R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluńskie Forum Samorządowe
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 12:59   

Ferbik i Jaro - zastanówcie się do czego zmierzacie - zrobiliście tutaj forum wzajemnej adoracji... Władza właśnie na tym polega że jest się obiektem ciagłej krytyki. Zarówno tej konstruktywnej jak i tej negatywnej. Nauczcie się przyjmować krytykę! Zachowujecie się tak samo jak obecny rząd - kto nie jest z nami jest przeciwko nam. W wypowiedziach waszych oponentów nie widzę żadnych pomówień - zwykła polemika. Patrząc na politykę w naszym kraju zawsze mam wrażenie, że garną się tam ludzie którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić. Na początku trzeba spojrzeć na siebie a dopiero później oceniąc innych i mówić im w jaki sposób mają żyć. Nie doprowadzajcie abym w taki sam sposób myślał o was.

Sposób w jaki udzielacie ostrzeżeń jest śmieszny - gdyby było was 6 to 1 ostrzeżenie kończyłoby się banem. Jeśli chcecie ze mną polemizować na temat mojej wypowiedzi to proszę pisać w tym temacie a nie dzwonić do mnie.

Przyjrzyjcie się mojej rozmowie z FIlipem na temat WSM. Gdyby to ktoś z was z nim rozmawiał to dawno ten dialog skończyłby się ostrzeżeniem , a tak rozwinął się ciekawy wątek. Gdyby ktoś miał wątpliwości to nie znam Flipa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-10-30, 18:55   Re: Pan Okrasa w całej krasie pokazuje kim jest naprawdę!!!!

XYZ napisał/a:
Przeczytałem program FS zapoznałem z kandydatami .Znam bowiem wiekszość z nich.I cóż mogę powiedzieć.
Program żaden !!!!!!!


Może napisałbyć jaki wg. Ciebie powinien być "idealny" program. Program FS scharakteryzowałeś jednym słowem - postaraj się - proszę. Czego wg Ciebie brakuje w tym programie?

XYZ napisał/a:
A jak slysze o wykorzystywaniu tych pieniedzy unijnych to mi sie chce smiać!


eurosceptycyzm?

XYZ napisał/a:
A co Pan Okrasa zrobi jak nie dostanie od cioci Unii ani grosza?
Powie społeczeństwu ze chciał ale niemogł.


lubisz "gdybać" i prognozować.

XYZ napisał/a:
Teraz juz wiemy dlaczego mamy tak w Polsce bo tacy nami rządzą jak Pan Okrasa


widze, że Populizm nadal jest na topie.

XYZ napisał/a:
Ja natomiast się mocno dziwie bo na listach Forum jest pare ciekawych postaci naprawde madrych inteligentnych i ,,czystych'' i nie wiem co oni tam robia z innymi.


cóż - szkoda, że nie podałeś nazwisk - wiadomo by było na kogo głosować, a tak to lipa... apeluję - odwagi rzuć nazwiskami!

XYZ napisał/a:
Ja im wybaczam bo jeszcze nie wiedza z kim graja ale polak uczy sie na bledach.


Napewno wszystkim kandydatom FS ulżyło, że przebaczasz.

XYZ napisał/a:
Tak wiec szkoda Bartku170 ze ty nie działasz ale takich glów nam właśnie potrzeba.


również żałuję, iż nie oddam głosu na głowę Bartka170 (z całym szacunkiem dla Bartka170 naturalnie).

XYZ napisał/a:
Ja pocieszam się tym że co prawda kultury bycia to jeszcze sie Pan Okrasa ma czas nauczyć ale inteligencję niestety trzeba mieć wrodzona i z tym to gorzej.


żałuję iż nigdy nie poznamy Pana XYZ - powiedział by Nam czy mamy jeszcze czas nauczyć się kultury bycia. Kto wie, może i ja w tym poście zszedłem na intelektualne niziny...

Łączę pozdrowienia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-31, 00:27   

Administrator napisał/a:
Ferbik i Jaro - zastanówcie się do czego zmierzacie - zrobiliście tutaj forum wzajemnej adoracji... Władza właśnie na tym polega że jest się obiektem ciagłej krytyki.




Miałem nie zabierać głosu, nie wdając się tym samym w dziwne polemiki, lecz odpisze krótko i zwięźle.
Wszystkich obowiązuje regulamin tego Forum :!:
Mój obiektywizm i nie stronniczość znają doskonale ludzie, którzy są z nami od początku i wydawało by mi się, że Ty o tym wiesz...

Podważając publicznie i w temacie, który temu nie służy naszych uwag, co do tych userów, którzy ewidentnie nie stosowali się do zasad tu panujących, urągasz naszej opinii.

Dodam tylko, że obiektywizm i chęć rozwiewania konfliktów polega na poznawaniu opinii
zwaśnionych stron, a Tobie tego zabrakło...


Administrator napisał/a:
W wypowiedziach waszych oponentów nie widzę żadnych pomówień - zwykła polemika.



Przytocze poniżej raz jeszcze słowa jedego, jak ich to nazywasz oponentów, który użył następujących słów, które uznałem w moim przekonaniu za zwykłe oszczerstwa, a w których Ty nie dopatrujesz się ów pomówień:

XYZ napisał/a:
Teraz juz wiemy dlaczego mamy tak w Polsce bo tacy nami rządzą jak Pan Okrasa




XYZ napisał/a:
Ja pocieszam się tym że co prawda kultury bycia to jeszcze sie Pan Okrasa ma czas nauczyć ale inteligencję niestety trzeba mieć wrodzona i z tym to gorzej.


XYZ napisał/a:
.I taki człowiek jak Pan Okrasa chce być Burmistrzem który bedzie dyskutował tylko z tym z kim chce wyzywał od tchórzy.




Administrator napisał/a:
Sposób w jaki udzielacie ostrzeżeń jest śmieszny



I po raz kolejny publicznie nas ośmieszasz, nie robiąc wcześniej nic na forum, co przyczyniło by się do ogólnej poprawy nastrojów.
Na koniec powiem, że przykro mi z tego powodu niezmiernie, że postanowiłeś sprawę rozwiązać w ten sposób, stawiając ją tym samym na ostrzu noża...

Nie uważam aby dalsza polemika w tej materii miała jaki kolwiek sens, lecz jeśli takowa nastąpi proszę ją przenieś np. tu - http://www.wielun.biz/viewtopic.php?t=171
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-31, 04:04   

Witam serdecznie
No cóz tak eurosceptycyzm oczywiście tak! Ja zawsze inwestuje te pieniądze które mam w kieszeni a nie te które moge mieć,ale to oczywiście kwestia gustu.
Nie bede prezentował co powinno byc w tym programie bo nie mam takiej potrzeby zresztą Pan Okrasa go kiedys poznał osobiscie.
teraz jeżeli chodzi o kandydatów
Zostałem upoważniony więc napiszę
Mam faworyta który w/g mojej skromnej oceny powinien zostac radnym to czlowiek madry wyksztalcony, uczciwy,skromny, umiejacy sluchac ludzi ,gdy zostanie napewno cos zrobi w miare mozliwosci mowa oczywiscie o Panu Grzegorzu Wójciku.
Jest jeszcze kilka osób ale ten jest moim faworytem.
Szanowni Panstwo
Nie zalujcie mysle ze mnie znacie a jesli nie to bedziecie mieli szanse na pewno ale jeszcze nie teraz nie przychodzi sie w gosci z pustymi rekoma ba jeszcze do takich gosci !
na pewno nie zapomnę tego forum chociaz przyznam sie szczerze ze myslalem ze to forum dla wszystkich a zostaje rugany przez zwolenników Pana Okrasy i reprezentantów Związku Gmin a to ciekawe zestawienie,obiecuje ze jak bede zwolennikiem Panstwa preferencji napewno sie zglosze
Przepraszam naprawde nie wiedzialem ze to forum tylko dla zwolenników Forum Samorządowego i Zwiazku Gmin
Łączę wyrazy szacunku
Z poważaniem

XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-10-31, 08:02   

XYZ napisał/a:
Mam faworyta który w/g mojej skromnej oceny powinien zostac radnym to czlowiek madry wyksztalcony, uczciwy,skromny, umiejacy sluchac ludzi ,gdy zostanie napewno cos zrobi w miare mozliwosci mowa oczywiscie o Panu Grzegorzu Wójciku.


Cechy jakimi opisałeś tego Pana zapewne posiada większość kandydatów. Niestety nie zachęciłeś mnie do oddania głosu na niego - nie napisałeś co zdziałał ów Pan, czy wogóle był już radnym, itp. I proszę nie pisz, że forum jest stronnicze bo uważam, iż nie masz racji. A jeżeli reprezentujesz opcję PiS, PO LPR, Samoobrony bądź inną to zachęcam do założenia oddzielnego tematu i przedstawienia programu tychże partii. Naprawdę z wielką chęcią zapoznam się z zamierzeniami tychże partii wobec Ziemii Wieluńskiej. Nie dziw sie, że dyskusja na forum opiera się o FS oraz Związek Gmin, gdyż te formacje jako jedyne miały ODWAGE przedstawić swe zamierzenia wyborcze.

Życzę zdrowia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-05, 01:29   

XYZ napisał/a:
Przepraszam naprawde nie wiedzialem ze to forum tylko dla zwolenników Forum Samorządowego i Zwiazku Gmin



Ja w mojej skromnej osobie pragne jedynie zauważyć, iż nie pojawiło się do tej pory żadne inne ugrupowanie, które by choć tylko przedstawiło swój program wyborczy - a szkoda...
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 11:26   

Kandydaci FSZW to w większości oklepane twarze.
Program "KONKRETY" a zawiera same ogólniki, które uczeń podstawówki też by stworzył.
Jak na doświadczonych samorządowców /niektórzy w samorządzie od początku lat 90/ to tak naprawdę żaden program a zbiór poboznych życzeń.
Jak ktoś widzi w nim konkrety to powinien dostać Nobla z dziedziny SF.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 18:05   

Witam Kamrat
Nie mecz ich oni i tak ci nie odpowiedza.Sa zmeczeni!
Mysle ze to sa tajemnice programowe i nie moga mowic o tym.

Najwazniejsze ze cos chca to najwazniejsze ,bo sa i tacy co niewiedza czego chca i to jest problem!
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 20:31   

XYZ napisał/a:
Witam Kamrat
Nie mecz ich oni i tak ci nie odpowiedza.Sa zmeczeni!
Mysle ze to sa tajemnice programowe i nie moga mowic o tym.

Najwazniejsze ze cos chca to najwazniejsze ,bo sa i tacy co niewiedza czego chca i to jest problem!
Pozdrawiam



Po pierwsze nikt nie jest zmęczony .
Po drugie nie zadaliście żadnych konkretnych pytań tylko ogólnikowe hasła !
Po trzecie skoro tak bardzo się interesujecie polityką w mieście to dla czego nie bierzecie udziału w debatach programowych które odbywają się na terenie Miasta i Gminy Wieluń ?

Na forum nikt nie będzie wam odpowiadał gdyż była by to zwyczajna walka z wiatrakami ! Forum nie jest stronnicze , stronniczymi jesteście Wy !
Popieracie dzisiejszą władze.
Mało tego zapytam który z ników jest osoby z Urzędu Miasta ?
I co dzisiejsza Rada, Burmistrz zrobili dobrego dla Wielunia ??? KONKRETY !!! czekamy :?:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 21:19   

Cytat:
Po pierwsze nikt nie jest zmęczony .
Po drugie nie zadaliście żadnych konkretnych pytań tylko ogólnikowe hasła !
Po trzecie skoro tak bardzo się interesujecie polityką w mieście to dla czego nie bierzecie udziału w debatach programowych które odbywają się na terenie Miasta i Gminy Wieluń ?

Na forum nikt nie będzie wam odpowiadał gdyż była by to zwyczajna walka z wiatrakami ! Forum nie jest stronnicze , stronniczymi jesteście Wy !
Popieracie dzisiejszą władze.
Mało tego zapytam który z ników jest osoby z Urzędu Miasta ?
I co dzisiejsza Rada, Burmistrz zrobili dobrego dla Wielunia ??? KONKRETY !!! czekamy n

_________________
Mariusz Wysocki


PRZYKRO MI ALE NIE BĘDĘ SIĘ ZNIŻAŁ DO TWOJEGO POZIOMU, SYNU. BAJ, BAJ


Proszę przeczytać PW. Proszę wyłączyć caps-locka. Patrz REGULAMIN FORUM.
Ferbik
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 21:44   

Kamrat napisał/a:

PRZYKRO MI ALE NIE BĘDĘ SIĘ ZNIŻAŁ DO TWOJEGO POZIOMU, SYNU. BAJ, BAJ


Widzę że te wybory to ostatnia deska ratunku dla niektórych. Pamiętaj, że nawet porażkę można przyjąć z podniesioną głową. Jednak Ty w tym momencie odebrałeś sobie to prawo. Powodzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-07, 18:22   

Kamrat napisał/a:
PRZYKRO MI ALE NIE BĘDĘ SIĘ ZNIŻAŁ DO TWOJEGO POZIOMU, SYNU. BAJ, BAJ


Jak na razie to my musimy zniżać się do twojego poziomu bo to ty nic konkretnego nie napisałes.

Aha- masz 36 lat (tak napisałeś) - więc nie mów "synu" do ludzi którzy są od ciebie o 10 lat młodsi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-07, 19:09   

:688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688: :688:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-07, 19:14   

Kamrat, chyba nie 36 lat a 6...

Szkoda słów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-11-07, 19:18   

Tak myślałem, jednak kolejny złośliwy troll na forum :D
Jak wam nie szkoda klawiatury na dokarmianie takich .... :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW