R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Trolle na naszym forum
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-11, 12:23   

Jaro, jaki Ty komplement dostałeś :D

Pat44 napisał/a:
A może nawet nie wyrzucą mnie z forum, bo ten Jaro, to jakiś rozsądniejszy jest facet i nie gorączkuje się tak, więc będziemy mieli okazję pogadać i tu.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-11, 22:25   

Mail od Pat44:

Cytat:
Chłopie! Ty nawet nie wiesz jak sobie grabisz. Wczoraj widziano cię na Kaliskiej, jak fotografowałeś jakiś sklep odzieżowy. Znajomi chcieli się zatrzymać, ale jechali pod prąd, więc (słowo wymoderowano) z tego wyszło. Tak, to byś dostał na chodniku w trąbę i byłby taki finał twojego "administrowania". Zapamiętaj sobie, że z Wielunia to są Wieluniacy, a nie jakiś napływowy element z wiochy i do tego po budowlance. Ja osobiście nic do ciebie nie mam i bić cię nie będę, ale stałeś się irytujący dla paru osób. No coż, osiągnąłeś co chciałeś- stałeś się osobą publiczną! Źle ci nie życzę, bo cię nawet lubię, ale trochę przesadzasz chłopie. Zarzucasz mi, że posługuję się "chamskim językiem"? Ochłoń brachu, bo nawet ja cię nie wybronię. Skończ może jaką szkołę, cobyś mógł odróżnić "chamski język" od rzeczowej argumentacji. A tego swojego informatycznego, zaocznego barachła to nie bierz pod uwagę, bo co poniektórzy mają cię tylko za kretyna z ambicjami.
Moim zdaniem, chociaż głupi jesteś, to jednak twoja robota na tym forum wychodzi na plus, i chce mi się czasem z tobą polemizować. Nie publikuj panie Ferbiku niby przypadkowych zdjęć z kubotanami i nie ekscytuj się "laser tag" albo paintboll, bo wzbudzasz tylko salwy śmiechu. Ogólnie uważam, że fajny gość z ciebie i robisz "dobrą robotę", ale radzę uważać, bo coraz bardziej jestem odosobniony w tym przekonaniu. W geście dobrej woli proponuję zdjąć ze mnie te groteskowe "ostrzeżenia' i nie grozić mi "wyrzuceniem" z forum, bo i tak mnie już wyrzucałeś kilkakrotnie z skutkiem "jak wyżej". Powinieneś się cieszyć, że ktoś o odmiennych poglądach chce z tobą gadać. Ciesz się życiem i doceń to, że masz dyskutanta o polonistycznym zacięciu, a nie jakiegoś "karka" z twoich Starych Sadów, który tylko w mordę walić potrafi.


Sami oceńcie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-11, 23:14   

Oj Ferbik, widzę, że nawet grożą Ci zamachem :D " Zapamiętaj sobie, że z Wielunia to są Wieluniacy, a nie jakiś napływowy element z wiochy i do tego po budowlance" - to on jest chyba napływowy element ze wsi :D Mieszkasz na Sadach? Kuźwa jaki poinformowany, ale nie ma się co dziwić, w końcu jesteś osobą publiczną :D Dramat
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-11, 23:19   

Cóż, jedyne co przychodzi do głowy to to totalnie olewać jego posty, jakby banowanie miało coś pomóc to pewnie już by sobie sam poszedł. Czyli nie karmić trolla.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 08:09   

Jestem tego samego zdania co kitor, ignorować go i tyle. prawda jest że gość jest irytujący, czyta wybiórczo a doczepia się do wszystkiego.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 11:00   

Jakbym dostał takie coś jak dostał Ferbik, to bym się ostro wkurzył. Dekiel to jest i tyle. I tak jak myślałem - był juz na forum wcześniej i został usunięty. Ostrzeżeń bym mu nie zdejmował bo niby na jakiej podstawie, ale decyzja należy do Was.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 11:48   

Zastanawiam się tylko jako kto był ;-) bo jakoś tak nie kojarzę...

do Zygmunta nie pasuje.
Syn-Mariana? chyba też nie bardzo...

ale to dowodzi też tego, że banowanie jako takie wielkiego sensu nie ma...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 19:38   

Ręce i nogi opadają...
Nie dokarmiać a jak będzie dalej fikał, banować - do skutku!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2014-06-13, 09:26   

teraz szumi u mnie w dziale :)
jeszcze raz i dostaje ode mnie ostrzeżenie, było upomnienie, teraz żólta kartka i jescze raz a będzie czerwono, że tak mundialowo polecę w klimacie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-25, 20:25   

Co robimy z wsm-wielun (http://wielun.biz/viewtopic.php?t=7048&start=45). Słynna sprawa podszywających się pod spółdzielnię "grupa mieszkańców", która wyciąga różne fakty, niekoniecznie dobrze zinterpretowane, a czasami nadinterpretowane. Zostawiamy, czy usuwamy za podszywanie się pod WSM?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-25, 21:51   

Naruszają regulamin? Podszywają się pod WSM?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-25, 22:16   

7) Administracja Forum nie ma obowiązku tłumaczenia się innym użytkownikom Forum z podejmowanych przez siebie decyzji. :D

Wydawało mi się, że taki punkt gdzieś widziałem dot. zbyt podobnych loginów (Ferbik kogoś usunął z tego tytułu). Ten login bardzo mocno sugeruje, że jest to oficjalne konto administracji, pomimo, że w swoim linku informują o tym.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-25, 23:58   

No właśnie - na stronie wyraźnie informują, że to raczej "anty-wsm".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-26, 00:19   

Zdublowali posty, jednego usunąłem, ale sam mam mieszane uczucia, co z tym gównem zrobić... żyjemy dobrze z TVK, więc nie psułbym relacji, ale jeśli strona jest prowadzona na rzetelnych informacjach... i tu pojawia się pojęcie obiektywności.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-26, 00:27   

Panowie - czy wpis łamie w jakikolwiek sposób regulamin forum? Wg mnie nie łamie. Poza tym skoro zarzutem jest nick mogący sugerować związek z WSM, to jutro ktoś wrzuci to samo jako "anty-wsm" albo "czesław" i co wtedy?
Nie wiem w jakim sensie żyjemy dobrze z TVK, ale to jest raczej strona przeciwna WSM a nie samej TVK.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW