R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: AnnBlue
2007-08-07, 20:26
książę na białym koniu...
Autor Wiadomość
andziate 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 25 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: :)
Wysłany: 2007-05-23, 10:46   książę na białym koniu...

Opowiem Wam dzisiaj bajkę...

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami była sobie kiedyś dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec bez zastanowienia z właściwą sobie stanowczością odpowiedział: Nie!
Dziewczyna żyła potem długo i szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Czesto spotykała się z przyjaciółmi, spała z kim chciala, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze na co chciała... KONIEC

To zastanawiające, jak inny byłby świat, gdyby od maleńkości nie podsycano w nas wiary w księcia z bajki, który pewnego dnia zjawi się w naszym życiu na białym rumaku...

Jak myślicie, Dziewczyny?

Pozdrawiam ciepło,
kurczowo trzymająca się swojej bajkowej wizji księcia na białym rumaku andziate ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 12:44   

andziate napisał/a:
dnia zjawi się w naszym życiu na białym rumaku...


U mnie zjawi sie na czarnym rumaku :D
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 13:42   

Kurde andziate chyba zostaniesz moim księciem na białym rumaku :P
A tak poważnie myśle że masz racje...za dużo w nas wiary w księcia z bajki a za mało w siebie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 13:47   

Książę na białym koniu :?: :D :D :D :D chyba raczej w dezelowanym maluchu, w brudnym podkoszulku, wielkim brzuchem od piwa :D :D :D

A tak na poważnie, marząc o księciu z bajki zapominamy o sobie, o tym jakie potrafimy być niezależne, o tym ze też potrafimy o siebie zadbać :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
andziate 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 25 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: :)
Wysłany: 2007-05-23, 16:13   

Niezależność niezależnością... dbanie dbaniem... świetnie radzimy sobie w życiu bez księcia na białym rumaku, a niektóre z nas doskonale stawiają czoła światu w towarzystwie faceta ze zdezelowanego malucha, w brudnym podkoszulku i wielkim brzuchem od piwa... ale czy to oznacza, że mit księcia z bajki jest dzisiaj już nieaktualny? Takie jesteśmy sfeminizowane, że już naprawdę nie marzymy o... ?
Ja wierzę, całą sobą. Nie wiem jak Wy :)

z pozdrowieniami, andziate ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-05-23, 16:43   

Mój również przyjedzie na czarnym rumaku :D ,
myślę, że wszystko jest w porządku do czasu, kiedy nasz IDEAł nie tworzy klapek na oczach. Ideały są tylko w naszych głowach, nie zapominajmy o tym. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 20:33   

Łoj andziate...ty to chyba fajna kobitka jesteś tylko romantyczka :P A ja nie wierze...Może być księciem na białym rumaku,ale...tylko przez chwile.Później wszystko powszednieje,wieczorem coraz częściej towarzyszy telewizor zamiast księcia,a rumaka to już wogóle nie widać...I znowu tęsknimy do tej bajki,bo przecież on kiedyś....Nie na darmo mówi sie,że najpiekniejsze miłości to te niespełnione...bo wtedy mit ideału pozostaje.Ale zazdroszcze ci tej wiary :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-24, 09:46   

Marzenia zawsze pozostaną...ale niestety rzeczywistość jest jaka jest i czasami nic na to nie poradzimy...

Kiedyś marzyłam o królewiczu, teraz już nie marzę...
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
andziate 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 25 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: :)
Wysłany: 2007-05-24, 19:12   

To w co wierzycie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 07:14   

andziate napisał/a:
To w co wierzycie?


W siebie andziate :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lúthien 
Przejeżdżał przez Wieluń
butterfly



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 08:28   

najlepiej mieć w sobie 2 pierwiastki: i romantyczny i rozważny. Sam romantyzm może nas w konfrontacji z rzeczywistością wielce zawieźć.
Dominika napisał/a:
myślę, że wszystko jest w porządku do czasu, kiedy nasz IDEAł nie tworzy klapek na oczach.

Tu się zgodzę z Dominiką. Właśnie o tej "rozważności" myślałam :)

a marzyć warto..w końcu świat bez marzeń byłby taki ubogi.

Ja jednak wolę się trzymać mocno ziemi i za bardzo nie bujać w obłokach. Lepiej sie mile zaskoczyć niż niemile rozczarować.
Przyjedzie to przyjedzie, nie to nie..ja tam już nie czekam;) Sami tworzymy swoje "bajki", księciem może nagle okazać się ktoś z sąsiedztwa..itp. To zależy od nas komu pozwolimy na bycie księciem;)
a co do kwestii konia;) to dla mnie nie ma różnicy..wszystkie sa piękne i czarne i białe, jak i innej maści.

andziate- pozdrawiam. wiara dobra rzecz w coś trzeba wierzyć. Ponoć wiara czyni cuda...więc życzę żeby Twoje marzenie o księciu się ziściło.
_________________
" jest całe niebo samotności
i tylko jeden w nim anioł
o skrzydłach nieważkich jak twoje słowa."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
puSia 
Przejeżdżał przez Wieluń
gentleman <3


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: ss ;]
Wysłany: 2007-05-25, 14:29   

z tego co pamiętam to od małego w bajkach oglądałyśmy wątek księcia na białym rumaku ( w mojej wersji był to jednak książę na zielonym robaku ) i pięknej księżniczki. no i happyendowe zakończenie "... i żyli długo i szczęśliwie"
ale zgadzam się trzeba wierzyć w siebie, no bo przecież nikt inny nam w tym nie pomoże ;]
_________________
"Informacja nie jest wiedzą. Wiedza nie jest mądrością. Mądrość nie jest prawdą.
Prawda nie jest pięknem. Piękno nie jest miłością. Miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza..."- Frank Zappa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
andziate 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 25 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: :)
Wysłany: 2007-05-25, 15:52   

ale przeciez nikt tu nie mowil, by nie wierzyc w siebie... chyba sie mijamy... pewnie przez roznice kilometrow ;)

pozdrawiam,
wierzaca w siebie i ksiecia :P andziate
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW