R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2008-10-14, 21:58
McDonald's w Wieluniu
Autor Wiadomość
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-08, 09:46   

Basia napisał/a:
...na codzień a nie podczas wizyty w większym mieście


niekoniecznie w większym :) ,w pobliskim dwa razy mniejszym Kępnie (ok 15 tyś mieszkańców) z tego co się orientuje jest McD, dlaczego więc nie u nas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączyła: 06 Lut 2007
Posty: 235
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-06-14, 08:57   

W Mc Donaldzie uwielbiam Shake'a wanilliowego i frytki :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-14, 16:03   

a są jakieś nowe wieści na temat tego czy będzie on w końcu w Wieluniu czy nie ??
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-07-15, 17:12   

MC Donalds w Wieluniu ? Dobry pomysł :) nie trzeba było jechac daleko samochodem :D na pewno nie jedna osoba zjadłaby pysznego loda lub wypiła Shaeka :razz: hmm az slinka leci :P

Basel_5_(14)_Ranskassa, beer @ McDonalds.jpg
Plik ściągnięto 97 raz(y) 35,06 KB

mcdonalds.jpg
Plik ściągnięto 95 raz(y) 74,54 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-07-15, 17:47   

stefan_pol napisał/a:
dlaczego więc nie u nas.
ano dlatego nie ,bo Wieluń już tak ma,nic nie wartych organizarów,co tylko spieprzyć potrafią(przykł.Dni Wielunia-Dni Działoszyna) Kępno widocznie ma ludzi z głową na karku a wieluń no cóż tak prostych rzeczy nie potrafimy zrobić,mamy najbrzydszą fontannę jaką w życiu widziałam ,a co dopiero McDonalds...... :?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-15, 19:50   

słyszałam, że ma być na Warszawskiej przy skrzyżowaniu ze światłami, tam gdzie czasem wesołe miasteczko się rozbijało. A tak na marginesie, to też kiedyś uwielbiałam shake, do czasu kiedy nie przeczytałam, że po przebadaniu jakiegoś shake`a, wykryto w nim kilka rodzajów spermy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-15, 20:04   

Monika napisał/a:
wykryto w nim kilka rodzajów spermy...

I co jeszcze???
Gdybyś wiedziała co się znajduje w kaszance czy kiełbasie to też byś musiała nie jeść. Zawsze się znajdzie jakieś ale żeby obrzydzić komuś to co lubi... Podaj mi przykład tego co lubisz a ja ci powiem co zawiera i to w taki sposób że ci zbrzydnie.
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-15, 21:59   

je się wszystko dopóki sie człowiek nie dowie co w tym jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-07-16, 12:18   

Wiem już jakie „specjały” serwują pracownicy McDonalda, ale nie wiem czy dostali tą szansę w Wieluniu.

edzia i odziu napisał/a:
stefan_pol napisał/a:
dlaczego więc nie u nas.

ano dlatego nie ,bo Wieluń już tak ma,nic nie wartych organizarów,co tylko spieprzyć potrafią


Jest kilka lokali w naszym mieście, którym McDonald`s mógłby zabrać klientelę, dlatego uważam, że to nie kwestia spieprzenia czegoś przez wieluńskich rajców, bo to Oni będą o tym decydować, tylko kwestia odpowiedniej reakcji jednych i drugich. Jedyne sensowne argumenty to…….. siła pieniądza, i.... wszystko będzie jasne ;) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-16, 19:23   

Coś mi się w ten Mc Donalds w Wieluniu nie chcę wierzyć, ale moim zdaniem taka inwestycja na pewno by się opłaciła. Myślę, że w Wieluniu znalazłoby się naprawdę dużo chętnych na ich jedzenie, marka robi swoje. Ja się na tym nie znam, ale tak z obserwacji wydaje mi się, że wielunianie mają dosyć dużą siłę nabywczą (tzn. wiem, że trochę mylę pojęcia, po prostu chodzi mi o chęć kupowania produktów) i mają taki niedosyt sklepów markowych. Chyba świadczą o tym sukcesy sklepów Deep i House (jeśli jest inaczej, to mnie sprostujcie) i te wyjazdy na zakupy (zwłaszcza do Częstochowy) do dużych miast na zakupy, o czym chyba każdy z nas słyszał, a może sam w tym uczestniczy. No przecież nie oszukujmy się, że chodzi o niższe ceny produktów spożywczych :wink: . Także ja myślę, że mimo dosyć małej ilości mieszkańców (ledwo 24tys.), każdy sklep "galeryjny" - tzn. chodzi mi o marki znane z galerii handlowych, cieszyłby się powodzeniem i inwestycja np. na zasadach franczyzy (wiele firm właśnie taką możliwość oferuje i za pieniądze daje markę + urządza sklep + pomaga rozkręcić biznes, z resztą każdy mniej więcej wie na czym to polega :wink: ) by się opłaciła. Tylko ważna jest w mojej opinii renoma marki. Np. taki Reserved czy Cropp Town, jestem na 100% pewien, że by się przyjęły w Wieluniu zwłaszcza, że jest moda wśród młodzieży na styl "eloziomalski", ale generalnie w tych sklepach jest dużo fajnych ciuchów dla wszystkich (dla mnie też :wink: ). Także tyle mam w tej sprawie do napisania. pzd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-23, 21:02   

edzia i odziu napisał/a:
ano dlatego nie ,bo Wieluń już tak ma,nic nie wartych organizarów,co tylko spieprzyć potrafią(przykł.Dni Wielunia-Dni Działoszyna) Kępno widocznie ma ludzi z głową na karku a wieluń no cóż tak prostych rzeczy nie potrafimy zrobić,mamy najbrzydszą fontannę jaką w życiu widziałam ,a co dopiero McDonalds......

To nie jest kwestia ludzi tylko polityki firmy. To nie franczyzobiorcy wybieraja sobie lokalizacje tylko sam Mc decydyuje gdzie stanie lokal. Zreszta wydaje mi sie że ten Mc w Kepnie nie jest we franczyzie, ale moge sie mylić.
miko 005 napisał/a:
Jest kilka lokali w naszym mieście, którym McDonald`s mógłby zabrać klientelę, dlatego uważam, że to nie kwestia spieprzenia czegoś przez wieluńskich rajców, bo to Oni będą o tym decydować, tylko kwestia odpowiedniej reakcji jednych i drugich. Jedyne sensowne argumenty to…….. siła pieniądza, i.... wszystko będzie jasne

Teoria spisku działa... A co ma urząd miejski do tego? Wystarczy banalne pozwolenie na budowe i można ruszać z inwestycją. Taka działalność nie wymaga żadnego zezwolenia. Jedynie odbiór sanepidu, ewentualnie straży pożarnej i można działać.
siwy_ napisał/a:
Ja się na tym nie znam, ale tak z obserwacji wydaje mi się, że wielunianie mają dosyć dużą siłę nabywczą (tzn. wiem, że trochę mylę pojęcia, po prostu chodzi mi o chęć kupowania produktów) i mają taki niedosyt sklepów markowych. Chyba świadczą o tym sukcesy sklepów Deep i House (jeśli jest inaczej, to mnie sprostujcie) i te wyjazdy na zakupy (zwłaszcza do Częstochowy) do dużych miast na zakupy, o czym chyba każdy z nas słyszał, a może sam w tym uczestniczy. No przecież nie oszukujmy się, że chodzi o niższe ceny produktów spożywczych . Także ja myślę, że mimo dosyć małej ilości mieszkańców (ledwo 24tys.), każdy sklep "galeryjny" - tzn. chodzi mi o marki znane z galerii handlowych, cieszyłby się powodzeniem i inwestycja np. na zasadach franczyzy (wiele firm właśnie taką możliwość oferuje i za pieniądze daje markę + urządza sklep + pomaga rozkręcić biznes, z resztą każdy mniej więcej wie na czym to polega ) by się opłaciła. Tylko ważna jest w mojej opinii renoma marki. Np. taki Reserved czy Cropp Town, jestem na 100% pewien, że by się przyjęły w Wieluniu

Nie jest chyba tak rózowo. Na otwarcie Mc nalezy miec minimum 600 tys zł srodków własnych (ale np nie mogą pochodzic z kredytu). Więc nie jest to mało. A co do zapotrzebowania na markowe sklepy, to tez nie sądze żeby w Wieluniu było to dobrym interesem. Dużo ludzi jeżdzi do większych miast i nadal będzie tam jezdzić, bo czesto ma tam niższe ceny a na pewno większy wybór. Zresztą nie bez przyczyny wiekszość sklepów sieciowych nakłada wyrażne obostrzenia co do lokalizacji swoich sklepów w mniejszych miastach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-23, 22:43   

McDonald's w Wieluniu wydaję się być o tyle mało prawdopodobny, że Wieluń już niedługo nie będzie leżał przy drodze krajowej nr 8. A istnienie restauracji tylko na potrzeby mieszkańców - no cóż pewnie nie przyniosłoby dostatecznego poziomu obrotów.
Co do innych markowych sklepów - sklep Reserved nie powstanie bo polityka firmy LPP przewiduje powstawanie sklepów w miejscowościach powyżej 50tys mieszkańców. A to samo dotyczy dużej części innych marek - problem polegałby na tym, że w sklepie nie mogłoby być dostatecznie dużego wyboru ciuchów ze względu na obroty sklepu. A brak wyboru powodowałby odpływ klientów do większych sklepów w większych miastach.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-08-29, 22:33   

Jak z tym Mc Donaldsem :?: Kiedy powstanie :?:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-30, 10:08   

reniaa_25 napisał/a:
Jak z tym Mc Donaldsem Kiedy powstanie

Jak tylko skończą budować Galerię... :twisted: :wink:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-08-30, 10:53   

Ja jak bylem w krakowie w galerii to tak popatrzalem: KFC, McDonald, surówki, sałatki, pizzeria. Jak sądzicie co wybrałem? Oczywiście pizze. Chociaż się porządnie najadłem. Jak dla mnie to nawet może nie być Donalda.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW