R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak walczyć z tępym społeczeństwem?
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-31, 21:59   

maaciej76 napisał/a:
Ta wiśniowa bawara stoi pod sądem non stop .
I nawet wiem czyja jest...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-01-31, 22:13   

Ja tam nie mam nic przeciwko milym panom szukajacym puszek w smietnikach nawet jesli maja klucz pod warunkiem ze nie zostawia tam syfu totalnego. W moim smietniku czesto się mijam nawet z takim jednym panem, który zawsze powie dzien dobry, zapyta czy mam jakąś puszeczkę, zostawi porzadek po sobie. Jak dla mnie sprawa jak najbardziej do przyjęcia poki wszystko w porządku.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-01, 11:28   

Zakaz wjazdu do centrum dla kilkunastoletnich prawie zabytków na kołach rozwiązałby problem. Wieluń jest malutkim miasteczkiem, a do tego brzydkim i zasmrodzonym przez spaliny. Nawet z parku miejskiego zrobili "pole golfowe"- pewnie aby policja mogła, nie wysiadając z samochodów mieć w zasięgu wzroku każdą ławkę. Przecież to koszmar- wszystkie krzewy wycięte, a i stare drzewa zniszczone przez tzw. "ogaławianie" i "cięcia sanitarne". Panowie, którzy podjęli taką decyzję powinni się sami "ogołowić"! Podobnie jest z osiedlami- każdy skrawek ziemi zastawiony przez dwudziestoletnie smrodzące, hałasujące "cacka", z których kapią ciągle jakieś podejrzane płyny (przy lodowisku stoją takie dwa!). Ścisłe centrum miasteczka (ulice: Barycz, Królewska, Pl. Legionów, Śląska, Targowa) powinno być wyłączone z ruchu dla pojazdów prywatnych. Każdy skrawek ziemi zastawiony, a w perspektywie- zabetonowany jako "parking". Zwróćcie uwagę, ile znaków drogowych jest na każdej ulicy. Co pięć metrów jakiś znak, bez którego kierowca pewnie nie trafiłby palcem do d... Jedyny sposób to ignorowanie (na własne ryzyko!) tych wszystkich zakazów, nakazów i ostrzeżeń. Nie dziwi mnie to wziąwszy pod uwagę, że z "organizacji ruchu drogowego" robi się teraz doktoraty, habilitacje i kariery. Organizacja ruchu na skrzyżowaniu Warszawskiej z Popiełuszki i Głowackiego z Sieradzką pewnie należy do któregoś z tych "naukowców". Dla pieszego to jest normalny koszmar!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-01, 11:39   

Pat44 napisał/a:
Organizacja ruchu na skrzyżowaniu Warszawskiej z Popiełuszki i Głowackiego z Sieradzką pewnie należy do któregoś z tych "naukowców". Dla pieszego to jest normalny koszmar!

Wiesz co, jakoś nie widze w tym żadnego "koszmaru". Dlaczego tak twierdzisz? Przecież tam są światła dla pieszych. No chyba "koszmar" dlatego, że trzeba poczekać na zielone :D
Co do reszty zgadzam się... ale tylko częściowo.
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-02-01, 14:39   

Odczepcie się od dwudziestoletnich zabytków! To, że auto ma ileś lat nie znaczy, że jest zaniedbane technicznie. Ja osobiscie wolę 20letniego pryka, który jest zadbany niż wspaniełe, sliczne, wypucowane merce z salonu z których to też cieknie jak się o auto nie dba.

Osobiście czuję się urażona taką wypowiedzią bo moj dokładnie 20letni golficjusz jest w świetnym stanie technicznym i zapewniam, że nic z niego nie cieknie. Niedowiarków zapraszam do zerknięcia pod maskę i auto :>


Ja Ci proponuje pat44 żebys zasponsorował tym wszystkim właścicielom 20letnich pryków z przymusu, bądź z wyboru, bo tacy też się zdarzaja, patrz ja chociaż ja i tak bym nie chciała, nowe auta skoro masz problem z tymi.

Czerwony Decepticon na wieluńskich blachach to ja >:D
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomal 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 105
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-01, 17:45   

Tak jak pisze Acree - jak ktoś dba o pojazd to i nawet z 50cio letniego nic nie wylatuje. Jak ktoś ma to w d... to faktycznie jeździ ulanym parchem i straszy dzieci :grin: .
Co do skrzyżowań Głowackiego z Sieradzką to faktycznie tam kiepsko z czasem jest, bo trzeba wyczekać swoje, no ale wynika to chyba z ilości aut które tam jeżdżą <czytaj brak obwodnicy>. Na Popiełuszki i Warszawskiej program od świateł jest spoko, tragedii nie ma. Natomiast kiepskie światła są na krzyżówce Sieradzkiej i Wojska Polskiego. Jak jest mały ruch i chcąc jechać w lewo w Kaliską od Sieradzkiej to trzeba się sporo naczekać na zielone :D .
Pat44 zapodaj fotki jakichś kretynizmów drogowych jeśli chodzi o znaki, bo ignorowanie każdego znaku drogowego to lekka przesada.
_________________
www.geofach.pl
www.facebook.com/CoZTego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-02-02, 13:44   

Moje ulubione w tym jednoz dzisiaj <3
Autka w kolejce to ulica dwukierunkowa na Armii Krajowej Zakazu nie ma ale jakby nie patrzeć stawac się tak nie powinno. W koncu na osiedlach nie mozna parkować poza miejscami do tego wyznaczonymi.
http://img834.imageshack..../dsc00082mh.jpg

Na moje zapytania pana policjanta dlaczego nic nie robią z tymi autami dostała odpowiedź.
Poniewaz administracja osiedla prosiła by nie karać tych ludzi bo potem przychodza do niej że nie ma miejsc parkingowych.
Co ma administracja osiedla do drugi publicznej? :<

I dzisiejsza pani koło piekarni na młodziezowej.
http://img6.imageshack.us/img6/8209/dsc00083jy.jpg
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-02, 15:37   

Acree napisał/a:
Na moje zapytania pana policjanta dlaczego nic nie robią z tymi autami dostała odpowiedź.
Poniewaz administracja osiedla prosiła by nie karać tych ludzi bo potem przychodza do niej że nie ma miejsc parkingowych.

Panie władzo! Proszę mi nie dawać mandatu, bo jestem ojcem samotnie wychowującym dziecko i zarabiam najniższą krajową!
No dobrze, już dobrze... :roll: :twisted:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-02, 20:44   

Acree napisał/a:
Co ma administracja osiedla do drugi publicznej? :<
Nie jestem pewny czy to jest droga publiczna a nie wewnętrzna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-02-02, 21:13   

Na tabliczce z nazwą ulicy jest czerwony pasek droga gminna czy tam publiczna. Wiecie o chodzi więc chyba jednak administracja nie ma nic.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-02, 22:03   

red napisał/a:
Nie jestem pewny czy to jest droga publiczna a nie wewnętrzna.

Teraz na drogach wewnętrznych obowiązują przepisy ruchu drogowego, a nie tak jak dotychczas, że rządziły się własnymi prawami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-02-05, 15:50   

5 luty 2012 godz 14.10 przed pizzerią Venecja

3.gif
Plik ściągnięto 21 raz(y) 58,6 KB

2.gif
Plik ściągnięto 14 raz(y) 80,02 KB

5.gif
Plik ściągnięto 27 raz(y) 36,59 KB

4.gif
Plik ściągnięto 22 raz(y) 32,54 KB

1.gif
Plik ściągnięto 9 raz(y) 42,87 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez Vosiak 2012-02-06, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2012-02-05, 15:54   

Nie no, masakra, że też wstydu nie ma ta ... brak słów .
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 16:09   

Nie koniecznie "ta". Wczoraj widziałem to auto przed Brico i wysiadał z niego facet a na przednim fotelu pasażera siedział chłopak w wielu ok 8-9 lat.
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-02-05, 16:15   

Dokładnie to "te" Panie (dwie kobiety, pasażerka pasowała na córke :wink: nawet nawet była 8) )
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW