R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Paulina
2007-06-10, 09:58
DIETA
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
  Wysłany: 2007-03-07, 23:44   DIETA

Czy stosujecie jakąs specjalną, czy po prostu to co wpadnie na talerz? Czy na wiosne jakies special - oczyszczające? :roll:

Ja ostatnio probuje "jogurtowej". Dużym + jest to, że zaczęłam sama gotować. :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 06:12   

z tym odżywianiem to bywa różnie. dla mnie najważniejsze jest śniadanie, staram się jeść dużo na śniadanko. potem obiad i kolacja.
diety nie stosuję ale staram się nie jeść słodyczy i chipsów. a mięso smażone jem w ostateczności.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 07:42   

Ja nie stosuje żadnej diety :D Ogólnie to odżywiam się bardzo niezdrowo! Zamiast śniadania - kawa. Jem mało chleba, nie jem tłustego bo nie lubię.
Uwielbiam ciacha z kremem, chipsy i wszystko co niezdrowe :D :D
I dla mnie nie ważne czy wiosna czy lato , jem zawsze tak samo :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 08:56   

Ja tez nie stosuje diety...jem wszystko to, na co mam ochote ale z pewnymi ograniczeniami ilosciowymi :wink: Mialam tylko problem ze zrzuceniem kilogramow po ciazy...ale troche mniej jedzenia, wiecej ruchu i w ciagu 3 m-cy zrzucilam 15 kg. :D
Rano nie mam ochoty na jedzenie wypijam tylko kawe :roll:
A moze warto pomyslec o jakiejs diecie oczyszczajacej na wiosne??? Dziewczyny moze macie jakies ciekawe i sprawdzone pomysly...chetnie skorzystam :)
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tina 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 224
Skąd: K-ce\Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 09:31   

Ja zawsze jem sniadanko rano. A co do diet to najlepiej jeść tyle zeby sie najesc a nie napchac do oporu.
Ja uwielbiam słodycze i teraz wiosna staram sie ograniczac...pije duzo wody niegazowanej dla oczyszczenia organizmu i wlasnie przygotowuje sie do jednodniowej glodowki jak co roku :D

____________
Pozdrawiam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-08, 09:53   

Pomysl na moja diete pojawil sie gdy zaczelam miec problemy jelitowe, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie bylam u dietetyka, ale mysle ze mi nie zaszkodzi- trzymam reke na pulsie. Tak jak napisalam wczesniej jest to jeden z powodow by samej sobie gotowac :mrgreen: . Ograniczylam słodycze do 0! 8) , co jest dla mnie nielada wyczynem. Nie pije tez kawy, ktora tak kochalam codziennie...
Jesli chodzi o diete oczyszczajaca, kiedys zastosowalam "cytrynowa" :]. Trwa przez tydzien. 1 dnia pijesz wycisniety sok z 3 cytryn, codziennie zwiekszasz liczbe cytryn o 2, az dochodzisz do 9, a pozniej o 2 mniej z kazdym dniem az dochodzisz do 3.
Oczywisice polecam duzo wody niegazowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-03-08, 10:08   

Dominika napisał/a:
Ograniczylam słodycze do 0! Cool , co jest dla mnie nielada wyczynem. Nie pije tez kawy, ktora tak kochalam codziennie...

Jezel masz pociag do słodyczy to kup sobie chrom , bardzo pomaga :) . Kawa ci nie zaszkodzi w diecie tylko pomoze ( zalezy od ilosci cukru w niej ) , po niej jestes sytsza . Z owocow polecam banany( kaloryczne ale syte ) , pomarancze , winogron ( maja duzo wody) a z warzyw pomidory :D . Jedz mniej a czesciej i pij duuuuzo wody !!! :smile:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 10:33   

reniaa_25 napisał/a:
Jedz mniej a czesciej i pij duuuuzo wody !!!



Ja jem dużo i często :D :D Dużo też pije wody mineralnej niegazowanej!!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 12:15   

A ja tam jem wszystko bo chce przytyć a mi sie niestety to nie udaje. :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 13:01   

glizda napisał/a:
Ja jem dużo i często


Marta napisał/a:
A ja tam jem wszystko bo chce przytyć a mi sie niestety to nie udaje


hmmm....bo nie macie tendencji do tycia. Mozecie jesc i jesc a figurke macie i tak super. U mnie niestety wszystko od razu odklada sie tu i tam :roll:
Alez ja Wam zazdroszcze dziewczynki... :wink:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 13:05   

AnnBlue! Ja dopiero od jakiś trzech lat nie mam tendencji do tycia, nie wiem dlaczego tak się stało.
Po tym jak w ciągu pół roku schudłam 8kg nie przytyłam ani grama, a jem i to bardzo dużo :D :D
Kiedyś miałam tendencje do tycia,jak więcej zjadłam to od razu mi się odkladało na udach,pośladkach :lol:

Mój znajomy miał taką teorię: geny mamy wygrały z genami mojego taty :lol: :lol: :lol: :lol: bardzo ciekawa teoria :lol:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 13:53   

AnnBlue napisał/a:
Alez ja Wam zazdroszcze dziewczynki...



No nie wiem.. Jak mam iśc na zakupy i sie wkurzać, że nic na mnie nie pasuje to ja podziękuję... :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gina 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-16, 01:26   

Ja co jakiś czas muszę stosować diety, bo niestety mam skłonności do tycia-> za bardzo lubię słodycze, a w szczególności czekoladę :shock:
Z reguły nie jem tłustych sosów, mięs itd.ę
Przez zimę się przytyło więc trzeba pare kg zrzucić. :wink:

W związku z tym stosuję dietę własną, przeze mnie wymyśloną-nic szczególnego, dostosowuję po prostu dietę do potrzeb mojego organizmu, bo jakby nie było, trzeba brac pod uwagę to, że każdy człowiek jest inny.
Tę dietę zastosowałam juz w wieku 15 lat, kiedy naprawdę miałam nadwagę i schudłam w 3 miesiące ok 14 kg. Nie katowałam się. Po prostu wykluczyłam słodycze, jadłam tylko chude mięso, smażone pozywienie równeż wykluczyłam. Jadłam dużo owoców i warzyw gotowanych na parze. Również jajko gotowane, buraczki, ogórki kiszone. Co jakiś czas wypijałam butelkę przecieru pomidorowego(miałam jakąs straszną potrzebę picia tego przecieru). Jak teraz sobie o nim pomyślę, to aż mi niedobrze się robi. :P
Oczywiście nabiał-chudy ser biały, kefir, maslanka, mleko.Co najdziwniejsze piłam mleko i przygryzałam jabłkiem-wiem,że to wydaje się ohydne, ale miałam taką potrzebę, to mi smakowało. :P
Generalnie to chyba wszystko. No i duzo wody.
Oczywiście wszystkiego nie jadłam w jeden dzien. :wink: Opychałam się tylko owocami,głownie jabłkami. Najwazniejsze to nie by głodnym. :)
Aha, codziennie zjadałam jugurt naturalny z otrebami.

To wszystko :D

Teraz stosuję trochę inną dietę, dołączyłam chleb razowy oraz pieczywo ryzowe. Jem również zupy mimo, ze sa smietanie. Po prostu nie mam ochoty na bardziej rygorystyczną dietę. Biorę Vitaral.

Uwazajcie z dietami. Wiem, ze to wiecie, ale...ja też wiedziałam i...
Kilka lat później, po tamtej diecie, chodząc do LO doprowadziłam sie prawie do anemii. Miałam jakąś schizę na punkcie swojego wygladu mimo, ze nie miałam nadwagi.

Prawie nic nie jadłam-rano sucha bułka, obiad skromny, w szkole jabłko, wieczorem bardzo malutko, a w soboty się objadałam słodyczami. Kompletne odbicie. :shock:
Wyniki badań krwi były delikatnie mówiąc kiepskie. Aha - dodam, ze wtedy przestałam jeśc mieso,nawet nie starałam się go zastąpić np.soją czy choćby serami. Wszystko wydawało mi się straaasznie tuczące.

Mimo iż wazyłam już 47 kg przy wzroście 168 cm(przy mojej budowie to było naprawde widoczne) w dalszym ciągu uwazałam, ze mam jeszcze trochę do schudniecia. Zabrnęłam za daleko...
Przez długi czas uważałam,że wszyscy przesadzają, że wcale źle ze mną nie było.
...
Jakieś dwa lata temu oglądałam sobie album ze zdjęciami. Aż się przeraziłam. Przy mojej budowie wyglądałam naprawdę źle wtedy. Zrobiłam więcej złego niż dobrego.
Dlatego pisze Wam to jako przestrogę, zeby nigdy nie przesadzić. :roll:
[/i]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-19, 13:07   

Mój sukces -> 0 kawy od 2 tygodni, 0 słodyczy od 2 tygodni , + dieta jogurtowa. Znajomi sie niepokoją gdy na zakupach nie wkładam do koszyka kinder bueno. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 13:14   

Dominika napisał/a:
0 kawy od 2 tygodni,

tylko pogratulować. ja rano to obowiązkowo muszę wypić bo inaczej to mnie głowa boli.
a dieta jogurtowa to na czym polega? same jogurty jesz? :roll:
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW