R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy wreszcie Wieluń będzie miał swojego Posła ?
Autor Wiadomość
mario's
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-13, 20:33   Czy wreszcie Wieluń będzie miał swojego Posła ?

Kogo proponujecie na Posła Ziemi Wieluńskiej i na kogo będziecie głosować ? :lol:
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-13, 20:57   

Oczywiście odpowiednim kandydatem na posła Ziemi Wieluńskiej jest starosta Wieluński p.Mieczysław Łuczak - kandydat PSL
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-13, 21:08   

MATRIX napisał/a:
starosta Wieluński p.Mieczysław Łuczak - kandydat PSL


Może jakieś uzasadnienie dlaczego akurat ten kandydat, a nie inny?
 
   
mario's
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-14, 13:41   

ywis napisał/a:
MATRIX napisał/a:
starosta Wieluński p.Mieczysław Łuczak - kandydat PSL


Może jakieś uzasadnienie dlaczego akurat ten kandydat, a nie inny?


Ja też jestem za panem Łuczakiem, gdyż on jako jedyny polityk na tym terenie wykonuje dobrze swoją robotę i zdecydowanie robi coś dla miasta. Takich przykładów można by było wymienić co najmniej kilkadziesiąt , więc nie będe się rozpisywał .
W piątek 12.08.2005 Rada Krajowa Stowarzyszenia ML podjeła decyzje o poparciu kandydata PSL Mieczysława Łuczaka na posła Ziemi Wieluńskiej.
Trzeba zmobilizować siły Wieluniaków tak, aby nasze miasto po raz pierwszy miało posła z prawdziwego zdarzenia, który będzie dbał o interesy mieszkańców oraz naszą małą ojczyznę.
Przede wszystkim trzeba postawić na rozwój Gminy pod kontem infrastruktury ,przyjaznego miasta dla firm oraz turystykę po szlaku bursztynowym,a także szkolnictwo wyższe.
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-15, 10:41   

Starosta to niech lepiej idzie sobie trawnik kosiareczkla pokosic bo wlasnie jest w takim wieku .... Banda idiotow... Co wy tu wypisujecie ????
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 11:09   

COMBIT napisał/a:
Co wy tu wypisujecie ????


A co Ty wypisujesz? Co niby Twój post miał za zadanie wnieść do tematu? Ja nic z niego nie rozumiem? Czy wiek ma znaczenie kto ma startować na posła? Wydaje mi się, że nie :evil:
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 15:05   

COMBIT napisał/a:
Starosta to niech lepiej idzie sobie trawnik kosiareczkla pokosic bo wlasnie jest w takim wieku .... Banda idiotow... Co wy tu wypisujecie ????


Zdecydowanie lepszym kandydatem jest Starosta niż ktoś z ulicy,a że wiek już swój ma nie mały to dobrze bo doświadczenie też ma nie małe.
Pozatym kto jak nie Starosta który tyle dla Wielunia i Powiatu zrobił ?
Pan poseł Borczyk którego nic poza alkoholem nie interesuje ?
A może macie lepszy pomysł lub kandydata ...?
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-15, 15:06   

Moim zdaniem powiem tylko tyle, ze za duzo rzadzacego PSLu u nas w regionie, ale jesli poslowanie pana Luczaka mialoby poprawic chociaz troche sytuacje gospodarcza czy polityczna u nas na ziemi wielunskiej, to jestem za.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 15:29   

Ferbik napisał/a:
Moim zdaniem powiem tylko tyle, ze za duzo rzadzacego PSLu u nas w regionie, ale jesli poslowanie pana Luczaka mialoby poprawic chociaz troche sytuacje gospodarcza czy polityczna u nas na ziemi wielunskiej, to jestem za.


Ja nie jestem za PSL-em i nie interesuje mnie ta partia ale prawda jest taka że Starosta jako jeden z nielicznych polityków coś robi dla naszego regionu i jestem przekonany że tymbardziej jako poseł chciał by się wykazać i przyczynić do rozwoju naszej Ziemi Wieluńskiej.
 
   
CAMEL
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-16, 10:31   Łuczak posłem Ziemi Wieluńskiej

Jestem też za Łuczakiem to dobry kandydat i spewnością jak pisał wcześniej "mario's" trzeba zrobić wszystko żeby został tym posłem .Najlepiej by było żeby jak najwięcej środwisk poparło Staroste tak jak to zrobiło stowarzyszenie ML które z tego co wiem nie ma nic wspólnego z PSL.
Jest to kandydat dzięki któremu Wieluń może wiele zyskać i mam nadzieje że tak się stanie :!: :!: :!:
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-21, 16:32   

COMBIT napisał/a:
.... Banda idiotow... Co wy tu wypisujecie ????


Combit powsciagnij troche jezyk, kazdy ma prawo do swojej opinii, Ty rowniez ale rzucanie inwektywami nie bedzie tolerowane :twisted:
 
   
min
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:10   

A ja proponuje Kazia Pokorskiego!!! Wieluniak, kocha sport, napewno dla Wielunia i powiatu zrobilby bardzo wiele :)))))
 
   
mikeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-10, 12:54   

Jest też Mariusz Gorzeń z PiS-u, co prawda nie jest Wieluniakiem, ale pracuję u nas z młodzieżą, szczególnie tą trudną, bardzo fajny facet i konkretny, naprawde kandydatura warta rozważenia. Mi osobiscie obiecał, że o Wieluniu na peno nie zapomni, gdyż bedzie chciał utworzyc tutaj swoje biuro poselskie :) Zajrzyjcie www.aktywni.org.pl
;-)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-10, 21:08   

mikeeee, nie crossuj postow.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-28, 12:56   

i mamy dwóch posłów w sejmie :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW