R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluńskie Forum Samorządowe
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 09:28   

Drogi Panie XYZ, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, że to co piszesz są to zwyczajne pomówienia, za które można komuś tylko wytoczyć postępowanie cywilne.

Takich pomówień, a jednocześnie dyskusji nie będziemy tolerować na forum, dostajesz za to narazie ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Filip2006 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 09:47   Odp.

Jaro napisał/a:
Drogi Panie XYZ, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, że to co piszesz są to zwyczajne pomówienia, za które można komuś tylko wytoczyć postępowanie cywilne.

Takich pomówień, a jednocześnie dyskusji nie będziemy tolerować na forum, dostajesz za to narazie ostrzeżenie.


Drogi Panie Jaro nie wiem gdzie Pan widzi pomówienia w wypowiedzi Pana XYZ bo jakoś ja tam żadnych pomówień nie widzę chyba za bardzo nie rozumie Pan znaczenia tego słowa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 09:57   

XYZ napisał/a:
Teraz juz wiemy dlaczego mamy tak w Polsce bo tacy nami rządzą jak Pan Okrasa




XYZ napisał/a:
Ja pocieszam się tym że co prawda kultury bycia to jeszcze sie Pan Okrasa ma czas nauczyć ale inteligencję niestety trzeba mieć wrodzona i z tym to gorzej.


XYZ napisał/a:
.I taki człowiek jak Pan Okrasa chce być Burmistrzem który bedzie dyskutował tylko z tym z kim chce wyzywał od tchórzy.



A to niby co według Pana, pochwały...
Znaczenie tego słowa rozumiem doskonale, ale widzę że Pan masz za to kłopoty z jego zrozumieniem.

Proszę o nie robienie zamieszania, masz Pan do mnie jakieś pytania to proszę na PW.
EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:45   

Cytat:
Panie Bartku 170
Pozdrawiam serdecznie
Widzi Pan wyszło szydło z worka.I taki człowiek jak Pan Okrasa chce być Burmistrzem który bedzie dyskutował tylko z tym z kim chce wyzywał od tchórzy.
Przeczytałem program FS zapoznałem z kandydatami .Znam bowiem wiekszość z nich.I cóż mogę powiedzieć.
Program żaden !!!!!!!
A jak slysze o wykorzystywaniu tych pieniedzy unijnych to mi sie chce smiać!
A co Pan Okrasa zrobi jak nie dostanie od cioci Unii ani grosza?
Powie społeczeństwu ze chciał ale niemogł.
Teraz juz wiemy dlaczego mamy tak w Polsce bo tacy nami rządzą jak Pan Okrasa
Ja natomiast się mocno dziwie bo na listach Forum jest pare ciekawych postaci naprawde madrych inteligentnych i ,,czystych'' i nie wiem co oni tam robia z innymi.Ja im wybaczam bo jeszcze nie wiedza z kim graja ale polak uczy sie na bledach.
Tak wiec szkoda Bartku170 ze ty nie działasz ale takich glów nam właśnie potrzeba.
Ja pocieszam się tym że co prawda kultury bycia to jeszcze sie Pan Okrasa ma czas nauczyć ale inteligencję niestety trzeba mieć wrodzona i z tym to gorzej.

Pozdrawiam

XYZ



Mam taką przewagę nad Panem, że nie boję się ujawnić własnego nazwiska, a Pan ma z tym problem. Taka jest pańska "inteligencja wrodzona"!
Powtarzam raz jeszcze: używa Pan dużo ocen pod moim adresem , nie popartych żadnymi KONKRETAMI uzasadnieniami. I to Pan który jest taki konkretny... TO Pan powienien startowac na Burmistrza , gdyż to Pan posiadł wszystką wiedzę i umiętności, a tu startuje jakiś Paweł Okrasa, czy Mieczysław Majcher. Jak wiele starci to miasto , że Pan nie stanął w szranki wyborcze z genialnym programem wyborczym . Jaka szkoda ...

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Filip2006 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:49   

Jaro, Panie Jaro ma Pan jakieś zastrzeżenia co do mojego posta bo go cały czas pan usuwa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:50   

Filip2006, widocznie ma - więc nie pisz go po raz kolejny. Nie robić offtopicu!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:53   

Bartek170, jeśli posty są sprzeczne z regulaminem to są usuwane. Tłumaczyć się nikomu nie mamy obowiązku. Jesteś tu z własnej i nie przymuszonej woli, nikt Cię nie trzyma a jak łamiesz regulamin nadmiernie - zostaniesz usunięty. I ostatni raz powtarzam - nie robić offtopicu bo posypią się ostrzeżenia :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:59   

Jasny gwint niech sie tu nikt nie wypowiada bo moje dzisiejsze wypowiedzi zostały usunięte. Pozdrawiam tych których jeszcze wypowiedzi nie usunięto. po pierwsze najpierw dostałem ostrzeżenie nie wiadomo za co a potem usunięto moje wypowiedzi. ale niech panowie nie myslą że nikt nie zdążył tego przeczytać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:01   

Bartek170, zaraz Ci zablokuję konto człowieku skoro nie rozumiesz jasno co się do Ciebie pisze! Nie jesteś tu z przymusu, a regulamin i nasze uwagi tutaj obowiązują więc stosuj się albo skończysz żywot na tym forum!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:02   

Ferbik napisał/a:
Bartek170, jeśli posty są sprzeczne z regulaminem to są usuwane. Tłumaczyć się nikomu nie mamy obowiązku. Jesteś tu z własnej i nie przymuszonej woli, nikt Cię nie trzyma a jak łamiesz regulamin nadmiernie - zostaniesz usunięty. I ostatni raz powtarzam - nie robić offtopicu bo posypią się ostrzeżenia :!:


Chciałbym wiedzieć w którym miejscu mój post był sprzeczny z regulaminem. proszę o dowody. A Panom najwygodniej napisać że nie mamy zamiaru sie tłumaczyć. Super tylko tak dalej.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:04   

Masz cos do administracji to napisz na PW - nastepne posty nie na temat beda kategorycznie usuwane i skonczy się to na zablokowaniu a nastepnie usunieciu konta. EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:31   

Witam

Walka wyborcza rozgorzała na dobre. Postarajcie sie być bezstronni. Mam nadzieję, że forum takie pozostanie.

Kilka wątków poniżej, niektórzy z nazwiska wymieniają osoby i sugerują korupcję. Ostro krytykowany jest obecny jescze burmistrz. W wątku o pracodawcach można wręcz anonimowo oskarżyć kogo sie chce. Skoro te posty nie są usuwane to dlaczego znikaja inne ?? Ja wiem, że to jest prywatne forum, ale niech zasady obowiązują wszystkich.

Ja nikogo nie popieram w tej dyskusji (każdy nie uzasadniony atak jest nie fair), ale postarajcie sie Panowie tak samo reagować we wszystkich przypadkach.


Może rozwiązaniem jest w ogóle usunięcie forum Polityka (na okres wyborów)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:49   

basteks napisał/a:
Witam

Walka wyborcza rozgorzała na dobre. Postarajcie sie być bezstronni. Mam nadzieję, że forum takie pozostanie.

Kilka wątków poniżej, niektórzy z nazwiska wymieniają osoby i sugerują korupcję. Ostro krytykowany jest obecny jescze burmistrz. W wątku o pracodawcach można wręcz anonimowo oskarżyć kogo sie chce. Skoro te posty nie są usuwane to dlaczego znikaja inne ?? Ja wiem, że to jest prywatne forum, ale niech zasady obowiązują wszystkich.

Ja nikogo nie popieram w tej dyskusji (każdy nie uzasadniony atak jest nie fair), ale postarajcie sie Panowie tak samo reagować we wszystkich przypadkach.


Może rozwiązaniem jest w ogóle usunięcie forum Polityka (na okres wyborów)



Cieszę się że chociaż jedna osoba jest tu bezstronna. Jestem zdegustowany tym forum, ponieważ usunięto moją wypowiedź w której powiedziałem że nie jestem żadnym kandydatem ani że ja to nie jestem Filip2006 i za to dostałem ostrzeżenie najprawdopodobniej. Nawet nie można nic powiedzieć. Oni sobie ubzdurali coś i tak ma być. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 11:58   

Pan tez nie musi nikogo atakować. Ujawnienie sie i podanie nazwiska pewnie ułatwiłoby rozmowę. Z przebiegu wcześniejszych wypowiedzi można różne wnioski wyciągnąć.

Zdecydowana większość wypowiadających sie w wątkach politycznych to kandydaci na radnych. Problemy osobiste proszę na PW roztrząsać.

Może przed następnymi wyborami warto by zmienić regulamin ?? Może uściślić zapisy dotyczące wątków politycznych ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 12:25   

basteks, chodzi przede wszystkim o to, żeby w dyskusjach nie uciekać się do wycieczek osobistych na temat akurat tutaj przyszłych kandydatów do samorządu. Po prostu ton wypowiedzi jest niezgodny z regulaminem, jeśli usuwamy posta to zawsze podajemy powód. A jeśli ktoś uparcie wrzuca cały czas na nowo tego samego, no to już jest przegięcie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW