R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Na kogo głosowałbyś, we wcześniejszych wyborach...?

Na kogo głosowałbyś we wcześniejszych wyborach parlamentarnych?
PO
57%
 57%  [ 12 ]
PiS
14%
 14%  [ 3 ]
SLD
23%
 23%  [ 5 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
SdPL
0%
 0%  [ 0 ]
UP
0%
 0%  [ 0 ]
Nie będę uczestniczył w wyborach
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2006-09-30, 00:45   Na kogo głosowałbyś, we wcześniejszych wyborach...?

Na kogo głosowalibyście, we wcześniejszych wyborach...?

Zadaje to pytanie, gdyż jestem ciekawy, kto według młodych ludzi (wydaje mi się, że na forum jest taka większość) powinien sprawować rządy w naszym kraju. Mam nadzieję, że pokusicie się także o jakieś komentarze!

Ja głosowałbym na PO. Wybieram mniejsze zło.. Wydaje mi się, że ludzie z tej partii, są do zaakceptowania. Uważam, że są bardziej sprawiedliwi, niż PiS-owcy. Mają więcej ciekawszych pomysłów na rozwój naszego kraju w porównaniu do obecnych pomysłów partii rządzącej, wraz z jej "koalicjantami"...

pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 09:20   

No cóż... Ankieta nie przewidziała odpowiedzi którą chciałbym wybrać więc nie głosuję... Pocieszeniem pozostaje tylko fakt że Partii Demokratycznej też nie ma ;-)

A tak nb. - wg jakiego kryterium partie zostały wpisane na listę?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 09:25   

Platforma Obywatelska.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2006-09-30, 17:46   

ourson napisał/a:
No cóż... Ankieta nie przewidziała odpowiedzi którą chciałbym wybrać więc nie głosuję... Pocieszeniem pozostaje tylko fakt że Partii Demokratycznej też nie ma ;-)

A tak nb. - wg jakiego kryterium partie zostały wpisane na listę?


Przyznaję się do błędu. Pominąłem kilka partii (lista tworzona z pamięci - jak widać słabej..) Na obronę dodam, że nie mieszkam obecnie w Polsce i nie jestem do końca na bieżąco. Zresztą ostatnimi czasy partie powstają w dosyć szybkim tempie i jest ich dużo, więc trudno zwykłemu człowiekowi to wszystko ogarnąć... Ale OURSON zawsze możesz po prostu napisać w poście, na kogo byś głosował! Jestem ciekawy odpowiedzi.

pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 19:51   

hiszpan napisał/a:
Zresztą ostatnimi czasy partie powstają w dosyć szybkim tempie


Bynajmniej nie mam na myśli żadnej z nowych partii. Oczywiście oddałbym głos na UPR ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mama 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 235
Skąd: koniec świata
Wysłany: 2006-10-02, 13:30   

ourson napisał/a:
... Pocieszeniem pozostaje tylko fakt że Partii Demokratycznej też nie ma ;-)

hiszpan napisał/a:
Przyznaję się do błędu. Pominąłem kilka partii


Ourson nie ciesz się za wcześnie. Hiszpan nie przepraszaj. Partia Demokratyczna zapewne zblokuje się z SLD jak to chce zrobiś w wyborach samorządowych. :grin: To jest ta uczciwsza pozostałość Uni Wolności, która nie kryje powiązań z byłym reżimem w przeciwieństwie do PO :D .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 13:34   

Mama napisał/a:
Ourson nie ciesz się za wcześnie. Hiszpan nie przepraszaj. Partia Demokratyczna zapewne zblokuje się z SLD jak to chce zrobiś w wyborach samorządowych. Very Happy To jest ta uczciwsza pozostałość Uni Wolności, która nie kryje powiązań z byłą władzą w przeciwieństwie do PO n .



Ja tylko się troszkę pocieszałem.. wiesz jak jest. Gdyby w wyborach UPR zdobył 97% głosów a PArtia Demokratycnz 3% to taka Gazeta Wybiórcza napisałaby że w wyborach PArtia Demokratyczna zdobyła 3 % głosó a pozostałe partie 97% ;-) . Taki już jest los UPR - niestety.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 16:19   

ourson napisał/a:
to taka Gazeta Wybiórcza napisałaby że w wyborach PArtia Demokratyczna zdobyła 3 % głosó a pozostałe partie 97% . Taki już jest los UPR - niestety.


Miej trochę szacunku dla GW i ludzi z nią związanych. Uważasz, że "Najwyższy Czas" jest bardziej obiektywny niż GW????
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 16:52   

baltazar napisał/a:
Miej trochę szacunku dla GW i ludzi z nią związanych. Uważasz, że "Najwyższy Czas" jest bardziej obiektywny niż GW????


Najwyższy Czas jest tygodnikiem i jego funkcja jest zupełnie inna niż dziennika jakim jest Gazeta Wybiórcza. A co do szacunku - nie widzę w moim wpisie nic co by można było odebrać jako brak szacunku - że Wybiórcza? No bo za nawet odrobinę obiektywną uznać byłoby ją trudno.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 18:02   

ourson napisał/a:
Najwyższy Czas jest tygodnikiem i jego funkcja jest zupełnie inna niż dziennika jakim jest Gazeta Wybiórcza


Rozumiem, że "Najwyższy Czas" ma monopol na prawdę i obiektywizm. O jakiej Ty funkcji piszesz??? To jest partyjna agitówka?
A nawet gdyby była inna funkcja to rozumiem, że pojęcie obiektywizmu wtedy nie obowiązuje?
A poza tym, jeżeli idee KJM są takie wspaniałe, to zawsze może założyć koncern medialny wydający dziennik, który pozostali w polu GW.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 20:26   

Cytat:
Rozumiem, że "Najwyższy Czas" ma monopol na prawdę i obiektywizm. O jakiej Ty funkcji piszesz??? To jest partyjna agitówka?


Umówmy się tak - wolę inne dzienniki niż Gazeta Wybiórcza. Nie lubię red. Michnika. Wolę czytać inne dzienniki lub korzystam z internetu. Od dziennika wymagam większego obiektywizmu w przedstawianiu faktów (nie mówię tu o komentearzach, które oczywiście dziennik może zamieszczać według uznania). Dla mnie dziennik w podawaniu informacji musi być obiektywny i tego od niego oczejkuję. Od tygodnika nie. Bo w tygodniku jest mniejsce na felietony, artykuły i komentarze. i te są subektywne zawsze.


Cytat:
A poza tym, jeżeli idee KJM są takie wspaniałe, to zawsze może założyć koncern medialny wydający dziennik, który pozostali w polu GW.



Po pierwsze: co ma jedno do drugiego?
Po drugie: to nie są idee JKM ale po prostu inny, konserwatywno-liberalny, światopogląd. To że nie ma zbyt wielu zwolenników tej opcji (wierzę że tylko "jeszcze nie ma") to jest zupełnie inna historia.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mama 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 235
Skąd: koniec świata
Wysłany: 2006-10-03, 12:28   

baltazar napisał/a:
Miej trochę szacunku dla GW i ludzi z nią związanych. Uważasz, że "Najwyższy Czas" jest bardziej obiektywny niż GW????

Gazeta Wyborcza razem z jej organem radiowym Tok FM to prawda i obiektywizm okrągłego stołu :D . Opinię GW psują kulisy powstania imperium Agory oraz związek z aferą Rywina.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 12:47   

Mama napisał/a:
Gazeta Wyborcza razem z jej organem radiowym Tok FM to prawda i obiektywizm okrągłego stołu . Opinię GW psują kulisy powstania imperium Agory oraz związek z aferą Rywina.


Proszę wyjaśnij te kulisy...
I proszę jeszcze o jedno. Wskaż obiektywne media...
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mama 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 235
Skąd: koniec świata
Wysłany: 2006-10-03, 23:05   

Nie udało się to jeszcze do końca nikomu, nie uda się tym bardziej mojej skromnej osobie więc szkoda gadać a ten co powinien mówić nie chce [Rywin] :D .
Pewną próbę opisania zjawiska GW dał Stanisław Remuszko w książce "Gazeta Wyborcza. Początki i okolice". Książka jest dostępna za pieniądze. Recenzje książki jest w necie za darmo:
http://www.remuszko.pl/gw...zja-przypkowska
http://www.remuszko.pl/gw/?page=recenzja-michalski
http://www.remuszko.pl/gw/?page=recenzja-ilowiecki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-10-04, 18:25   

Mama napisał/a:
Nie udało się to jeszcze do końca nikomu, nie uda się tym bardziej mojej skromnej osobie


Podoba mnie się taki tok rozumowania. Naprawdę super. Podaję pierwsze z brzegu :
1. Wiem, ale nie powiem.
2. Dowodów jeszcze nie mamy, ale one są, tylko układ broni do nich dostępu.
3. To był tylko skrót myślowy...
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW