R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NOWY DOSTAWCA INTERNETU_Wieluń_okolice
Autor Wiadomość
Zazon 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-04-02, 20:47   

Witam.
Ten internet to dramat. O ile na początku wszystko było jak najbardziej ok. tak obecnie 0,6 mb/s to sukces jest. Jedynie tak od 2 w nocy działa tak jak powinno czyli 2 mb/s. Wysyłanie czegokolwiek to coś niebywałego jest. Jeśli komuś lekarz przepisał testować cierpliwość to ten dostawca jest jak najbardziej dla niego. No ale może za dużo wymagam od czegoś co kosztuje 1zł miesięcznie. Umowa na 15 miesięcy i potem z radością się pożegnam z tym cudem.
Nie polecam!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-03, 15:33   

Im więcej ludzi przybyło tym więcej łącza wydarli. W nocy raczej nikt nie siedzi... :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zUoo 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 27
Skąd: Pno
Wysłany: 2013-04-03, 16:13   

Raczej kwestia tego, że pieniążki z unii łyknięte, więc kładziemy ch.. ;)
_________________
http://ingram.speedtest.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2013-04-03, 18:29   

To juz lepiej korzystac z Aero2. Tez 0.5mb w dzien a za darmo ;p
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-05-16, 11:29   

A słyszeliście o nowej promocji dla stałych abonentów? kpina z ludzi dosłownie.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-01, 16:23   

kpina? :D to jest kpina :D



Szybciej zdejmę słonia z dachu niż ściągnę coś za pośrednictwem najlepszego ISP w Wieluniu jakim jest firma NetMaks... Jak przeleci 15 miesięcy odkąd ta firma zaczęła sprzedawać swoje usługi, to założę się ze padnie po tym okresie, bo nikt za takie (słowo wymoderowano) płacił nie będzie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-06-01, 17:00   

U mnie przynajmniej od tygodnia tak jest, o przeglądaniu youtube itp mogę pomarzyć, też czekam końca umowy.

Ty też dostałeś super ofertę internet za darmo za jedyne 2600+90 z groszami za podłączenie sprzętu który już jest podłączony i coś tam jeszcze ? :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2013-06-03, 09:16   

Sprzet wart 100zl albo i mniej.. Jak ktos chce miec darmowy internet jest Aero2.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-06-03, 15:54   

Ile płacicie miesięcznie za te łącza? Nie lepiej zamówić inne u normalnego dostawcy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-05, 14:45   

edzia i odziu napisał/a:
U mnie przynajmniej od tygodnia tak jest, o przeglądaniu youtube itp mogę pomarzyć, też czekam końca umowy.

Ty też dostałeś super ofertę internet za darmo za jedyne 2600+90 z groszami za podłączenie sprzętu który już jest podłączony i coś tam jeszcze ? :D


weź przestań, mi przez 5 dni tak działał że stronę trzeba było ładować po 5-6x bo w kółko "Błąd serwera"...
nie ma jak kabel jednak, szkoda nerwów.

ps. a ten wielki INTERNET UNIJNY "darmowy", to kpina, biorą 2k, wpłacają sobie na lokatę i po 2 latach zarabiają na tym jeszcze...szkoda gadać, teraz to samo badziewie wszędzie...użeranie się z tym wszystkim, nie ma tak żeby było i działało zawsze porządnie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-07-09, 17:49   

3 telefony w ciągu 10 minut z NETMAKS, ja pierniczę nie dociera. I te idiotyczne pytania "dlaczego nie chce nowej oferty".
To tłumaczę, że w życiu nie spotkałam się z bardziej bezczelna ofertą. Jaki internet ZA DARMO ??? Zapłacę, ktoś będzie obracał moimi pieniędzmi przez 2 lata a ja dostanę zwrot w kwocie jaką dałam. Dlaczego nie chce zakładać konta w banku pocztowym ? Bo mam już konto i nie interesuje mnie inne. Płacić za instalację ? Jaką skoro już od roku mam zainstalowane? Kaucja za sprzęt który od roku mam w domu ?
I żeby chociaż mieli inną alternatywę, czyli zwyczajnie płacę co miesiąc jakąś kwotę i tyle. Ale nie ma, wiec z końcem umowy żegnam.

Ciekawa jestem jakie wrażenia maja inni abonenci Netmaks ? Skusiliście się na ofertę?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
NetMaks 
Słyszał o Wieluniu
NetMaks



Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-19, 09:06   

Szanowni Klienci [obecni oraz przyszli ]
Drodzy forumowicze

Pracownicy Biura Obsługi Klienta sieci NetMaks kontaktują się z wszystkimi naszymi abonentami, w celu przekazania informacji o możliwości bezpłatnej zamiany obecnej promocji na ofertę "Internet Unijny 2 lata za darmo II" .

Nawiązując współpracę z naszą siecią, wyrażaliście Państwo zgodę na kontakt ze strony Biura Obsługi Klienta przy okazji nowych promocji, konkursów, loterii itp.

Serdecznie dziękujemy za pozostanie z nami.
Bardzo wielu Klientów [naszych stałych oraz nowych] zdecydowało się na skorzystanie z promocji "INTERNET UNIJNY 2 LATA ZA DARMO II".
W związku z tak dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza nowa oferta Unijna staramy się przedłużać jej okres obowiązywania na kolejne okresy, abyście wszyscy Państwo mieli możliwość skorzystania z bezpłatnej Infostrady NetMaks.


W ramach oferty INTERNET UNIJNY 2 LATA ZA DARMO II:
* Dostarczamy usługę szerokopasmowego Internetu za 0,01 grosz / miesięcznie.
* Całkowita opłata za abonament przez okres 2 lat to zaledwie 0,24 grosze.

* Dla naszych obecnych Klientów nie naliczamy ponownie opłaty za instalację i aktywację.
Opłaciliście już te należności Państwo, nie ma potrzeby płacić ponownie.

* Obowiązek uiszczenia kaucji zwrotnej jest jednym z warunków, jakie należy spełnić przy promocji "unijnej".
Proszę nie zapominać, że dostajecie Państwo na 2 lata za darmo usługę i sprzęt. W Polsce w technologii Wi-Max działają tylko 3 firmy, w tym NetMaks. Urządzenia, z jakich Państwo korzystacie dostarczane są dla nas na specjalne zamówienie. Nie należą do "tanich" i ogólnie dostępnych.

Dla wszystkich osób, którzy nie zdecydowali się na wpłatę kaucji w formie gotówki, przygotowaliśmy doskonałe i bardzo wygodne rozwiązanie polegające na opłaceniu całości kaucji przez Instytucję Finansującą.
Nie musicie Państwo posiadać i wypłacać swoich środków pieniężnych !
Specjalnie dla Państwa wygody wszelkie formalności załatwiane są w naszym Biurze.

Całkowity koszt związany z obsługą kaucji pożyczonej przez bank, pokrywa sieć NetMaks za Klienta.
Regulaminy promocji dostępne są dla każdego w Biurze NetMaks oraz na naszej stronie www.
NIE MAMY NICZEGO DO UKRYCIA !

* Jedyne realne wydatki dla stałego Klienta w ramach promocji Unijnej to 0,24 grosze !
Czy to dużo ?

Jeśli ktoś z Państwa nie do końca zrozumiał ofertę, serdecznie zapraszamy na spotkanie z doradcą w Biurze w Wieluniu przy ul. Kaliskiej 15.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

CO WAŻNE !
Posiadamy szereg innych ofert, z których możecie Państwo korzystać.


Zależy nam na rzetelnym przedstawieniu każdej naszej oferty.
Decyzja zawsze należy do Państwa.

Zachęcamy do kontaktów telefonicznych oraz wizyt w Biurze NetMaks w Wieluniu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeszcze raz złamiesz regulamin używając czerwonego koloru, będzie kara.
Ferbik
_________________
INTERNET WiMAX
TELEFON VoIP
Multimedia

Biuro NetMaks
Wieluń ul. Kaliska 15
(I piętro)
CZYNNE: 9:00-17:00 pon. - pt.

ZAPRASZAMY

Kontakt: 533 301 346
www.netmaks.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2013-07-19, 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-07-19, 09:45   

Byłam i rozmawiałam dwukrotnie. I niestety, albo było to niedoinformowanie pracowników, albo ktoś wyżej nie pisze prawdy. I przez telefon i osobiście w biurze, mówiono, że za instalację trzeba płacić, dlatego się oburzyłam. Owszem zgodziłam się na kontakt z biurem obsługi, ale nie 5 telefonów w ciągu 10 minut.

W ogóle mam jakiś niesmak już, co innego w biurze co innego przez telefon i co innego w poście wyżej.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
NetMaks 
Słyszał o Wieluniu
NetMaks



Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-14, 15:49   NetMaks_Wieluń_oferta

„Edzia i Odziu – sytuacja, którą opisujesz z pewnością nie powinna mieć miejsca.
Bardzo przepraszamy!
Jednak wpadki zdarzają się nawet najlepszym (3 telefony w przeciągu 10 min.) Obiecujemy, że będziemy robić wszystko by w przyszłości nie dochodziło do podobnych sytuacji.

Odnośnie przedstawienia przez naszego pracownika oferty, to forum internetowe nie jest najlepszym miejscem na taką rozmowę. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby udało nam się umówić na konkretny dzień, konkretną godzinę na rozmowę telefoniczną. Czekamy również w naszym Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Kaliskiej 15 w Wieluniu. Napisz proszę w wiadomości prywatnej, kiedy moglibyśmy porozmawiać.

Jeśli chodzi o problemy techniczne to pod adresem bok@netmaks.pl czekają nasi konsultanci, którzy pomogą Państwu w przypadku zaistnienia jakiegokolwiek problemu.

Z pozdrowieniami Joanna z NetMaks Wieluń
_________________
INTERNET WiMAX
TELEFON VoIP
Multimedia

Biuro NetMaks
Wieluń ul. Kaliska 15
(I piętro)
CZYNNE: 9:00-17:00 pon. - pt.

ZAPRASZAMY

Kontakt: 533 301 346
www.netmaks.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-14, 17:10   Re: NetMaks_Wieluń_oferta

NetMaks napisał/a:
Odnośnie przedstawienia przez naszego pracownika oferty, to forum internetowe nie jest najlepszym miejscem na taką rozmowę.


Bo na forum ludzie piszą swoje opinie na temat ? nie bawiąc się w jakieś owijanie ? krytycyzm potrafi być brutalny... :)
A ile to ja już miałem telefonów od T-Mobile, gdzie konsultant chciał mi wcisnąć na umowę jakiś przestarzały model telefonu, który nawet na allegro po połowie tej ceny którą On proponował w umowie, nie schodzi...a jak oni to zachwalają...o Panieee, to bardzo fajny nowoczesny telefon, a że w sumie zapłacisz za niego jak za jakiegoś na prawdę "dobrego" iphone'a to już Twoja strata bo się nie znasz :roll:

Jak decydować się na jakiegoś dostawcę sieci, jakieś konto bankowe, czy cokolwiek...to w sieci znajdziesz najbardziej obiektywną ocenę tego, tutaj firma(y) moją ograniczone swoje wpływy i nie są w stanie manipulować opiniami wszystkich ludzi na temat ich oferty...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW