R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy dziewczyna powinna wdawać się w bijatyki???
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 18:11   Czy dziewczyna powinna wdawać się w bijatyki???

Temat będzie dotyczył bijatyk jakie urządzają dziewczyny np: przed dyskotekami albo w innych róznych dziwnych miejscach ??? czy to wam się podoba??? czy to jest fajne??? :roll: ... czy należy naśladować takie zachowanie??... moim zdaniem to każdego indywidulany wybór :!: ... i nie mam nic do takich dziewczyn ale sama nigdu sie nie biłam bo wydaje mi się ze to nie przystoi dziewczynie :!: ... takie rzeczy między sobą załatwiają tylko faceci :!: .. to bardziej do nich pasuję chociaż tez mi sie nie podoba zbytnio ale ich można usprawiedliwić bo czasem kierują się emocjami a dziewczyna powinna pomyśleć a potem zrobić :!: ... najbardziej śmieszą mnie takie laski które sie biorą za bicie a w ogóle nie potafią tego robić :roll: . Byłam kiedyś świadkiem takiej sytuacji gdy 2 dziewczyny się biły.. i co??? szarpały sie za włosy popychały i piszczały i nic z tego nie wyszło tylko sobie wstydu narobiły :D ... dla mnie to chore trochę... :roll: Jeśli laska ma sie zamiar bić to konkretnie a nie tak na niby bo to nie ma sensu... (jeśli już w ogóle lubi to robić ... bo ja nigdy nie bede się biła.. chyba wolałabym coś powiedzieć i odejść.. )
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-16, 11:24, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 21:55   

Ło kutfa, ale temat... :lol: :lol: :lol:

Malinka, nie rób tego więcej, mało nie spadłam z krzesła...

A pytanie "czy wam się to podoba? czy to jest fajne?" jest conajmniej żałosne... :/

Cieszę się, że nie należę do tych dziewczyn, które chodzą na dyskoteki i nie jestem świadkiem takich scen :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 22:06   

Magduś napisał/a:
Ło kutfa, ale temat...

Temat jak każdy inny
Magduś napisał/a:
Malinka, nie rób tego więcej, mało nie spadłam z krzesła...

Czego mam nie robić ??
Magduś napisał/a:
A pytanie "czy wam się to podoba? czy to jest fajne?" jest conajmniej żałosne

A co jest w żałosne???.. możesz wytłumaczyć?? Nie zwracam się tylko do osób które potepiaja takie zachowanie ale także do osób którym się to podoba a napewno takowe są ... i podoba im się takie zachowanie i dla nich to jest fajna zabawa... a znam parę takich dziewczyn które lubia solówki... Ja jak wcześniej napisałm jestem neutralna .. nie mam nic do nich ale bić nigdy bym sie nie biła bo to nie przystoi dziewczynie... :roll:
Magduś napisał/a:
które chodzą na dyskoteki

W ogóle nie chodzisz na dyskoteki... ??? :roll: Dziwne... Ja nie chodzę bo mam maturę ale po maturze odwiedzę kilka lokali... :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 22:28   

Malinka napisał/a:
Temat jak każdy inny

W sumie masz rację. Większość Twoich tematów jest na takim poziomie.

Malinka napisał/a:
Czego mam nie robić ??

Nie zakładaj więcej takich tematów. Po prostu mało ze śmiechu nie spadłam z krzesła.

Malinka napisał/a:
A co jest w żąłosnego???

Sam temat uważam za idiotyczny. Jak w ogóle można się zastanawiać, czy należy naśladować takie zachowanie? Aha, i jeszcze zdanie "najbardziej śmiesą mnie takie laski które sie biorą za bicie a w ogóle nie potafią tego robić". Rozumiem, że gdyby użyły pięści, to tego już nie uznałabyć za "chore"? Jak dla mnie to te dziewczyny mają orzeszek zamiast mózgu.

Malinka napisał/a:
W ogóle nie chodzisz na dyskoteki... ???

Nie, nie chodzę. No cóż, nie wszystkich muszą rajcować białe rękawiczki, ultrafiolety i gwizdki, Malinko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 22:43   

Magduś napisał/a:
W sumie masz rację. Większość Twoich tematów jest na takim poziomie.

Wiesz zostawiam to bez komentarza bo powiem za dużo a nie chcę tutaj się kłócić z osobami które są na takim poziomie jaki pokazują... :? Temat jest jak każdy inny .. może ty byś coś zaproponowała a nie umiesz tylko krytykować innych ..z tego co widzę to nic nie zrobiłaś tylko potrafisz sie doczepiać i krytykować... :?
Po drugie droga Magduś na tym forum można rozmawiać na każdy temat nawet taki o bijatyce dziewczyn... :!: sa tu poruszane różne kwestie.. Ten temat jest godny dyskusji ponieważ różni ludzie maja rózne zdanie .... jednym sie to podoba drugim nie...
Magduś napisał/a:
Nie zakładaj więcej takich tematów. Po prostu mało ze śmiechu nie spadłam z krzesła.

Jeśli ci sie nie podoba to nie moja sprawa ... Powtarzam :!: Sama coś załóż wtedy pooceniamy ciebie ... :!:
Magduś napisał/a:
Sam temat uważam za idiotyczny

Twoje zdanie nie bede sie kłócić bo uważam to za bez sens..
Magduś napisał/a:
Jak w ogóle można się zastanawiać, czy należy naśladować takie zachowanie?

Różne osoby róznie myśla i nie można ich tylko dzielić na te dobre i na te złe.. jednym się to podoba drugim nie... i zapewniam cie że sa takie osoby które naśladują takie zachowania.. wiec nie przypasowywuj ludzi do utartych streotypów...
Magduś napisał/a:
Aha, i jeszcze zdanie "najbardziej śmiesą mnie takie laski które sie biorą za bicie a w ogóle nie potafią tego robić". Rozumiem, że gdyby użyły pięści, to tego już nie uznałabyć za "chore"

Dla mnie każda forma przemocy jest chora .. po prostu pisze że to jest dla mnie śmieszne gdy dziewczyny postepują w ten sposób szarpiąc sie za włosy itp...
Magduś napisał/a:
Jak dla mnie to te dziewczyny mają orzeszek zamiast mózgu.


Z tym sie zgadzam :)


Magduś napisał/a:
Nie, nie chodzę. No cóż, nie wszystkich muszą rajcować białe rękawiczki, ultrafiolety i gwizdki, Malinko.

Jeśli to się tyczy do mnie to muszę cie zmartwić ale mylisz sie Magduś.. nie kręca mnie ulytrafiolety i rekawiczki bo to jest dla dzieci... ja lubie posiedziec sobie w pubie ze znajomymi i potańczyć w parach kawałki które są na poziomie czyli salsę, cza czę itp.. i nie oceniaj mnie prosze jeżeli mnie nie znasz bo ja tego nie robie...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-14, 22:52   

Fight !!!! 8) 8) :D :D
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 22:57   

BosHe...Tylko się nie pobijcie.... :o
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 22:59   

Angel napisał/a:
Fight !!!!


KaSiUlKa napisał/a:
BosHe...Tylko się nie pobijcie....

Nie bójcie się to jest narazie kulturalna rozmowa... :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 23:05   

Malinka my się nie boimy...my się tylko martwimy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 23:07   

KaSiUlKa napisał/a:
Malinka my się nie boimy...my się tylko martwimy

Ciekawe o co przecież wszystko jest ok... :P Ja tego nie traktuje jako kłótni tylko jako ostrą wymianę zdań... a po to jest forum ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 23:10   

Malinka napisał/a:
Ciekawe o co przecież wszystko jest ok... Ja tego nie traktuje jako kłótni tylko jako ostrą wymianę zdań... a po to jest forum

Dobrze GadAsz :) Jak wszystko ok no to ok :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 23:15   

Malinka napisał/a:
nie chcę tutaj się kłócić z osobami które są na takim poziomie jaki pokazują...

To napisz mi, na jakiej podstawie oceniasz teraz mój "poziom"?

Malinka napisał/a:
Jeśli to się tyczy do mnie

Nie miałam na myśli Ciebie pisząc to zdanie.

Malinka napisał/a:
i nie oceniaj mnie prosze jeżeli mnie nie znasz

Oceniam Cię po Twoich wypowiedziach.

Na forum można rozmawiać na każde tematy i można je również komentować. Uważam ten temat za idiotyczny i tyle. Moje zdanie i mam do niego prawo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-14, 23:21   

Magduś napisał/a:
To napisz mi, na jakiej podstawie oceniasz teraz mój "poziom"?

Po tym że robisz niezdrową atmosfere.. Rózne rzeczy można mówić w różny sposób bardziej subtelny a ty chyba nie znasz tego słowa... :roll: Nie trzeba od razu krytykowac i obrażać .. jeśli ty piszesz że moje tematy są na "takim" poziomie to ja pisze że twoje wypowiedzi są na "takim" poziomie...
Magduś napisał/a:
Oceniam Cię po Twoich wypowiedziach

Ja ciebie wzajemnie
Magduś napisał/a:
Na forum można rozmawiać na każde tematy i można je również komentować. Uważam ten temat za idiotyczny i tyle. Moje zdanie i mam do niego prawo.

I szanuję twoje zdanie... ale patrz wyżej co o tym sądze...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-14, 23:23   

JeSSu dziewczyny. :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-15, 09:23   

Malinka, Magduś, proszę nie urządzać wycieczek osobistych.
Ta uwaga głównie jest skierowana do Magdy, patrz regulamin forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW