R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: AnnBlue
2008-02-21, 12:03
Błyszczyk czy szminka?
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-20, 14:22   

Syla napisał/a:
Najlepsza na warrry jest wazelinka, nadaje fajowy połysk i dość długo się trzyma :D


ja również :D

aczkolwiek bez błyszczyka nie mogę żyć, mój ukochany GUERLAIN KISS KISS LAQUE Kolor 706 różowy z drobinkami brokatu jest po prostu boski, długo się trzyma na ustach, można jeść i pić a on dalej jest :)

co do szminek to też czasami używam, ale zawsze w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem, stawiam na połysk hihiih

225862911.jpg
Plik ściągnięto 15409 raz(y) 21,19 KB

_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-22, 19:52   

Ja najczęściej błyszczyki stosuję, jestem od nich wręcz uzależniona. :oops:

Trudno się mówi. :D

A polecić mogę te z Meybelline Water Shine Diamonds, z tańszych fajne ma Wibo-te smakowe. :D Ale one są prawie transparentne. Ciekawe ma też Rimmel, te 'powiększające' usta. Astor ma fajne, ale nie pamiętam jak się nazywają, w każdym razie baaardzo błyszczące, tylko jest jeden mankament-okropnie smakują. :sad: No, ale najlepsze wg mnie to te z Bourjois 3 D. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 08:20   

Leveile Soleile napisał/a:
Astor ma fajne, ale nie pamiętam jak się nazywają, w każdym razie baaardzo błyszczące, tylko jest jeden mankament-okropnie smakują


i jeszcze nie trzymają się na ustach w ogóle :!: :!: :!: no chyba, że się go nałoży odrobinkę, a ja lubię jak ustą "tętnią" od błyszczyka, z tym mi się nie udało tego efektu osiągnąc :?
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 12:51   

Cytat:
i jeszcze nie trzymają się na ustach w ogóle :!: :!: :!: no chyba, że się go nałoży odrobinkę, a ja lubię jak ustą "tętnią" od błyszczyka, z tym mi się nie udało tego efektu osiągnąc :?


Jeśli chodzi o trwałość to faktycznie, nie jest najlepszy, ale fajnie błyszczy. :P


Mogliby go porządnie dopracować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 12:52   

hehe mój facet ostatnio rozsmakował się w moim błyszczyku :P czyję, że szybko mi się skończy :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 13:06   

Jenusia, a jakiego Ty używasz? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 13:15   

Ostatnio Gloss booster z Oriflame, dostałam go w prezencie więc używam, jednak jakbym miała sama kupić to nie wiem czy bym się zdecydowała;p
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 14:38   

wiem, że to może zabrzmieć troszkę snobistycznie, ale czy nie uważacie ze warto zainwestować w droższe kosmetyki? dla mnie Avon lub Oriflame w 80% mają szajskie produkty, Astor tez jest dla mnie niższą półką. A np. taki błyszczyk np. Lancome,czy Guerlain wiadomo ze są on droższy, ale jak dla mnie 100 razy bardziej wydajniejsze, trwalsze i efektowniejsze.
Ja staram się kupować sprawdzone i porządne kosmetyki, pomimo iż są ich tańsze substytuty. i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam :roll:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 14:43   

jenusia napisał/a:
Ostatnio Gloss booster z Oriflame, dostałam go w prezencie więc używam, jednak jakbym miała sama kupić to nie wiem czy bym się zdecydowała;p


Jeśli Twój facet sie w nim rozsmakował to chyba musi być dobry. :P Czy ten błyszczyk jest słodki w smaku?
Basiu, tak samo można powiedzieć, że najlepiej zainwestowac w lepszy podkład, puder, tusz, eyeliner itd. Jak na razie nie potrafiłabym zainwestować w błyszczyk np.100 zł. :shock: Mam wiele innych wydatków z którymi muszę sie uporac.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 14:52   

Ja też raczej nie inwestuję w drogie kosmetyki bo mam w domu taką małą kobietkę, która uwielbia szperać mi w kosmetyczce. W konsekwencji kosmetyki mi baaaardzo szybko znikają :wink:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 15:06   

Leveile Soleile napisał/a:
Basiu, tak samo można powiedzieć, że najlepiej zainwestowac w lepszy podkład, puder, tusz, eyeliner itd.


no i ja tak robie i jestem zadowolona dla przykładu:
kiedyś używałam podkładu Astora ok 30 zł i starczał mi na ok 1,5 miesiąca (a nie jestem jakąś tapeciarą, używam go po prostu chyba jak każda)
teraz mam VICHY za ponad 60 zł i używam go już jakieś 3 miesiące i mam jeszcze z 3/4 tubki (oba pudry takiej samej pojemności) wiec samo przez sie widać ze jest wydajny, a nie wspominam już o jakości i konsystencji bo Astor się chowa.

Leveile Soleile napisał/a:
Jak na razie nie potrafiłabym zainwestować w błyszczyk np.100 zł. :shock:


dlaczego nie, jeżeli jest to błyszczyk np. od Diora :wink:

Cytat:
Ja też raczej nie inwestuję w drogie kosmetyki bo mam w domu taką małą kobietkę, która uwielbia szperać mi w kosmetyczce. W konsekwencji kosmetyki mi baaaardzo szybko znikają :wink:


hihi to jednym słowem rośnie Ci mała modnisia :wink:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 15:16   

Leveile Soleile napisał/a:

Jeśli Twój facet sie w nim rozsmakował to chyba musi być dobry. :P Czy ten błyszczyk jest słodki w smaku?


tak słodki o smaku maliny bodajże :P Ja często używam kosmetyków Avon i jestem bardzo zadowolona, za rozsądną cenę mam dość dobre kosmetyki. Przynajmniej mnie wystarczają. nie stać mnie na drogie kosmetyki, mam inne wydatki. Błyszczyka za 100 zł bym nigdy nie kupiła( chyba że wygram w totka :) a poza tym mam tendencję do gubienie pomadek i błyszczyków :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 16:37   

Basia napisał/a:
dlaczego nie, jeżeli jest to błyszczyk np. od Diora :wink:


Mi nie zależy tak na tym, żeby dany produkt był z Diora czy Guerlaina, bo...

Mi kosmetyki szybko się nudzą, lubię odmianę, więc w moim przypadku przynajmniej na razie nie ma mowy o kupowaniu bardzo drogich kosmetyków.

Co do wydajności-nawet tanie kosmetyki mogą być wydajne i wcale też nie muszą zostawać w tyle za drogimi kosmetykami, bo cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Można spotkać wiele bubli również wśród drogich kosmetyków.

Co do podkładów, Revlon ma bardzo wydajny podkład ColorStay. Bardzo ładnie stapia się ze skórą. :)


jenusia napisał/a:
tak słodki o smaku maliny bodajże :P Ja często używam kosmetyków Avon i jestem bardzo zadowolona, za rozsądną cenę mam dość dobre kosmetyki. Przynajmniej mnie wystarczają. nie stać mnie na drogie kosmetyki, mam inne wydatki. Błyszczyka za 100 zł bym nigdy nie kupiła( chyba że wygram w totka :) a poza tym mam tendencję do gubienie pomadek i błyszczyków :P


Mmm, malinka, pyyycha. :grin: Ja ostatnio mam manię kupowania takich właśnie smackersów. :P Zastanawiam się nad skittelsami. :)

Z Avonem to jest różnie. Zdarzyło mi się trafić na kiepskie produkty np. talk do ciała czy puder rozświetlający, ale lubię za to np. antyperspiranty z Avonu. Fajny był też płyn do kąpieli "Czekolada z truflami". :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-23, 19:16   

Leveile Soleile napisał/a:

Z Avonem to jest różnie. Zdarzyło mi się trafić na kiepskie produkty np. talk do ciała czy puder rozświetlający, ale lubię za to np. antyperspiranty z Avonu. Fajny był też płyn do kąpieli "Czekolada z truflami". :smile:


antyperspiranty z Avonu są jednymi z najlepszych jakich ozywałam. Kiedyś kupiłam z Oriflame i już po paru minutach miałam pod pachami biały talk :/
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-08-25, 14:13   

średnio lubię Avona, chociaż niektóre błyszczyki z tej firmy uwielbiam :D
a jeśli o ceny chodzi, to jeśli kogoś stać to niech wydaje. Miałam podkład z vichy i jakoś mnie nie zachwycił, po prostu wszystko zależy od skóry i tyle.
Astora nie lubię bo jest nietrwały, miałam puder,błyszczyk, kredkę i cień i wszystko strasznie szybko znika.
a jeśli chodzi o kosmetyki droższe...to channel jest dla mnie boskie, ale niestety rzadko kiedy mogę sobie na taki kosmetyk pozwolić, na szczęście wybredna nie jestem :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW