R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NOWY DOSTAWCA INTERNETU_Wieluń_okolice
Autor Wiadomość
NetMaks 
Słyszał o Wieluniu
NetMaks



Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-31, 10:42   




Uważasz, że nie ma nic za darmo?
Teraz przez 3 miesiące pozwalamy Ci cieszyć się darmowym Internetem!
Na zawsze bez limitów transferu. Na długie zimowe wieczory – bez opłat.
Prędkość pobierania nawet do 10 Mb/s, niezależnie od wybranej opcji pakietu.

Sprawdź to!
Zapraszamy do naszego biura netmaks w Wieluniu, ul. Kaliska 15 (I piętro)


_________________
INTERNET WiMAX
TELEFON VoIP
Multimedia

Biuro NetMaks
Wieluń ul. Kaliska 15
(I piętro)
CZYNNE: 9:00-17:00 pon. - pt.

ZAPRASZAMY

Kontakt: 533 301 346
www.netmaks.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2012-11-01, 00:15   

U Was też od 2 dni bardzo słabo internet działa? Często wyrzuca komunikaty, że błąd połączenia, szybkość daleko w dół od deklarowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2012-11-01, 12:03   

Wiecej ludzi korzysta i pasmo sie skonczylo? Oj.
Na mobilnym orange 5/2 ale pomiar robiony przed chwila, zobaczymy wieczorem jak bedzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
NetMaks 
Słyszał o Wieluniu
NetMaks



Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2012-11-06, 00:47   Sprawdź rzeczywisty transfer w Biurze_HOTSPOT

SPRAWDŹ PRĘDKOŚĆ NASZEGO INTERNETU




Przyjdź do Biura NetMaks w Wieluniu na ul. Kaliskiej 15 i sprawdź transfer naszej usługi bez zobowiązań.

(NOWY LOKAL na I piętrze, nad EuroBankiem)
_________________
INTERNET WiMAX
TELEFON VoIP
Multimedia

Biuro NetMaks
Wieluń ul. Kaliska 15
(I piętro)
CZYNNE: 9:00-17:00 pon. - pt.

ZAPRASZAMY

Kontakt: 533 301 346
www.netmaks.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2012-11-06, 17:47   

Lepiej zróbcie punkt pomiarowy pod Wieluniem, będzie lepszy ogląd :P (jakiś kiosk z speedtestem) :D
A ile macie pasma dostępnego dla Wielunia - czy to bardzo ściśle tajne? Poguglowałem trochę i widzę, że na wykazie pozwoleń radiowych macie 9x2x1.75MHz w sumie po 2x14MHz.

Cytat:
Teoretycznie może nawet pracować z przepływnością 72 Mb/s na kanał (w kanale o szerokości 14 MHz, modulacja 64QAM). Realnie osiąga się 10 Mb/s netto w każdym kierunku na kanale o szerokością 3,5 MHz Należy jednak pamiętać, że przepustowość zależy od odległości od stacji bazowej, używanej modulacji i jest dzielona przez wielu użytkowników


Domyślam się, że prędkości w cenniku (... do 10Mb/s) wynikają z kanału 3.5MHz = jeśli jesteś sam na kanale to masz 10Mb/s.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
danex 
Słyszał o Wieluniu
DANEX


Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Łyskornia
Wysłany: 2012-11-21, 11:13   

NetMaks napisał/a:
Witam
Panie Mateuszu pragnę raz jeszcze przypomnieć, że wskazane w Biurze Obsługi Klienta w Wieluniu terminy instalacji, były jedynie orientacyjnymi datami, o czym został Pan z pewnością poinformowany. Na montaż mamy dziewięćdziesiąt dni i zawierając z nami umowę zgodził się Pan na takie warunki promocji. Terminu nie przekroczyliśmy. Nie jesteśmy w stanie podłączyć swoich Abonentów następnego dnia, z uwagi na ogromne zainteresowanie jakim cieszą się nasze usługi.

Cieszymy się że udało się Panu jednak podłączyć Internet w swoim domu. Z pewnością nie w tak korzystnych warunkach i technologii WiMAX 4G jak u nas, ale to zawsze alternatywa. Żałujemy naturalnie, że na tę chwilę nie możemy świadczyć swoich usług pod Pana adresem. Jednak z czasem, gdy NetMaks postawi więcej nadajników wokół Wielunia, z pewnością również w Pana miejscowości będzie zasięg naszej sieci. Wówczas zapraszamy serdecznie do skorzystania z nowych promocji i usług.

Pozdrawiamy


wow! 90! dni. Dlaczego nie 365?
_________________
Nowe ceny aktywacji, nowe pakiety.
danex.biz.pl - najtaniej, najszybciej, najlepiej.
tel: 436564384
Istniejemy ponad 20 lat.
http://danex.speedtest.net/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zUoo 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 27
Skąd: Pno
Wysłany: 2012-11-21, 16:14   

Bo wimaksowe mydelniczki muszą dotrzeć z chin i technik z sosnowca przyjechać ;D
_________________
http://ingram.speedtest.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
NetMaks 
Słyszał o Wieluniu
NetMaks



Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-26, 11:31   czas oczekiwania na montaż

Witam

Pozwolę sobie na sprostowanie informacji, które mogą wywołać mylne wyobrażenie o jakości usług jakie świadczymy.

Obecnie nasi Abonenci czekają na wizytę technika od ok. 3-5 dni, zatem nie dłużej niż u innych dostawców Internetu, a z pewnością TANIEJ !
Montaż urządzeń kosztuje u nas jedynie 1zł, bez względu na wybór pakietu czy lokalizację Klienta.

Ponieważ w ostatnim okresie zainteresowanie naszą promocją: Internet 3 m-ce za 0zł jest duże, istnieje możliwość że na instalacje Klient będzie musiał poczekać o 2-3 dni dłużej. Na bieżąco dbamy jednak, aby montaże u naszych Klientów odbywały się w możliwie najszybszym terminie.

90 dniowy okres odroczenia montażu dedykowany jest dla Klientów, którzy potrzebują czasu na zakończenie współpracy ze swoim obecnym dostawcą usługi / wypowiedzenie umowy, tak aby nie byli narażeni na dodatkowe opłaty, jak kary za zarwanie umowy itp.

A na "wimaksowe mydelniczki" Klient nie musi czekać, aż dotrą z Chin :)
Posiadamy odpowiednią ilość urządzeń klienckich na stanie w Biurze Handlowym w Wieluniu. Jak tylko się one kończą, w kolejne zaopatruje nas nasz magazyn główny.
URZĄDZENIA ABONENCKIE NASI KLIENCI OTRZYMUJĄ W DZIERŻAWIE BEZPŁATNIE.
Jest to wysokiej jakości sprzęt, za który Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, a z którego korzysta przez cały okres umowy.


___________
UWAGA !!!
ZAWIERAJĄC UMOWĘ DZIŚ ... DODAJEMY JESZCZE JEDEN MIESIĄC GRATIS !!!

Korzystasz już w grudniu, zaczynasz płacić dopiero w kwietniu 2013r.
Średni koszt abonamentu - 29zł brutto / do 10Mb/s.



Zapraszamy do Biura na test prędkości !
_________________
INTERNET WiMAX
TELEFON VoIP
Multimedia

Biuro NetMaks
Wieluń ul. Kaliska 15
(I piętro)
CZYNNE: 9:00-17:00 pon. - pt.

ZAPRASZAMY

Kontakt: 533 301 346
www.netmaks.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2012-11-26, 13:57, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-11-26, 18:29   

Denerwuje mnie to że wszystkie firmy które proponują internet piszą do 6 MB do 10 MB. Czemu nie zagwarantują tej prędkości. Bo ''do''to może być każda inna prędkość. ŻENADA.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2012-11-26, 18:47   

E tam, nie da się zrobić gwarancji 'do Internetu: grunt, żeby overbooking był rozsądny i chodziło to OK. Można gwarantować prędkość między 2 punktami ale nie ogólnie do "wszędzie". A te 10Mb/s jak pisałem wcześniej to chyba maks. pojemność ich sektora.. ale mogę się mylić, może mnie ktoś poprawi.

A żeby wyliczyć "gwarantowane" pasmo to trzeba by podzielić przepustowość posiadanego łącz(a) do świata / lub technologię dostępową przez liczbę userów. A że wyjść może kilkadziesiąt-kilkaset kilobitów na sekundę, to lepiej tego nie dawać na ulotkę co nie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2012-11-26, 22:33   

Abstrahując od jakości usług, to mnie osobiście bardzo razi sposób w jaki użytkownik netMaks "produkuje" swoje posty.

Jeśli dogadał się finansowo z administracją forum to może po prostu mu jakiś baner reklamowy trzeba wkleić, żeby nie musiał w każdym poście prowadzić kampanii reklamowej?

24px + caps litości...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
danex 
Słyszał o Wieluniu
DANEX


Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Łyskornia
Wysłany: 2012-11-27, 08:54   

Możemy, w odpowiedzi na szalejącą konkurencję, zaproponować wieluńskim ISP najlepsze, najszybsze i najtańsze łącza symetryczne (również gwarantowane). Potrafimy Wam zabezpieczyć każdą przepływność łącza.
Podejmując współpracę z nami możecie stać się bardziej konkurencyjni cenowo i jakościowo w porównaniu z operatorami ogólnopolskimi.
Zapraszamy.
_________________
Nowe ceny aktywacji, nowe pakiety.
danex.biz.pl - najtaniej, najszybciej, najlepiej.
tel: 436564384
Istniejemy ponad 20 lat.
http://danex.speedtest.net/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nina344 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Wielun
Wysłany: 2012-12-28, 10:36   internet radiowy na osiedlu za szpitalem

Napiszcie mi prosze, czy macie jakies doświadczenia z internetem radiowym w tej okolicy i jesli tak, to jakiego dostawce internetu polecacie w tym terenie?Bardzo reklamuje sie netMax (te jego posty, to wręcz spam),ale nadajnik maja na Zugilu, wiec dosc daleko.Wypróbować nie wolno, trzeba najpierw podpisać umowę, w której nie ma śladu, ze można ja zerwać jesli sygnal bedzie za slaby.Podpisujesz umowe "w ciemno" na 24 miesiace.Wszystko byloby OK, gdyby to naprawde dzialalo jak trzeba.Jak mam uganiac sie z reklamacjami w kolko to dzieki.Macie jakies doswiadczenia z ta firma? A moze polecacie inna? Moze ktos ma nadajnik na szpitalu?Dzieki z góry za info
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-29, 02:31   

teraz wszędzie umowę przy radiówkach się podpisuje przy próbnym nawet, ja tak miałem, tyle że powiedziano mi że jak mi nie zapasi to umowa zostanie "zniszczona" bez żadnych konsekwencji, także...ryzyk fizyk, ja na szczęście dość OK trafiłem...na pewno taniej cenowo i równie dobrze jakościowo jak w Margonecie, który jest dobrym dostawcą, aczkolwiek cennik mają troszkę zbyt wysoki w porównaniu do konkurencji, która przecież nie śpi i się nie obija... :roll:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
abvert 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-03-11, 21:18   spada prędkość

Witam, byłem jednym z pierwszych waszych użytkowników na terenie Wielunia i moje spostrzeżenia są następujące: Ogólnie jest ok, a to tylko dlatego że wykorzystuję internet do pracy a nie do ściągania dużych plików. Na początku prędkość na speedteście wahała się w granicach 5-6 mega ale z przykrością chciałem was poinformować że obecnie to jest kłopot w godzinach szczytu żeby było 1 MEGA!!!. Wysyłanie plików to już w ogóle jest nieciekawie ! Zróbcie coś bo piętnastomiesięczny okres umowy kończy się we wrześniu... Z drugiej strony to może nie ma co narzekać bo cały okres trwania umowy to 17 zł brutto... Jednak gdybym miał płacić w normalnych stawkach to zastanowiłbym się. Nadmienię iż do nadajnika mam ok 4 km
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW