R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy pójdziesz na Wybory samorządowe 2006

Czy pójdziesz głosować w nadchodzących wyborach samorządowych ?
Tak
83%
 83%  [ 20 ]
Nie
16%
 16%  [ 4 ]
Jest mi obojętne, kto będzie rządził naszym miastem
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-28, 22:50   Czy pójdziesz na Wybory samorządowe 2006

Wybory samorządowe 2006

Szanowni Państwo

W dniu 27 października 2006 roku kończy się obecna kadencja organów stanowiących i wykonawczych jednostek samorządu terytorialnego. Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 września 2006 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin... w dniu 12 listopada odbędą się wybory do nowych rad gmin, rad powiatów oraz sejmików województw. W tym samym czasie odbędą się również wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
Chciał bym Państwa gorąco zachęcić do oddania swojego głosu w tych wyborach, gdyż głos nie oddany jest głosem zmarnowanym.


WEŹ UDZIAŁ W WYBORACH !









Mariusz Wysocki
Forum Samorządowe ZW

wybory_2006.gif
Plik ściągnięto 37890 raz(y) 10,18 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-29, 09:54   

Ja pragnę tylko zapytać, czy drodzy forumowicze pójdą do urn, czy też pozostaną w swoich domach nie interesując się niczym :?:

Zamieszczam ANKIETE, prosząc jednocześnie o zabranie w niej głosu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-09-29, 12:48   

sądzę, że problem "nie głosowania" dotyczy raczej mieszkańców miast - na wsiach zazwyczaj "po sumie" ludzie idą do urn.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 17:02   

mario's napisał/a:
gdyż głos nie oddany jest głosem zmarnowanym.


Głos oddany na listę która nie przekroczy progu 5% też jest zmarnowany - niestety.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-09-30, 17:11   

Oczywiscie ze pojde ;-) raz mi sie zdarzylo nie isc, ale to juz naprawde nawet tego "lepszego zla" nie potrafilam zauwazyc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-09-30, 19:07   

Dominika napisał/a:
raz mi sie zdarzylo nie isc


widzisz Dominika - raz nie pójdziesz i prezydentem zostaje Kacz..... :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-10-05, 08:00   

Muszę się przyznać ze nigdy nie byłam głosować w wyborach samorzadowych .Tym razem jednak pójdę ,bo znam już kandydatury i ci ludzie mi odpowiadają,zreszta dobrze ze jest sporo młodych którzy chcą startować a to oznacza duzy powiew świeżości Vizira :D I mam nadzieję na zrzucenie na dobre ze stołka naszego wiecznego ,, burmistrza'' jak ktoś mi obieca ,ze to zrobi ma u mnie bankowo całą moją :D :D :D rodzinę
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 14:56   

No cóż, zbliżają się wybory samorządowe. Jaro zadał konkretne pytanie, pójdziesz czy nie.

Ja, odpowiadam nie, nie będę brał udziału w tych gierkach.

Pozwolę sobie tutaj zacytować dosłownie słowa mario`sa, kandydata z listy Forum Samorządowego ZW zapisane na tym forum tylko w innym temacie;

-„ Jeśli chodzi o Wolskiego to z tego co wiem stategie to on kiedyś miał dobrą, ale na chwile obecną nie sądze żeby chodziło o rozwój miasta chodzi tu zapewne o wyrobienie sobie układów polityczno biznesowych do pewnych celów, jak i zarobienu pieniędzy...

Całość można przestudiować na: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=1715

Panie Mariuszu, niewątpliwie ma pan rację. Dodam tylko że nie ma na wszystkich listach wyborczych osoby, która by nie myślała tak samo jak kandydat na burmistrza p. Wolski.

Doświadczenie życiowe pokazuje, że tak naprawdę od samorządowców przeciętny obywatel nie zyskał nic, absolutnie nic. Mam tu na myśli zyski materialno-bytowe.

Dlatego 12 listopada nie przyłożę ręki do tego aby komukolwiek, świadomie otwierać furtkę do w/w układów polityczno-biznesowych jak i do pobierania pieniędzy praktycznie nie wiadomo za co.

Tak na wszelki wypadek, zanim wszyscy kandydaci samorządowcy czytający moją refleksję zaczną wytaczać ciężkie działa przeciwko mnie, proponuję poczekać do dnia ogłoszenia wyników a przede wszystkim frekwencji tych wyborów. Wtedy będziecie mieć okazję przekonać się ilu ludzi myśli podobnie jak ja.

Oczywiście to jest tylko mój pogląd na owe wybory, każdy niech zrobi po prostu tak jak nakazuje mu jego własne przekonanie i sumienie.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 15:07   

miko 005, ale wiesz że nie głosując dajesz możliwość wejścia do rady osób, które Ci nie leża... nie musisz głosować ZA. Możesz głosować PRZECIW :) No chyba, że jestes apolityczny :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 16:38   

miko 005 napisał/a:
Doświadczenie życiowe pokazuje, że tak naprawdę od samorządowców przeciętny obywatel nie zyskał nic, absolutnie nic. Mam tu na myśli zyski materialno-bytowe.


Rozumiem, że gdyby jakiś konkretny radny płacił Tobie comiesięczne uposażenie, to byłoby ok:)


miko 005 napisał/a:
Dlatego 12 listopada nie przyłożę ręki do tego aby komukolwiek, świadomie otwierać furtkę do w/w układów polityczno-biznesowych jak i do pobierania pieniędzy praktycznie nie wiadomo za co.


Wybacz, ale masz nikłe pojęcie czym jest samorząd i jak funkcjonuje.


miko 005 napisał/a:
Tak na wszelki wypadek, zanim wszyscy kandydaci samorządowcy czytający moją refleksję zaczną wytaczać ciężkie działa przeciwko mnie, proponuję poczekać do dnia ogłoszenia wyników a przede wszystkim frekwencji tych wyborów. Wtedy będziecie mieć okazję przekonać się ilu ludzi myśli podobnie jak ja.


To chociaż idź na wybory i oddaj pusty bądź nieważny głos. Nie przykładaj reki do tej degrengolady jaka ma teraz miejsce, tzn. kompletnego braku zainteresowania sprawami publicznymi.
Jakoś nie chce mnie się wierzyć, że sposród tylu kandydatów na radnych nikt Tobie nie odpowiada. Bo jeżeli tak jest, to raczej to niezbyt dobrze świadczy o Tobie, a nie o kandydatach.

[ Dodano: 2006-11-03, 16:39 ]
Ferbik napisał/a:
miko 005, ale wiesz że nie głosując dajesz możliwość wejścia do rady osób, które Ci nie leża... nie musisz głosować ZA. Możesz głosować PRZECIW


Racja.


Ferbik napisał/a:
No chyba, że jestes apolityczny


To akurat w przypadku wyborów samorządowych jest atutem :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 19:19   

Gdybym tylko mógł zagłosować...
Ale pozostaje mi wpływać na poglądy moich rodziców, którzy zwykle słuchają mnie i moich opinii na temat kandydatów.
Cóż, zostaje jedyny słuszny kandydat - PPO - Pan Paweł Okrasa...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 19:21   

Mateusz napisał/a:
Cóż, zostaje jedyny słuszny kandydat - PPO - Pan Paweł Okrasa...


Mateusz, zabrzmiało to jak za późnego Gomułki. No ale co do meritum to się zgadzam :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-04, 11:19   

baltazar, temat jest raczej prosty Czy pójdziesz na Wybory samorządowe 2006 a Jaro dodatkowo zaproponował skomentowanie swojej decyzji.

Z tego co widzę znów poddałeś własnej krytyce czyjeś zdanie. A sam nie zadeklarowałeś się co masz zamiar w tym dniu zrobić.
Zresztą co byś nie zrobił to twoja sprawa mnie nic do tego.

Nie będę odpowiadał na Twoje w/w „nauki moralne” pod moim adresem, bo to po prostu nie ma sensu.

Życie, życie samo kiedyś zweryfikuje Twoje poglądy na świat, albo nie, czego w zasadzie Ci życzę.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-04, 12:53   

miko 005 napisał/a:
Z tego co widzę znów poddałeś własnej krytyce czyjeś zdanie. A sam nie zadeklarowałeś się co masz zamiar w tym dniu zrobić.
Zresztą co byś nie zrobił to twoja sprawa mnie nic do tego.


Myślałem, że moja wypowiedź wystarczy do oceny tego czy pójdę głosować.
Jeżeli nie wyraziłem się dość jasno - pójdę i oddam głos (a w zasadzie głosy).


miko 005 napisał/a:
Życie, życie samo kiedyś zweryfikuje Twoje poglądy na świat, albo nie, czego w zasadzie Ci życzę.


Dziękuję. Mam tylko nadzieję, że zweryfiukją w innym kierunku :D

pozdrawiam
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-05, 01:32   

mario's napisał/a:
Chciał bym Państwa gorąco zachęcić do oddania swojego głosu w tych wyborach, gdyż głos nie oddany jest głosem zmarnowanym.




Oczywiście popieram i potwierdzam mój udział w wyborach.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW