R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Męskie teorie w praktyce
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 14:35   Męskie teorie w praktyce

Ostatnio wpadł mi w ręce Cosmopolitan i natknęłam sie na oto taki artykulik:

Słynny tekst otym,że naturalny wygląd najbardziej kręci facetów,to nie jedyna teoria, która nie ma nic wspólnego z życiem.Przekonaj sie sama.

Twierdzi,że uwielbia, gdy dziewczyna zaprasza go na randkę, ale kiedy tylko to zrobisz, czuje sie osaczony
W życiu mężczyźni uwielbiają asertywne kobiety,ale chcą miec poczucie,że to oni uwodzą cię swoim wrodzonym wdziękiem.

Twierdzi,że zupełnie nie obchodzi go to, jak wygląda a chwilę później wciera wosk niemalże w każdy włosek osobno.
W zyciu nie chce, żebyś myślała,ze mógłbys poświęcic swój cenny czas na mizdrzenie sie przed lustrem.Tekst: "Nie obchodzi mnie mój wygląd" to typowy męski chwyt, by ukryc swoje słabostki.

Nasmiewa sie się, ze oglądasz opery mydlane ("Magda M."), a sam nie przegapił ani jednego odcinka "Oficera"
W życiu uwielbia stosować taką strategię, bo dzięki niej chce utrzymać wizerunek macho,nawet wtedy gdy robi coś co do macho nie pasuje.

Twierdzi,ze nigdy nie ogląda sie na ulicy za blond laskami,ale gdy tylko pojawi sie w jego polu widzenia jakaś szczególnie atrakcyjna, zauważasz, ze dyskretnie odwraca głowę.
W życiu ty też nie możesz oderwaćoczu od błyskotek w sklepie z bizuterią,prawda? On funkcjonuje podobnie! 8)

Dochodze do wniosku, że cos wtym jest, a co wy dziewczyny o tym sądzicie??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 08:47   

glizda napisał/a:
Twierdzi,ze nigdy nie ogląda sie na ulicy za blond laskami,ale gdy tylko pojawi sie w jego polu widzenia jakaś szczególnie atrakcyjna, zauważasz, ze dyskretnie odwraca głowę.
W życiu ty też nie możesz oderwać oczu od błyskotek w sklepie z bizuterią,prawda? On funkcjonuje podobnie!

słyszałam taką opinię o tym oglądaniu się za laskami, że to jest tak jak oglądanie np wystawy na której są jakieś ekstra rzeczy - oglądasz, zachwycasz się, ale wcale nie znaczy, że chcesz je mieć! Ale podejrzewam, że to tylko takie pokrętne tłumaczenie się ze swoich samczych odruchów :lol:
 
   
andzia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 86
Skąd: okolice niedalekie
Wysłany: 2007-01-12, 18:45   

samczych odruchów Ryfka ???
A czy Ty nigdy na ulicy nie obejrzałaś się za jakimś łakomym kąskiem???
Mnie się to zdażyło nie raz...i nie dwa... :twisted:

A co do artkuliku w Cosmo, to myślę,że coś i może w tym jest, ale myślę również, że to różnie bywa u różnych mężczyzn.
Poza tym weźmy np. to sterczenie przed lustrem. Z kobiety nikt się nie będzie śmiał, że się pindruje więc ona się otwarcie do tego przyznaje, a z mężczyzny, gdyby się tak przyznał, to by się śmiali więc musi się wypierać coby nie stracić w cudzych oczach, a przecież oni też mają prawo o siebie zadbać, zwłaszcza teraz kiedy zwraca się na to coraz większą uwagę i chyba z pozostałymi stwierdzeniami z gazetki jest podobnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 20:13   

no dobra, za ostro napisałam, niech będzie męskich odruchów ;) ale naprawdę mnie to wkurza, jak facet idzie ze mną , a gapi się na inne
andzia napisał/a:
A czy Ty nigdy na ulicy nie obejrzałaś się za jakimś łakomym kąskiem???

no jak idę z koleżankami to wymienimy uwagi na temat łakomych kąsków, ale raczej się nie oglądam :lol:
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-12, 22:55   

glizda napisał/a:
Słynny tekst otym,że naturalny wygląd najbardziej kręci facetów,to nie jedyna teoria, która nie ma nic wspólnego z życiem.

A ja myśle że jest wiele facetów którzy uważają ze naturalny wygląd jest najlepszy (znam wielu takich) Moim zdaniem kobieta na codzień powinna być naturalna ... (w ostateczności jakaś pomadka ochronna aby usta nie pierzchły - kobieta jest piekna sama w sobie i niepotrzebuje kilograma tapety) Dopiero gdy gdzies sie wybiera ze swoim mezczuyzna może zastosować jakiś lekki maikjaż np tusz i pomadka lub błyszczyk a nie tony fluidu.. ja sama na codzien sie w ogóle nie maluje tylko jezeli wychodze w miejsce bardzo publiczbne czyli teatr albo romantyczna kolacja :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
andzia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 86
Skąd: okolice niedalekie
Wysłany: 2007-01-13, 12:10   

Ryfka napisał/a:
jak facet idzie ze mną , a gapi się na inne


a jeśli chodzi o coś takiego, to nóż między żebra za takie zachowanie :evil:

Malinka napisał/a:
A ja myśle że jest wiele facetów którzy uważają ze naturalny wygląd jest najlepszy


też tak myślę, tak jak pisałam, z tym bywa różnie u różnych facetów, tak jak są dziewczyny, które lubią nażelowanych strojnisiów, a są też takie, które omijają takich szerokim łukiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-13, 13:29   

andzia napisał/a:
a są też takie, które omijają takich szerokim łukiem

Np ja :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW