R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy odzieżowe dla maluchów
Autor Wiadomość
Wiki22 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 13:13   

Drogie Mamusie które sklepy w Wieluniu z odzieżą dla maluszków polecacie?

widzę że są tu osoby które się już znają, chętnie usłyszę opinię:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 13:36   

Ja większość ubranek kupuję w sklepie internetowym C&A, mają bardzo dobrą jakość ubranek, często z bawełny BIO. Nie odkształcają się po praniu, mimo, że większość ma zalecenia prania w 60 stopniach. Kupuję tylko, kiedy są promocje (-50%, -70%), zamawiam wtedy większą ilość, czasem na zapas (np. przedwczoraj kupiłam letnie ubranka dla córki na przyszły rok). W ten sposób oszczędzam i czas i pieniądze.
Polecam też sklep obok Kociołka na Wojska Polskiego, kupiłam tam kilka razy bardzo dobrej jakości body za grosze (7zł/szt), bluzę dresową (17zł).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 16:00   

W Wieluniu polecam sklepy dziecięce gdzie można zakupić firmę Pinoko. Dobre jakościowo i przyjemna kolorystyka. Proponuję wejść na stronę reserved - sklep online; H&M - najbliżej Sieradz lub Częstochowa; Crocodilo (też Wieluń) ma drogie ale naprawdę porządne produkty np. body nie do sprania, genialne są;-) A jeśli masz ochotę pobawić się polecam stronę next.co.uk. - wysyłają do Polski za darmo - bardzo dobrej jakości spodenki lub sweterki. W Smyku też często są promocje - masz zakupy online. Oczywiście body - trójpaki w Tesco. Jakość bardzo dobra. A teraz będą wyprzedaże więc warto kupić na pół roku do przodu i później spokój.... ;-) A nawiasem mówiąc Mali Ludzie tak szybko rosną że czasem lepiej za dużo na dany czas nie kupować i już :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-26, 16:06   

Ja kupuje w Textil Market (Nad Rossmannem), ale wybieram ciuszki firm Nicola, Happy Kids, Marcinkowski
W Tifo (Wojska Polskiego) kupiłam ostatnio ładne letnie czapki.
Ładne ubranka i dobrej jakości ma firma Wójcik (Ul. Śląska).
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 16:15   

A i zapomniałam polecić świetny sklep w Wieluniu. Sklep Outlet na os. Wyszyńskiego. W budynku (bloku) po prawej od Sedala a na przeciw Poczty Polskiej. Znajdziesz tam marki głównie angielskie, sklep typowo wyprzedażowy końcówek kolekcji tamtych marek. Polecam szczególnie legginsy Georg - nie do zdarcia kolanka;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiki22 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 18:26   

dziękuję dziewczyny za cenne rady i wskazówki, do porodu mam 2 miesiące wielka pora na ciuszki;)

jeśli chodzi o sklep na Wyszyńskiego:) to byłam wspaniałe ciuszki:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 20:39   

O to już niedługo;-) Pogratulować. Ja nakupiłam na sam początek za dużo ubranek w rozmiarze 56; np. przepiękne śpiochy z Pinokia - seria szare w jasno różowe groszki z żabotem :D - znajdziesz je np. w Mariqicie. A że Córcia ma była dosyć duże stworzenie od początku wyprawkę zakupiłam właściwie za małą. ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiki22 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 22:58   

ja będę mieć synka i tak naprawdę to nie wiem czy kupować 56 czy 62, ile czego itd...
jakoś te wszystkie nazwy body pajace kaftaniki wydają mi się kosmiczne.... jak ja dzidzię ubiorę w takie małe ciuszki to nie wiem;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-06-26, 23:15   

Zrób tak jak ja, poczekaj do porodu, zobaczysz jaki maluch się urodzi, niech ktoś z bliskich wtedy kupi kilka dosłownie sztuk tego rozmiaru, np 3 pary śpioszków, 3 kaftaniki itd. Resztę kupisz sama, jak dojdziesz do siebie. Pierwsza wizyta u lekarza przed szczepieniem jest po miesiącu, wiec spokojnie kupisz ubranko wyjściowe i resztę na pewno już innego rozmiaru. Na chłopca mam mnóstwo do sprzedania, ubranka, wanienkę, rożek itd
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-27, 06:58   

Jak mi się urodził syn, w domu było naszykowane ubranko na wyjście ze szpitala. Syn urodził się duży i zaczęliśmy przygodę ubierania od rozmiaru 68.
Rozmiar rozmiarów nie równy, przekonałam się po ciuchach lokalnego Terjana, gdzie 74 było mniejsze niż 68, a koszulki letnie z jednej serii miały dwa różne rozmiary 68 i 80.
W firmach z taką tradycją na rynku nie powinny się mylić metki.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-27, 07:38   

kitkowa84, a jakie ceny są w tym sklepie na Wyszyńskiego? Wiem, że angielskie ciuszki są bardzo dobrej jakości, ale nie wiem jak z cenami...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-06-27, 07:42   

Mam propozycje, ponieważ zaśmiecamy komuś temat. Przenieśmy go gdzieś, nie wiem może do działu Kobiet?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kitkowa84
Wiki22 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-27, 08:12   

Możemy przenieść;)

co do sklepu z angielskimi ciuchami kupiłam 3 pary body za 20 zł. Ceny są bardzo przystępne. Na dziewczynkę to jest dosłownie ogrom ciuszków...
Na pewno będę tam często zaglądać;)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Monika
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-28, 22:35   

Monika ceny moim zdaniem bardzo przystępne. A uwierz że za tą jakość to wręcz cudo;-) Szukaj sobie np. trójpaków georga. Tak jak napisała Wiki - ceny ok i mega wybór ładnych, oryginalnych, nie "Terjanowych" ubranek. A ile kapeluszy;-) I nie chcę aby brzmiało to jako reklama, bo nie znam właścicieli.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Monika
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-07-01, 15:40   

Polecam 5-10-15,( w Wieluniu na św. Barbary). Aktualnie jest wyprzedaż, body od 9.99, polarki na jesień po 19.99. Ceny są przystępne i jakość ubranek też jest dobra. Warto co kilka dni sprawdzać ceny w sklepie internetowym, bo obniżki i akcje promocyjne są baardzo często, bywają nawet częściej niż co tydzień. :) Żeby nie tracić czasu, jak mi się coś spodoba to dzwonię do sklepu czy mają ten model i rozmiar, żeby mi odłożyli, bo nie lubię chodzić na próżno :) Aktualnie to mój sklep nr 1. Czasem są też fajne ciuszki w Textil Market. Warto szukać i porównywać, bo wszedzie asortyment się często zmienia. Powodzenia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW