R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: AnnBlue
2007-11-20, 18:06
Ile wydają w tajemnicy przed mężami?
Autor Wiadomość
Ewka87 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 7 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 399
Skąd: Wieluń/ Częstochowa
Wysłany: 2007-08-10, 12:01   Ile wydają w tajemnicy przed mężami?

Brytyjki mają w szafach ubrania warte w sumie 1,4 miliarda funtów, które kupiły w tajemnicy przed swoimi partnerami - wynika z ankiety.

Ponad połowa Brytyjek przyznaje, że zdarzyło się im kupić jakieś ubranie w sekrecie.

Przeciętna kobieta wydaje na podobne zakupy 58 funtów rocznie, choć jeden na pięciu panów też przyznaje się do sekretnych sprawunków.

Jedna trzecia panów wyznała, że skłamała kiedyś partnerowi odnośnie ceny jakiegoś nabytku - wykazała ankieta sieci sklepów Debenhams. Mimo to panie przodują w tej dyscyplinie - ceny zakupionych ubrań zaniża 58 proc. z nich.

30 proc. badanych deklaruje, że mija się z prawdą, gdyż inaczej partner byłby zszokowany ceną, a 18 proc. jako powód do kłamstwa podają fakt, że mają zbyt dużo ubrań.

Niektórzy partnerzy są jednak czujni. 21 proc. z przebiegłych ankietowanych zostało kiedyś przyłapanych na tajnym procederze - donosi gazeta "Daily Record". MRT

źródło: interia.pl

A jak to jest z Wami drogie forumowiczki :?:
Czy też w tajemnicy przed swoimi drugimi połówkami udajecie się na zakupy :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-08-10, 12:27   

Nigdy ,zawsze i ja i on wiemy co kupujemy,zresztą byłoby to nie fer i życie w zakłamaniu.... :roll:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-08-10, 12:32   

Ja na zakupy ostatnio chodze tylko z moim facetem. ja wybieram, on doradza i... często płaci :grin: i zawsze się cieszy, że mi coś kupił :grin: ciekawe jak długo będzie to dla niego powód do radości :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 12:43   

edzia i odziu napisał/a:
Nigdy ,zawsze i ja i on wiemy co kupujemy,zresztą byłoby to nie fer i życie w zakłamaniu....

Edzia bo wy poprostu idealnym małżeństwem jesteście... Rzeczywiście gdybym powiedziała facetowi,że coś kosztowało 100zł a nie 150 to chyba nie umiałabym żyć ze świadomością takiego zakłamania :P Nie przesadzajmy...jak powiem mężowi,facetowi komukolwiek, że coś kosztowalo mniej niż w rzeczywistości tylko dlatego żeby nie słyszeć głupich komentarzy a mnie stać na daną rzecz to dla mnie żadne zakłamanie a jedynie wygoda :D Co innego kiedy wspolnie na coś oszczędzalibyśmy itd. Pozatym jak dla mnie trudno wytłumaczyć facetowi dlaczego lubie nosić firmowe majtki za 60zł jak są też po 5zł.I on nie musi wiedzieć o wszystkich moich zakupach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 12:43   

Ja na razie nie mam tego problemu :) powód: brak męża :D :D :D

Zresztą sama zarabiam więc jak coś kupuję to za swoje własne pieniążki i moja sprawa ile ich wydam np. na ciuchy czy inne zachcianki :P
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 12:50   

taaa a mój to nic nie ma do gadania bo i tak zarabiam więcej od niego

ale jak sobie coś kupię to i jemu tez jakiś drobiazg i kłótni nie ma a czasami to nawet mówi, żebym sobie kupiła coś bo muszę ładnie wyglądać :D
i co wy na to

[ Dodano: 2007-08-10, 12:51 ]
nigdy jednak nie kupiłam czegoś bez jego wiedzy, no chyba że prezent urodzinowy :P
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-08-10, 13:15   

akirus napisał/a:
a czasami to nawet mówi, żebym sobie kupiła coś bo muszę ładnie wyglądać :D


Skądś to znam... g:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 15:07   

bezsensu za swoje pieniądze kupuje tyle ile mi sie podoba i co mi sie podoba, a w ogolę po co informować, najlepiej niech ma niespodziankę jak mnie/Ciebie w tym zobaczy i mu szczena z wrażenia opadnie :) poza tym większość facetów to nie interesuje i na tekst "Kochanie zobacz kupiłam śliczną bluzke" kiwaja głową i mówią "No fajna" i koniec rozmowy.

*bez sensu
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-08-10, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 15:17   

no tak z facetem to nie ma po co iść na zakupy, chyba że sponsoruje albo reklamówki nosi :wink: ,
ale jak szukałam sukienki na wesele to mój mąż mi wybrał i jest na prawdę śliczna, sama bym jej nie kupiła, :)
stwierdzam więc, że jeśli ma ochotę mi pomóc w zakupach to zrobi to, a jeśli nie to pokiwa głową albo przed następnym sklepem powie "a musimy tu też wchodzić?"
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-08-10, 15:25   

Ecomarta napisał/a:
idealnym małżeństwem jesteście
ech no nie przesadzajmy,chociaż staramy się,tylko że mi na wszystko szkoda(dla siebie)za to jemu i dzieciakom wszystko bym kupiła :D pewnie że czasami zdarza mi sie ,choć rzadko zmniejszyć nieco cenę,ale to chyba kwestia domu rodzinnego,hi hi moja mama zawsze musiała tatusia czarować bo straszną sknerą był :P i pewnie coś mi zostało,ale wiem ze nie muszę kłamać
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 15:32   

ze zmniejszeniem cen to może nie tyle przed mężem (bo nie mam :p ) ale przed rodzicami to notorycznie zmniejszam, bo uważają że za dużo wydaje na ciuchy i buty, no ale generalnie to chyba nie zawsze się skapną ze mam coś nowego ;p


Basia napisał/a:
*bez sensu

Ferbik Mozilla podkreśla błędy, mojego bezsensu nie podkreśla wiec pozwól, że będę pisała to słowo razem bo mi się tak po prostu podoba :wink:

Pozwól, że odeślę Cię do REGULAMINU.
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-08-10, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-10, 16:35   

ja też czasami powiem niższą cenę, żeby nie wysłuchiwać ile to wydaję na ciuchy. Ale to mam tak z tatą, bo moja druga połówka moich zakupów nie komentuje :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-08-10, 23:02   

Ja tez nie mam meza, wiec nie mam problemu tłumaczenia sie komus ile wydaje i na co :) poniewaz na swoje potrzeby wydaje tylko zarobione przez siebie pieniadze :) Nieraz słyszałam ze panie nie przyznaja sie panom ile wydały na zakupy, zeby uniknac niepotrzebnych kłutni :D A panowie mowia o swoich wydatkach ? Np. ile wydali na papierosy, paliwo, piwo i inne zachcianki ? :roll:

*kłótni

pij coca cole.jpg
Plik ściągnięto 15721 raz(y) 3,18 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-08-11, 13:06   

hehe :D no ja też nie mówię, kupuję to co chcę, to na co mnie akurat stać i na co mam zachcianki :)
męża nie mam to się nie tłumaczę :D a jeśli chodzi o rodziców...tata to najczęściej albo nie zauważy albo mówi 'znowu coś kupiłaś? nie no fajne' :D a mama już nie komentuje :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-08-11, 13:38   

A ja przyznam, że czasem kupuje cos w tajemnicy przed mężem albo zaniżam ceny :D Robię tak żeby uniknąć niepotrzebnych komentarzy :evil: Zresztą on i tak przeważnie nie zauważa, że mam cos nowego... :roll: Poza tym mąż też często kupuje cos baaardzo tanio....np radio do samochodu...miało kosztować 300 zł. a jak przypadkiem znalazłam paragon to mi gały wyszły... :evil: tak naprawde to radyjko kosztowało 900 zł. :!:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW