R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdecydowanego i dobrego fryzjera poszukuje :)
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-04, 07:55   

Marta wrzucaj fotkę :)
Ja wybieram się w sobotę do Dawida.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 16:46   

Panterka napisał/a:
Czasem coś nam sie podoba ale niekoniecznie będziemy w tym dobrze wyglądać. Mój fryzjer jak uważa że nie będę ładnie wyglądać to mi odradza. Dla mnie wyznacznikiem dobrego fryzjera jest nie tylko umiejętność obcinania, ale przede wszystkim dobór odpowiedniej fryzury do twarzy.


Exactly! Zgadzam się w 100% :)

Marta napisał/a:
Babeczki, zdecydowanego fryzjera potrzebuje! Chcę ściąć włosy na coś a'la Katarzyna Zielińska. Kogo polecacie? Zastanawiam się nad Martą/Dawidem. Może jakaś inna propozycja padnie?


Mogę polecić Martę, salon fryzjerski ARTEGO na os. Wyszyńskiego, ten nowy blok, z tyłu banku. Ma dryg do krótkich włosów, kolor też zawsze zrobi idealnie, a nie ukrywam, że jestem wymagająca :) Obcięcie + farbowanie - 50-70zł. Ostatnio płaciłam 70 zł, ale ubzdurałam sobie nowy kolor - blond i trzeba było ściągnąć czeRRRRRRwień, łoj joj... :D
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-01-15, 21:31   

to moze mi tez cos doradzicie babeczki :) moje naturalne wlosy to ciemny blond... pozniej rozjasnialam je na jasny blond. no ale jak to ja zaczelam eksperymentowac i mialam pasemka pom ieszane z brazem, carnym i rudym :shock: :shock: no i teraz zostly mi ciemny blond, jasny blond i braz... i terz chce wrocic do jednego koloru-brdzo jasnego blondu... ale gdziekolwiek ide to kazdy ryzjer mowi ze nie da sie tak za jednym razem, ze trzeba pasemka robic kilka razy az do momentu pokrycia wszystkich wlosow blond pasemkami ale to minimum 4 razy trzeba by bylo pasemka robic :? :? i teraz nie wiem czy prawde mowia, czy sciemniaja bo nie wiedza jak to zrobic inaczej, czy sa na tyle leniwi, czy poprostu widza sposob na zarobienie kasy bo 4 razy trzeba bedzie pasemka robic a potem dopiero rozjasnianie na kolor ktory chce :? :? :?

moze ktoras zna sie na tym, a moze tez ktoras zna fryzjera ktory podjalby sie temu ,,wyzwaniu'' :grin: :grin:


bede wdziezna....


mowie od razu ze sytuacje ktora opisalam to pinia dawida wiec on odpada na 100%
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 11:53   

hmm no ja mialam podobnie.. swego czasu mialam od spodu czarne na gorze blond.. i żeby te czarne, które z czasem stały się rudo-brązowe zamienić znowu na blond mialam robione kilka razy pasemka.. tak po ponad poł roku odzyskalam blond:)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 13:09   

sandrahaha napisał/a:
to moze mi tez cos doradzicie babeczki :) moje naturalne wlosy to ciemny blond... pozniej rozjasnialam je na jasny blond. no ale jak to ja zaczelam eksperymentowac i mialam pasemka pom ieszane z brazem, carnym i rudym :shock: :shock: no i teraz zostly mi ciemny blond, jasny blond i braz... i terz chce wrocic do jednego koloru-brdzo jasnego blondu... ale gdziekolwiek ide to kazdy ryzjer mowi ze nie da sie tak za jednym razem, ze trzeba pasemka robic kilka razy az do momentu pokrycia wszystkich wlosow blond pasemkami ale to minimum 4 razy trzeba by bylo pasemka robic :? :? i teraz nie wiem czy prawde mowia, czy sciemniaja bo nie wiedza jak to zrobic inaczej, czy sa na tyle leniwi, czy poprostu widza sposob na zarobienie kasy bo 4 razy trzeba bedzie pasemka robic a potem dopiero rozjasnianie na kolor ktory chce :? :? :?

moze ktoras zna sie na tym, a moze tez ktoras zna fryzjera ktory podjalby sie temu ,,wyzwaniu'' :grin: :grin:


bede wdziezna....


mowie od razu ze sytuacje ktora opisalam to pinia dawida wiec on odpada na 100%


Niestety pewnie mają rację. Jednolitego koloru na pewno nie uzyskasz za jednym razem, jeżeli masz trzy kolory na włosach. :wink: Sprawa byłaby łatwiejsza, gdybyś chciała je przyciemnić, a nie rozjaśnić do blondu. Chociaż i wtedy trzeba byłoby farbować co najmniej dwa razy, bo ciemna farba szybciej by schodziła z tych blond włosów i znowu byłoby nierówno (ale na pewno szybciej uzyskałabyś jednolity kolor). W każdym razie trzymam kciuki. Sama też już różne rzeczy przezywałam z włosami. :wink:

Ale że Dawid Ci to zepsuł?Nie byłam u niego, ale generalnie ma bardzo dobre recenzje na forum. W sumie się zdziwiłam. :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 15:42   

Ale że Dawid Ci to zepsuł?Nie byłam u niego, ale generalnie ma bardzo dobre recenzje na forum. W sumie się zdziwiłam. :razz:
hmm ja zrozumilam, że dawid też wyrazil opinię, że trzeba kilka razy farbować
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 16:57   

jenusia napisał/a:

hmm ja zrozumilam, że dawid też wyrazil opinię, że trzeba kilka razy farbować


Ooo mój błąd - przeczytałam "wina" :oops: Sorr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-01-16, 17:28   

dokladnie :) ja dawida chwale sobie i chodze do niego i moj TZ tez :) on tylko opinie wyrazil :) dzieki dziewczyny za odp... hyba ni mi nie pozostalo jak pasemka...

a propo dawida-juz gdzies pisalam-odradzam jego ,,dziewczyny''...
ostatnio moja mama robila sobie pasemka i nie wiem dlaczego tak jej zrobila-tzn rozjasnila njbardziej przy nasadzie glowy a koncowki nie... i wyglada jakby jej ktos, cos wylala na glowe... na gorze biale a na dole stare splowiale blond pasemka... wiec jak cos to tylko i wylacznie dawid bedzie sie tykal moich wlosow :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 18:23   

Mnie bardzo często kolor nakładają dziewczyny u Dawida i jeszcze się nie zdarzyło żeby było coś nie tak. Dawid zawsze wszystko kontroluje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Olalla 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń/Kato
Wysłany: 2011-01-20, 20:01   

Hej babeczki :)
Jestem tu w sumie nowa i poszukuję fryzjera, który odratuje moje włosy po koszmarku, który im zafundowałam po świętach Bożego Narodzenia... Naturalnie jestem blondynką (kolor taki mysi) i zamarzyła mi się zmiana - zafarbowałam Recitalem na taki złoty blond i wyszło rude 'niewiadomoco' :/ Potem oczywiście niewiele myśląc (chciałam ratować kudły) zaaplikowałam sobie szamponetkę z Joanny "naturalny blond", ale niewiele to dało. No i chcąc się tego pozbyć kupiłam szampon z Fekkai oczyszczający - ruda małpa zeszła, zostało słoneczko :shock: Czuję się jak złotowłosa :( Nie podoba mi się :( Chciałabym jakiś kolor zbliżony do moich włosów - możecie napisać gdzie przyjmuje ten Dawid? Albo polecić kogoś innego, kto nie schrzani mi włosów bardziej, niż ja sama? Z góry dzięki, pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-20, 20:17   

Dziewczyny pewnie polecą Dawida, a ja mogę polecić również panią Magdę, ma salon tam gdzie pawilony na Wyszynskiego,tylko na samym końcu za budynkiem jakby. Ona ma fajne farby, prawie w ogóle nie niszczą włosów, powiesz jej o co chodzi, jaki chcesz kolor, zobaczysz palety i będzie ok.;) No ale sama w końcu też muszę sprawdzić jeszcze tego Dawida, bo jakoś się nie mogę do niego wybrać. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Olalla 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń/Kato
Wysłany: 2011-01-21, 17:34   

Dzięki, umówiłam się do pani Magdy :) Co prawda nie do końca potrafiłam jej wytłumaczyć o co mi chodzi, ale w poniedziałek nadrobię :) Mam nadzieję, że będę zadowolona, bo słoneczny blask mnie już dobija... ;) A ile płacisz jak u niej farbujesz włosy?
A i czy pamiętasz może z jakich farb ona korzysta? Chodzi mi o nazwę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-21, 18:53   

Olalla napisał/a:
Dzięki, umówiłam się do pani Magdy :) Co prawda nie do końca potrafiłam jej wytłumaczyć o co mi chodzi, ale w poniedziałek nadrobię :) Mam nadzieję, że będę zadowolona, bo słoneczny blask mnie już dobija... ;) A ile płacisz jak u niej farbujesz włosy?
A i czy pamiętasz może z jakich farb ona korzysta? Chodzi mi o nazwę :)


W poniedziałek jej wytłumaczysz:) Ja mam ogólnie cienkie włosy i bardzo szybko niszczą się od farbowania. Miałam w tragicznym stanie włosy,własnie przez farby drogeryjne i kombinowanie. :wink: Do pani Magdy chodzę tak 2-3 razy na rok na farbowanie.
Nie wiem jaka jest firma tych farb, ale ona wybiera takie, które jak najmniej ingerują, prawie nie czuję tej farby jak mi nakłada, a włosy mi odżyły.;) Wiadomo, że jak są cienkie to nic się nie poradzi, ale przynajmniej nie są w tak kiepskim stanie jak były.

Tylko ona czasem lubi pokombinować jak ma wizję, nie zrobi świństwa, bo dobiera kolor, ale niekoniecznie musi Ci się taki podobać, więc się upieraj przy swoim. (oczywiście ona też Ci powie, czy będzie ok czy nie) :)

Kiedyś płaciłam u niej za półdługie włosy 60zł, ale ostatnio już chyba wzrosła cena, bo płaciłam więcej, ale też z obcięciem, więc trudno mi powiedzieć ile dokładnie samo farbowanie. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-21, 23:39   

Cytat:
A i czy pamiętasz może z jakich farb ona korzysta? Chodzi mi o nazwę :)


Dawid używa farb Godwell i chyba jakiegoś Rolanda? Ja ostatnio farbowałam u niego Goldwellem, jestem zadowolona. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-23, 22:08   

Szczerze mówiąc w Wieluniu jest chyba ok. 90 fryzjerów. Do wyboru, do koloru, każdy cos dla siebie znajdzie :)
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW