R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Po co ludzie piszą na forum?
Autor Wiadomość
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-01, 07:10   Po co ludzie piszą na forum?

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat j.w.jeśli oczywiście będziecie mieli ochotę się wypowiedzieć :) Do tej pory myślałam, że forum internetowe jest po to, aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać z innymi osobami, na różne nieraz trudne tematy. Ponadto uważam, że dobrze jest, że nie ma obowiązku ujawniać swego imienia i nazwiska na forum (chyba nie będzie zmian w regulaminie?), bo daje to swobodę wypowiedzi (oczywiście w granicach przyzwoitości, ale to już problem Adminów, aby o to dbać).
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 11:06   

Dokładnie Ryfka, forum internetowe właśnie temu służy i to nasze też.
Swoboda wypowiedzi jest jednak 'zależna' od kilku czynników, mianowicie od zaakceptowania regulaminu, który jest o tyle przyjazny, iż owa swoboda zostaje na pewno zachowana.
To, że nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jest uwarunkowane prawem Polskim i tak też jest i pozostanie na naszym forum internetowym.

Pozdrawiam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-01, 17:30   

Ryfka napisał/a:
Do tej pory myślałam, że forum internetowe jest po to, aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać z innymi osobami, na różne nieraz trudne tematy


Owszem ale niekoniecznie w milej atmosferze zawsze sie moze wywiazac jakas polemika (fajnie jak jest konstruktywna) przy odmiennych pogladach. Ale tutaj z reguly sypia sie ostrzezenia w dyskusjach z administracja.

Ryfka napisał/a:
Ponadto uważam, że dobrze jest, że nie ma obowiązku ujawniać swego imienia i nazwiska na forum (chyba nie będzie zmian w regulaminie?), bo daje to swobodę wypowiedzi (oczywiście w granicach przyzwoitości, ale to już problem Adminów, aby o to dbać).


W pelni sie zgadzam tak samo tyczy sie spotkan to nie obowiazek tylko wlasna wola. Chociaz niektorzy mysla inaczej ...

Jaro napisał/a:
Swoboda wypowiedzi jest jednak 'zależna' od kilku czynników, mianowicie od zaakceptowania regulaminu, który jest o tyle przyjazny, iż ów swoboda zostaje napewno zachowana.


Tu bym dyskutowala o tej swobodzie wypowiedzi, poniewaz tych "czynnikow" jest bardzo duzo, regulamin jest tak ogolny ze mozna go naciagac na swoje potrzeby...

Do tego obecnie brak edycji czyli dla mnie ograniczanie swobody wypowiedzi, brak tolerancji pogladow, czasami sie zastawniam czy to forum jest wogole przyjazne i zachecajace uzytkownikow ...
No i te internetowe trolle ktorych sama administracja dokarmia.

Podejrzewam nawet ze za te wypowiedz to moge dostac zakaz pisania a podobno to jest forum do wypowiadania swojego zdania :-]
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 17:40   

keri napisał/a:
Owszem ale niekoniecznie w milej atmosferze zawsze sie moze wywiazac jakas polemika (fajnie jak jest konstruktywna) przy odmiennych pogladach. Ale tutaj z reguly sypia sie ostrzezenia w dyskusjach z administracja.

Nieprawdziwa informacja. Ostrzeżenia się sypią wtedy, gdy jest łamany regulamin forum.
keri napisał/a:
Tu bym dyskutowala o tej swobodzie wypowiedzi, poniewaz tych "czynnikow" jest bardzo duzo, regulamin jest tak ogolny ze mozna go naciagac na swoje potrzeby...

Regulamin jest jeden, który każdy użytkownik akceptuje zakładając konto na forum. To, że my się tłumaczymy jako administracja to jest tylko nasza dobra wola. Jeśli ktoś przy rejestracji akceptuje regulamin, a później w wypowiedziach go łamie, powinien być po prostu usunięty. Ale od dziś koniec z tłumaczeniami z naszej strony.
Jeśli nie ma wszystkiego w regulaminie to my jako administracja go uzupełniamy. Taka nasza funkcja, która nie podlega dyskusji.
keri napisał/a:
Do tego obecnie brak edycji czyli dla mnie ograniczanie swobody wypowiedzi, brak tolerancji pogladow, czasami sie zastawniam czy to forum jest wogole przyjazne i zachecajace uzytkownikow ...

Podkreslam jeszcze raz, ze to, iz tu jestes to tylko Twoja wlasna i nieprzymuszona wola. Zasady na tym forum ustala regulamin i my jako administracja.

Poza tym, zastanowiłbym się w Twoim wypadku nad sobą, od kiedy tak naprawdę powstały jakieś niesnaski i wycieczki osobiste skierowane w moją stronę - jakoś wcześniej mówiłaś co innego na mój temat. Nie udzielałaś się w ogóle poprzednio, a teraz chcesz pokazać jaki to z Ciebie wzorowy forumowicz a administracja be. Po raz kolejny daję się wciągnąć w Twoje bezpodstawne zaczepki ale to już naprawdę ostatni raz, tak jak napisałem powyżej. Poza tym żale wylewane na administrację, że Twoja siostra dostała moderatora są bynajmniej śmieszne i nie na miejscu - dlatego pozostawiam forumowiczom wyciągnięcie wniosków.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-01, 18:06   

Nie zdarze odpisac a Ty juz edytujesz swojego posta heh

Ferbik napisał/a:
Podkreslam jeszcze raz, ze to, iz tu jestes to tylko Twoja wlasna i nieprzymuszona wola.

kolejny raz przytaczanie tego zdania sugeruje mi iz mam sie stad zabierac! ale wcale nie mam zamiaru dac wam tej przyjemnosci

Ferbik napisał/a:
oza tym, zastanowiłbym się w Twoim wypadku nad sobą, od kiedy tak naprawdę powstały jakieś niesnaski i wycieczki osobiste skierowane w moją stronę - jakoś wcześniej mówiłaś co innego na mój temat.


A Twoje wycieczki osobiste w moja strone ??? Ja za swoje (chociaz nie wiem gdzie ta wycieczka byla) dostalam ostrzezenie a ty Ferbiku jaka masz kare ?

To powiedz dlaczego ja czy ktos inny z forum nie mialaby powiedziec swojego zdania na temat moderacji mojej siostry gdzie to jest zabronione (moim skromnym zdaniem i propozycja: powininen byc konkurs na moderatora aby to bylo wrecz nagroda i zacheta na udzielanie sie uzytkownikow w forum) ?
A czy ona jest tak zasluzona dla tego forum? Mysle ze znalezli by sie lepsi kadydaci/tki i nie mowie tu o sobie.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 18:09   

Jeśli np. byłyby robione składki na funkcjonowanie forum, płaciłabyś je - zrozumiałbym Twoje pretensje. A tak, za kolejny post z pretensjami otrzymasz zakaz pisania, bo dla mnie jesteś niereformowalna.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 18:16   

keri, Ferbik do tej pory Ci tylko odpisuje na Twoje dziwne i bezpodstawne pretensje, dotyczące wielu kwestii, które dziwnym trafem interesują tylko Ciebie.
Wycieczki osobiste prowadzisz Ty, nietylko w stosunku do Ferbika ale i do mnie...
Od tej pory będę konsekwentny w swoim działaniu, ponieważ już brakuje mi sił na ciągłe tłumaczenie się Tobie.
Otrzymuję też skargi od innych forumowiczów, którzy tak jak ja mają dosyć Twych ciągłych zaczepek, powodujących tylko zamieszanie.

Każde następne dziwne pretensje będą potraktowane zakazem pisania
:!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-01, 18:18   

Keri nie zachowuj się jak baba handlująca jajami na targu (bez urazy) :)
Lepiej spożytkuj energię na coś pozytywnego, na przykład jakieś sensowne posty na forum :)
pozdrawiam
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 14:35   

http://honey.7thguard.net/essays/antropologia.php

fajny artykuł na ten temat
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-05, 01:00   

Jestem tu niemal od roku. Sledząc rozkwit tego forum, mogę z całą stanowczością powiedzieć, iż to zasługa Administratorów w osobach Jaro i Ferbika.

To właśnie oni trzymają w ryzach to, co sie tu dzieje i chwała im za to.
Bywałem już na kilku forach dyskusyjnych i to co zobaczyłem, wołałało o pomstę do nieba.
Wolność słowa- do przesady, zamieniająca się w samowolkę, obrazę, chamstwo etc.

Wymagamy porządku od ludzi, a jak już się ktoś tym zajmuje to go krytykujemy...
Uważam, że jak ustalony jest regulamin, który akceptujemy na samym wstępie, to należy go przestrzegać, tak wymaga od nas kultura obycia.
Swoją drogą w regulaminie tego forum, nie ma nic szczególnego, aby go podważać domagając się jego uściślenia.

Opinia, którą wyrażam jest oczywiście moją opinią i nie pozostawiam jej tu do jakich kolwiek niepoważnych komentarzy.

Na koniec zasugeruję jedno, wymagamy od innych kultury obycia - zacznijmy od siebie...


Pozdrawiam.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 04:00   

saint napisał/a:
Na koniec zasugeruję jedno, wymagamy od innych obycia - zacznijmy od siebie...

To jest cała kwitesencja. Dziękujemy za Ciepłe słowa
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-09, 00:59   

a ja napisze tak !! pisżą po to by wiedziec wiedzą po to by pisac :) .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-17, 22:28   

Byc może od niedawna wpowiadam sie na tym forum i nie wiem jaka jest konkretnie sytuacja, wydaje mi sie jednak, ze kazdy ma prawo do wypowiadania wlasnego zdania, pod warunkiem, ze jest ono zgodne z gory ustalonymi zasadami!!! W kazdej społecznosci istnieja pewne wartosci, ktore nalezy respektowac, tak jest i wsrod forumowiczów!!!
Ludzie pisza na forum z roznych względów:bo sie nudza, bo lubia podyskutowac, bo interesuja sie swiatem i tym co sie wokoł nich dzieje, bo chca bliżej poznac wybranego forumowicza :lol: ,bo chca wylac na kogos własna flustracje!!! Rola adminów polega na dopilnowaniu, zeby nikt nie został oblany :lol: i uwazam, ze wywiazuja sie swietnie z tego zadania!!! Forum przezywa istny rozkwit, oby tak dalej wielkie gratki dla Ferbika i Jaro, bo liczba postów nie pozostawia watpliwosci, kto najwiecej sie udziela!!!!!! :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-18, 12:17   

aga, dzięki za miłe słowa, jest nam naprawdę miło :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-18, 12:19   

aga, jak widać są ludzie na tym forum, którzy patrzą z boku i oceniają... dzieki :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW