R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Tatuaże u dziewczyny
Autor Wiadomość
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-23, 12:43   Tatuaże u dziewczyny

Moja koleżanka zrobiła sobie ostatnio tatuaż w dolnej części pleców dość duzy i widoczny gdy nosi krótkie bluzki. Teraz wygląda to dobrze,( trochę perwersyjnie moim zdaniem) ale zastanawiam się jak to będzie, gdy będzie 70-letnią staruszką...Może sanitariusze w domu opieki będą się z nią fotografować, żeby pokazać kolegom(słyszałam juz o takim przypadku) :sad:
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-23, 12:50   

Ryfka ale chyba (tak mi się wydaję) był już temat o tatuażach... :roll: :roll: :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-23, 13:01   

przejrzałam nasze forum i nie czytałam o tym temacie, jesli było o tym gdzieś wcześniej to admini chyba wiedzą co z tym zrobić :wink:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-23, 13:04   

Od administracji: ten dział jest tylko dla kobiet, więc faceci go nie czytają i możecie pisać o czym chcecie. Zresztą ma swojego moderatora :)

Pozdrawiamy
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-23, 13:05   

Ja też tak nieraz mam że coś wstawiam a potem się okazuję że już było :roll: (strasznie schowane :D ).. a ja jestem przekonana żę nie było jeszcze :) ale tak sobie przypomninam że kiedyś była właśnie rozmowa na temat żę jak tatuż bedzie wyglądał gdy kobiety beda miały 70 lat... :roll:

Aha czyli tematy jak coś mogą się powtarzać:) ok :)

Więc ja miałam ochotę zrobić sobie tatuaż ale taki mało rzucający się w oczy :) Kiedyś miałam bzika na punkcie tatuażu na plecach ale mi przeszło :) Jeśli ktoś sobie robi tatuaż ta napewno jest świadomy iż bedzie go nosił przez całe życie :) i dlatego jak coś to chciałabym zrobić w niewidocznym miejscu ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-23, 13:13, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-23, 13:12   

A może wnuki będą dumne, że mają taką szaloną za młodu babcię :D ja nigdy nie zrobiłabym sobie tatuażu (chyba, że naklejany z"Pani domu" :D ), boję sie bólu i igieł
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-23, 13:14   

Ryfka napisał/a:
boję sie bólu i igieł

Zależy w którym miejscu.. słyszałam że jak się dostanie dobre znieczulenie to tak nie boli... i w niektórych miejscach mniej boli a w niektórych bardzo... ;)

Z pani domu ?? ciekawy pomysł ;) ;)



P.S - a jak coś to możesz jeszcze spokrzeć tutaj (chyba z moja pamięcia jeszcze nie jest tak zle :D )

http://wielun.biz/viewtopic.php?t=945
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-23, 13:20   

Ferbik nie pisz, że tego działu nie czytają faceci, bo niektórzy czytają ;) chyba, że jest COŚ czym byś mnie bardzo zaskoczył :D

[ Dodano: 2006-04-23, 04:28 ]
Malinka, rzeczywiście, temat jest tylko bardziej ogólnie, może ktos sie tu wypowie, czy jest róznica w tym gdy nosi go dziewczyna, a nie facet.

[ Dodano: 2006-04-23, 04:33 ]
chyba jest tak, że facetom więcej rzeczy "uchodzi", facet z tatuaże jest odbierany jako luzak, z fantazją itd, a dziewczyna - tu juz gorzej, bo moze byc postrzegana, jak jakaś z marginesu społecznego
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-04-23, 16:10   

Mnie się marzył tatuaż własnei w okolicach ledzwi. Ale zawsze było cos, a to fundusze, a to obawy... i tak zostało do teraz. Jesli robic to w takim miejscu, zeby nie był on szpecacy w późniejszych latach. Miałam kiedys słonika... (nie powiem gdzie) z henny :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-24, 00:10   

moja koleżanka właśnie sobie zrobiła na lędźwiach hmmmmmm jeszcze z bliska nie widziałam :P dziś widziałam z 6 piętra narazie :D , no i byłam przy tym jak robili mojemu qmplowi dziare, hehehe podziwiam odwagę !! ja też myślałam o tatoo tylko, że takim, nie wystawianym na pokaz dla wszystkich ..... to ma być dla mnie i dla wyjątkowych :D :D a nie dla 1001 dalmateńczyków !! :twisted:
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-29, 00:31   

Chciałam sobie zrobić tatuaz,ale zrezygnowałam chyba na dobrze :P Bo potem na stare lata chodzić z taką dziarą to nie zbyt fajne :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-06, 12:44   

Kiedyś tez chciałam sobie zrobić dziare ale na szczeście sie rozmyslilam tatuaże u dziewczyn zle sie kojaza
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-06-08, 17:11   

a ja właśnie zrobiłam sobie tatuaż !! z pisma kobiecego ..... tytułu nie wymienie bo nie znam :P a może to był tatuaż z Kaczora Donalda ?? i nawet świeci w nocy !! mogę ludzi straszyć !!
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dilajla
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-08, 20:23   

Ja sobie zafundowałam i nie żałuję :) Mam ochotę na jeszcze jeden ,ale wszyscy mi odradzają ,bo czasem rzeczywiście może się to źle kojarzyć."Do tego bólu się powraca"-tak powiedział mi Pan który robił mi tatuaż :roll: Ale uważam że decyzję o zrobieniu tatuażu należy podjąć świadomie i liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami.
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-06-11, 14:04   

Subtelny kwiatek na stopie, niewielki tribal na kości lędźwiowej... według mnie bardzo kobiece.

W przyszłości zrobię sobie tatuaż, myślę o takich miejscach jak: łopatka, kostka i udo. Jeszcze nie wiem na co się zdecydować ;)

Za to baardzo nie podobają mi się tatuaże na ramieniu u kobiet... Obleśnie to wygląda :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW