R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Stłuczki kursantów - obawy ośrodków szkolenia
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-09, 10:57   

MaRtUsIcAaA, zadna aluzja... po prostu stwierdzam z zycia wziete sytuacje. A ze faceci tez jezdza jak p...dy to chyba nie musze nikogo uswiadamiac.
Chyba sobie kupie jakiegos zdezelowanego trupa z dobrym przyspieszeniem, i bede sie wystawial na skrzyzowaniu slaskiej i pilsudskiego. Dlaczego ? Bo wielu burakow jadac ul. Kopernika i majac zielona strzalke WARUNKOWA skrecaja tak jakby mieli zielone. Na 5 przejazdow mam 2 wymuszenia. W PZU by mnie chyba mieli dosc jakbym codziennie przychodzil po odszkodowanie :mrgreen:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dero
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-09, 20:06   

mnie najbardziej rozwalaja ludzie co jada osobowym jak chca skrecac w prawo np. obok rzemiosla w strone radia zajezdzaja jak by jechali 20metrowym tirem, ze czasem jeszcze widze jak przeklinaja na kolesia co stanol po drugiej strony ulicy i im uniemozliwia skret :lol: :lol: albo stare dziadki jeszcze lepsi sa od kobiet oni to juz wogule nie panuja nad sytuacja na drodze jedzie 20 km/h i stacje co chwile i sie rozglada gdzie by tu zaparkowac..zatrabisz to sie wystraszy jeszcze mu sie cos stanie...albo tak samo na naszych wspanialych rondach niektorym pajacom sie nie chce kierunku wlaczac przy zjezdzie, lub czesto widze kobiete , ktora jezdzi wokol ronda i ma wrzucony prawy kierunek caly czas...

Z rondem tez mialem jeszcze jedna niezapomniana sytuacje jechalem popieluszki od strony dworca chcialem jechac dalej na wprost przez rondo w strone swiatel, wjezdzam na rondo a tu mi koles z prawej od miasta wyskakuje lanosem no to zatrombilem...heh a tamten na srodku ronda sie zatrzymal i pokazuje zebym sie puknol w glowe przeciez on mial pierszenstwo :lol: dobrze, ze wiozlem wtedy mame z pracy bo... :D

Albo czasem jade w godzinach szczytu z "L" na dachu...co 3 kierowca na warszawskiej czy na jakiejs szerszej ulicy chce mnie wyprzedzic :lol: (ale oczywiscie sie nie daje :D ) albo jak widzi ze na swiatlach chce skrecic w prawo na warunkowym i zatrzymuje sie przed pasami to patrza sie jak bym jakies powazne wykroczenie popelnil..tamuje ruch albo sie na stopie zatrzymam, koles ostatnio w dupe wjechal mojemu starszemu jak sie zatrzymal na stopie..heh a tamten zdziwiony czemu on sie zatrzymal..on tego nieprzewidywal :lol: 8)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-09, 21:19   

taaa... a debesciaki sa ci, ktorzy wrzucaja lewy kierunkowskaz wjezdzajac na rondo !! ROTFL !!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-08-09, 21:32   

Ferbik wrzuciłam lewy? :roll: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-09, 21:40   

Nie :mrgreen:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-05, 14:42   

hehe niektorzy naprawde są mocni jak jezdzą juz nie powiem o innych co jezdza raz szybciej raz wolniej i tak caly czas nawet sie nie da za takimi jechac
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW