R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Technikum informatyczne - które wybrać?
Autor Wiadomość
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-06-21, 00:43   

Swój swojego pozna :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dawos123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-21, 14:22   

Czyli krótko mówiąc: na Traugutta jest lepsze wyposażenie niż na Sieradzkiej, ale z wykształceniem jest na odwrót. Raczej pójdę na Sieradzką, ale muszę się jeszcze porządnie zastanowić. :)



Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-06-21, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-21, 14:27   

Dawos123 napisał/a:
Czyli krótko mówiąc: na Traugutta jest lepsze wyposażenie niż na Sieradzkiej, ale z wykształceniem jest na odwrót. Raczej pójdę na Sieradzką, ale muszę się jeszcze pożądnie zastanowić. :)


Nie tak wyposażenie jak same warunki, na sieradzką jak na przerwie wyjdą wszyscy to jest spory scisk, sala gimnastyczna niezachwyca, brak silowni, szatnie od wfu 2 na 3 metry...Pracownie uważam, że są dobrze wyposażone :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
devil 
Słyszał o Wieluniu
Dojeżdza PKS'em


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: tu was tyle?
Wysłany: 2011-06-21, 14:35   

ale po co Ci lepsze wyposazenie? do Pascala czy C++?
a co do nauczanie to lepiej jak masz z Panem W. wiecej nauczy, jest bardziej wymagajacy, podobnie jak Pan O. Natomiast Pan R. jest tak mega lajtowy. wiec jak juz zdecudujesz isc na sieradzka to poprosc o konktretnego nauczyciela.
a ja Ci polecam sieradzka bo jest tam mega atmosfera i mega ludzie ;d
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-21, 15:20   

Cytat:
a co do nauczanie to lepiej jak masz z Panem W. wiecej nauczy, jest bardziej wymagajacy, podobnie jak Pan O. Natomiast Pan R. jest tak mega lajtowy.


A co to, program ochrony świadków? ;) Ja tam na programowanie z Panią Kaczmarek nie narzekam... w sumie chyba tylko ja... ale to ze względu na wysoki poziom właśnie. Ostatni w tym roku program (przelicznik bin-oct-hex-dec) pisałem z 3 dni po kilka godzin. Z początku wydaje się proste ;) a wyszło z 600 linii w trzech modułach i całkiem fajny algorytm ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
twojakokaina 
Czytał o Wieluniu
Martha


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-27, 10:32   

Chodzę na Sieradzką , lekcje z programowania z panem O. i panem W. o wiele się róznią , dla mnie jednak lepszy wydaję się pan O. Ale nie zaprzecze ,że pan W jest też dobry , jedyną jego wadą jest to ,że zajmuję się już trochę przestarzałym programem . Co do technikum na ul.Traugutta , mam tam trochę kolegów i koleżanek, to akurat prawda ,że zaczynają od 3 klasy programować ... Jednak wielu z nich z tego co mi opowiedziało to najczęściej uczyło się na lekcjach informatyki gry w CS'a . Myślę,że pewnie nie na każdej lekcji tak jest ,ale chciałeś opinii więc piszę .Wybór już musisz podjąć sam . Jeśli będziesz chciał coś na serio osiągnąć to obojętnie do której szkoły pójdziesz ,ważne będzie tylko to na ile się zaangażujesz . Powodzenia :)
_________________
twojakokaina
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 00:23   Re: Technikum informatyczne - które wybrać?

Dawos123 napisał/a:

Które jest lepsze? Na ile uczniowie tych szkół piszą maturę? Jak z dostaniem się na studia?
Proszę o pomoc.
Z góry dzięki :)


Myślę że skoro od razu myślisz o studiach na kierunku informatyka lub podobnym to nie ma sensu marnować rok czasu w technikum.
Chyba lepsze rozwiązanie to liceum z jakąś rozszerzoną matematyka lub jakieś zarządzanie informacją (popularne za moich czasów :) )
Osobiście polecam Traugutta, spędziłem tam 3 lata i nie żałuje.
Tych nade mną którzy kłócą która uczelnia lepsza to zapraszam na informatykę do Warszawy ;)


A dla tych z Traugutta mam prezent :)
Opis sytuacji:
Rok chyba 2005, pierwszy rok pracy Pani K.
Moja pierwsza lekcja z Panią K. dotycząca animacji, klasa robi przykłady motion shape we flashu.
Ja kończę rundkę CS-a i odpalam flasha.
Patrze na monitor kolegi z lewej, koło już zamienia się w kwadrat :?
Po następnych dwóch minutach mam już dzieło na zaliczenie ćwiczenia.
Link poniżej :lol:

link
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 00:32   

Cytat:
Przykro nam, strona o podanym adresie nie jest obecnie dostępna


To jest to jajo? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 01:46   Re: Technikum informatyczne - które wybrać?

netbus napisał/a:
Dawos123 napisał/a:

Które jest lepsze? Na ile uczniowie tych szkół piszą maturę? Jak z dostaniem się na studia?
Proszę o pomoc.
Z góry dzięki :)


Myślę że skoro od razu myślisz o studiach na kierunku informatyka lub podobnym to nie ma sensu marnować rok czasu w technikum.
Chyba lepsze rozwiązanie to liceum z jakąś rozszerzoną matematyka lub jakieś zarządzanie informacją (popularne za moich czasów :) )
Osobiście polecam Traugutta, spędziłem tam 3 lata i nie żałuje.
Tych nade mną którzy kłócą która uczelnia lepsza to zapraszam na informatykę do Warszawy ;)


A dla tych z Traugutta mam prezent :)
Opis sytuacji:
Rok chyba 2005, pierwszy rok pracy Pani K.
Moja pierwsza lekcja z Panią K. dotycząca animacji, klasa robi przykłady motion shape we flashu.
Ja kończę rundkę CS-a i odpalam flasha.
Patrze na monitor kolegi z lewej, koło już zamienia się w kwadrat :?
Po następnych dwóch minutach mam już dzieło na zaliczenie ćwiczenia.
Link poniżej :lol:

link



Czy Ty zdajesz sobie sprawę co Ci grozi za umieszczenie publicznie takiej animacji?
Tyle co nauczyła Pani Kaczmarek to żaden nauczyciel w tej szkole. To co miałeś w pierwszym roku jej pracy o niczym nie świadczy i przestań człowieku przedstawiać akurat nauczyciela wzorowo wykonującą swoją pracę w czymś takim. Każdemu można tylko życzyć samych takich nauczycieli właśnie jakim jest Pani Kaczmarek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 09:31   Re: Technikum informatyczne - które wybrać?

d@vid napisał/a:

Czy Ty zdajesz sobie sprawę co Ci grozi za umieszczenie publicznie takiej animacji?
Tyle co nauczyła Pani Kaczmarek to żaden nauczyciel w tej szkole. To co miałeś w pierwszym roku jej pracy o niczym nie świadczy i przestań człowieku przedstawiać akurat nauczyciela wzorowo wykonującą swoją pracę w czymś takim. Każdemu można tylko życzyć samych takich nauczycieli właśnie jakim jest Pani Kaczmarek.


Nikt tu przecież nie podważa kompetencji nauczyciela a jedynie (jak w temacie) stawiamy się po stronie któregoś technikum.
Aby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji oraz aby ktoś nie znając ustawy o ochronie wizerunku oskarżał mnie o jej naruszenie:
- animacja została usunięta.
Ostatnio zmieniony przez netbus 2011-06-28, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 09:34   

@netbus - a co zrobiłeś właśnie tą animacją?

Bądź co bądź, nie zawsze się z nią dogada tak jak by się chciało, ale d@vid ma rację.

Cytat:
Ja kończę rundkę CS-a i odpalam flasha.


Albo aż tak się zmieniła, albo coś kręcisz. Na samą nazwę CSa jest wściekła, a współczuję tym co zainstalowali, jak nie włączyli. U innych nauczycieli się zdarzało, ale też bez przesady.

I dalej nie rozumiem po co to cenzurowanie nazwisk? Czy tak, czy pełnym, uczniowie jak i nauczyciele dobrze wiedzą o kogo chodzi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nullOne 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 168
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Druga strona kabla
Wysłany: 2011-07-19, 16:29   

twojakokaina napisał/a:
Chodzę na Sieradzką , lekcje z programowania z panem O. i panem W. o wiele się róznią , dla mnie jednak lepszy wydaję się pan O. Ale nie zaprzecze ,że pan W jest też dobry , jedyną jego wadą jest to ,że zajmuję się już trochę przestarzałym programem


Jeśli mam być szczery Pan W. jest troszkę wolny momentami i zrozumienie cudzego toku myślenia nieraz mu trochę zajmuje. Jeśli o programach mowa. Jeśli się szybko napisze jakiś kod prowadzący do tego samego zadanego celu w inny sposób ma czasem problem z ogarnięciem tego przez dłuższą chwilę. Swego czasu pracował tam genialny nauczyciel, nie dość że szło się z nim dogadać to jeszcze potrafił nauczyć ciekawych rzeczy. Pan R... cóż to był tak totalny lajt że jedna osoba pisała programy a cała klasa oddawała na zaliczenie... generalnie ja jakoś nie mam solidnej opinii o poziomie w wieluniu... ale jak to mówią nie można wymagać nie wiadomo czego od klasy w której są ludzie którzy z trudem robią program sumujący jakieś wartości...
_________________
Będę wyjątkowy! wykonam skrypty js i php! Za rozsądną opłata ;p

ASUS freak!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dawos123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-20, 14:24   

Dzięki za wszystkie info. Zdecydowałem się że pójdę na sieradzką :)
Mam jeszcze jedno pytanie... W której księgarni jest taniej w Globusie czy Neptunie? A może jeszcze gdzieś indziej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-20, 16:08   

Nie żebym coś mówił, ale podobno pierwsza klasa na sieradzkiej miała być nie otwierana ? Coś się zmieniło ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-07-20, 16:54   

Nie będzie otwarta. Mieli <20 chętnych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW