R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep u Zasady
Autor Wiadomość
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-24, 11:57   Sklep u Zasady

Potrzebna mi była (jest) pompka rowerowa z końcówką do wentyli typu presta. Na Majchrowskim się ostatnio bardzo zawiodłem, więc jakoś nie chciało mi się tam jechać, więc nie pojechałem. Zdecydowanie wolę Accenta. Pojechałem tam, ale niestety nie ma właścicieli i nie ma mi kto zamówić pompki SKSa, były jakieś Authora, ale bez podanego ciśnienia maksymalnego. Jadę więc do Zasady licząc na łud szczęści ;) Poniżej autentyczna rozmowa pomiędzy mną [J] a sprzedawcą [S] (powinno być I jak idiota, ale nie będę okrutny):

J- Dzień dobry. Mają Państwo pomkę z końcówką do zaworków typu presta?
S- Dzień dobry. Ale to się zwykłą pompką robi [cały czas je bułkę i mówi z jedzeniem w ustach]
J- Jak zwykłą pompką? Pan wie o jakim ja wentylu myślę mówiąc presta?
S- Odkręcasz tę końcówkę i wtedy pasuje.
J- Niech mi Pan kitu nie wciska, bo do tego typu potrzebna jest specjalna pompka, poza tym jak z ciśnieniem?
S- Mówię ci, że da się tak. A ciśnienie jest.
J- To, że jest ciśnienie, to ja się domyślam, ale czy wytrzyma 8 atmosfer?
S- A czemu miałoby nie wytrzymać?
J- Bo nie 8 atmosfer to duże ciśnienie i zwykła pompka nie jest na tyle szczelna?
S- Przecież nie ma innych pompek niż zwykłe.
J- Jak nie ma jak są. Pan ich nie ma?
S- Ja mam tylko zwykłe [odwraca sie i już mi chce wciskać jakąś a'la markowa od Ukrainy] bo nie ma innych niż te.
J- Dobra, ja idę bo nic tu po mnie. Do widzenia.

Nie wiem, co w sklepie z rowerami robi ktoś kto nie ma o nich pojęcia? Ja więcej tam nie jadę, z taką wykwalifikowaną obsługą, to wątpię czy przybywa im klientów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-24, 13:59   

Ja u Zasady chciałem wycentrować koło... kazali przyjechać za tydzień, bo to trochę więcej roboty, trzeba dołożyć szprychę, zdjąć ogumienie... Pan Majchrowski po chwili rozmowy wycentrował mi bez problemu z dołożeniem szprychy bez ściągania ogumienia. Cena usługi: 5zł.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-07-24, 18:06   

A ja u Majchrowskiego za głupią wymianę dętki zapłaciłem za samą robociznę tyle, że wstyd pisać. Tak byli zajęci, że musiałem przyjść za kilka godzin. Mój błąd, że się nie zapytałem wcześniej za ile mi taką usługę policzą, bo się tego dnia śpieszyłem.

Kultury im nieco brakuje, ale to jest raczej brudny serwis a nie elegancki sklepik, więc jeszcze to można im wybaczyć. Jednak miałem wrażenie, że jak ktoś przyjedzie gorszym nieco rowerem to jest traktowany "z góry". Do tego uważają, że wszyscy cykliści muszą wiedzieć, jaki rodzaj dętki mają w rowerze.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz 2006-07-25, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-24, 20:51   

Kolega był niedawno na romowie o prace u Zasady na stanowisko informatyka.
Pierwsze pytanie jakie padło to: Czy posiada Pan jakąś grupę inwalidzką??? Ponoć przyjeli kogoś na rencie inwalidzkiej.
Macie juz odpowiedź na wasze problemy i nie to żebym miał coś do osób z grupą inwalidzką ale w tej firmie nie liczą się umiejętnośći ale jak najtaniej.
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2006-07-24, 21:28   

Njalpiej jakby ktoś chcial za darmo proacować, to z otwartymi rękami przyjmują ;)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-25, 10:27   

Czyli z tego wniosek jest jeden - sklep u Zasady omijać najlepiej z daleka... :?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW