R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
MANIFEST FACETA
Autor Wiadomość
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-07, 22:48   MANIFEST FACETA

"Proszę Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono, Kochanko:

1.Jeżeli sądzisz, że jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi.

2.Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: jesteśmy prości.
Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Po prostu powiedz czego chcesz.

3.Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, że otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chciałaś uslyszeć.

4.My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego.
Nie mam do ciebie pretensji, że nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

5.My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myśle, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie.
I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.

6.Czasem nie myslę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego.
Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

7.Piątek/sobota/niedziela = żarcie = kumple = piłka nożna w telewizji = piwo = tragiczne maniery.
To coś takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia.

8.Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie bedę ich lubić.

9.Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam.

10.Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż.
Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

11.Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości.
Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, że pomogę ci wybrać z twoich 30 par, tę która najlepiej pasuje?

12.Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13.Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu.
Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.

14.Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.

15.Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, że będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz że mam na myśli to drugie.

16.Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor.

17.I co to za pieprzony kolor ta fuxja? I poza tym jak się to pisze?

18.Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również.

19.Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierzę i jestem przekonany że wszystko jest w porządku.

20.Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, że gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

21.Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to co najprostsze.



Myśle ,że oto cała prawda o facetach. :D
Jak myślicie drogie kolezanki??????
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-10-08, 16:19   

4 lata temu mój były chłopak z gimnazjum dał mi taki świstek papieru z napisanymi tymi zasadami i kazał powieśić nad łózkiem lub nad biurkiem i czytać codziennie abym sie nauczyła :) ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-10-08, 18:33   

Podobno panowie sa "prosci". Mysle, ze sa tak PROSCI ze az SKOMPLIKOWANI. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2006-10-08, 19:50   

Tak Dominika to prawda :) Faceci są naprawdę skomplikowani, chyba nawet bardziej niż my :D Ale i tak ich kochamy :D :D :D
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-08, 22:36   

Ehh faceci. Jak ich zrozumieć? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-10-09, 17:35   

Ochh nie da się Oni sa z Marsa.... :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-09, 18:40   

Ostatnio myśle ,że faceci mowia jakims szyfrem i tylko ja nie mam dekodera. :wink:
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-10-10, 18:55   

hmmm u mnie tez cos ciezko idzie z rozgryzaniem..., chyba technike czas zmienic. :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panciatka 
Dojeżdża PKSem
I can't hear you



Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 215
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-10, 19:19   

heh gdzies czytałam że panowie sa bardzo prości w obsłudze ponieważ wg niektórych panów ideał kobiety to 150 wzrostu i płaska głowa żeby siedząc przed telewizorem miał na czym postawić sobie piwo...no cóż....nie pozostaje mi nic innego jak tylko cierpieć że tak urosłam i nie mogę spełnić oczekiwań mężczyzn :D
_________________
Koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 20:19   

Tylko pewien odsetek mężczyzn jest tak prostych jak w tym manifeście pozostała reszta jest tak uroczo porypana żę nawet niektóre kobiety im niedorównują g:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW