R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2008-06-04, 09:13
Informacja odnośnie zmian na forum
Autor Wiadomość
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-01, 18:11   

oczywiscie ze jestem zdolna ja w to nie watpie :-]

Ferbik napisał/a:
Zaraz dostaniesz kolejne ostrzeżenie - za to, że mieszasz moja politykę z administracją forum.


Jezeli za to dostane ostrzezenie to bedzie to tylko o Tobie swiadczylo poniewaz:
jestes osoba publiczna (kandydujesz na radnego i tak tez sie wypowiadzasz w dziale polityki) i zarzadzajaca tym forum a uzytkownicy maja prawo wiedziec co to znaczy edycja administratora i jak ona wyglada.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 18:19   

Tylko w dziale polityka udzielam się jako radny, w pozostałych również jako użytkownik i administrator.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 18:22   

Robienie kipiszu to Twoja domena, od dziś pozostaje Ci tylko czytanie tego co piszą inni na tym forum...

keri, dostajesz 3 ostrzeżenie, za ciągłe robienie wycieczek osobistych.
Ja i wielu innych forumowiczów mamy już Ciebie dość...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-01, 18:53   

keri napisał/a:
"Ukryj edycję tematu przez admina
Gdy włączone, po edycji własnego postu przez admina nie będzie dodawana informacja o edycji"
- tak dziala ukrycie edycji na forum phpBB

informacja dla uzytkownikow abyscie wiedzieli co w takim razie moze Ferbik administrator kandydat na radnego

jezeli juz chcecie ukrywac edycje na czas wyborow to proponuje tylko na dzial Polityki.

i jeszcze jedno po co ukrywacie inforamcje o swojej edycji postu?


Tak się składa, że ta opcja jest aktywna domyślnie przy instalacji forum... Nie rozumiem, co zmieniłoby wyłączenie jej. Po co komu informacja, kto z administracji/moderacji zaznaczył/poprawił byki ortograficzne w danym poście?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 19:58   

Widzisz Arch, uważam, że user keri to taki przykład buntownika bez pojecia, który ulega tylko własnym wpływom.

Idąc dalej - "...BUNTOWNIK BEZ POJĘCIA NIGDY nie czyta FAQ lub ARCHIWUM na forum i głośno będzie krytykował reguły rządzące forum."

Cytat zaczerpnięty ze strony - http://trole.joemonster.org/
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 15:34   

Ferbik i Jaro, Wasze pociągnięcie w tym temacie a następnie uzasadnienie tego czynu to za przeproszeniem trochę takie „masło maślane”.

Bo tak naprawdę co to wszystko Wam da?
Mówicie tutaj o próbie uniknięcia jakiś obraźliwych wpisów, myślicie że brak edycji to powstrzyma.

Tak jak powiedziałem, w moim odczuciu bardziej pachnie mi to chęcią pokazaniu światu kto tu rządzi a niżeli rzeczywistemu poprawieniu funkcjonowania tego forum.

I tak na marginesie panowie odpowiedzialni za Wieluń Biz, to forum zaczyna (słowo wymoderowano), niestety.
Reanimacja potrzebna od zaraz bo WKOP :twisted: nie śpi.

Myślę jednak że wszystko nabierze odpowiedniego rozpędu i będzie dobrze. ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 15:39   

miko 005 napisał/a:
I tak na marginesie panowie odpowiedzialni za Wieluń Biz, to forum zaczyna (słowo wymoderowano), niestety.



Przez osoby robiące zamęt, my napewno nimi nie jesteśmy.
Natomiast niepotrzebnie daliśmy się wciągąć w ostatnie intrygi, ale zapewniam, że to więcej się już nie powtórzy.
Osoby, które sieją zamęt, robią zamieszanie, generalnie nie stosują się do przyjętych tu praw wynikających z regulaminu, będziemy po prostu usuwać z tego forum.


miko 005 napisał/a:
Tak jak powiedziałem, w moim odczuciu bardziej pachnie mi to chęcią pokazaniu światu kto tu rządzi a niżeli rzeczywistemu poprawieniu funkcjonowania tego forum.


Porządku pilnują tu Administratorzy i Moderatorzy, tak było, jest i będzie, jak na każdym normalnym forum.


miko 005 napisał/a:
Reanimacja potrzebna od zaraz bo WKOP nie śpi.


O to się nie bój, mój drogi miko, a takie decyzje pozostaw jeśli możesz nam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 15:40   

miko 005 napisał/a:
Ferbik i Jaro, Wasze pociągnięcie w tym temacie a następnie uzasadnienie tego czynu to za przeproszeniem trochę takie „masło maślane”.

Bo tak naprawdę co to wszystko Wam da?
Mówicie tutaj o próbie uniknięcia jakiś obraźliwych wpisów, myślicie że brak edycji to powstrzyma.

Były takie sytuacje obrażania innych użytkowników a później edytowania tego, gdy emocje już opadły. Dlatego między innymi wprowadziliśmy brak edycji postów. Poza tym na większości for ta opcja jest wyłączona.
miko 005 napisał/a:
Tak jak powiedziałem, w moim odczuciu bardziej pachnie mi to chęcią pokazaniu światu kto tu rządzi a niżeli rzeczywistemu poprawieniu funkcjonowania tego forum.

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam, ani ja ani Jaro nie mamy kompleksów i nie wyżywamy się na użytkownikach bo jesteśmy adminami, nie czujemy się kimś lepszym od innych tylko my do tej pory dawaliśmy się wciągać w nędzne pyskówki, co nie powinno i nie będzie mieć już miejsca. Dlatego paru użytkowników nas pozbadło. Raczej doszukiwałbym się niedowartościowania u użytkowników, którzy próbowali nas atakować.
miko 005 napisał/a:
I tak na marginesie panowie odpowiedzialni za Wieluń Biz, to forum zaczyna (słowo wymoderowano), niestety.
Reanimacja potrzebna od zaraz bo WKOP nie śpi.

My nie jesteśmy firmą, której konkurencja zabierze klientów. Jakoś do tej pory tylko kilku bojowników próbowało z nami walczyć, ale na ten temat po większą wiedzę zapraszam do wątku o trollach internetowych w dziale humor. Jakoś przeważająca większość nie ma najmniejszych zastrzeżeń do obejmowanych przez nas funkcji. A to już tylko świadczy o tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto rano źle wstał i szuka tylko powodów komu tu dopieprzyć...
miko 005 napisał/a:
Myślę jednak że wszystko nabierze odpowiedniego rozpędu i będzie dobrze.

Będzie dobrze, tylko trzeba kontrolować przestrzeganie regulaminu i stosować się do uwag administracji i moderatorów. Nie będziemy pozwalać na samowolkę i wycieczki osobiste.
Poza tym nie rozumiem ludzi, którzy się praktycznie w ogóle nie udzielają na tym forum i/lub nic nie robią, żeby tu było lepiej, tylko wręcz przeciwnie. A za chwile mają ogromne pretensje...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 16:50   

miko 005 napisał/a:
Reanimacja potrzebna od zaraz bo WKOP nie śpi


To raczej WKOP (słowo wymoderowano), bo na tamtym forum userzy piszą tylko o pierdołach tj. skojarzenia, "jaki kolor włosów macie" albo "wasze ulubione piwo" :)
Czasami można się z niektórych postów pośmiać na WKOP-ie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-22, 08:12   

kurcze rozumię Was Administratorów ale bardzo mi brakuje tego ,,edytuj''.Wiem że można to sprawdzać i ble,ble ale jakoś nigdy o tym nie pamiętam i czasem kliknę na coś 2 razy i cytuję 2 razy :( albo się pomylę ,zrobię byka ,nie ma naprawdę jakiegoś sposobu by to jednak było a jedynie ograniczyć możliwości...jestem laikiem w tych sprawach i nie znam się co się da a co nie,zróbcie coś bo jak nie toooo :evil: ......... :D

[ Dodano: 2007-02-22, 10:44 ]
i jeszcze jedno do ...brzydkie słowo mi sie ciśnie na usta"... mnie to doprowadza!!! ile razy mam to przeczytać żeby przestało mi się włączać po kazdym cofnieciu strony???
"musisz to przeczytać itd regulamin
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-23, 20:43   

Co do edycji postów przez zwykłych forumowiczów... Może by zrobić tak, że edycja postu będzie dostępna tylko w ciągu 2dni od napisania postu?? Chociaz to moze za dużo zachodu, dla błahej sprawy....
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-23, 22:48   

chociaż ty się odezwałes bo administracja milczy...trudno napisać kilka słów? :?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-24, 03:38   

Pisaliśmy już: na razie nie, jeśli się coś będzie miało zmienić w tym temacie - poinformujemy. Na razie stosujemy restrykcje, które mają na celu pisanie przemyślanych postów a nie ciągłego edytowania, ze względu na to, że popełniło się gdzieś błąd merytoryczny czy ortograficzny.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-24, 07:16   

ok zasada silniejszego ktoś może ktoś nie...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-24, 09:43   

edzia i odziu, wybacz żebyś miała takie same prawa co administrator...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW