingowe. To właśnie w ich ramach organizujemy koncert - wydał on nam się idealną formą podziękowania i propagowania naszych celów.

Myślenie boli Zygmuncie? Chyba moher Ci się przekrzywił.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW