R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluńskie Forum Samorządowe
Autor Wiadomość
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 11:30   

mario's napisał/a:
A ja uważam że cokolwiek by Paweł Okrasa nie napisał to Ty będziesz dalej swoje , widać z Twoich wypowiedzi że jesteś stronniczo nastawiony i chyba najlepsza odpowiedź Cię nie usatysfakcjonuje !
Poza tym gdybyś chciał do mógł byś się spotkać i wyjaśnić pewne kwestie.


A ja uważam to forum za stronnicze, ponieważ jak już wcześniej pisałem, większość osób tu wypowiadających się jest z Forum Samorządowego. Ja nie jestem stronniczo nastawiony do nikogo, zadałem pytania na które dostałem odpowiedzi na poziomie dziecka. To, ze odpowiedzi takie mnie nie satysfakcjonują nie oznacza z mojej strony stronniczości. Kazdy dorosły, który śledzi politykę i dostaje takie odpowiedzi trudno aby był usatysfakcjonowany. Ja napisałem wcześniej, ze chcąc oddać na kogoś głos chcę znać odpowiedź na kilka pytań, a te odpowiedzi, niech każdy sobie wnioski wyciągnie. Ja wiem, że Panowie będzie bronić swojego kolegę z Forum bo to wasz kandydat i dlatego uważacie, że osoba której nie podobają się odpowiedzi jest zaraz stronnicza, i wiem że wam takie odpowiedzi się podobają, takie mają być. Niestety nie wszystkim one się podobają, np mnie, ponieważ oczekiwałem konkretów.
Jestem rozczarowany i myślę że nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu pytań do Pana Okrasy ponieważ będą one naokrągło takie same bez konkretów. Już kilka razy Pan odpowiadał i nic konkretnego nie powiedział. Przykro mi, bo myślałem, że na Pana zagłosuję a teraz mam wątpliwości.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-10-23, 11:36 ]
majk-el napisał/a:
Bartek170 napisał/a:
bo niektórzy niestety nie mają odwagi zadać Panu pytań


Bartek170:

primo: nie mierz "niektórych" własną miarką - obrażasz pozostałych forumowiczów!
secundo: wypowiedzi w takim tonie świadczą, iż sam masz "cykora" aby porozmawiać "face to face".


Bardzo ciekawe. Gdybym miał cykora nie zadałbym ani jednego pytania, czyżby znowu stronniczość sie odezwała.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 11:51   

Szanowny Panie Bartek170 !
Nie będę z Panem prowadził polemiki, bo nie widzę sensu. Nic na to nie poradzę, że nie potrafi Pan czytać tekstu ze zrozumieniem. Poza tym jest Pan tchórzliwy i tendencyjny.
Jest Pan przy tym bezczelnym kłamcą , mówiąc ,że w Kurowie obiecuję różne rzeczy. Ja w Kurowie nic nie muszę obiecywać , bo ludzie widzą co zrobiłem dla tej miejscowości. W ostatnich wyborach do Powiatu zdobyłem w Kurowie ponad 70% wszystkich głosów. TO jest KONKRET ! i ocena mojej działalności.
Nie boję się także żadnych trudnych pytań.
Skoro Pan nie chcę spotkać się osobiście, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości - to proponuję zorganizowanie spotkania ogólnego dla wszystkich chętnych. Apeluje do administratora o podanie terminu spotkania wyborczego dla forumowiczów. Jeżeli będzie Pan nieobecny - to sam Pan sobie wystawi świadectwo swojej obiektywności i bezstronności.
Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 15:02   

Witam

Wszystkich zaskoczonych informuję, że żyję mam sie dobrze i nie byłem porwany ani usuniety. Po prostu kilka dni byłem na wyjeździe bez dostępu do internetu.
Potwierdzam, spotkałem sie z Panem Okrasą. Na większość pytań otrzymałem odpowiedzi. Nie wszystkie były wyczerpujące i nie ze wszystkimi opiniami się w pełni zgadzam, ale są to już moje prywatne uwagi. Wyjaśniliśmy również moją bezstronność (nie ma mnie na żadnych listach wyborczych i nigdy nie było)

Życzę owocnych dyskusji

P.S. Szkoda, że pozostałe organizacje czy partie nie zaprezentowały tu swoich programów. Dyskusja byłaby ciekawsza, a tak zawsze bedą podejrzenia że wszyscy atakują Forum i Pawła Okrasę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 15:58   

basteks napisał/a:
Potwierdzam, spotkałem sie z Panem Okrasą.

Dzięki za świadectwo Sebastian.

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 16:34   

Bartek170 napisał/a:
A ja uważam to forum za stronnicze, ponieważ jak już wcześniej pisałem, większość osób tu wypowiadających się jest z Forum Samorządowego.


Nikt nikomu nie broni się wypowiadać na tym forum i nie ma tu nawet gram stronniczości, gdyby było tak jak Ty piszesz to już Twojego posta pewnie by nie było :)
Niejednokrotnie było wystosowane zaproszenie do ludzi z innych komitetów ale jak na razie nikt nie chce wziąć udziału w dyskusji być może dla tego że na większości list znalazły się osoby zupełnie przypadkowe które nie maja pojęcia ani o polityce ani o programie własnego ugrupowania.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 18:31   

mario's napisał/a:
Niejednokrotnie było wystosowane zaproszenie do ludzi z innych komitetów ale jak na razie nikt nie chce wziąć udziału w dyskusji być może dla tego że na większości list znalazły się osoby zupełnie przypadkowe które nie maja pojęcia ani o polityce ani o programie własnego ugrupowania.

Dokładnie popieram to co napisał Mariusz. Jak narazie nie widać żadnego zainteresowania innych opcji politycznych - poza Forum Samorządowym - do wypowiedzi na tym forum o programach wyborczych swoich ugrupowań.
A o bezstronności forum najlepiej powinien świadczyć fakt, że żadna z wypowiedzi nie została ocenzurowana oraz to, że jednym z administratorów jest Ferbik - kandydat do Rady Miejskiej Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 19:19   

red napisał/a:
Jak narazie nie widać żadnego zainteresowania innych opcji politycznych - poza Forum Samorządowym


Wydaje mi się że zupełnie nie zauważacie pytań jakie są zadawane na forum (a zadałem ich kilka). Również jestem jednym z kandydatów ale jak czytam co piszecie to mi się odechciewa odzywać. Wdajecie się w "pyskówki" o niczym.
Każdy komitet ma swój program który chce realizować. Z tego co zauważyłem większość tych programów jest zbieżna (drogi, środowisko, fundusze unijne, inwestycje na kulturę i rozwój młodzierzy, poprawa bezpieczeństwa, itd) Nikt nie jest w stanie dokładnie punkt po punkcie wymienić co i jak będzie robił bo na to wpłynie dużo czynników. Jeżeli ktoś pisze konkretnie: "zrobię to, to i to" to jest to zwykła "kiełbasa wyborcza".
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-10-23, 20:43   

Widzę, że chyba jestem jedyny niekandydujący w tej dyskusji.

Więc proszę zabiegać o mój głos i mnie przekonać. Reszta i tak zagłosuje na siebie.

Jest szansa wygrać jednogłośnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Filip2006 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 14:52   

Bartek170 napisał/a:
Niestety nie wszystkim one się podobają, np mnie, ponieważ oczekiwałem konkretów.
Jestem rozczarowany i myślę że nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu pytań do Pana Okrasy ponieważ będą one naokrągło takie same bez konkretów. Już kilka razy Pan odpowiadał i nic konkretnego nie powiedział. Przykro mi, bo myślałem, że na Pana zagłosuję a teraz mam wątpliwości.


Popieram wypowiedzi Bartka tylko szkoda że Pan Okrasa nie chce kompetętnie wypowiadać. Wbrew jego haśle wyborczym "KONKRETY" w jego wypowiedziach jest ZERO KONKRETÓW i tak chyba powinno wyglądać jego hasło wyborcze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 15:16   

Filip2006 napisał/a:
Popieram wypowiedzi Bartka tylko szkoda że Pan Okrasa nie chce kompetętnie wypowiadać.

Niech tylko Pan Bartek170 ujawni swoje nazwisko i przyzna się wszystkim, że kandyduje do miasta z listy Przejrzystej Gminy. Mnie nie wypada o tym informować.
Może Pan Filip2006 ma odwagę się spotkać ? A może Pan Filip również startuje z konkurencyjnej listy ?
Po raz kolejny apeluje do administratora tej strony o zaproponowanie terminu spotkania "na żywo" z wszystkimi chętnymi.
Nawet tymi którzy zarejestrowali sie 23 października 2006r - Panie Filip2006.
A może Pan Bartek170 i Pan Filip2006 to ta sama osoba ? Ciekawe ?

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 15:55   

Forum służy dyskusji. Proponuję aby pytający zadawali konretne pytania a ludzie do którch są skierowane odpowiadali na nie rzeczowo. Czytam wątek i kilka ostatnich wypowiedzi nie wnosi zupełnie niczego.

Nie mieszkam w Wieluniu, nie jestem związany z żadną opcją polityczną - więć myślę, że jestem osobą w 100% neutralną.

Pablo proszę śmiało załóżyć nowy temat z proponozycją spotkania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-10-28, 03:48   

boli mnie fakt, iż niektórzy użytkownicy logują się na forum tylko po to aby szkalować kandydatów w wyborach samorządowych. Proszę - nie zachowujmy się jak obecne "elity" rządzące - miejmy szacunek dla pozostałych forumowiczów, dla kandydatów - nikt nikomu nie zakazywał kandydowania w wyborach. Jeżeli ktoś bierze udział tylko w dyskusjach "wyborczych" to oczywiście trudno mi uwierzyć w jego "uczciwość", "bezstronność" i chęć wyjaśnienia różnic programowych między poszczególnymi komitetami wyborczymi. Wiem, iż mój post nie wnosi nic do merytorycznej dyskusji odnośnie wyborów samorządowych jednak ponieważ jestem użytkownikiem tego forum zależy mi na podnoszeniu poziomu dyskusji.

Pozdrawiam
Wyborca
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-28, 03:52   

majk-el, przyznaję Ci rację w Twojej wypowiedzi... smutne ale prawdziwe. Wiele osób jest odważnych przed klawiaturą, jeśli jednak zaproponować im spotkanie, to osoby te są konserwatywne i z góry wiedzą, że chodzi im tylko o to, żeby zjechać danego forumowicza, w tym przypadku kandydata na burmistrza. Jeśli sytuacje tego typu będą się powtarzać będziemy zmuszeni usuwać takich użytkowników, którzy sieją tylko zamęt.

PS. Pablo nie tłumacz się, skoro ktoś sie nie chce spotkać - czytaj co napisałem powyżej - wnioski wyciągnij sam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 03:00   Pan Okrasa w całej krasie pokazuje kim jest naprawdę!!!!

Witam Wszystkich Serdecznie

Panie Bartku 170
Pozdrawiam serdecznie
Widzi Pan wyszło szydło z worka.I taki człowiek jak Pan Okrasa chce być Burmistrzem który bedzie dyskutował tylko z tym z kim chce wyzywał od tchórzy.
Przeczytałem program FS zapoznałem z kandydatami .Znam bowiem wiekszość z nich.I cóż mogę powiedzieć.
Program żaden !!!!!!!
A jak slysze o wykorzystywaniu tych pieniedzy unijnych to mi sie chce smiać!
A co Pan Okrasa zrobi jak nie dostanie od cioci Unii ani grosza?
Powie społeczeństwu ze chciał ale niemogł.
Teraz juz wiemy dlaczego mamy tak w Polsce bo tacy nami rządzą jak Pan Okrasa
Ja natomiast się mocno dziwie bo na listach Forum jest pare ciekawych postaci naprawde madrych inteligentnych i ,,czystych'' i nie wiem co oni tam robia z innymi.Ja im wybaczam bo jeszcze nie wiedza z kim graja ale polak uczy sie na bledach.
Tak wiec szkoda Bartku170 ze ty nie działasz ale takich glów nam właśnie potrzeba.
Ja pocieszam się tym że co prawda kultury bycia to jeszcze sie Pan Okrasa ma czas nauczyć ale inteligencję niestety trzeba mieć wrodzona i z tym to gorzej.

Pozdrawiam

XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 08:30   

XYZ, proszę nie urządzać wycieczek osobistych - jeszcze raz się to powtórzy, to się pożegnamy. Jak masz "ale" do Pawła - to tak jak sam proponował - spotkaj się osobiście, a nie zgrywaj chojraka przed kompem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW