R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum - co dalej?
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 18:48   

Sorry ale jakie tu były wycieczki osobiste? Mam dokladnie to samo zdanie na temat Twoich wpisow nt kupowania/produkcji wedliny... na tej samej podstawie moglbys usunac jeden z moich postow w tym temacie.

[ Komentarz dodany przez: Archdevil: 2014-09-01, 22:20 ]
Wydzielone z usuniętych postów: http://wielun.biz/viewtopic.php?p=209216#209216
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 19:08   

Więc bądź tak dobry i wymoderuj się sam.
Chciałem zakończyć temat. Niepotrzebnie przyznałem się do kupowania/robienia wędliny. Mój błąd.
Chcesz dalej po mnie pojeździć proszę bardzo. Skoro sam jesteś taki czysty.
Rybakowi napisałem, że nie płaci podatków od sprzedanych przedmiotów (wiem bo sam od niego kupiłem komputer) i się zamknął. Na resztę niestety nie mam haków. Ty zamiast starać się załagodzić to podsycasz? Proszę bardzo przywróć ten post i jeszcze po mnie pojeźdź.

A i jeszcze jedno. NIE JESTEM JEDYNYM MODERATOREM NA TYM FORUM!!!
Skoro widzieliście że to zmierza w złym kierunku mogliście powstrzymać eskalację.
Natomiast z tego co widzę ( a wystarczy zobaczyć kto i kiedy oglądał rzeczony wątek) to reszta moderatorów ma głęboko w (słowo wymoderowano) to co się dzieje.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 20:20   

Gregg Sparrow, nemo iudex in causa sua.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 20:29   

red, to gdzie byli moderatorzy? Można było wątek wydzielić, bo mało miał wspólnego z kurczakiem prezesa, jak zaczęła się dyskusja o manufakturze bez podatku. Szkoda, że skopaliście Gregga, zamiast dbać o dobre imię forum. I nie mówię tutaj kto ma rację, tylko jak powinien zachować się moderator.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2014-08-29, 20:59   

Ferbik, moderatorzy nie tyle "mieli w (słowo wymoderowano)" co mieli nadzieję, że jeden z nich się opamięta i sam powstrzyma rozlew krwi... Problemu by nie było, gdyby Gregg nie dał się podpuścić i nie odpisywał po momencie, kiedy stwierdził EOT ze swojej strony (abstrahując już do formy dyskusji do tamtego momentu) :roll:
Wyszło jak wyszło, standardowo skończyło się na kolejnych postach w "zażaleniach" i usuniętym użytkowniku, w gruncie rzeczy mogło być gorzej.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 21:02   

Również uważam, że niepotrzebnie podżegaliście się do całej tej niepotrzebnej dyskusji...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 21:06   

Ferbik, ale o co chodzi? Że dygresja się nieco przeciągnęła? Nie tylko w tym jednym wątku. Jakie to ma znaczenie? Że offtop? Nie przesadzajmy...

Skoro uważasz że skopaliśmy Gregga , to może przeczytaj raz jeszcze ten wątek.

Ponieważ od początku traktowałem forum jako zabawę. Pożyteczną, ale jednak zabawę to chyba nic tu dalej po mnie. Tym bardziej, że przebywanie w jednym gremium z kimś, kto żałuje że ma haka tylko na jednego użytkownika też nie jest dla mnie jakoś szczególnie przyjemne. UB i Gestapo to jednak nie mój klimat.

Dzięki wszystkim za te kilka lat wspólnego moderowania.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 21:10   

Wypieprzyłem posty nie związane z tematem. A żale ze strony użytkowników odnośnie usuwania postów, gdzie kryteria postów niskich intelektualnie określamy my, śmierdzą trolowaniem i mam w (słowo wymoderowano), jak się ktoś obrazi i potupie nóżkami, każąc usunąć swoje konto. Poryczę, potęsknię i mi przejdzie. Albo nie, w (słowo wymoderowano) to mam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 22:36   

Sory za język ale parafrazujac Wajde - pisze dosadnie bo myślę dosadnie. Przede wszystkim nikt nie powinien być sędzia we własnej.sprawie i Gregg nie powinien sam majstrowac przy temacie bo bardzo źle to wygląda. Po drugie - jeśli chciał to wyciszyć to mógł to zrobić prosząc resztę moderatorów i pewnie nikt by nie odmówił. A najgorsze jest to, że czyścimy temat pod pozorem offtopow a tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o krycie głupoty jednego z moderatorów, który w swoim debilizmie zapedzil się tak daleko,.ze pomoc mógł tylko.twardy reset. I jeszcze pisze o hakach na innych... Żenada. Naprawdę wygląda to niepoważne i zaczyna przypominać kółko wzajemnej adoracji. Ja nie zamierzam przytakiwac idiocie tylko dlatego, że jest moderatorem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 06:07   

red napisał/a:
Przede wszystkim nikt nie powinien być sędzia we własnej.sprawie i Gregg nie powinien sam majstrowac przy temacie bo bardzo źle to wygląda. Po drugie - jeśli chciał to wyciszyć to mógł to zrobić prosząc resztę moderatorów i pewnie nikt by nie odmówił.

To po jaki ch..j na mnie najeżdżałeś? Miałem cię prosić o łaskę i czekać aż przestaniesz? Gdzie byłeś jak mnie obrażali? Jakbyś zareagował nie musiałbym sam tego robić. Ale miałeś to w (słowo wymoderowano) dokładając jeszcze do pieca.
red napisał/a:
A najgorsze jest to, że czyścimy temat pod pozorem offtopow a tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o krycie głupoty jednego z moderatorów, który w swoim debilizmie zapedzil się tak daleko,.ze pomoc mógł tylko.twardy reset. I jeszcze pisze o hakach na innych... Żenada. Naprawdę wygląda to niepoważne i zaczyna przypominać kółko wzajemnej adoracji. Ja nie zamierzam przytakiwac idiocie tylko dlatego, że jest moderatorem.

Sorry za język, ale SPIER....AJ. Jeszcze mnie będziesz teraz wyzywał? Chcieliście sobie poużywać to sobie poużywaliście... za co??? Za to, że kupuję wędlinę od rzeźnika a nie w sklepie??? I to pokazuje waszą mądrość. Za to ja jestem głupi i idiota.
Jak widać prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. W was niestety tylko zawiść. Teraz widzę że tylko czekaliście na moje potknięcie (szczególnie ourson). Już wcześniej zauważyłem że masz coś do mnie... ciekawi mnie tylko co. Jak masz odwagę to napisz na priva.

Ferbik a Ciebie zapraszam na pyszną kiełbaskę, najbliższa okazja za około miesiąc.
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-30, 08:43   

Gregg Sparrow napisał/a:
Teraz widzę że tylko czekaliście na moje potknięcie (szczególnie ourson)


sam jesteś jasnowidzem czy masz znajomego fachowca który pomaga Ci uruchomić szklaną kulę? Mam nadzieję że ten od dawania świni w ryj jest lepszy...

Nie mam do Ciebie nic prywatnie to i na priv nie będę pisał. Całkiem otwarcie piszę publicznie - to chyba nawet bardziej odważne. I wszystko co miałem do napisania w tej kwestii już napisałem. Jeśli masz jakieś podejrzenia o drugie/piąte/setne dno to znaczy że masz jakąś manię... ale to już nie moja sprawa...

Ja sam święty nie jestem, wiele za uszami mam. Pewnie jak każdy. Ale nie zgrywam się na jedynego sprawiedliwego. Poza tym jak widzę że popełniam błąd to staram się go naprawić a nie brnąć ślepo... Osobą która najbardziej nakręcała ten temat byłeś Ty. Osobą która chyba najbardziej obrażała innych to chyba nawet też Ty byłeś.

Oprócz moderatorów jesteśmy też normalnymi użytkownikami tego forum. W mojej opinii nigdzie nie pomieszałem tych dwóch funkcji - jeśli mam jakieś uwagi do moderacji to zgłaszam je w Area, bo nie widzę powodu żeby pokazywać na zewnątrz wewnętrzne podziały w tym gronie. Ale jako użytkownik też mam prawo pisać.

Tak, błędem było nie podzielenie tego wątku. Dla mnie nie ma to po prostu większego znaczenia - ale przyjmuję rację tych którzy znają się na internecie i forach lepiej - powinno to zostać po 5-6 poście podzielone. I gdybym zostawał dłużej w składzie tego gremium to starałbym się to robić dla większej przejrzystości forum (choć uważam że w niektórych wypadkach to niepotrzebnie zaburza dyskusję w głównym lub pobocznym wątku).

Po przespaniu się z tematem ponawiam swój wniosek o usunięcie z grona moderatorów. Nie zamierzam pozostawać w tym gronie z osobą która żałuje że nie ma na mnie haków. naprawdę nie jest
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2014-08-30, 09:56   

ourson napisał/a:
Po przespaniu się z tematem ponawiam swój wniosek o usunięcie z grona moderatorów.

Zaczekałbyś z egzekucją wniosku aż trochę temat się wyciszy na otwartym forum?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 11:23   

ourson napisał/a:
Nie zamierzam pozostawać w tym gronie z osobą która żałuje że nie ma na mnie haków

No tak, bo Ty na mnie znalazłeś i byłeś z tego tytułu wieeeelce ukontentowany. To po mnie jeździliście jak po łysej kobyle. Starałem się tylko wszystko wytłumaczyć ale nie pozwoliliście mi łapiąc za słówka.
ourson napisał/a:
jeśli mam jakieś uwagi do moderacji to zgłaszam je w Area

Jak widać na powyższym przykładzie nigdzie nie zgłosiłeś uwag do mnie tylko się przyczepiłeś w tamtym wątku i sobie poużywałeś.
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-30, 13:51   

Gregg Sparrow napisał/a:
No tak, bo Ty na mnie znalazłeś i byłeś z tego tytułu wieeeelce ukontentowany.


Każdy mierzy swoją miarą... dalej komentować mi się nie chce bo i tak ani ja ani nikt inny chyba nie jest w stanie Ci wytłumaczyć tego co stało się w tym wątku...

Gregg Sparrow napisał/a:
ourson napisał/a:
jeśli mam jakieś uwagi do moderacji to zgłaszam je w Area

Jak widać na powyższym przykładzie nigdzie nie zgłosiłeś uwag do mnie tylko się przyczepiłeś w tamtym wątku i sobie poużywałeś.


Moderacja to czynność. Nie miałem uwag do czynności wykonywanych przez moderatorów w tamtym wątku (do czasu nieuzasadnionego kasowania postów) więc ich nie zgłaszałem. A to że masz nick na zielono nie oznacza że nie mogę do Ciebie napisać na ogólnym forum posta tak jak bym to napisał do każdego innego użytkownika.

Nie przypominam sobie sytuacji abym publicznie skrytykował jakąkolwiek czynność (usunięcie posta, ostrzeżenie czy cokolwiek) moderatora czy Administratora. Zawsze robiłem to tutaj. Albo nie robiłem wcale.

Archdevil napisał/a:
ourson napisał/a:
Po przespaniu się z tematem ponawiam swój wniosek o usunięcie z grona moderatorów.

Zaczekałbyś z egzekucją wniosku aż trochę temat się wyciszy na otwartym forum?


Archdevil, gdybym chciał z tego zrobić publiczną sprawę to nie pisałbym o tym w Area. to po pierwsze. Po drugie - i tak nie ode mnie zależy termin tej czynności bo najzwyczajniej w świecie nie mam do tego uprawnień ;-) . Po trzecie i chyba najistotniejsze. Tak długo jak stosowane będą podwójne standardy tak długo temat będzie wracał. Ucichnie na chwilę a potem znowu wypłynie.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-30, 16:08   

Gregg Sparrow napisał/a:
To po jaki ch..j na mnie najeżdżałeś? Miałem cię prosić o łaskę i czekać aż przestaniesz? Gdzie byłeś jak mnie obrażali? Jakbyś zareagował nie musiałbym sam tego robić. Ale miałeś to w (słowo wymoderowano) dokładając jeszcze do pieca.
Najeżdzałem? pisałeś głupoty to najeżdzałem. A dlaczego miałbym to pominąć milczeniem? W imię tego że jesteś moderatorem? I zastanów się kto dokładał do pieca. Opanowałeś się dopiero wtedy jak wyszła na jaw twoja dwulicowość.
Gregg Sparrow napisał/a:
Jeszcze mnie będziesz teraz wyzywał? Chcieliście sobie poużywać to sobie poużywaliście... za co??? Za to, że kupuję wędlinę od rzeźnika a nie w sklepie??? I to pokazuje waszą mądrość. Za to ja jestem głupi i idiota.
Ja nie wyzywam tylko nazywam rzeczy po imieniu. Wymagasz od innych, jedziesz po nich na forum, potem się przyznajesz, że sam jesteś nie lepszy. To by jeszcze uszło, ale najgorsze jest to, że jak się zorientowałeś, że powiedziałeś za dużo, to zacząłeś kręcić, kombinować, a na końcu pousuwałeś niewygodne wpisy. Kompletna żenada.
I wcale nie chodzi o to gdzie kupujesz kiełbase czy kto i za ile kładzie ci panele, tylko o to, że wymagasz od innych przestrzegania pewnych reguł, a sam ich nie przestrzegasz. W dodatku tego nie widzisz, a w problemowej sytuacji zaczynasz mataczyć...
Dorosły facet zdawałoby się...
ourson napisał/a:
Ja sam święty nie jestem, wiele za uszami mam. Pewnie jak każdy. Ale nie zgrywam się na jedynego sprawiedliwego. Poza tym jak widzę że popełniam błąd to staram się go naprawić a nie brnąć ślepo...
Dokładnie pod tym też mogę się podpisać!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW