R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Serwis samochodowy - SpaCar
Autor Wiadomość
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-21, 17:51   Serwis samochodowy - SpaCar

Uprzejmie informuję o nowo otwartym serwisie samochodowym SpaCar.

Wszelkie informację na www.spacar.eu
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-01, 17:46   

Witam z czystym sumieniem polecam. Widać, że podchodzą z pasją do swojej pracy. I bardzo konkurencyjne ceny.
_________________
www.michaldudek.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-26, 12:51   

Byłem, wymieniłem olej z filtrami, płyn do wspomagania i naprawdę fachowo, szybko i miło :) Już wiem gdzie jechać, jak będę miał problemy z autem :)

Również zdecydowanie polecam - za mixasem.

Dzięki Łukasz!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Krzys_86 
Czytał o Wieluniu
Web



Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Czarnożyły/SC
Wysłany: 2012-03-28, 14:53   

A naprawię u Was klimatyzację, czy tylko nabijacie ?? Mam jakieś przewody do przespawania aluminiowe , bo są nieszczelne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2012-03-29, 16:34   

w wydrzynie koleś spawa aluminium , mi naspawywał rurke od klimy bo się przetarła i czynnik uciekł , tel na prv
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 45
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-09, 08:25   

Chciałbym Wam opisać pewną sytuacje która jest związana ze SpaCar
Posiadam auto pewnej marki i jakiś czas temu zaczęły pojawiać się dziwne stuki (tuk tuk) którym towarzyszył wyciek płynu chłodzącego i wraz z dodawaniem gazu (tuk tuki) się nasilały i wyciek płynu również. Nie było to regularne tylko od czasu do czasu co kilka dni. Dzwonię do Szefa SPA i mówię co się dzieje, a on mówi pojedź, „tuk tuki” zamilkły… ciężko jest cos wytłumaczyć co się dzieje jak tego nie widać.
Umówiłem termin z Szefem i zostawiłem auto w SpaCar, dostałem auto zastępcze na okres naprawy co uważam za bardzo dobre podejście do klienta.
Oczywiście „tuk tuki” i wyciek nie chciały się ujawnić na złość, po dwóch „tuk tuki” ujawniły swoją obecność i usterka została usunięta, była to awaria magistrali. Dodatkowo naprawiono i napełniono mi klimatyzacje. 8)
Kwestia kosztów… ceny naprawdę konkurencyjne, spodziewałem się więcej, ale zostałem miło zaskoczony. :D
Moje stwierdzenie po naprawie: Dlaczego kobiety jeżdżą do SPA? Odpowiedz: Bo chcą się odmłodzić! Moje auto po wizycie w SpaCar odmłodniało i dostało wigoru. To naprawde jest SPA dla Naszych samochodów.
Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta
POLECAM WSZYSTKIM SERWIS SAMOCHODOWY SpaCar!!!!!!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-13, 13:03   

Dziękuje za opinie.

Korzystając z okazji chciałbym poinformować obecnych i przyszłych klientów o usłudze SpaCar Assistance.
Przy usłudze mechanicznej za kwotę min 200zł (wliczany także koszt zakupu i wymiany oleju silnikowego oraz obsługa klimatyzacji) serwis samochodowy SpaCar gwarantuje Pomoc Drogową (holowanie) do 50km GRATIS!!!!
Usługa dotyczy przetransportowania pojazdu z miejsca awarii do serwisu SpaCar w celu naprawy mechanicznej o masie własnej pojazdu nie przekraczającej 3,5 ton.
Usługa ważna 6 miesięcy od daty ostatniego wpisu serwisowego w książce przeglądów SpaCar.

Serdecznie zapraszam.
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 45
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 10:56   

Naprawa klimatyzacji - SpaCar
Wymiana czujnika nagrzewnicy - SpaCar
Wyciek oleju spod pokrywy zaworów - SpaCar
Wymiana klocków hamulcowych - SpaCar
Wymiana przegubu - SpaCar

Koszty miłe dla kieszeni :D
P O L E C A M !!!!!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-15, 18:33   

Miałem drugą okazję umieścić swój samochód w SPA Łukasza a nawet okazje skorzystać z usługi SpaCar Assistance. :)
Jestem w 100% zadowolony z całej wykonanej pracy
jak i sposobu w jaki moje auto zostało przetransportowane do zakładu. Wieczorem dałem kluczyki i pokazałem gdzie auto stoi rano samochód był już w warsztacie, wieczorem u mnie.

Teraz cena, napiszę generalnie, że cena za usługę byłą tak przystępna, że aż czułem się nieswojo.

Nie znam się na motoryzacji w ogóle. Wcześniejsze moje samochody serwisowałem w różnych punktach i zawszę przy jakiejś naprawie okazywało się, że to coś poważnego i dużo kosztuje. A tu proszę szczera odpowiedź, taka "pierdoła" się zepsuła.

Dlatego jeżeli ktoś się zastanawia, gdzie oddać swój samochód. Z całkowitą szczerością polecam SPACar.

P.S. W aucie wymieniony był rozrząd i naprawiona przepustnica.
_________________
www.michaldudek.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-16, 08:13   

mixas napisał/a:


P.S. W aucie wymieniony był rozrząd i naprawiona przepustnica.

Ponieważ jesteś laikiem w kwestii motoryzacji to Ci napiszę że rozrząd to nie jakaś tam pierdoła i od niego nierzadko zależy "być albo nie być" dla silnika.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-16, 08:21   

hehe, mixas chciał zapewne napisać, że problem z przepustnicą to pierdoła ( tak przynajmniej ja stwierdziłem). Rozrząd był wymieniany - stopień trudności wyższy niż "pierdoła";). Nadmienię tylko, że w Renault 2.0 16v i 1.8 16v koło na wale jest bez klina i znaków;)

Mixas wielkie dzięki za opinie.

Pozdrawiam
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yaro233 
Słyszał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-16, 10:36   

Pestka:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2012-06-17, 17:47   

Sypię głowę popiołem, że dopiero teraz... Byłem u dusia, jakieś trzy tygodnie temu na przeglądzie klimatyzacji (promocja forumowa) Zawiozłem auto w pt, na drugi dzień rano odebrałem. Wszystko sprawnie, fachowo i przyjemnie, widać u właściciela, to co już ktoś kiedyś pisał - pasję :) Np serwisując klimę, kto by Ci dolał płynu do chłodnicy, czy usunął błędy w komputerze, za kompletne free??


mixas napisał/a:
Dlatego jeżeli ktoś się zastanawia, gdzie oddać swój samochód. Z całkowitą szczerością polecam SPACar.


Ot wszystko w temacie, w zupełności zgadzam się z Michałem.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
judym 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 37
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-06-23, 14:29   

Serdecznie polecam. Szybki, profesjonalny serwis klimatyzacji z wymiana filtra kabinowego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kociałapa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Północ
Wysłany: 2012-07-06, 21:58   

Świetny serwis, znajomy mi polecił, jechałem z niedowierzaniem. byłem w ostatni piątek czerwca. Tanio, profesjonalnie i miło. Byłem zaskoczony ceną, wczesniej w Sieradzu płaciłem dwa razy więcej. , jedyny mankament, to że nie można płacic kartą, musiałem zapłacic panu jurkowi gotówką. Przy moim samochodzie robił pan Jurek, starszy, około 50-tki, bardzo kompetentny, widac, że całe życie pracował jako mechanik. Poza tym, podobnie jak ja pasjonat wędkarstwa, łowił na Lofotach, w Rosji, wybiera się do Danii w tym roku. . Jestem bardzo zadowolony, , w serwisie czysto, jak na sali operacyjnej. Polecam wszystkim, ja będę stałym klientem.
Ostatnio zmieniony przez kociałapa 2012-07-10, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW