R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Romans w pracy?
Autor Wiadomość
anita
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-19, 21:42   Romans w pracy?

Romans w pracy

W pracy spędzamy 1/3 życia, a może i więcej... w pracy nawiązujemy znajomości i przyjaźnie. W pracy słychać szept i krzyk, śmiech i płacz. O pracy myślimy w domu, na urlopie. A co się dzieje kiedy w pracy mamy romans? Kiedy pani Asia i pan Piotrek nagle częściej piją wspólnie herbatę, częściej wymieniają się smsami, częściej posyłają sobie uśmiechy. A na szkoleniach integracyjnych mają pokoje tuż obok siebie, w autokarze siedzą koło siebie... Czy tak zaczyna się romans? Jeśli to są dwie niezależne, wolne jednostki- to niech tak jest. Choć związki w pracy zawsze są trudne. Ale co jeśli są żony, mężowie, dzieci??? Sama byłam świadkiem takich romansów. Ba! Nawet miałam nawet no coś takiego "szanse". Źle się z tym czułam i nie wdępnęłam za głęboko. Dlaczego to jest takie pociągające? Dlaczego tak wielu współpracowników ulega tej chemii???
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-19, 22:10   

anita napisał/a:
Dlaczego to jest takie pociągające? Dlaczego tak wielu współpracowników ulega tej chemii???

Po pierwsze pewne ryzyko. Po drugie właśnie wspólna praca, czyli tematy do rozmowy i pewnie poniekąd zainteresowania. Ponadto mnóstwo czasu spędzanego razem :D To już mi sie wydaje jest sporo :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-20, 13:43   

anita napisał/a:
Romans w pracy


bardzo często się zdarzają i rzadko kończą się czymś poważnym :roll: w pracy żyje się zupełnie innym życiem, ludzie często pytają się "dlaczego w pracy jesteśmy inni?" a tam po prostu góre zabierają sprawy służbowe, a nie osobiste, są pewne luki i to własne przez nie przebija się romans. W życiu osobistym czegoś nam brakuje, ale czego hmm a może adrenaliny, romanse w pracy są nieoficjalne i ukrywane(najczęściej), a taki strach przed wydaniem się jest również bardzo podniecający. Za to ukradkowe spojrzenia, bądź muśnięcia dłonią czy ciałem, w miejscu oficjalnym doprowadzają czasami kochanków do szaleństwa :wink: trzeba jednak pamiętać o konsekwencjach romansu w pracy, bo jeżeli coś się nie ułoży, albo któraś ze strach będzie chciała zakończyć taki "związek" to i tak nadal będą sie widywać i do przez 8-9 godzin dziennie, a nie każdy umie sobie z tym poradzić.

anita napisał/a:
Jeśli to są dwie niezależne, wolne jednostki- to niech tak jest. Choć związki w pracy zawsze są trudne


wcale tak nie musi być, mam taka biurową parę, są bardzo szczęśliwi i wspólna praca w niczym nie przeszkadza.

[ Dodano: 2007-02-20, 13:47 ]
Basia napisał/a:
albo któraś ze strach będzie chciała zakończyć taki "związek" to i tak nadal będą sie widywać i do przez 8-9 godzin dziennie, a nie każdy umie sobie z tym poradzić.


miało być "albo któraś ze stron będzie chciała zakończyć taki "związek" to i tak nadal będą sie widywać i to przez 8-9 godzin dziennie, a nie każdy umie sobie z tym poradzić.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW