R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2007-10-23, 21:43
Tusk szydzi z Kononowicza
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-04-02, 07:54   Tusk szydzi z Kononowicza

Wczoraj w Białymstoku odbyło się prawdziwe starcie gigantów. Na konwencji Platformy Obywatelskiej zjawił się nie kto inny jak... Krzysztof Kononowicz. I został przez Platformę wyszydzony!
Kononowicz przyprowadził ze sobą kamerzystę (a może odwrotnie). Ten zaś nakręcił prawie półgodzinny materiał, dostępny we fragmentach na stronie internetowej byłego kandydata na prezydenta Białegostoku.

Co robił król Youtube na spotkaniu PO? Podobno chciał zadać dwa pytania. Niestety nie dopuszczono go do głosu, mimo że robił wszystko, aby przyćmić blask przewodniczącego Platformy (i przy okazji go zagłuszyć).

Trzeba przyznać, że Kononowicz miał naprawdę wielkie wejście na spotkanie zwolenników PO. Jak tylko wparadował do sali, dziennikarze odwrócili się tyłem do przemawiającego Donalda Tuska, a wokół białostockiego gwiazdora rozbłysły dziesiątki fleszy. Przewodniczący Platformy, zrazu nieco zaskoczony, szybko otrząsnął się z szoku i walnął do mikrofonu: Widzę, że spotkanie zaczyna być bardzo ciekawe.

Faktycznie, heca dopiero się zaczynała. Kiedy nastał czas pytań do lidera PO, Kononowicza i jego przybocznych zignorowano. Mimo że nie dało się ich nie słyszeć. Zaczęli się domagać wysłuchania, czego efektem stały się niekulturalne odzywki działaczy i sympatyków Platformy, na czele z zamknij ryja.

Kulminacyjny moment nastąpił po oświadczeniu Tuska:

Jeśli będę miał w przyszłości takie możliwości, to nie będzie już tak, że mieszkańcy Białegostoku będą musieli się czuć skrępowani, że pewien cyniczny młody człowiek chce z pewnego starszego nieszczęśliwego człowieka zrobić wizytówkę Białegostoku.

Działacze Platformy przyjęli te słowa owacją, a cyniczny młody człowiek wraz ze starszym nieszczęśliwym troszeczkę się zdenerwowali. Kononowicz ruszył w kierunku sceny, kategorycznie żądając dopuszczenia do mikrofonu. Tusk udał głuchego i czym prędzej zakończył widowisko. Wtedy Adam Czeczetkowicz, przyboczny króla Youtube rzucił obcesowe pytanie, nawiązujące do sprawy dziadka w Wehrmachcie. Tuskowi udało się zachować zimną krew, mimo że nadal próbowano go atakować.

Trudno wydać jednoznaczny werdykt, która ze stron zawiniła. Bo zgoda - Kononowicz i jego wesoła brygada zachowywali się, jakby pomylili miejsca. Ale z drugiej strony po co były wszystkie te nieprzyjemne odzywki ze strony działaczy Platformy i niesmaczny chichot jej przewodniczącego?


--------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACJA

Ponieważ pan Czeczetkowicz niesłusznie zrozumiał, że wspieramy jego spektakl i jego metody, oficjalnie chciałabym powiedzieć, że tak nie jest. W tekście skrytykowałam zachowanie Tuska, bo uważam go za polityka na tyle poważnego, że jego niewłaściwe zachowanie w obliczu tej hecy warte jest uwagi i krytyki.

Metody pracy pana Czeczetkowicza są natomiast dla mnie niedopuszczalne. Uważam je jednak za swego rodzaju folkor polityczny, który jest szkodliwy przede wszystkim dla samego Kononowicza. Stąd też nie uznałam za właściwie zajmować się na łamach "Pardonu". Możliwe, że niesłusznie.

Zobacz wideo z akcji:http://www.krzysztofkononowicz.com.pl/kononowicz-121.html

hihihihi jego nikt nigdy nie przebije nawet Król Lepper :D

[ Dodano: 2007-04-02, 08:16 ]
Obejżałam to tak na spokojnie i doszłam do wniosku ze ten Kononowicz jest naprawdę chory psychicznie a ten w długich włosach go wykorzystuje i ma z tego fajną zabawę.Ktoś chyba powinien mu natrzaskać po portkach :roll:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2007-04-02, 14:33   

Skoro z konona cała Polska się śmieje to czemu Tusk miałby być inny :?: W tym człowieku nie ma nic poważnego, nie nadaje się nawet na radnego a co dopiero na prezydenta jakiegoś miasta. Marionetka w rekach innych. Można się było pośmiać ale kononek juz mnie nudzi. Miał swoje 5 minut i niech sobie idzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2007-04-02, 19:44   

edzia i odziu napisał/a:
Obejżałam to tak na spokojnie i doszłam do wniosku ze ten Kononowicz jest naprawdę chory psychicznie

Też to obejrzałem ale najwięcej zszokowała mnie odpowiedż w sprawie wykorzystania seksualnego -matki p.K do pani redaktor http://www.krzysztofkonon..._seksualna.html
no coment (po prostu nie umiem tego skomentować)
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW