R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Hej dziewczyny w góre biusty... bo nadchodzi dzien rozpusty
Autor Wiadomość
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-04-19, 14:48   

Ja wczoraj zamowilam ochraniacze na rolki, rolki mam, stare bo stare ale wciaz na mnie pasuja wiec tez zaczynam jezdzic jak tylko ochraniacze przyjda
;)
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-19, 14:49   

Ja mam położony koło siebie nowy asfald na osiedlu przy stadionie, wiec idealnie się nadaje i w sumie przejazd do okoła wszystkimi ulicami to może i te 30 min będzie. jenusia, sąsiedzi zawsze na wszystkich aktywnych dziwnie patrzą (zwłaszcza na tych z "kijkami" :) ) i zazdroszczą, że sami są zbyt leniwi, żeby się ruszyć ;-) A co do chipsów to mi sie czasem jeszcze zdarza sięgnąć, ale kupuje wtedy lays "prosto z pieca", wierząc, że faktycznie mają choć trochę mniej tłuszczu ;-p
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-05-03, 19:56   

jenusia napisał/a:
Dominika, uważaj na plecy, bo weider daje im mocno w kość

Oj daje w kość, szczególnie kark i odcinek lędźwiowy. Ale już bliżej końca :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-29, 09:21   

Dziewczyny mam problem, pomóżcie! :D

Co kupić 6-letniej dziewczynce na dzień dziecka w połączeniu z urodzinami? Jest to moja chrześnica, ale prawdę mówiąc widziałam ją kilka razy z racji tego że jest z trochę dalszej rodziny. Nie wiem czym się interesuje, jakie ma a jakich nie ma zabawek, to musi być taki strzał w ciemno. Co proponujecie? Koszt max 100-120 zł
Dodam że mata do tańczenia odpada, dostała na gwiazdkę i była mega zadowolona :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-29, 10:16   

Moja 6-letnia siostrzenica ma bzika na punkcie kucyków, może coś w tym kierunku :)
A z tego co zauważyłam każda dziewczynka przechodzi okres kucykowy :DD
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaD_GiRl 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 175
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-29, 10:20   

A może po prostu podpytaj rodziców dziewczynki, u mnie wiele razy zdarzało się,że moja córka dostawała prezent, który już miała lub był zupełnie nietrafiony....a może dziewczynka na coś odkłada pieniążki i te 100zł które chcesz przeznaczyć bardzo by jej się przydały?
_________________
Dum spiro-spero
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 10:04   

Hej babeczki! Macie jakieś fajne sposoby na jesienną chandrę? Co roku mam tak samo, nic mi się nie chce, zakopałabym się w poduchy i nie wychodziła z nich :D
W sumie niedźwiedzie mają fajnie, zapadają w sen zimowy i wiosna się budzą :DD
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 10:10   

glizda, nie jesteś sama ;) Ale ja planuję się wziąć za siebie i ruszyć na siłownie, może mi to trochę pomoże :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 10:16   

Marta napisał/a:
Ale ja planuję się wziąć za siebie i ruszyć na siłownie, może mi to trochę pomoże


Ja też planuję się wziąć za siebie, nawet poczyniłam pewne kroki: ćwiczenia wydrukowane, muzyka do nich znaleziona i..... to na tyle :D :D :D :D :D

Jestem leń i tyle :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 10:47   

glizda, boję się że skończę na podobnym etapie co ty, czyli tylko na planowaniu... Ale póki co jestem dobrej myśli :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 12:18   

glizda napisał/a:
Hej babeczki! Macie jakieś fajne sposoby na jesienną chandrę? Co roku mam tak samo, nic mi się nie chce, zakopałabym się w poduchy i nie wychodziła z nich :D
W sumie niedźwiedzie mają fajnie, zapadają w sen zimowy i wiosna się budzą :DD


Tak, mam sposób. Moim jedynym sposobem jest obżeranie się wszystkim co czekoladowe. :granat: Dobrze, ze tylko 2 kilo przytylam, mogło być gorzej. :D O siłowni nawet nie myślę, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. :oops: A tak konkretnie, to dobra muzyka, dobra książka i czekolada do picie. Nie jest to odkrywcze, ale jednak pomaga. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 13:21   

Ja ostatnio znalazłam dobry sposób, o dziwo wytrwałam i wcale nie zamierzam rezygnować bo bardzo mi się podoba. Mianowicie, biegam. Co dwa dni, nieraz codziennie (min. 4 razy w tyg), po pracy od razu wskakuje w odpowiedni strój, biorę mojego psa do towarzystwa i bezpieczeństwa (w parku już po południu robi się ciemno) i biegam. Łącznie z rozgrzewką i rozciąganiem zajmuje mi to max do godziny. Nigdy nie sądziłam ze się tak wkręcę i będę regularnie biegać a tu taka miła niespodzianka:) Obawiam się co będzie w przyszłym tyg., po przesunięciu czasu wrócę z pracy to będzie całkowicie ciemno, ale planuję na ten zimowy czas przenieść swoją trasę z parku na oświetlone uliczki wokoło domu.

Na siłowni byłam raz i mi się nie podobało, za to regularnie chodzę raz w tygodniu na pilates, również polecam.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 13:44   

Ja się przymierzałam do biegania ale za bardzo nie mam gdzie, jakbym po osiedlu przebiegła to wszystkie psy by się rozszczekały :D a poza tym samej to mi się nie chce :(
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 14:37   

Cytat:
Ja się przymierzałam do biegania ale za bardzo nie mam gdzie, jakbym po osiedlu przebiegła to wszystkie psy by się rozszczekały :D a poza tym samej to mi się nie chce :(


To fakt, że musi być fajne miejsce, ja mam akurat to szczęście, że mieszkam przy parku. A co do towarzystwa, to ja wolę sama, można wtedy się wyłączyć.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 17:36   

Ja to ostatnio nic tylko bym spała i jadła... masakra jakaś... a jeszcze ta nuda w stolicy mnie dobija.... właśnie tez szukam jakiś sposobów
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW