R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-02-08, 10:49   Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP

Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?

4ce9e89f2d988_p.jpg
Plik ściągnięto 49674 raz(y) 38,73 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-08, 11:07   

Jest bez szans. To kukła nie polityk. Człowiek bez osobowości :lol: Oczywiście paru kretynów się nabierze na festiwal obietnic, ale to za mało by wygrać.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-02-08, 15:36   

Jedyna przewaga Komorowskiego, nad Dudą, to poparcie odpowiednich ludzi i nie mówię tutaj o politykach PO i PSL. Pomijany w mediach proces Wojciecha Sumlińskiego powinien niektórym otworzyć oczy, by zobaczyli, kim jest ten "miły misio".

Co do konwencji, to oglądałem tylko przemówienie Dudy i porównując je do piątkowego przemówienia Komorowskiego i dzisiejszego przemówienia Korwina, to Duda wypadł znakomicie. Pis wydało na tę konwencję 500 tys. złotych i to było widać. Klasa, wizerunkowo i merytorycznie, wypadło to świetnie moim zdaniem.

Na Dudę nie zagłosuję w 1 turze, ale jak w drugiej będzie Komorowski vs Duda, to mój głos powędruje do niego lub w ogóle nie pójdę na 2 turę.

mcdek, człowieku z wielką osobowością, internetową ... co takiego Komorowski robi, że jest wg niektórych takim dobrym prezydentem i dedukuję, że według Ciebie ma osobowość? Bo skoro Duda nie ma osobowości i nie ma szans, to wychodzi na to, że Komorowski ma osobowość, bo ma największe szanse na zwycięstwo, nawet w 1 turze.

No właśnie, nic nie zrobił i nie zrobi. Po prostu jest.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-02-08, 16:32   

hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?

To takie pytanie z nutką pobożnego życzenia :D Ale nie, to jeszcze nie w tej kadencji.
Najbliższe cztery lata należeć będą w dalszym ciągu do obecnego prezydenta RP.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-02-08, 17:05   

miko 005 napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?

To takie pytanie z nutką pobożnego życzenia :D Ale nie, to jeszcze nie w tej kadencji.
Najbliższe cztery lata należeć będą w dalszym ciągu do obecnego prezydenta RP.


Prezydenta wybieramy na 5 lat. No chyba, że przewidujesz skróconą kadencję, bo ludzie się w końcu poznają na niekompetencji Komorowskiego ;)

Co do tej pewności, że nikt go nie pokona - najlepiej niech w ogóle nie robią wyborów, tylko z góry mu przyznają reelekcję i po kłopocie. Im więcej ludzi tak myśli, tym więcej osób w to kłamstwo, że to pewniak, wierzy i koło się zamyka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-02-08, 17:40   

wojtas napisał/a:
Prezydenta wybieramy na 5 lat.

Oczywiście, pięć lat :oops: Jakoś ta czwórka w pozostałych wyborach ma jednak wpływ na podświadomość :twisted:

wojtas napisał/a:
No chyba, że przewidujesz skróconą kadencję, bo ludzie się w końcu poznają na niekompetencji Komorowskiego ;)

Zawsze twierdziłem, że wolałem "pijanego" Kwaśniewskiego a niżeli (przepraszam za określenie) takie "ciepłe kluchy" w wykonaniu Komorowskiego :D

wojtas napisał/a:
Co do tej pewności, że nikt go nie pokona - najlepiej niech w ogóle nie robią wyborów, tylko z góry mu przyznają reelekcję i po kłopocie. Im więcej ludzi tak myśli, tym więcej osób w to kłamstwo, że to pewniak, wierzy i koło się zamyka.

wojtas, no nie ma dzisiaj kandydata, który by zaszkodził Komorowskiemu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Jego prezydentura jest coś na kształt "ani w przód, ani w tył". I jak na razie sprawia wrażenie, że nie jest aż tak bardzo podporządkowany liderowi partii, która wystawiła go na piedestał. W PiS-ie, niestety ktokolwiek nie byłby brany pod uwagę jako kandydat na prezydenta, będzie i tak postrzegany jako poddany Prezesa ;) I nie ma tutaj najmniejszego przejawu złośliwości z mojej strony. To widzi nawet ślepy :razz:

PS. wojtas, mówisz o braku wiary w kandydata, który pokonałby Komorowskiego. Jest taki i po cichu wierzę, że może sporo namieszać :mrgreen: a nazwisko jego to ... Ogórek. Magdalena Ogórek :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-02-08, 17:53   

miko 005 napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?

To takie pytanie z nutką pobożnego życzenia :D


Mylisz się miko 005. Moim życzeniem byłoby zwycięstwo obrzydliwego tłumoka i błazna Janusza Palikota. Ale ten nie ma szans na zwycięstwo, gdyż Polska to kraj mądrych i zbyt szlachetnych / prawych ludzi. Tutaj głosuje się na poważnych kandydatów, a tych jest bez liku.. :smile:

Andrzej Duda jest słabym kandydatem. Nie ma doświadczenia w "wielkiej polityce" cokolwiek to znaczy, ponadto zachowuje się sztucznie i .. popiera go PiS - partia manipulantów.

miko 005 napisał/a:
(...)Najbliższe cztery lata należeć będą w dalszym ciągu do obecnego prezydenta RP.


Jeśli rząd PO nie poradzi sobie wkrótce z bieżącymi problemami (bieda w górnictwie, nadmiar dzików :wink: etc.) to poparcie obecnego prezydenta spadnie o kilka / kilkanaście oczek i w drugiej turze możemy być świadkami niespodzianki.. Wybory samorządowe 2014 pokazały, że o takie nie trudno.

miko 005 napisał/a:
wojtas napisał/a:
No chyba, że przewidujesz skróconą kadencję, bo ludzie się w końcu poznają na niekompetencji Komorowskiego ;)

Zawsze twierdziłem, że wolałem "pijanego" Kwaśniewskiego a niżeli (przepraszam za określenie) takie "ciepłe kluchy" w wykonaniu Komorowskiego :D


No tak, ale Kwaśniewskiemu źle z oczu patrzy ;)

A jak porównałbyś prezydenturę Bronisława Komorowskiego do prezydentury Lecha Kaczyńskiego ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-02-08, 18:07   

Nie no z tą Ogórek, to nie skomentuje, wyczuwam ironię, mam przynajmniej taką nadzieję, że to była ironia ;)

Proponuję zatem stworzenie profilu prezydenta Polski - jaki musi być itp., co powinien robić itp. Nie musi być to wspólny profil wszystkich forumowiczów, ale każdy mogłoby chociaż parę zdań argumentacji napisać, czego oczekuje od kandydata, kiedy krytykuje się innego kandydata, bądź obecnego prezydenta. Żeby uniknąć sytuacji, jak z mcdek, który krytykuje Dudę ot tak, obraża go, że nie ma osobowości itp.

Ja krytykuję Komorowskiego, bo to jest bierny prezydent, taki "paździoch" jak dla mnie. Zero życia, zero merytoryki - mówi, co mu każą, ciągle zalicza gafy. Dodatkowo jest fałszywy, widziałem jego przesłuchanie w sprawie Wojciecha Sumlińskiego w prokuraturze oraz niedawne w kancelarii prezydenta (Komorowski jako marszałek sejmu chciał kupić aneks do raportu wsi od rosyjskiego szpiega) i gdyby tylko któras z telewizji pokazała, jak on się plącze w zeznaniach, jak nie potrafi wytłumaczyć oczywistych rzeczy, ani potwierdzić tego co mówił wcześniej, to juz dawno by go ludzie na taczkach wywieźli, ale że ma parasol ochronny (ciekawe dlaczego), to ma takie poparcie społeczne ... Dodatkowo widziałem jego wywiad w tvp i pytania o fundację procivili i o wsi i widziałem, jak z miłego misia, zamienia się w kogoś zupełnie innego.

Nie mam do niego żadnego zaufania i dziwię się, że Polacy są tak ogłupieni. Nie uważam, żeby dbał o interes Polaków, a z jego największych osiągnięć, to chyba tylko namówienie jego "kolegi Piotra" Solorza, żeby finał w siatkę MŚ puścił w otwartym polsacie. Uważam go za podstawionego gościa, który jest pionkiem, wygodnym, ale bardzo groźnym pionkiem.

Dlatego może oprócz niedoświadczonej i zbyt ładnej Ogórek (może troszkę tendencyjne, ale tak uważam) i tego byłego wokalisty zespołu (nie pamiętam nazwy), każdy kandydat jest od niego lepszy wg mnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-02-08, 19:58   Re: Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP

hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?


Edytuj posty, zgubiłeś "nie" między "RP", a "zostanie"... Gdzie na tym forumie jest moderator, kiedy jest potrzebny???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-02-08, 20:12   Re: Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP

glupek napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?


Edytuj posty, zgubiłeś "nie" między "RP", a "zostanie"... Gdzie na tym forumie jest moderator, kiedy jest potrzebny???


Nie zgubiłem :smile: Tak ma być.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-02-08, 20:29   Re: Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP

hiszpan napisał/a:
glupek napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Dlaczego prezydentem RP zostanie kandydat PiS Andrzej Duda ?


Edytuj posty, zgubiłeś "nie" między "RP", a "zostanie"... Gdzie na tym forumie jest moderator, kiedy jest potrzebny???


Nie zgubiłem :smile: Tak ma być.


Naprawdę? ;/
Nie zostanie, nie w tych wyborach - ludzie mają dość opluwania się i plucia w polityce. Za 5 lat może coś się zmieni, ale w ciągu 5 lat zdarzyć się może wszystko. Komorowski gwarantuje 5 lat spokoju, Duda tylko kolejne zadymy i religię Smoleńską. Ostatecznie dostanie nie więcej niż ok 30% - tyle ile wynosi elektorat PiSu i przystawek. Obecną retoryką nowych wyborców nie pozyska, a starych jedynie może stracić. Tylko od wyniku Jarubasa i Ogórek zależy czy odbiorą Komorowskiemu na tyle głosów, że będzie 2 tura.
Ostatnio zmieniony przez glupek 2015-02-09, 07:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-09, 00:45   

wojtas napisał/a:
mcdek, człowieku z wielką osobowością, internetową ... co takiego Komorowski robi, że jest wg niektórych takim dobrym prezydentem i dedukuję, że według Ciebie ma osobowość? Bo skoro Duda nie ma osobowości i nie ma szans, to wychodzi na to, że Komorowski ma osobowość, bo ma największe szanse na zwycięstwo, nawet w 1 turze.

No właśnie, nic nie zrobił i nie zrobi. Po prostu jest.


A co ma? Nie tylko wg mnie jest sztuczny, nienaturalny, nieautentyczny (patrz wyżej). Jedyne co potrafi to kłamać i opluwać wszystko dookoła - jak reszta pisu z prezesem na czele. Pisowska zapluta menda. Komorowski jest autentyczny, widać, że wszystko co mówi jest naturalne, swojskie, proste. Taki wąsaty Janusz - ludzie lubią tego typu osobowości. Nade wszystko jest pozytywny, w jego słowach nie ma agresji. Oczywiście do obycia Kwaśniewskiego czy choćby Kaczyńskiego wiele mu brakuje, niemniej dla przeciętnego Kowalskiego ta właśnie naturalność i autentyczność jest cechą kluczową na stanowisku prezydenta. A ode mnie się odpier..dol, bo wątek tyczy się Dudy, nie mcdeka.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-02-09, 16:53   

Jak tu można spokojnie podyskutować, skoro od razu lecą przekleństwa? eh ...

Czyli potwierdziłeś, że Komorowski nie robi nic i ma wyłącznie maskę miłego misia, o to mi chodziło.

Co do Dudy - kogo opluwa i w jaki sposób? Nie bronię go, po prostu nie znam za bardzo jego innych wypowiedzi, niż ta na konwencji. Mam nadzieję na jakieś konkretne przykłady ze źródłami.

Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-02-09, 17:23   

wojtas napisał/a:
Proponuję zatem stworzenie profilu prezydenta Polski - jaki musi być itp., co powinien robić itp

To powinien być prezydent wszystkich polaków, niestety życzenie nie do spełnienia jak od strony kandydatów, tak i od strony obywateli Polski :razz:
Dlatego poczekajmy spokojnie na kompletną i zamkniętą listę potencjalnych spadkobierców po Komorowskim. Wtedy będziemy mogli pobawić się w politologów i oceniać ich szanse na prezydenturę w RP.
Chociaż jak tak widzę na starcie; Palikota, Korwin-Mikkego, Grodzką, jakiegoś śpiwoka :roll: oraz człowieka z abs-em :grin: , to na tym tle pani Ogórek nie wypada aż tak tragicznie :)
Duda, jako najpoważniejszy kontrkandydat Komorowskiego jest na dzień dzisiejszy pewniakiem do drugiej tury. Wszystko zależy od tego, kogo jeszcze uda się PiS-owi wysłać na ulicę. Bo coś mi podpowiada, że nie wyjdą na nią gromadnie tylko psy i koty oraz inne zwierzątka domowe ;)
A jak dla mnie, nie jest to program kampanii wyborczej, a typowe zaszczuwanie jednych na drugich. W każdych poprzednich wyborach te metody nie zdawały egzaminu. Mam nadzieję, że te wybory nie będą wyjątkiem :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-02-09, 23:11   

No tak, zapomniałem o Bęgowskim, znaczy się Grodzkiej ... bez komentarza ta kandydatura.

Zobaczymy kto zbierze wymaganą liczbę 100 tys. podpisów. Zarejestrowano tez pierwszy komitet, Korwina, ale tutaj tylko 1 tys. podpisów był wymagany. Jednak widać, że wzięli się od samego początku do pracy, to się ceni.

Żałuję, że nasza świetna osobowość - Komorowski, wystraszył się debat w 1 turze.

Analogia z naszego podwórka, Antczak też odmówił, wiemy jak skończył :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW