R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
pręgierz na facetów
Autor Wiadomość
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 13:56   

Basia napisał/a:
Ferbik napisał/a:
Przez taką sytuację rozpieprzył się mój ostatni związek, bo jakiś pankracy ściemnił zajetą przeze mnie kobietę.


trzeba było jej bardziej pilnowac n



chyba sie nie da, a poza tym jaki to ma sens? uwazam, ze zaufanie jest najwazniejsze w zwiazku, jezeli ja bede chodzic za facetem i go pilnowac tzn ze cos jest nie tak. i sama tez nie chcialabym byc 'pilnowana', im bardziej sie kogos ogranicza i kontroluje tym bardziej ta osoba chce sie z tego wyrwac... jak pies z lancucha :wink:

zdrada boli najbardziej, nie wiem co by bylo, gdyby Ktos komu bezgranicznie ufam, moje zaufanie zawiódł :roll:

[ Dodano: 2006-07-17, 13:57 ]
Ferbik ciebie nie powinno byc w tym temacie, to jest babski dzial :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 14:04   

daff napisał/a:
Ferbik ciebie nie powinno byc w tym temacie, to jest babski dzial

Ale (słowo wymoderowano) mnie takie coś, jak ktoś wylewa pretensje na ogół męskiego gatunku. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci palenie - czy jakoś tak :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-07-17, 15:30   

Hmm po pierwsze nie wszyscy faceci to szuje, po drugie tatusia nie poznałyście od tej strony . Nie można mierzyć wszystkich facetów jedną miarą, w dojżałych związkach bywa różnie .Są czasem różne dni ...lepsze , gorsze ,ale dojżałość na tym właśnie polega żeby się dogadać, jedna strona czasem musi ustąpić , są kompromisy itd.A jeśli związek zaczyna się rozpadać trzeba spojżeć w tył....i pomyśleć gdzie popełniło się błąd , co się przeoczyło i próbować naprawić.Jeśli druga osoba odeszła już , zastanowić się dlaczego.Tak sobie czasem myślę patrząc na moich znajomych po rozwodach....oni poprostu nie dojżeli do poważnych związków, nie potrafili iść na kompromis , nie potrafili ze sobą szczerze rozmawiać itd. Z mężem jesteśmy razem od 12 lat i bywało różnie ale nauczyliśmy się ze sobą żyć , wiem że mogę powiedzieć mu o wszystkim , wiem że mnie zrozumie. Trzeba też nauczyć się wybaczać......
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-07-17, 16:08   

Moim zdaniem faceci nie sa aż tak zli trzeba ich tylko nieraz zrozumieć w moim życiu było pełno zwariowanych, złych i nieprzemyślanych decyzji , pójscie za impulsem wielkie spontany itd.. potem sie wszystko skończyło i czułam sie wstrętnie obrzydliwie i samotnie... teraz jest już lepiej uwierzyłam w miłość , uśmiech i życie !! Słońce nareszcie zaświeciło nademną !!! Na tego odpowiedniego Basiu trzeba poczekać nie można szukać na siłe bo inaczej bedzie sie spotkało niewłaściwych facetów... czas pokaże :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 21:21   

faceci są jak niedoplecione koszyki przychodzą i sie ślinią tylko jak czegoś potrzebują :?
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-07-17, 21:40   

Nie tylko fafceci są tacy (ja znam jeden wyjątek - i napewno jest wiele wiele wiecej wyjątków :D )
Kobiety też potrafią takie być !! zależy od charakterui sposobu wychowania przez rodziców ....
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-18, 09:30   

Malinka napisał/a:
sposobu wychowania przez rodziców

a co ma koszyk do wiatraka, rodzice tu nie mają nic do gadania, każdy żyje swoim życiem ....
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-18, 11:04   

Cytat:
Malinka napisał/a:
sposobu wychowania przez rodziców

a co ma koszyk do wiatraka, rodzice tu nie mają nic do gadania, każdy żyje swoim życiem ....



no tak, ale przeciez ktos cie uksztaltowal.

jesli chlopak wyrasta w domu, gdzie ojciec nie szanuje zony, to sadzisz, ze on bedzie inaczej postepowal ze swoja zona?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-07-18, 13:36   

Wychowanie , atmosfera w domu napewno dużo daje , natomiast myślę że ja jestem całkiem inna niż rodzice. Widziałam błędy popełniane przez nich i staram się ich nie powielać , dla mnie był to przykład czego nie robić.Znam rodziny gdzie całe lata lał się alkohol , w jednej jest 7 dzieci i tylko 2 poszło w ślady rodziców , cała reszta jest wrogiem alkoholu. To jakimi jesteśmy w życiu zależy od nas , od naszego charakteru , od tego czy mamy wyobraźnię , i potrafimy wyciągnąć wnioski z postępowania innych.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-07-18, 16:39   

daff napisał/a:
no tak, ale przeciez ktos cie uksztaltowal.

jesli chlopak wyrasta w domu, gdzie ojciec nie szanuje zony, to sadzisz, ze on bedzie inaczej postepowal ze swoja zona?

Właśnie o to mi chodziło dzięki daff :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-07-19, 23:22   

Powiem tak: nikt nie zasluguje na to zeby byc skrzywdzonym! -> to po pierwsze!
Jesli chodzi o facetow.... dominika miala "trudne" doswiadczenia. a raczej takie, ktore na pewno zostawily slad po sobie. Czy to dobrze czy zle....nie wiem , ale na pewno czegos sie nauczylam.

Facet- tez czlowiek.... oj- chyba sie rozpedzilam :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW